lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Michal03 To juz troche nieaktualne.
1
Brawo Iga.Oby tak dalej.
1
@Pawel1980 Aha czyli po tylu latach w koncu sie nauczyl.Brawo!!!
0
@KORTIS Dzieki.
0
@lucas/catalan A jest gdzie w necie?
0
@Dundersztyc Bo zasluzyl.
3
@Pawel1980 Przeciez on nie potrafi mowic po angielsku.
0
@Dundersztyc Liczby podaje z calej kariery ale pieniadze zarobione przez Leo juz nie.
4
@Homeopata8989 Tak dziala bo w roku 2020 nie bylo juz grypy tylko covid.
5
@Bykunn Ludzie choruja tak samo tylko nikt nie lata jak glupi do lekarza bo ma katar czy kaszel.
0
@norbi77 To ten sam Casillas ktory wyciagal brudy na swoj klub do gazet i telewizji?
7
@YoNoEntiendoNada Ty masz za to problemy z pycha i zachowujesz sie jakbys byl najmadrzejszy.
22
@Pilka_jest_okragla brzmi jak sekta.
4
@YoNoEntiendoNada Skoro ludzie siedza w domach to skad zachorowania na covid?
0
@tmQbassive Wedlug mnie to sport ale niewiem jak to inni postrzegaja.
0
@norbi77 Przeciez napisales ze prawdziwa milosc skonczyla sie wraz z zakonczeniem kariery przez tych pilkarzy wiec jasne jest ze uwazasz ze Messi i Ramos to osoby ktore sztucznie kochaja swoje kluby
0
@tmQbassive Kalistenika to robienie pompek,przysiadow czy bieganie a o ile pamietam w cwiczeniach kury wystepuje to wszystko.
0
@MesQueUnClub_87 Przeciez kolega wyzej pisze ze kiedys pilkarze kochali swoje kluby jak Puyol,Totti czy Xavi a teraznie ma takich zawodnikow co bylo pstryczkiem w nos dla Messiego czy Ramosa.
0
@tmQbassive Kalistenike tez uprawia.
0
Wie ktos moze gdzie znajde royal rumble 2021?
0
@MesQueUnClub_87 A czym sie rozni milosc do klubu Messiego od Iniesty?I jeden i drugi nie grali za darmo.
0
@norbi77 Tak kochali swoje kluby ze wyciagali od nich miliony.
1
@Kusco15 Kura workout chociaz niewiem czy kalistenika to sport.
4
@ksobi Pisiorom az gul stoi.
6
Nie zyje Ryszard Szurkowski.Legenda kolarstwa.
0
@hoeniker Tak Laporta klamie tylko losowy random z internetu wie lepiej...
1
@MaziFCB Niewiem co wy macie z tymi rodzynkami.Sernik z rodzynkami jest bardzo dobry.
0
@Keson Ciagneli ich za uszy ale sie nie udalo na szczescie.
0
@FafitFCB Dobry sezon Salaha to przecietny Messiego...
0
@daniel32778 Raczej watpie ze bedzie w telewizji.Chociaz teraz sprawdzilem.Moze byc na canal+sport.