1

Dokładnie koleszko popieram

0

Szkoda kontuzji ale są plusy i minusy a raczej plusy .Myśle że Celta i tak by nie grał bo grał cieżkie Gran Derbi a potem jeszcze w reprezentacji .Ważne żeby był zdrowy i wypoczęty na PSG .

0

Ktoś w Madrycie ma wielki ból d u ...... p ... y !!!

0

Ja nie wiem że jeszcze ktoś nie napisał skargi na Borka !!! Rozumie że jest fanem Realu ale to jest jego praca i musi się dobrze w niej zachować .Jak każdy co oglądał mecz dziś Francji z Brazylia i jak komentuje mecze Realu np: ostatni przykład Klubowe MŚ to dobrze wie o czym mówię .

0

Dokładnie stary zachowują się jakby to ich była brana kasa

0

0

To chyba zapomniałeś że z Celty nikt nie gra teraz .A my mieliśmy cieżkie Gran Derbi i jeszcze mecze reprezentacji a skład nie jest taki zły bo ja tam twierdze że bez Neymara ,Alby, Piqué- damy rade bo Xavi to nie ogórek to samo Rafinha a Busi zastąpi Mascherno który i tak by nie mógł grać .Wiec wypuszczenie pierwszej 11 do samobójstwo!!! gdzie są zajechani meczami ,tym bardziej że czeka nas maraton a Celta nie gra autobusem wiec łatwiej jej strzelić i wygrać !

0

Mój skład na Celte jeśli wszyscy wrócą zdrowi: Bravo -Alves bo i tak nie grał reprezentacji wiec ma odpoczynke po cieżkim Gran Derbi -Bartra-Mathieu-Adriano-Busquets -Xavi-Rafinha-Pedro-Suarez-Messi .Wiem że Celta to nie ogórki ale prawda jest taka że wtedy wygrali z nami bo mieli dużo farta a nam trzeba wypoczętych po Gran Derbi i Reprezentacjach wiec takim by był najlepszy skład bo tylko Messi nie będzie odpoczywał a reszta albo nie dostała powołania albo nie grała w Gran Derbi .

0

5 meczy to za mało kolego pozdrawiam miłego dzionka i pozdrów nurka !!!

1

Komentarz usunięty

0

Spokojnie nie ma co się podniecać nic z tego nie będzie bo w Hiszpani rządzi Madryt i w końcu to najlepszy króla nurkowania i pływania !

5

https://vine.co/v/OQ9AQaH13JI pozdrowienia dla kibiców białych haha

1

To ja najlepszy nurek świata

0

Witam orientuję się ktoś kiedy gra Argentyna !!!

0

dobrze że się kłócą i jeszcze Ronaldo macha rączkami że nie on strzelił z Levante a u nas jest chemia i jestem szczęśliwy .

0

Pewnie został usunięty ten komentarz już nie pamiętam jak miał ten użytkownik co napisał ciekawe co będą teraz oglądać abonamencie NC ! To ci napisze tak przyjacielu wole 1000 razy NC niż Polsat mam to już 15 lat wczesniej to była Cyfra żebyś mnie nie łapał za słówka . Tu mam wszystkie 38 kolejek Kochanego klubu i całą teraz LM także rozbawiłeś mnie pozdrawiam.

7

0

haha dobre ....

0

0

dzia koleszko ....

0

Dzięki stary ale już znalazłem ale dzia

1

Siema mam prośbe orientuję się ktoś gdzie można znaleźć posiadanie piłki !!!

0

dokładnie kolego niech się tak stanie

0

Gdzie są hejterzy na Suareza ktoś tu tęskni za Alexisem !

0

Canl+ sport tylko pokazuję wiec nie masz co się łudzić że znajdziesz na innym kanale .Wiec zostaje ci tylko net .Wiem coś na ten temat bo mam 15 lat Canl+

0

Całe szczęście że praw nie ma TVP SPORT bo jakbym miał słuchać Jaśine albo Jonce czy Iwańskiego to chyba bym wyciszył głos .

0

oj tam lepszy niż Żewłakow

0

Wole Mielcarskiego niż słuchać Dudka albo Żewłakowa

21

W najbliższą niedzielę o 20:55 rozpocznie się mecz, który rozpala wyobraźnię kibiców na całym świecie: FC Barcelona - Real Madryt. Z Camp Nou będą go komentować Rafał Wolski i Grzegorz Mielcarski.Już tylko 35 godzin do meczu kochanej Barcy .

0

Sergio Busquets znajdzie się w kadrze na mecz z Realem Madryt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?