4

no to czas najwyższy żeby przegrali już w sobote

0

Niby tak ale to Valencia i z Atletico na wyjeździe mało brakowało i by wygrała a skończyło się remisem .

0

Mathie i Suarez mają po 4 a Messi 3

0

Montoya jest 3 razy lepszy niż ten śmieszny Douglas który ma poziom 2 ligi Polskiej

0

Wiem że Cieżko ale Suarezem jest to wykonania musi się pilnować bo z Mathieu już nie jest tak łatwo .A jeśli miałby Mathieu złapać kartkę to niech złapie już w Sevilli na CN mimo że to Valencia będzie łatwiej sobie poradzić !

0

Suarez i Mathieu muszą teraz się bardzo plinować bo mają 4 żółtę a są bardzo ważnym elementem naszej układnik. Z Almeria niech nie grają a potem muszą się pilnować Sevilli i tam też nie mogą się wykartkować bo potem cieżki mecz z Valencia nie ważne że na CN ale cieżki i w tym meczu też znowu nie mogą bo potem gramy Derby z Espaniolem .Wiec derbach by mogli dostać po żółtej!

3

Dobrze stary napisałeś bo taka jest prawda a zresztą wczoraj Granda zagrała ma poziomie nawet nie 4 ligi tylko poziom orlikowy.

0

Teraz trzeba myśleć o Almerii a potem dopiero myśleć o Sevilli i przydał by się że Baca wyłapał żółtą z Levante to by z nami nie zagrał .

0

To zobaczysz kolego w środę jak Real przegrywa z Rayo i ci się przypomnę

0

Transfery wręcz konieczne na sezon 2016 - Koke- Reus - Pogba i prawy obrońca wiem że to bardzo dużo kasy ale prawda jest tak że Xavi odejdźie ,Iniesta się wypalił i tego się obawiałem a co Rafinha to obserwuję go gdy gra z wielkim to nie daje rady wiec myśle że jakby coś miało być z niego to by już było .Koke widzę jak jedynego który by w jakiś sposób dorównał Xaviemu a znowu Reus był super transferem bo bym mógł grać w pomocy lub ataku jakby ktoś miał kontuzje.

1

Napisze tak mój skład na Almerie : Bravo-Montoya -Pique-Bartra -Adriano-Mascherno-Xavi-Rakitić-Neymar-Messi-Pedro !!! A zmiany za Xaviego-Rafinha / potem za Neymara -Iniesta i potem za Pique-Vermalen jeśli dostanie zielone światło .Suarez i Mathie niech siędzą na ławie cały mecz bo mają po 4 żółte a są zbyt ważni na Seville ! I wtedy na Sobotę byśmy mieli Suareza-Mathie-Buqestsa-Albe-Inieste -Alves którzy tydzień odpoczywali aż 6 zawodników

0

chyba za nurkowanie haha

2

Banować panowie darek7xx

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

Dziś Barca pokaże że jest wielka i że Barcelonie należy się majstra i zrobi miazge z Celty za tą porażke na CN .Wiem że nie można lekceważyć przeciwnika ale jak zagramy swoje to będzie miazga.

0

Komentarz usunięty

5

Komentarz usunięty

3

Nie ma co się przejmować nurkiem Messi na bank coś dziś ustrzeli a obstawiam że w drugiej połowie Penaldo wyłapię żółtą i nie zagra z Rayo.

0

skąd te info ???

0

Komentarz usunięty

0

No najlepszy nurek świata i kosmosu ale jak dziś będzie próbował symulować i skakać do basenu to wyłapie żółtą bo jest dobry sędzia i wtedy już z Rayo sobie nie po nurkuję !

0

Witam życze wszystkim Vamos Wesołych świąt i na zajączka wygranej Barcelony .Panowie nie ma co się łudzić że Granda urwie punkty ale można życzyć Realowi żółtych kartek bo fajna lista jest zagrożonych w meczu następny z Rayo : Ramos-James Rodríguez-Toni Kroos-Luka Modrić-Ronaldo .Wiec oby sędzia dziś dobrze sędziował i wyłapał nurkowanie najlepszego nurka świata Ronaldo pozdrawiam.

0

Tylko wiesz że Lucho też ma to na uwadze że Messi walczy o złotego buta z najlepszym pływakiem i nurkiem świata i kosmosu .

0

Słuchaj dziecko wystarczy że jeden łapie kontuzje i zostaję wtedy jeden jak masz dwóch jest mecz ,bramkarz łapie kontuzje w meczu i kto by wtedy bronił moja babka !

0

Już nie przesadzajcie z tym Messim jakby było jaki kolwiek mały uraz by Lucho go nie powołał.Miał 2 tygodnie odpoczynku jest zdrowy w 100% niech gra cały mecz bo to wyjazd i nie ogórki tylko Celta .A Z Almeria może posiedzieć na ławce i tyle w temacie.

1

Jak Celta zagra taka otwartą piłkę jak na CN to dostana czwórke bo nic dwa razy się nie zdarza żeby mieli takiego farta jak na CN

2

Dokładnie nic nie trzeba w Boga można sobie wierzyć ale nie w tych co lasują mózg i myślą że są czarownikami

7

Oficjalna lista na Celte : Ter Stegen, Bravo, Montoya, Piqué, Rakitic, Sergio, Xavi, Pedro, Iniesta, Suárez, Messi, Neymar Jr, Rafinha, Bartra, S. Roberto, Adriano, Dani Alves y Mathieu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?