lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yanek Co oni wynajduja co chwile nowych pilkarzy.
1
@MesQueUnClub96 Niedlugo wroci pod innym kontem.
0
@Roobo Lewy to akuat zasluzenie ma wiecej goli w historii niz Suarez.
0
@Colon Jakie -16?
0
@Mario96w Nie moja wina ze film leci w czasie meczu.
1
@Barwindg Jaki mecz jak przelecz leci.
0
@Quavosk Moze latac a sprinty przegrywa z prawie kazdym.
3
Przelecz ocalonych tv puls ;)
0
@AmigoBlancos A teraz gra to co sie zmienilo?
0
Jak to jest ze Ronaldo gra prawie wszystko od deski do deski w wieku 36 lat a 2 lata mlodszy Leo co chwile odpoczywa jak niedawno ominal 2 mecze.
0
@Mns21 Alisson i Mane to graja.
1
Liverpool wypada z gry.
1
@Yosemite To pokazuje poziom Lewego ktory jest ile mlodszy a ma podobna ilosc bramek.
0
@Krzychu1010 Jesli chodzi o fifa 21 to fatalny jest system sedziowania,byle faul i od razu zolta kartka.Poziom trudnosci tez jest niski,przy wyniku 0-0 jeszcze komputer walczy ale po 2 trzech golach to juz latwizna nie wspominajac ze na klasie swiatowej grajac Benevento jestem 2 w tabeli.
0
@Bykunn O co dba?Jak chodze po miescie to widze samych grubasow moze od czasu do czasu przewinie sie jakis chudszy.
1
@LionelM95 Zostalo ci z 10 bo oni juz sie do hordy nie zaliczaja tylko innej grupy.Ja atakowalem je jak spaly.
0
@Bykunn To jestes w 5% albo i mniej.Ludzie juz tacy sa,skoro sami o siebie nie dbaja to na pewno nie pomysla o zwierzetach.
0
@Bykunn Masz zbilansowana diete?
0
@nelson25 Powiem szczerze ze nie wiedzialem,trudno go poznac.
1
@Tomo1989 ostatnie 1,5 roku jest.
0
@Bykunn Zaraz powiesz jeszcze ze chleb jest niezdrowy...
0
@MarioVeB! Nudzi ci sie Mariuszek?Kompromitacja?Popatrz co dzisiaj wyrabiali budka i Trzaskowski.
0
@Quavosk Pewnie za jego charakter i pyszalkowatosc.
4
@Ascend Z nim sie nie dogadasz.To najmadrzejszy uzytkownik na tej stronie,zna sie na wszystkim zaczynajac od sportu a konczac na polityce i pogodzie.
0
@DonMatteo901 Kto to w ogole ten Michalski,pierwszy raz go na oczy widze.
16
@DonMatteo901 Zapomnialem ze jakis no name Michalski lepiej sie zna od Hamiltona czy Alonso ktorzy twierdzili ze Kubica byl jednym z lepszych kierowcow w stawce.
0
@Janiama Sedziowie obnizeniem belki zapewnili Pavlovciciovi podium.
0
@D10SLEO Zniknie szybciej niz sie pojawil.
6
@DonAndrzejos No faktycznie nokaut 2 pkt przewagi.
0
@msmsms No wlasnie dziwne 3 Polakow w 5 a tu cisza.