0

@MarioVeB! Sprawdzilem min w LM.Dziekuje dobranoc.

0

@MarioVeB! No tak bo Lewy strzela pewnie po 10 bramek co sezon.Lewy juz ma przewage a ona bedzie tylko rosla.

1

@JimMorrisonFCB Drugie to na luzie.
@BoreekxD Messi nie ma takich zespolow jak San Marino czy Andora,cos mi sie zdaje ze Lewy bedzie mial wiecej na koniec kariery tym bardziej ze jest rok mlodszy.

2

@Gonzo349 Strzelecko Lewy lepszy i to nie ulega watpliwosci a przewaga bedzie rosla patrzac na to jak sie Suarez prowadzi.

0

@michalm21 No to jak roslo to po co przyrownywali tydzien w tydzien a teraz juz nie chca?

0

@sebo939 W niedziele jakies punkty zdobedzie bo skacze tylko 30 a ma przewagi 90 pkt nad Johansonem ktory na pewno nie wygra wiec Stoch skacze juz o nic.

0

Iga 1-0 w deblu.

0

@damiano996 Niewiem po co w ogole pojechal tam.

0

@FC1899Barca Nie no najslabszy to nie bo jeszcze Muranka byl.

0

@Chakalaka Ciekawe ze swieta byly 3 miesiace temu.Ci co byli zarazeni na swieta zdazyli juz dawno wyzdrowiec tak samo jak ci ktorych zarazili.

0

@NaFazieHitman Ronaldo zmienil dyscypline?

0

@Kwasiak98 Takie ze z gowna bata nie ukrecisz.Majac w zespole 2,3 pilkarzy swiatowej klasy bedzie trudno rywalizowac nawet z Dania nie mowiac o Anglii czy Hiszpanii.

4

@Encore Rekord Mullera jest na poziomie rekordu Zarry w Hiszpanii.Wielkie osiagniecie.Za kilka lat najlepszym strzelcem w historii Bundesligi w jednym sezonie i ogolnie moze byc Polak a nawet moze dobic do 100 goli w lidze mistrzow.

1

@AlexDark00 Wiec po prostu idz sie przejsc bo zaczyna ci sie mozg przegrzewac.

1

@AlexDark00 Taki zegarek Lewego kosztuje wiecej niz ty zarobisz przez cale zycie wiec tak zazdroscisz.Jesli Lewy byl za slaby na Wegry to Haaland powinien buty zawiesic na kolku skoro nie potrafil strzelic amatorom z Gibraltaru.

3

@AlexDark00 Jakie szczescie ze twoje zdanie sie tyle liczy co nic.Jestes tylko malym czlowieczkiem ktorego uwiera ze jakis Polak cos osiagnal.Powiem wiecej w tym kraju nigdy nie bedzie dobrze bo pewnie min.50% polskiego spoleczenstwa takie jest.Najlepiej cieszyc sie z czyjegosc nieszczescia.Powiedz lepiej jak tam wielki Ronaldo z Azerbejdzanem i Haaland z Gibraltarem.

1

@Pawel1980 Po prostu chlopak chce zablysnac chociaz w internecie w tym swoim smutnym zyciu.

2

@AlexDark00 Tak bo pewnie Ronaldo z Atletico i Suarez z Realem przedryblowali pol boiska i strzelili po 8 goli.Wez juz przestan sie osmieszac,moze jeszcze zmadrzejesz.

9

@AlexDark00 To troche dawno.Lewy ostatnio ze stuttgartem pociagnal ale wtedy pewnie siedziales w norze...

0

@izabella Aha czyli Krychowiak czy Rybus tez sa skresleni bo tez mowia slabo po Polsku.

0

@Roobo Tak jak wiekoszosc.Wsadz Suareza do Polski i bedzie to samo.

2

Iga 1-0 w setach.

0

@Yanek Buffona nie ma?

0

@Barca1992 Rapinoe,Marta,Pajor,Morgan,Marozszan,Hope Solo i kilka moglbym jeszcze wymienic.

0

@Ghazul3293 Tak samo jak najlepszy pilkarz w historii.

0

@Granto Filozofie studiowalem...

0

@lucca87 To nie ma byc stantard ale nie zachowuj sie tak bo wyglada jakbys gardzil tymi biedniejszymi.

0

@Rust_Cohle Z takim rozumem to za 10 lat bedziesz placic po 200 zl za wizyte.Brawo Ty!!!

0

@lucca87 Wyobraz sobie ze sa ludzie na tym swiecie ktorzy myja sie w misce i zyja.

0

@Granto To ciekawe ze ta epidemologia wie ile bedzie zachorowan ale nie wie kiedy sie pandemia skonczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?