Jak jakimś cudem nie będziemy mieli zakazu na transfery to sprzedać Pedro,Alvesa,Sergi Roberto, sprzedał bym też Adriano bo już trochę stary . I moje cicha nadzieja na zakupy czyli Humels,Curadado,Ruse,ich chyba bym kupił Piszczka .
Panowie ma przeczucie i to bardzo dobre że Celta urwie punkty białym ,mimo że oni u siebie jadą wszystkich ostatnio jak walec i nie chodzi mi o to że z nami wygrali tylko ogólnie czuję to oby było 0:0
Słuchaj Nuno twoja drużyna zagrał dobrze ale trochę przesadzasz że należało się jej zwycięstwo to Barce dwa razy krzywdzili nie uznając gola i karnego i jeszcze jedno jak im się należało jak prawie 75 minut czasu spędzili na własnej połowie a jak przyjdziesz na CN 2015 dostaniesz lamanite w prezencie pozdrawiam!!!
Pomysłu to chyba ty nie masz bo nawet za czasu Pepa nie traćilismy tak mało goli jak teraz na rozegranych łącznie 17 spotakń straciliśmy 11 goli !!! Wiem przegraliśmy z Realem i PSG ale na szczescie teraz a nie 2015 gdzie wtedy będzie potrzebna forma .Real w tamtym sezonie przegrał z nami 2 razy z Atletico raz a świętował w LM i PK .
Na mecz z SD HUESCA .Chciałbym taki 1 Ter Stegen ,Adriano na prawej niech się ogrywa przed PSG ,Bartra,Piqué niech łapie forme bo Mathie nie muśi bo ma forme na lewej dał bym Montya ,Rakitic bo średnia ma forme, Rafinha, powołał bym Halovicza ,i Atak Pedro,Sandro, Suárez!!! Munira jakoś nie widzę w pierwszej 11 wole Sandro .
Witam wszystkich wygraliśmy bo zasłużyliśmy sobie sami.Była walka dokonca,tym bardziej że sędzia nie uznał nam gola Suáreza który zdobył prawidłowo. A !!!! dla hala dzieci Madryt mam fajny kolejny rekord och ten Real od sezon 2006 do tego sezonu ale ten jeszcze się nie skończył Real w każdych sezonach miał fuksai albo sędziowie i dawali karne których czasami nie było lub strzelali bramki w 90 minutach na sezon zawsze mieli fartów co najmniej 5 a to jest 15 punktów !!!! Wiec jak jakiś dziś kibic z Realu wyskoczy że mieliśmy fuksa to niech najpierw przeczyta sobie mój komentarz !!!
To chyba ślepy jesteś że Rakitic po pierwsze gra z głowa a drugie dzięki nie mu bardziej jest bezpieczniej w obronie ,daj Rafinie który ci się nie wróci a sam dobrze wiesz jakich szybkich zawodników ma Valencia i ich zabójcze kontry
Myśle że Iniesta jest szykowany na PSG bo to będzie nasz pierwszy finał bo lepiej wyjść z pierwszego bo z 2 już można tarfić na Bayern ,Chelsi a chyba byśmy tego już teraz nie chcieli .
Masz racje kolego oni w tym roku nic nie wygrają bo jak będzie Kwiecień cczy Maja spadnie im forma jak nam !!! Bo za dobrze im teraz idzie a każda pasa kiedyś się kończy !!!
Witam wszystkich dziś najważniejsze 3 punkty możemy wygrać nawet 1:0 po bramce samobójczej Valenci i będę hepi. Wiadomo marzy mi się kolejny hatricki Messiego i wysokie zwycięstwo w końcu na Valenci bo nie przypominam sobie wysokiej wygranej z Valencia na ich stadionie pozdrawiam.
Nawet jak będzie zakaz to i tak bym sprzedał Pedro póki coś można zarobić bo potem już może być za pózno .Wole na rezerwie młodego Sandro czy Munira niż tą łamage Pedro co się już przewraca o własnego nogi .
A ty naucz się czytać i co uciekasz na skróty no tak najlepiej bo może dla ciebie mecz Realu z Ludogorcem to hit kolejki ligi mistzów wiec mi tu nie mądruj.
Słuchaj kolego zadam ci proste pytanie jakie kluby najbardziej ludzie lubią na świecie Real,Barcelona czy Chelsi lub Menchester wiec pomyśl najpierw zaczym coś napiszesz i jeszcze jedno mecz Barca mało ciekawy haha to Real teraz Ludogorcem to hit kolejki haha.
