0

1

Tak to jest jak rządzą Madryckie pajace !!!

1

0

Jakbyś nie był taki tępy to byś zwrócił uwage na mój nick 82 to mój rocznik głąbie i jak coś to proszę pana do mnie !!!

4

a W Arsenalu nie masz Polaka no tak Szczęsny to Chinczyk

1

Kolego chyba zapomniałeś jak Barcy nie pokazali w Canal + w LM a teraz śmieszny Real pokazują z ogórakmi co mecz jest o piętruszke !!!

3

Wina sędziego !!!

0

Dokładnie tak jak mówisz , jakbym nam odblokowali transfery to koniecznie są trzy transfery. Prawa strona obrony ,środkowy obrońca i pomocnik ... Moje typy to Humels ,Koke i Cuadrado bo jest wielo funkcyjny !!! za Sprzedasz Alvesa ,Pedro ,Sergi Roberto,Adriano , spokojnie starczy na Koke a za Humelsa i Cuadrado trzeba wyłożyć z kieszenie.

0

I masz racje chłopie Ter Stegen musi więcej grać bo LM to jest za mało .

0

Przestańcie czytać te brednie o Reus że jest blisko Realu . Prędzej ja będę papieżem jak to jest prawda !!!

0

Kolego chyba nie czytasz wszystkiego .Jest takie coś jak lista powołanych !!!

0

Dokładnie tak jak piszesz stary

0

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka ..Kuno za dużo się na oglądałeś filmów Fantastycznych!!!

0

No proszę widzę że swój ziom mój rocznik ! Też kibicujesz od 1992 roku ?

0

Mój skład na dziś i takie marzenie : Ter Stegen , Adriano,Bartra,Mathie,Montoya,Samper,Rafinha,Iniesta,Pedro,Munir,Sandro a Adriano chcę na pozycji Alvesa żeby trochę złapał więcej pewność na tej pozycji przed meczem z PSG a to jest dobra okazja .

0

Nie ma problemu stary jak tam pójdzie to masz u mnie flaszkę a jak przegrasz co wtedy ?

0

głupotą to jest twój komentarz bo właśnie trzeba żeby zagrał i wrócił do formy !!!

0

słuchaj koleś prędzej u nas będzie grał na ataku Warzycha niż Marco Reus pójdzie do Realu , wiec nie czytaj tych bzdur i gdzie nawet niby on by miał grać !!!

0

Rewanżu jak już będzie bezpieczny wynik to ok.

0

z tym Messim przesadziłeś to nie robot daj facetowi odpocząć!!!

0

Skład na jutro : Ter Stegen, Adriano ,Pique ,Bartra, Montoya ,Rafinha,Samper,Iniesta,Pedro,Suarez,Sandro !!!

0

Nie obrażaj jego drugiego imienia P haha

0

Panowie pilne:Ronaldo zgranie jeszcze jedna nagrode i przejdzie do histori jak najlepszy symulat na świecie o to wyniki głosowania 1Ronaldo 90% głosów 2 Zwierze Pepe 8% i 3 Bale 2% .

2

Gdzie są ci żałośni znawcy co tak jechali po Mathieu !!!

2

Ale masz marzenie za dużo bajek oglądasz !!!

1

Dokładnie jak mówisz to jest typowy fan Realu .Gdy prowadzi mecz Realu i nie idzie białym to robi wszystko żeby wygrali.Ja bym dał mu zakaz prowadzenia meczy Barcy!!!

1

Już to widzę jak nie ma komórki oj bajkopisarz ten Johan no był dobrym piłkarzem i trenerem ale od początku nie miał racji że Neymar z Messim do siebie nie będą pasować bo teraz grają ze sobą i rozumieją się prawie jak bliźniaki za dobrych czasów Iniesta z Xavim .Niech Suarez zgra się dobrze i oczywiście Iniesta wróci do swojej formy to nawet Bayern i Chelsi zjemy na śniadanie !!!

0

dokładnie stary

0

Co ty nie powiesz ty wszystkie nazwiska piłkarzy poprawnie piszesz mądralo ,każdy potrafi zobaczyć w goglach i napisać a mi się nie chciało .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?