Kolego jeśli jest zdrowy ma grać i koniec kropka ! Chyba zapomniałeś że gramy na wyjeździe z Celta która nas ograła na CN i także pojechała jak chciała Atletico wiec nie ma żartów .
Chyba nie zrozumiałeś mojego komentarza wiec ci wytłumacze .Wiem że Porto nie da 40 baniek dlatego taka cena za kare że sprzedali Danilo białym wiec taka cena dla nich.
Też dobry ruch ale jeśli Messi jest zdrowy w 100% niech gra cały mecz po odpoczął 2 tygodnie i wole zmienić Neymara za Pedro bo Neymar grał 80 minut z Realem i potem po 90 w Brazylii !!!
Witam ja uważam że Celta musimy zagrać tak bo nie po to wygrywaliśmy z Realem żeby stracić punkty z Celta mój skład : Bravo-Alves-Pique-Mathieu-Adriano-Busquets-Xavi-Iniesta-Neymar-Suarez-Messi. Zmiany zrobił bym takie za Neymara -Pedro , za Inieste- Rafinha i za Pique - Bartra i chcę żeby Busquets i Mathieu dostali żółte po to żeby byli na Seville a z Almeria Mascherno zastąpi Busquetsa a Mathhieu - Bartra chyba że Vermalne dostanie zielone światło !
Na stronie białych mają po tym newsi samego rana popsuty humor bo tam jest pełno dzieci a przecież szkoły mają już wolne .O boże Leo odpoczoł 2 tygodnie to będzie miazga !
A falta del parte médico oficial, hay optimismo total respecto a la alineación del argentino en el Celta-Barça.Leo Messi estará en el Celta-Barça tras ser sometido a las primeras exploraciones médicas después de haber aterrizado en Barcelona a primera hora de la mañana. Hay total optimismo en técnicos y servicios médicos respecto al concurso del delantero argentino, que no pudo jugar dos partidos con su selección debido a un dolor en su pie derecho que, según informó el técnico albiceleste Gerardo Martino, le impedía calzarse las botas de fútbol con comodidad. Dzięki bogu
Marzy mi się takie coś na Wielkanoc Barca wygrywa ,Real też wygra bo gra u siebie z Granada ale marzy mi się takie coś bo Rzeźnik na bank nie zagra w tygodniu z Rayo a Real przed tym meczem gra w Sobotę jak się nie myle z Granada i gdy ktoś dostanie żółtą kartkę ! pauzuje w mecz z Rayo na wyjeździe : O to lista Ramos,Modrić,Kroos i pan Nurek ! Jakby z tej listy wyłapał żółtą Ramos i Nurek i Rzeźnika nie będzie bo kontuzja ,ciekawie by było .
3
dokładnie Ronaldo to największy nurek i symulant świata
0
0
Chyba napisałem jasno jak jest zdrowy na 100% to ma grać co ty jesteś Maciek z Klanu !
0
Komentarz usunięty
13
Kolego jeśli jest zdrowy ma grać i koniec kropka ! Chyba zapomniałeś że gramy na wyjeździe z Celta która nas ograła na CN i także pojechała jak chciała Atletico wiec nie ma żartów .
0
Komentarz usunięty
0
Ludzie nie macie większy problemów tak cieżko włączyć w gogle tłumacz ,chyba że jest się im..........becy..................lem
0
Messi entrena con el grupo
El futbolista argentino ha trabajado con el resto de sus compañeros con la vista puesta en el encuentro de Balaídos
1
Messi entrena con el grupo
El futbolista argentino ha trabajado con el resto de sus compañeros con la vista puesta en el encuentro de Balaídos
Bardzo dobra wiadmość na początek weekendu !!!
5
To się nazywa kozak hehe
2
I ciebie też ....
0
A za byle co byś sprzedał zawodnika młode 23 lata i ogranego wielkim klubie jakim jest Barca ! Za byle co to możesz sprzedać siebie i Douglasa
0
Chyba nie zrozumiałeś mojego komentarza wiec ci wytłumacze .Wiem że Porto nie da 40 baniek dlatego taka cena za kare że sprzedali Danilo białym wiec taka cena dla nich.
0
Racja dobrze myślisz polać mu
0
Sprzedać póki coś można dostać już wystarczająco dostał szans na wypożyczeniach .Nam nie trzeba samochodzika który myśli że jest Messim czy R10
7
Porto jak teraz chcę kupić Tello to niech dają 40 baniek na stół a jak nie to nara . Niech sobie zakupy robią w Realu
0
Też dobry ruch ale jeśli Messi jest zdrowy w 100% niech gra cały mecz po odpoczął 2 tygodnie i wole zmienić Neymara za Pedro bo Neymar grał 80 minut z Realem i potem po 90 w Brazylii !!!
0
Witam ja uważam że Celta musimy zagrać tak bo nie po to wygrywaliśmy z Realem żeby stracić punkty z Celta mój skład : Bravo-Alves-Pique-Mathieu-Adriano-Busquets-Xavi-Iniesta-Neymar-Suarez-Messi. Zmiany zrobił bym takie za Neymara -Pedro , za Inieste- Rafinha i za Pique - Bartra i chcę żeby Busquets i Mathieu dostali żółte po to żeby byli na Seville a z Almeria Mascherno zastąpi Busquetsa a Mathhieu - Bartra chyba że Vermalne dostanie zielone światło !
2
Dokładnie jak piszesz bo z Almeria już może zagrać Mascherno za Busquets a Mathieu zastąpi Bartra albo szanse dostanie Vermaelen!
0
0
2
Trening dziś
0
A ja bym nie był taki spokojny niby nic Leo nie jest to czemu o jeden na treningu trenuję w adidasach !
0
Tak piosenka powinna tyczyć się tylko Ronaldo
0
A ciebie dziecko ktoś pytał o zdanie ! A dziecko ma wolne od szkoły
1
Na stronie białych mają po tym newsi samego rana popsuty humor bo tam jest pełno dzieci a przecież szkoły mają już wolne .O boże Leo odpoczoł 2 tygodnie to będzie miazga !
0
To czas najwyższy uczyć się Hiszpańskieg.Badania wykazały że jest zdrowy Messi i będzie gotowy na Celte !
0
Messi, OK para Balaídos
A falta del parte médico oficial, hay optimismo total respecto a la alineación del argentino en el Celta-Barça.Leo Messi estará en el Celta-Barça tras ser sometido a las primeras exploraciones médicas después de haber aterrizado en Barcelona a primera hora de la mañana. Hay total optimismo en técnicos y servicios médicos respecto al concurso del delantero argentino, que no pudo jugar dos partidos con su selección debido a un dolor en su pie derecho que, según informó el técnico albiceleste Gerardo Martino, le impedía calzarse las botas de fútbol con comodidad. Dzięki bogu
0
Jest duża szans że będę zmuszony na koniec sezonu ,wejść na stronę białych i dać im ulubionego linka
0
Marzy mi się takie coś na Wielkanoc Barca wygrywa ,Real też wygra bo gra u siebie z Granada ale marzy mi się takie coś bo Rzeźnik na bank nie zagra w tygodniu z Rayo a Real przed tym meczem gra w Sobotę jak się nie myle z Granada i gdy ktoś dostanie żółtą kartkę ! pauzuje w mecz z Rayo na wyjeździe : O to lista Ramos,Modrić,Kroos i pan Nurek ! Jakby z tej listy wyłapał żółtą Ramos i Nurek i Rzeźnika nie będzie bo kontuzja ,ciekawie by było .