0

@clyde Juz niedlugo French open.Nie moge sie doczekac.

0

@Chaoss wszystkie turnieje wta pokazuje canal+ a wielkie szlemy oprocz wimbledonu eurosport.

0

@Encore Jest top 3.Przyrownaj top ligi niemieckiej do ligi wloskiej i zobaczymy.Taki Bayern rozgromil by kazdy zespol z tej ligi.

0

@Encore niemiecka liga to jest top 3.Skoro ta liga jest taka slaba to czemu zaden pilkarz sie nawet nie zblizyl do osiagniec Lewego?

0

@blaugrana98 Sami milionerzy na tej stronie.Ja tez moge ludziom wciskac kit ze zarabiam 30 tys miesiecznie,tylko po co?

0

@tadzik447 tak na 100%

0

@tadzik447 no wlasnie kupilem przez playstation store,wlaczam normalnie i nigdzie nie moge go znalezc.

0

@tadzik447 jak urochomic je wogole nie moge.

0

Gral ktos w dodatki do spidermana na ps4?

0

@takisobiektos Tak bo wczoraj nie zagrala przez deszcz.Djoko dzisiaj tez 2 mecze.

0

@MaziFCB Najgorsze jest jak masz jeszcze sasiada mende.

0

@Encore od tego Rafy ktory ledwo sie przeslizga z rundy na runde?

0

@clyde Akurat ten dom to dobry pomysl.Mam swoja dzialke i musze sie pytac czy moge dom na niej postawic...

9

@dezerter Ty za to dostajesz statuetke za najglupszy komentarz w roku a jest dopiero maj.Brawo dla ciebie.

0

@mekston Villareal nie ale takie Bilbao juz tak i tym bardziej ze graja u siebie.

0

@mrboom Real ma najgorszy terminarz.Takie Bilbao u siebie latwe nie bedzie.Villareal i Granada to tez beda trudne mecze.

2

@Kiiciioro 4 pkt,liczy sie bilans bramkowy.

0

@damiano996 Damianek strony ci sie chyba pomyliły.

0

@damiano996 Real to sie jeszcze na Bilbao przejedzie a i z Granada nie bede miec latwo.

0

@TylkoBarca7273 Nie zdobeda ;) Potrzebne im 4 pkt.

0

1

@Ojciec5tkidzieci We Francji liczy sie chyba bilans bramkowy.

0

@Avernand 4 punkty musi Lille zdobyc.

1

@nuevojugador Coman to wczoraj w Bayernie gral.

0

Gral ktos w dodatki do spidermana na ps4?

0

@lukaszmatusiewicz Mbappe to narazie nic nie wygral.Jesli ma sie z kims rownac Leo to z Lewym.

0

@pt9 Teraz moze nie ale ogolnie tak.

0

@Rust_Cohle Jak nie masz co robic z pieniedzmi to prosze bardzo.

0

@adambądkowski93 Nastepny milioner ktory z nudow siedzi na la rambli.

1

@Koors To tak jak z tym Panem ktory zarabia setki tysiecy.Wydaje po 40 tys na wakacje,placi za leasing zonie 8 tys miesiecznie a sobie 5 tys.Akurat uwierze ze jakis gosciu w wieku 19 lat sie wyprowadzil wynajmuje mieszkanie i jeszcze go stac na wakacje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?