Dokładnie tak jak mówisz , jakbym nam odblokowali transfery to koniecznie są trzy transfery. Prawa strona obrony ,środkowy obrońca i pomocnik ... Moje typy to Humels ,Koke i Cuadrado bo jest wielo funkcyjny !!! za Sprzedasz Alvesa ,Pedro ,Sergi Roberto,Adriano , spokojnie starczy na Koke a za Humelsa i Cuadrado trzeba wyłożyć z kieszenie.
Mój skład na dziś i takie marzenie : Ter Stegen , Adriano,Bartra,Mathie,Montoya,Samper,Rafinha,Iniesta,Pedro,Munir,Sandro a Adriano chcę na pozycji Alvesa żeby trochę złapał więcej pewność na tej pozycji przed meczem z PSG a to jest dobra okazja .
słuchaj koleś prędzej u nas będzie grał na ataku Warzycha niż Marco Reus pójdzie do Realu , wiec nie czytaj tych bzdur i gdzie nawet niby on by miał grać !!!
Panowie pilne:Ronaldo zgranie jeszcze jedna nagrode i przejdzie do histori jak najlepszy symulat na świecie o to wyniki głosowania 1Ronaldo 90% głosów 2 Zwierze Pepe 8% i 3 Bale 2% .
Dokładnie jak mówisz to jest typowy fan Realu .Gdy prowadzi mecz Realu i nie idzie białym to robi wszystko żeby wygrali.Ja bym dał mu zakaz prowadzenia meczy Barcy!!!
Już to widzę jak nie ma komórki oj bajkopisarz ten Johan no był dobrym piłkarzem i trenerem ale od początku nie miał racji że Neymar z Messim do siebie nie będą pasować bo teraz grają ze sobą i rozumieją się prawie jak bliźniaki za dobrych czasów Iniesta z Xavim .Niech Suarez zgra się dobrze i oczywiście Iniesta wróci do swojej formy to nawet Bayern i Chelsi zjemy na śniadanie !!!
0
Mówiłem wam że to prasa bajki wymyśla o Reus że Real kupuję a teraz już my haha http://www.mundodeportivo.com/20141203/fc-barcelona/posible-guino-de-reus-al-barca-que-tenia-previsto-decidir-su-futuro-en-enero_54420492560.html
1
Tak to jest jak rządzą Madryckie pajace !!!
1
0
Jakbyś nie był taki tępy to byś zwrócił uwage na mój nick 82 to mój rocznik głąbie i jak coś to proszę pana do mnie !!!
4
a W Arsenalu nie masz Polaka no tak Szczęsny to Chinczyk
1
Kolego chyba zapomniałeś jak Barcy nie pokazali w Canal + w LM a teraz śmieszny Real pokazują z ogórakmi co mecz jest o piętruszke !!!
3
Wina sędziego !!!
0
Dokładnie tak jak mówisz , jakbym nam odblokowali transfery to koniecznie są trzy transfery. Prawa strona obrony ,środkowy obrońca i pomocnik ... Moje typy to Humels ,Koke i Cuadrado bo jest wielo funkcyjny !!! za Sprzedasz Alvesa ,Pedro ,Sergi Roberto,Adriano , spokojnie starczy na Koke a za Humelsa i Cuadrado trzeba wyłożyć z kieszenie.
0
I masz racje chłopie Ter Stegen musi więcej grać bo LM to jest za mało .
0
Przestańcie czytać te brednie o Reus że jest blisko Realu . Prędzej ja będę papieżem jak to jest prawda !!!
0
Kolego chyba nie czytasz wszystkiego .Jest takie coś jak lista powołanych !!!
0
Dokładnie tak jak piszesz stary
0
A świstak siedzi i zawija je w te sreberka ..Kuno za dużo się na oglądałeś filmów Fantastycznych!!!
0
No proszę widzę że swój ziom mój rocznik ! Też kibicujesz od 1992 roku ?
0
Mój skład na dziś i takie marzenie : Ter Stegen , Adriano,Bartra,Mathie,Montoya,Samper,Rafinha,Iniesta,Pedro,Munir,Sandro a Adriano chcę na pozycji Alvesa żeby trochę złapał więcej pewność na tej pozycji przed meczem z PSG a to jest dobra okazja .
0
Nie ma problemu stary jak tam pójdzie to masz u mnie flaszkę a jak przegrasz co wtedy ?
0
głupotą to jest twój komentarz bo właśnie trzeba żeby zagrał i wrócił do formy !!!
0
słuchaj koleś prędzej u nas będzie grał na ataku Warzycha niż Marco Reus pójdzie do Realu , wiec nie czytaj tych bzdur i gdzie nawet niby on by miał grać !!!
0
Rewanżu jak już będzie bezpieczny wynik to ok.
0
z tym Messim przesadziłeś to nie robot daj facetowi odpocząć!!!
0
Skład na jutro : Ter Stegen, Adriano ,Pique ,Bartra, Montoya ,Rafinha,Samper,Iniesta,Pedro,Suarez,Sandro !!!
0
Nie obrażaj jego drugiego imienia P haha
0
Panowie pilne:Ronaldo zgranie jeszcze jedna nagrode i przejdzie do histori jak najlepszy symulat na świecie o to wyniki głosowania 1Ronaldo 90% głosów 2 Zwierze Pepe 8% i 3 Bale 2% .
4
https://www.facebook.com/video.php?v=971081129587236&set=vb.443080359053985&type=2&theater
2
Gdzie są ci żałośni znawcy co tak jechali po Mathieu !!!
2
Ale masz marzenie za dużo bajek oglądasz !!!
1
Dokładnie jak mówisz to jest typowy fan Realu .Gdy prowadzi mecz Realu i nie idzie białym to robi wszystko żeby wygrali.Ja bym dał mu zakaz prowadzenia meczy Barcy!!!
1
Już to widzę jak nie ma komórki oj bajkopisarz ten Johan no był dobrym piłkarzem i trenerem ale od początku nie miał racji że Neymar z Messim do siebie nie będą pasować bo teraz grają ze sobą i rozumieją się prawie jak bliźniaki za dobrych czasów Iniesta z Xavim .Niech Suarez zgra się dobrze i oczywiście Iniesta wróci do swojej formy to nawet Bayern i Chelsi zjemy na śniadanie !!!
0
dokładnie stary
0
Co ty nie powiesz ty wszystkie nazwiska piłkarzy poprawnie piszesz mądralo ,każdy potrafi zobaczyć w goglach i napisać a mi się nie chciało .