Witam sory że nie na temat ale jak zobaczyłem teraz że Canl Family pokaże Real : Łudogorec Razgrad to ciśnienie mi podskoczyło jakim prawem jak to jest mecz o nic jak my graliśmy z Apoelem o coś i to wyjazd jeszcze to byłem zmuszony szukać w necie transmisji mimo że mam 16 lat wszystkie kanały co trzeba , mało tego chyba ja jedyny z całej Polski złożyłem reklamacje że nie pokazują !!! Wiec ci co czytają mój komentarz niech na drugi raz jak będzie tak sytaucja że NC+ tak się zachowa że nie pokaża meczu ,niech też zadzwonia i złożą reklamacje bo nie może tak być że płacimy im tyle kasy a oni tak sobie leca w kulki.Wiem że zaraz znajdą się osoby że to nic nie zmieni a właśnie zmieni jakby tak co 5 zadzwonił i im zagroził że zerwie umowe pozdrawiam.
Masz racje stary a co zrobisz jak tu jest pełno sezonowców a mało tego piłkarz jest oceniany do końca Grudnia a nie jak tu wszyscy piszą że głosy do 21 Listopada nie prawda .
0
ty możesz stracić ale coś innego zaraz
0
Jak jakimś cudem nie będziemy mieli zakazu na transfery to sprzedać Pedro,Alvesa,Sergi Roberto, sprzedał bym też Adriano bo już trochę stary . I moje cicha nadzieja na zakupy czyli Humels,Curadado,Ruse,ich chyba bym kupił Piszczka .
1
Alves już trenuję jak będzie grał w rugby bo tam trzeba mieć przyłożenie mocne w góre haha.
0
Panowie ma przeczucie i to bardzo dobre że Celta urwie punkty białym ,mimo że oni u siebie jadą wszystkich ostatnio jak walec i nie chodzi mi o to że z nami wygrali tylko ogólnie czuję to oby było 0:0
0
To chyba jeden z nielicznych piłkarzy co zostali wypożyczeni i sobie radzą niech wróci jak najszybcje a Pedro sprzedać .
0
Wynocha z Barcelony twój czas już dawno się skończył !
1
Słuchaj Nuno twoja drużyna zagrał dobrze ale trochę przesadzasz że należało się jej zwycięstwo to Barce dwa razy krzywdzili nie uznając gola i karnego i jeszcze jedno jak im się należało jak prawie 75 minut czasu spędzili na własnej połowie a jak przyjdziesz na CN 2015 dostaniesz lamanite w prezencie pozdrawiam!!!
2
Pomysłu to chyba ty nie masz bo nawet za czasu Pepa nie traćilismy tak mało goli jak teraz na rozegranych łącznie 17 spotakń straciliśmy 11 goli !!! Wiem przegraliśmy z Realem i PSG ale na szczescie teraz a nie 2015 gdzie wtedy będzie potrzebna forma .Real w tamtym sezonie przegrał z nami 2 razy z Atletico raz a świętował w LM i PK .
0
Tego chyba nigdy nie zapomnę co ten pajac wyrabiał http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,real-madryt-elche-skandal-sedziowski,artykul,182304,1,459.html
1
Oby nasz kochany Iniesta wrócił do swojej formy a będę spokojny o pomoc wtedy bo Xavi ,Rakitic dają rade !!!
0
Na mecz z SD HUESCA .Chciałbym taki 1 Ter Stegen ,Adriano na prawej niech się ogrywa przed PSG ,Bartra,Piqué niech łapie forme bo Mathie nie muśi bo ma forme na lewej dał bym Montya ,Rakitic bo średnia ma forme, Rafinha, powołał bym Halovicza ,i Atak Pedro,Sandro, Suárez!!! Munira jakoś nie widzę w pierwszej 11 wole Sandro .
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/smierc-kibica-tragicznym-efektem-starc-fanow-atletico-madryt-i-deportivo-la-coruna/z497v brak słów bydło nie kibice !!!
0
Oj nic mi nie mów miałem do wygrania nie dużo bo 206zł patrz https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/1528508_404186533080463_2441072158372507960_n.jpg?oh=f094343e87a7aaa10100f0804d85cf35&oe=5502F794&__gda__=1427526741_92f46fba7c29270d5b32f01c6c25a9ec
1
On zawsze był fanem Realu i pomaga im jak ich mecz prowadzi wiec nie ma co się przejmować tym I d i o t a i c w e l e m !!!!
