lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tmQbassive Ja mam 4 takie: Scarlett Johansson,Margot Robbie,Alexandra Daddario i Emma Stone.
0
@MaziFCB specjalisci z La rambli powiedza ze Scarlett to "pasztet".
0
@Bykunn To niewiem u mnie we Wloclawku przestrzegaja.
0
@Bykunn Mnie to tak zastanawia wszedzie gdzie sie nie rusze to ludzie chodza w maseczkach a zarazonych caly czas jest tyle samo.To po co te maseczki?
0
@Jakchcesz Jak mamy sie szczepic jak w Izraelu szczepia 150 tys dziennie a w Polsce nawet nie w tydzien?
0
@FC1899Barca Skoro 1% ludnosci ma pol majatku swiata to co sie dziwic.
0
@LuisSalvano To raczej troll.Nie wierze ze mozna byc az tak glupim zeby na serio mowic o Scarlett "pasztet"...
0
@ShinobiQWE Mam nadzieje ze Kamil ich przegoni w generalce.
0
@RobiS Juz im opadla.Zyla bez szans na podium.
0
@Peciak Wiesz o tym ze dzieciaki siedza duzo dluzej niz od swiat w domach?Wiec argument o feriach jest smieszny.
1
@FCBMati10 Ale jest starszy.
0
@bixmix Jestem za Andersonem.Nie lubie Price.
0
Brawo Lewy.Dajesz hattrick.
0
@ShinobiQWE Oby Kamil po raz trzeci.
1
@NeroTFP Skad bierzesz te wszystkie statystyki?
2
@michal26 Nie ma innej opcji.W tym roku jak bedzie mial forme to te 800 jeszcze moze uzbierac a w przyszlym zostanie mu tylko 500.
0
@Adamski69 Lewy niech zdobywa puchar za pucharem.
0
@ddanioofcb Ladna buzka.
0
Wasza trojka do wygrania krysztalowej kuli
0
@ChampionLW Licze na conajmniej 2 gole.
2
@ChampionLW w 12
1
@Kwasiak98 Za to Polacy maja 2 skoczkow w piatce najlepszych w historii a Austriacy ilu?
10
@RomanHoffer I co drogi kolego,Kamil nie potrafi odleciec?
0
@kamilo0066 Wiem lepiej od ciebie.Przelicznikow nigdy nie bierze sie na powaznie,po prostu popsuli skoki i tyle.
0
@kamilo0066 Przeciez wszyscy dzisiaj pod narty maja.
1
@Kielakowy Tak wiatr jak kazdy ma pod narty...
0
Jak poszlo Polakom w treningu?
0
@Przemek2323 To nie on spiewa o majteczkach.
2
@MensculinVeB Biedne to sa wieloryby po 130 kg wagi a nie szczupla kobieta.
4
@Jakchcesz Ale to sa Polacy.Zejsc nizej i nie hejtowac?Nie to nudne by bylo.