1

Komentarz usunięty

1

Mój najbardziej ulubiony zawodnik oby wróciła jego magia to wtedy nikt już nas nie zatrzyma po LM !!!!

6

0

Przewidują że początek Marca ale nie napisali którego roku bo może to być 2020 haha !!!

0

A za co tu niby mają dać kare jak w Alvesa rzucono bananem nic nie zrobili tak samo z brutalnymi faulami co są na video też nic wiec niech się ogarną !!!

0

haha dobre !!!

1

Dokładnie stary masz racje !!! Bo ja jestem za tym żeby wszystkich ligach a nie tylko Angielskiej był materiały video a mało tego niech wejdą powtórki video i będzie sprawiedliwie dla wszystkich !!!

2

To nie czytaj jak masz z tym problem !!!

0

A tak nie dawno kibice Realu śmiali się że Penaldo ma więcej goli niż nasza cała trójka a nie długo tak będzie że Messi przegoni go w golach a miał stratę 14 goli i wcale bym się nie zdziwił jak już to się stanie w następnej kolejce !!!

0

mają ból d u p y bo ich dziewczynka nie długo będzie oglądał Messiego z góry i kibice Realu tabele też !!!

0

Cudowny weekend balety udane , Barca wygrała , Messi hatrick i już tylko 2 gole straty ,Atletico przegrało .A wiecie jaki chcę następny Barca wygrywa Messi choć dwa gole i porażka lub remis Realu !!!

0

Myślę że w tym sezonie przegoni Shearer

0

Ja też oglądałem ale Wolfsburgiem i Schalke i Wolfsburgiem niech się cieszą że skończyło się 4:1 a nie 10:1 z Schalke grali u siebie a ledwie zremisowali bo Schalke było lepsze!!! Wiec nie masz co się podniecać tym Bayernem bo jak ktoś mu pokaże pazury to Bayern czasami jest bezradny !!!

0

chciałbym żeby dziś bronił Ter Stegen żeby nabrał pewność w swoje a Bravo bronił z City na wyjezdzie!!!

1

Dziś tylko 3 punkty i nie ważne kto strzeli ale nie pogardze Hatrickiem Messiego bo jest szansa żeby się zbliżył do Ronaldo w golach w lidze i uciek na kolejne gole w tym roku!!!

0

A co przewidujesz że sędzia się zlituję nad smutnym Ronaldo i da mu 3 karne !!! Aha to dziś będzie znowu bawiły się w skoki jak Stoch haha

0

Wiem ale się łudzę że cud się zdarzy ale myślę że jak będą grali z Baskami i zagrają takim presingiem jak z nami to stracą punkty jak nic !!!

0

Wiem że to będzie ciężko ale cuda czasami się zdarzają wiec na Walentynki chcę remis Deportivo z białymi !!!

0

Czy orientuję się ktoś bo chcę być pewny czy Mascherno wszystko jest ok bo leżała jak się skończył mecz !!!

2

Dokładnie stary ++++++

8

już tylko 35 minut !!!

0

Pewnie na ławce !!!

0

Do boju Barco gol gol gol wygrać 3:0 i będę spokojny o rewanż !!!

0

Chyba uderzyłeś się gdzieś w głowę kolego bo Messi na bank zagra !!! w Takim meczu by miał nie grać to nie są ogórki !!!

0

Kolego mała pomyłka Messi ma 3 kartki !!!

3

szacun stary dla ciebie !!!

2

dokładnie jak ja!!! Gdy jest Lipiec i Sierpień kobita jest szczęśliwa a ja wściekły bo nie ma meczy haha

0

Komentarz usunięty

0

Chyba ktoś tu nie potrafi czytać bo mogę się z Tobą założyć o wszystko że Roberto nie zagra nawet minuty !!!

0

Ter Stegen-Alves -Bartra-Mathieu-Alba -Mascherano-Rafinha-Iniesta-Messi-Suarez-Neymar tak to widzę dziś !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?