1
Witam wszystkich wygraliśmy bo zasłużyliśmy sobie sami.Była walka dokonca,tym bardziej że sędzia nie uznał nam gola Suáreza który zdobył prawidłowo. A !!!! dla hala dzieci Madryt mam fajny kolejny rekord och ten Real od sezon 2006 do tego sezonu ale ten jeszcze się nie skończył Real w każdych sezonach miał fuksai albo sędziowie i dawali karne których czasami nie było lub strzelali bramki w 90 minutach na sezon zawsze mieli fartów co najmniej 5 a to jest 15 punktów !!!! Wiec jak jakiś dziś kibic z Realu wyskoczy że mieliśmy fuksa to niech najpierw przeczyta sobie mój komentarz !!!
0
To chyba ślepy jesteś że Rakitic po pierwsze gra z głowa a drugie dzięki nie mu bardziej jest bezpieczniej w obronie ,daj Rafinie który ci się nie wróci a sam dobrze wiesz jakich szybkich zawodników ma Valencia i ich zabójcze kontry
0
Finał pucharu Polski !!!
0
Myśle że Iniesta jest szykowany na PSG bo to będzie nasz pierwszy finał bo lepiej wyjść z pierwszego bo z 2 już można tarfić na Bayern ,Chelsi a chyba byśmy tego już teraz nie chcieli .
0
Tylko że dziś napewno zagra Mathie
0
dokładnie jak piszesz haha
0
Masz racje kolego oni w tym roku nic nie wygrają bo jak będzie Kwiecień cczy Maja spadnie im forma jak nam !!! Bo za dobrze im teraz idzie a każda pasa kiedyś się kończy !!!
2
Witam wszystkich dziś najważniejsze 3 punkty możemy wygrać nawet 1:0 po bramce samobójczej Valenci i będę hepi. Wiadomo marzy mi się kolejny hatricki Messiego i wysokie zwycięstwo w końcu na Valenci bo nie przypominam sobie wysokiej wygranej z Valencia na ich stadionie pozdrawiam.
0
Może dziś nas z góry wysłuchają i na prezent urodzinowy Malaga wygra z Realem lub zremisuje!!!
0
Panowie strata czasu na myślenie kogo kupić co już zapomnieliście że Zubi ma uczulenie na kupowanie obrońców !!!
0
Nawet jak będzie zakaz to i tak bym sprzedał Pedro póki coś można zarobić bo potem już może być za pózno .Wole na rezerwie młodego Sandro czy Munira niż tą łamage Pedro co się już przewraca o własnego nogi .
0
A ty naucz się czytać i co uciekasz na skróty no tak najlepiej bo może dla ciebie mecz Realu z Ludogorcem to hit kolejki ligi mistzów wiec mi tu nie mądruj.
0
Słuchaj kolego zadam ci proste pytanie jakie kluby najbardziej ludzie lubią na świecie Real,Barcelona czy Chelsi lub Menchester wiec pomyśl najpierw zaczym coś napiszesz i jeszcze jedno mecz Barca mało ciekawy haha to Real teraz Ludogorcem to hit kolejki haha.
1
Witam sory że nie na temat ale jak zobaczyłem teraz że Canl Family pokaże Real : Łudogorec Razgrad to ciśnienie mi podskoczyło jakim prawem jak to jest mecz o nic jak my graliśmy z Apoelem o coś i to wyjazd jeszcze to byłem zmuszony szukać w necie transmisji mimo że mam 16 lat wszystkie kanały co trzeba , mało tego chyba ja jedyny z całej Polski złożyłem reklamacje że nie pokazują !!! Wiec ci co czytają mój komentarz niech na drugi raz jak będzie tak sytaucja że NC+ tak się zachowa że nie pokaża meczu ,niech też zadzwonia i złożą reklamacje bo nie może tak być że płacimy im tyle kasy a oni tak sobie leca w kulki.Wiem że zaraz znajdą się osoby że to nic nie zmieni a właśnie zmieni jakby tak co 5 zadzwonił i im zagroził że zerwie umowe pozdrawiam.
0
Pilne : Panowie nie wiem czy dobra wiadomość bo Zubi ma już plan śćiągnać z ligi Chińskiej gościa bez prawej nogi !!!
0
Masz racje stary a co zrobisz jak tu jest pełno sezonowców a mało tego piłkarz jest oceniany do końca Grudnia a nie jak tu wszyscy piszą że głosy do 21 Listopada nie prawda .