Szkoda kontuzji ale są plusy i minusy a raczej plusy .Myśle że Celta i tak by nie grał bo grał cieżkie Gran Derbi a potem jeszcze w reprezentacji .Ważne żeby był zdrowy i wypoczęty na PSG .
Ja nie wiem że jeszcze ktoś nie napisał skargi na Borka !!! Rozumie że jest fanem Realu ale to jest jego praca i musi się dobrze w niej zachować .Jak każdy co oglądał mecz dziś Francji z Brazylia i jak komentuje mecze Realu np: ostatni przykład Klubowe MŚ to dobrze wie o czym mówię .
To chyba zapomniałeś że z Celty nikt nie gra teraz .A my mieliśmy cieżkie Gran Derbi i jeszcze mecze reprezentacji a skład nie jest taki zły bo ja tam twierdze że bez Neymara ,Alby, Piqué- damy rade bo Xavi to nie ogórek to samo Rafinha a Busi zastąpi Mascherno który i tak by nie mógł grać .Wiec wypuszczenie pierwszej 11 do samobójstwo!!! gdzie są zajechani meczami ,tym bardziej że czeka nas maraton a Celta nie gra autobusem wiec łatwiej jej strzelić i wygrać !
Mój skład na Celte jeśli wszyscy wrócą zdrowi: Bravo -Alves bo i tak nie grał reprezentacji wiec ma odpoczynke po cieżkim Gran Derbi -Bartra-Mathieu-Adriano-Busquets -Xavi-Rafinha-Pedro-Suarez-Messi .Wiem że Celta to nie ogórki ale prawda jest taka że wtedy wygrali z nami bo mieli dużo farta a nam trzeba wypoczętych po Gran Derbi i Reprezentacjach wiec takim by był najlepszy skład bo tylko Messi nie będzie odpoczywał a reszta albo nie dostała powołania albo nie grała w Gran Derbi .
Pewnie został usunięty ten komentarz już nie pamiętam jak miał ten użytkownik co napisał ciekawe co będą teraz oglądać abonamencie NC ! To ci napisze tak przyjacielu wole 1000 razy NC niż Polsat mam to już 15 lat wczesniej to była Cyfra żebyś mnie nie łapał za słówka . Tu mam wszystkie 38 kolejek Kochanego klubu i całą teraz LM także rozbawiłeś mnie pozdrawiam.
Canl+ sport tylko pokazuję wiec nie masz co się łudzić że znajdziesz na innym kanale .Wiec zostaje ci tylko net .Wiem coś na ten temat bo mam 15 lat Canl+
W najbliższą niedzielę o 20:55 rozpocznie się mecz, który rozpala wyobraźnię kibiców na całym świecie: FC Barcelona - Real Madryt. Z Camp Nou będą go komentować Rafał Wolski i Grzegorz Mielcarski.Już tylko 35 godzin do meczu kochanej Barcy .
1
Dokładnie koleszko popieram
0
Szkoda kontuzji ale są plusy i minusy a raczej plusy .Myśle że Celta i tak by nie grał bo grał cieżkie Gran Derbi a potem jeszcze w reprezentacji .Ważne żeby był zdrowy i wypoczęty na PSG .
0
Ktoś w Madrycie ma wielki ból d u ...... p ... y !!!
0
Ja nie wiem że jeszcze ktoś nie napisał skargi na Borka !!! Rozumie że jest fanem Realu ale to jest jego praca i musi się dobrze w niej zachować .Jak każdy co oglądał mecz dziś Francji z Brazylia i jak komentuje mecze Realu np: ostatni przykład Klubowe MŚ to dobrze wie o czym mówię .
0
Dokładnie stary zachowują się jakby to ich była brana kasa
0
0
To chyba zapomniałeś że z Celty nikt nie gra teraz .A my mieliśmy cieżkie Gran Derbi i jeszcze mecze reprezentacji a skład nie jest taki zły bo ja tam twierdze że bez Neymara ,Alby, Piqué- damy rade bo Xavi to nie ogórek to samo Rafinha a Busi zastąpi Mascherno który i tak by nie mógł grać .Wiec wypuszczenie pierwszej 11 do samobójstwo!!! gdzie są zajechani meczami ,tym bardziej że czeka nas maraton a Celta nie gra autobusem wiec łatwiej jej strzelić i wygrać !
0
Mój skład na Celte jeśli wszyscy wrócą zdrowi: Bravo -Alves bo i tak nie grał reprezentacji wiec ma odpoczynke po cieżkim Gran Derbi -Bartra-Mathieu-Adriano-Busquets -Xavi-Rafinha-Pedro-Suarez-Messi .Wiem że Celta to nie ogórki ale prawda jest taka że wtedy wygrali z nami bo mieli dużo farta a nam trzeba wypoczętych po Gran Derbi i Reprezentacjach wiec takim by był najlepszy skład bo tylko Messi nie będzie odpoczywał a reszta albo nie dostała powołania albo nie grała w Gran Derbi .
0
5 meczy to za mało kolego pozdrawiam miłego dzionka i pozdrów nurka !!!
1
Komentarz usunięty
0
Spokojnie nie ma co się podniecać nic z tego nie będzie bo w Hiszpani rządzi Madryt i w końcu to najlepszy króla nurkowania i pływania !
5
https://vine.co/v/OQ9AQaH13JI pozdrowienia dla kibiców białych haha
1
To ja najlepszy nurek świata
0
Witam orientuję się ktoś kiedy gra Argentyna !!!
0
0
Pewnie został usunięty ten komentarz już nie pamiętam jak miał ten użytkownik co napisał ciekawe co będą teraz oglądać abonamencie NC ! To ci napisze tak przyjacielu wole 1000 razy NC niż Polsat mam to już 15 lat wczesniej to była Cyfra żebyś mnie nie łapał za słówka . Tu mam wszystkie 38 kolejek Kochanego klubu i całą teraz LM także rozbawiłeś mnie pozdrawiam.
7
https://vine.co/v/O9r9WT1U69K
0
haha dobre ....
0
https://www.facebook.com/pages/BobDigi/223735454418964?fref=nf świetnie zrobione
0
dzia koleszko ....
0
Dzięki stary ale już znalazłem ale dzia
1
Siema mam prośbe orientuję się ktoś gdzie można znaleźć posiadanie piłki !!!
0
dokładnie kolego niech się tak stanie
0
Gdzie są hejterzy na Suareza ktoś tu tęskni za Alexisem !
0
Canl+ sport tylko pokazuję wiec nie masz co się łudzić że znajdziesz na innym kanale .Wiec zostaje ci tylko net .Wiem coś na ten temat bo mam 15 lat Canl+
0
Całe szczęście że praw nie ma TVP SPORT bo jakbym miał słuchać Jaśine albo Jonce czy Iwańskiego to chyba bym wyciszył głos .
0
oj tam lepszy niż Żewłakow
0
Wole Mielcarskiego niż słuchać Dudka albo Żewłakowa
21
W najbliższą niedzielę o 20:55 rozpocznie się mecz, który rozpala wyobraźnię kibiców na całym świecie: FC Barcelona - Real Madryt. Z Camp Nou będą go komentować Rafał Wolski i Grzegorz Mielcarski.Już tylko 35 godzin do meczu kochanej Barcy .
0
Sergio Busquets znajdzie się w kadrze na mecz z Realem Madryt.