0

a to czemu chyba nie dostał kartki !!!

0

aniby czemu !!!

0

Barwo dla ciebie za ten pomysł hehe !!!

2

Słuchaj koleś Suarez nie ma nawet połowe sezonu wiec się ogranij !!! Co Neymar w swoim pierwszym sezonie błyszczał a już nie wspomnę o Alexisie który potrzebował dwóch pełnych sezonów .Wiec może go o cenić za ostatnie dwa mecze że mu nie poszło ale chyba już zapomniałeś że ważnych meczach z PSG 3:1 i z Atletico 3:1 i nawet z przegranym 3:1 z Realem był prawie najlepszym zawodnikiem w tych meczach !!!

0

Mini mini tam jest na bank

0

Dziś przede wszystkim musi być pressing całej drużyny a nie pojedynczych graczy jak w ostatnim meczu z Atletico .I trzeba być też trochę cwanym i prowokować Mandżukićia,Griezmana,Raúl García ,a o Godina że złapie jeśli zagra się nie boje bo wystarczy na niego grać ,trzeba być też takim cwaniakiem jak Siomone nauczył graczy Atletico i wtedy na rewanż zostanie im tylko jeden napadzior Torres.Najlepszy wynik by było 2:0 ale będę zadowolony nawet 1:0 bo rewanżu Atletico już nie będzie mogło tak postawić autobusu !!!

1

Mundo Deportivo: FC Barcelona może dokonywać transferów w 2015 roku. Jednak kupiony piłkarz może zostać zarejestrowany dopiero 1 stycznia 2016 roku, kiedy mija zakaz.Biorąc to pod uwagę, kataloński klub może kupować piłkarzy w lecie i wypożyczać na pół roku z powrotem do wcześniejszego klubu. Tylko czy któryś z zawodników skusiłby się na takie rozwiązanie?EDIT: Według @lucasammr, nie można dokonać wypożyczenia kupionego w lecie piłkarza. Można jedynie zapłacić za niego i poprosić klub, aby wszystkie formalności oficjalnie zostały dokonane w styczniu 2016.

0

Z tego co znalazłem ale nie mam pewność to Mandžukić,Raúl García ,Griezmann są zagrożeni pauzą jak dostana kartkę w środe !!! Z tymi panami pierwszymi 2 to nie problem żeby dostali ,wystarczy ledko sprowokować ! Dlaczego my też nie możemy być cwaniakami jak Atletico gra ostro ,trzeba to wykorzystać jakby wszyscy 3 wyłapali Atletico by zostało z jednym napastnikiem w rewanżu hehe .

0

Witam wszystkich orientuję się ktoś czy jest jakaś strona aby sprawdzić kto jest zagrożony pauzą jak dostanie żółtą w Atletico ale nie w Lidze tylko Pucharze króla i ile musi być tych kartek z tego co kojarze to chyba 3 !!!

1

Spokojnie 2015 Messi zgarnie i jestem tego pewny !!!

0

Lucho nie ośmieszaj się tym tekstem „Oczekujemy oczywistych trudności związanych z meczem wyjazdowym. Wydaje się, że stan boiska nie będzie perfekcyjny i jest to przeszkoda! Co już szukasz wymówki jak będzie coś nie tak boisko będzie równe dla wszystkich takie same wiec nie zachowujmy się jak Real że winna murawy czy sędziego !!! Jesteśmy Barca i naszym obwiązkiem jest wygrać !!!

0

ja bym wystawił tak Barvo- Alves- Bartra- Piqué- Alba -Buskets-Iniesta -, Rafinha bo zasłużył sobie- Neymar,Suarez, Messi - --- jak wynik będzie spokojny np: 2:0 to bym zrobił takie zmiany - Adriano za Albe - Xavi za Rafinha i Pedro za Neymara - żeby szykowali się na Atletico !!!

0

Bardzo dobrze jego miejsce jest nie w rezerwach tylko Barcelonie B dostał tyle szans i z meczu na mecz coraz gorzej było !!! Skoro Munir dostał szanse niech teraz Sandro dostanie tyle szans i jestem pewny że będzie 2 razy lepszy niż Munir !!!

1

http://blaugrana.pl/17301-Miedzy-Villarrealem-a-Athletikiem-sparing-w-Katarze chyba Barca B tam poleci bo liga jest najważniejsza a nie mecz o piętruszke !!!

0

Adriano na prawej haha znawca jak jest Montoya !!!

0

0

Real na bank dziś wyjdzie pierwsza 11 bynajmniej przód i pomoc wiec mało wiesz !

0

Jak będzie dziś dogrywka w meczu z Atletico to jestem pewny że Real w Niedziele straci punkty i przypomnę się tu tobie !!!

0

Witam sory że nie na temat : Napisze tak nienawdzie Realu ale chcę żeby dziś był taka sytuacja że strzeli gola np: 60 minucie na 1:0 a potem wszystkie siły na maxa i strzelą np: 92 i będzie dogrywka :kolejne 30 minut w nogach i odpadli po karnych ale zajechani fizycznie na wyjazd do Getafe :

0

Espaniolem był inny mecz bo Real grał u siebie a Real na wyjazdach gra słabo ostatnio i ma dużo farta ja stawiam że Real przegra 2:1 !!!

0

jakim cudem Sandro haha : Lista powołanych: Ter Stegen, Masip, Montoya, Douglas, Piqué, Diagné, Bartra, Mathieu, Adriano, Ié, Halilović, Rakitić, Rafinha, Sergi Roberto, Gumbau, Pedro, Adama i Munir.

1

Przypominam ci że pierwszym meczu Atletico wygrało 6 zawodnikami z rezerw co nie grali przeciwko nam !!!

0

Lista powołanych: Ter Stegen, Masip, Montoya, Douglas, Piqué, Diagné, Bartra, Mathieu, Adriano, Ié, Halilović, Rakitić, Rafinha, Sergi Roberto, Gumbau, Pedro, Adama i Munir.

1

Atletico dziś co musi to zajeździć fizycznie białych tak że w niedziele w Getafe stracili punkty tak jak my i to jest cel dla nas !!! Oczywiscie my też musimy wygrać i to na wyjezdzie !!!

2

Ter stegen-montoya-bartra--mathie-Adriano-Samper--rafinha-Rakitić-Pedro-Sandro- Adamy taki bym widział tylko Rakitić co dużo grał z Atletico ale i tak potrzebuję minut !!!

1

Ronaldo to największa samica na świecie !!!

0

Dokładnie stary ale ja wole żeby cała drużyna wygrała LM i Majstra i PK niż Leo złotą piłkę dla mnie nawet Mascherno może te gole strzelać liczy się dobro drużyny !!!

0

Real jutro pożegna się z Pucharem króla .Jestem tego pewny bo Atletico na bank coś ustrzeli a nie wierze że Real im wbije 4 gole !!! Ok Atletico przegrało z nami ale bez przesady że Atletico dwa raz przegra z rzędu i tyle w temacie żegnamy jutro białych pa pa pa !!!

0

Mecz jest jutro kolego Białych to samo Barcy !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?