lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pieknie Polacy.Wolny 143,5 a Stekala 150 m.
1
@CatalanDream Artur Wroblewski.
0
@CatalanDream I tak nic nie przebije tercetu Karnowski,Stanowski i ten trzeci taki łysawy.
0
@Pawel1980 Narazie to Messi sie jeszcze nie obudzil po snie.Jak sie obudzi to nie bedzie co zbierac.
0
@damian.09 Ja mu nie umniejszam bo dla mnie jest najlepszym napastnikiem w XXI wieku ale chyba latwiej zdobywac asysty podajac Messiemu niz np Munirowi...
0
@damian.09 Messi 6 lat a majac takiego kolege w zespole jak Messi to asysty same sie zbieraja.
0
@Fawrf Cucurella?Chyba bylo cos dzis brane od rana.Najpierw chcecie pozbyc sie Alby a jak w koncu odejdzie i przyjdzie ktos inny to bedzie placz jak z Suarezem.
0
@Fawrf To slucham propozycji nastepcy...
0
@kewin Ja moge sobie podawac z kolega pilke 10 sekund w ta i tamta i nie widze tu gry pasywnej.To ile takie akcje maja trwac?5 sekund?Dla mnie jest to kupiony mecz i dziwnym trafem zawsze sie tak dzieje w jakims Egipcie czy Katarze.
0
@xBoMBoWiECx I co w tym zabawnego?
0
@meteo100 Tak ale gra pasywna po 10 sekundach to chyba przesada.
0
@kewin Jak zawsze?To wina Danii ze prowadzili bramka i mieli pilke?Ciekawe czy jakby bylo 24-23 dla Danii i pilke mial Egipt to sygnalizowali by gre pasywna po 10 sekundach...
0
@meteo100 To chyba ogladales inny mecz.Zeby nie sedzia to juz po pierwszej dogrywce Dania by wygrala.
0
@barcelonaLM Mam nadzieje ze Dania ich przejdzie.
0
@Deco1220 Jak mozna po 20 sekundach gwizdnac gre pasywna.
0
@CatalanDream Wlasnie niewiem o co chodzi,pierwsze slysze o takim przepisie.
0
@Janiama Ale to co zrobili na koncu to kryminal.
0
@CatalanDream Jak o co,pchaja Egipy do finalu...
0
@CatalanDream Nie szkoda bo caly czas jest pchany...
4
Ale pchaja tem Egipt...
1
@Fawrf Jak Mbappe strzeli tyle goli co Leo to wtedy pogadamy.
0
@Wossi61FCB To juz chyba bardziej na Hiszpanie bym postawil.
0
@Wossi61FCB Dania na 100% ale Francja nie przekonuje.
0
@tobiasson92 Leci gdzies w tv?
0
@Tomo_95 No wlasnie sie tak dziwilem.Wiadomo Polska liga silna ale chyba nie az tak.
0
Az 4 zespoly w lidze mistrzow siatkowki z Polski.Zawsze tak bylo czy moze w tym roku im tak dobrze idzie?
2
@FlorentinoPerez13 Przedostatnia.
0
@Chaoss 3-0 juz tak.
0
@damian.09 Mi sie jednak wydaje ze gral w Barcelonie troche dluzej.
0
@D10SLEO Majac w druzynie takich grajkow jak Leo czy Neymar o asyste nie ciezko.