2

@Yosemite Roznica jest taka ze Suarez w LM gral w Barcie a i tak zawodzil a Lewy grajac w Polsce nie ma szans na nic na MS.Wsadz Suareza do Polski i Lewego do Urugwaju i zobaczymy kto jakie bedzie mial liczby.

1

@lucca87 Ta slaba Bundesliga ma 2 zespoly w 1/4 a ile zespolow ma la liga?

0

@AlexDark00 To ten sam Suarez ktoremu w wiekszosci meczow pilka odbija sie od nogi jak Braithwaitowi?

0

@PatrykBarca Ja tylko mowie o gdybaniu.Moze by mial wiecej bramek od Lewego a moze mniej.Tak samo Lewy grajac w Barcie przy Leo moglby miec jeszcze wiecej bramek.

1

@blaugrana98 700 ma z towarzyskimi.W oficjalnych ma 663 w Barcie i 71 w Argentynie.

0

@PatrykBarca a kto powiedzial ze jest Urugwajczykiem?Umiesz czytac ze zrozumieniem?

0

@PatrykBarca Gdyby Lewy mial asystenta Messiego mialby duzo wiecej bramek.Tak to w kazda strone mozna gdybac.

0

@lucca87 170 asyst przy 130 Lewego nie wspominajac o golach bo tam jest przepasc.Trofea druzynowe sa smieszne Carvajal ma wiecej LM od Alvesa ale to nie oznacza ze sa na tym samym poziomie.Lewy nie strzela tylko ogorkom z niemieckiej ostatnio strzelil ogorkom z Barcelony a kilka lat wczesniej 4 gole ogorkom z Madrytu.

0

@lucca87 Stawiac Benzema w jednym rzedzie z Lewym to nieporozumienie.

0

@mr_robot Bican nie ma wiecej?

0

@socha Wiem bo on gra w najwiekszym klubie na swiecie a ty wylewasz frustracje w internecie.Brawo Ty.

1

@socha Raczej to nie jego wina ze gra w Barcie.Jak to jest sie smiac z kogos kto osiagnal 100 x wiecej?

1

@socha A Pan Socha na ile by skleil?50 metrow?

0

@socha Messi chociaz strzela a Neymar siedzi na urlopach co chwile.

4

@Krychaaa10 Gral w Gorniku na wypozyczeniu rok temu.

0

@FC1899Barca 2 Gerd 92 a trzeci Pele 96?

0

@MesQueUnClub_87 Juz bez przesady.Podaj mi chociaz 10 goli gdzie Leo przeszedl 6 zawodnikow i strzelil gola.

0

@Thomas99PL Lewy i Suarez to najlepsi napastnicy w XXI wieku i tu nie ma dyskusji.Statystykami gniota reszte przeciwnikow.

3

@marcin62 Wole serie porno niz zlodzieji z PO czy PiSu.
@tbas Ta blokada guzik daje.Blokada powinna polegac na tym ze nie powinienem w ogole widziec tego uzytkownika.

0

@michal26 Brazylia jest brana z samego faktu ze jest najbardziej utytulowana w historii.
Sklad Brazylii 2002 :
Marcos-Lucio,Edmilson,Roque Junior-Cafu,G.Silva,Kleberson,R.Carlos,Ronaldinho-Rivaldo,Ronaldo na lawce min.Kaka czy Juninho.
Sklad Brazylii 2014 :
J.Cesar-Maicon,D.Luiz,Dante,Marcelo-Fernandinho,L.Gustavo,Hulk,Oscar,Bernard-Fred.
Serio nie widzisz roznicy?

0

@MarFan Bardzo slaby bo Ronaldinho trafil na zlota generacje w przeciwienstwie do Neymara.Przyrownaj obie jedenastki to jak niebo i ziemia.Raul nie byl slabszym napastnikiem od Torresa,jeden ma mistrzostwo swiata i europy a drugi z Hiszpania nic nie wygral.

0

@blodziakk To tak jak z Busquetsem jest nawet jesli teraz gra slabiej to nie przekresla to w zaden sposob tego co zrobil dla tego klubu.

0

Raul 741 meczow 324 gole 112 asyst
Benzema 545 meczow 272 gole 141 asyst.
Jeden z panow jest uwazany za jedna z najwiekszych legend a drugi wysmiewany.Jakim cudem?

1

@budel17 City to ma juz przyklepane mistrzostwo.

0

@MarFan Akurat MS to slaby wyznacznik bo sa pilkarze ktorzy nie maja szans na to trofeum a sa pilkarze slabi ktorzy maja mocna reprezentacje,caly turniej siedza na lawce a wygrywaja to trofeum.

0

@Gall Tak samk jak mial nie pobic rekord Mullers w sezonie a zaraz sie okaze ze wciagnie go nosem.

0

@Commando Marvel to 2 polki wyzej od DC jesli chodzi o filmy.

0

@Hawajczyk Taki zawodnik wszedzie sobie poradzi.73 gole w LM same sie nie strzelily.

0

@BarcaInfo wejdzie do top 5.

0

@Hawajczyk Przyszedl by do Angli zostawil w tyle Salaha czy Kane i by tylko depresji dostali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?