lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Yosemite Roznica jest taka ze Suarez w LM gral w Barcie a i tak zawodzil a Lewy grajac w Polsce nie ma szans na nic na MS.Wsadz Suareza do Polski i Lewego do Urugwaju i zobaczymy kto jakie bedzie mial liczby.
1
@lucca87 Ta slaba Bundesliga ma 2 zespoly w 1/4 a ile zespolow ma la liga?
0
@AlexDark00 To ten sam Suarez ktoremu w wiekszosci meczow pilka odbija sie od nogi jak Braithwaitowi?
0
@PatrykBarca Ja tylko mowie o gdybaniu.Moze by mial wiecej bramek od Lewego a moze mniej.Tak samo Lewy grajac w Barcie przy Leo moglby miec jeszcze wiecej bramek.
1
@blaugrana98 700 ma z towarzyskimi.W oficjalnych ma 663 w Barcie i 71 w Argentynie.
0
@PatrykBarca a kto powiedzial ze jest Urugwajczykiem?Umiesz czytac ze zrozumieniem?
0
@PatrykBarca Gdyby Lewy mial asystenta Messiego mialby duzo wiecej bramek.Tak to w kazda strone mozna gdybac.
0
@lucca87 170 asyst przy 130 Lewego nie wspominajac o golach bo tam jest przepasc.Trofea druzynowe sa smieszne Carvajal ma wiecej LM od Alvesa ale to nie oznacza ze sa na tym samym poziomie.Lewy nie strzela tylko ogorkom z niemieckiej ostatnio strzelil ogorkom z Barcelony a kilka lat wczesniej 4 gole ogorkom z Madrytu.
0
@lucca87 Stawiac Benzema w jednym rzedzie z Lewym to nieporozumienie.
0
@mr_robot Bican nie ma wiecej?
0
@socha Wiem bo on gra w najwiekszym klubie na swiecie a ty wylewasz frustracje w internecie.Brawo Ty.
1
@socha Raczej to nie jego wina ze gra w Barcie.Jak to jest sie smiac z kogos kto osiagnal 100 x wiecej?
1
@socha A Pan Socha na ile by skleil?50 metrow?
0
@socha Messi chociaz strzela a Neymar siedzi na urlopach co chwile.
4
@Krychaaa10 Gral w Gorniku na wypozyczeniu rok temu.
0
@FC1899Barca 2 Gerd 92 a trzeci Pele 96?
0
@MesQueUnClub_87 Juz bez przesady.Podaj mi chociaz 10 goli gdzie Leo przeszedl 6 zawodnikow i strzelil gola.
0
@Thomas99PL Lewy i Suarez to najlepsi napastnicy w XXI wieku i tu nie ma dyskusji.Statystykami gniota reszte przeciwnikow.
3
@marcin62 Wole serie porno niz zlodzieji z PO czy PiSu.
@tbas Ta blokada guzik daje.Blokada powinna polegac na tym ze nie powinienem w ogole widziec tego uzytkownika.
0
@michal26 Brazylia jest brana z samego faktu ze jest najbardziej utytulowana w historii.
Sklad Brazylii 2002 :
Marcos-Lucio,Edmilson,Roque Junior-Cafu,G.Silva,Kleberson,R.Carlos,Ronaldinho-Rivaldo,Ronaldo na lawce min.Kaka czy Juninho.
Sklad Brazylii 2014 :
J.Cesar-Maicon,D.Luiz,Dante,Marcelo-Fernandinho,L.Gustavo,Hulk,Oscar,Bernard-Fred.
Serio nie widzisz roznicy?
0
@MarFan Bardzo slaby bo Ronaldinho trafil na zlota generacje w przeciwienstwie do Neymara.Przyrownaj obie jedenastki to jak niebo i ziemia.Raul nie byl slabszym napastnikiem od Torresa,jeden ma mistrzostwo swiata i europy a drugi z Hiszpania nic nie wygral.
0
@blodziakk To tak jak z Busquetsem jest nawet jesli teraz gra slabiej to nie przekresla to w zaden sposob tego co zrobil dla tego klubu.
0
Raul 741 meczow 324 gole 112 asyst
Benzema 545 meczow 272 gole 141 asyst.
Jeden z panow jest uwazany za jedna z najwiekszych legend a drugi wysmiewany.Jakim cudem?
1
@budel17 City to ma juz przyklepane mistrzostwo.
0
@MarFan Akurat MS to slaby wyznacznik bo sa pilkarze ktorzy nie maja szans na to trofeum a sa pilkarze slabi ktorzy maja mocna reprezentacje,caly turniej siedza na lawce a wygrywaja to trofeum.
0
@Gall Tak samk jak mial nie pobic rekord Mullers w sezonie a zaraz sie okaze ze wciagnie go nosem.
0
@Commando Marvel to 2 polki wyzej od DC jesli chodzi o filmy.
0
@Hawajczyk Taki zawodnik wszedzie sobie poradzi.73 gole w LM same sie nie strzelily.
0
@BarcaInfo wejdzie do top 5.
0
@Hawajczyk Przyszedl by do Angli zostawil w tyle Salaha czy Kane i by tylko depresji dostali.