Oby dziś Messi strzelił hatricka to Penaldo będzie jeszcze gorzej samiczył i nie grał dla drużyny tylko pod siebie jak on lubi .Albo niech macha rączkami a skoki do basenu to wyłapie kartkę i nie zagra z Valencia .
Ten kto pisał ten artykuł jest naprawdę ślepy że Barca la Guradiolii była taka wspaniała ,chyba już nie którzy zapomnieli jak nas Getafe ,Wisła ,Betis i tak dalej lał .Niech każdy spojrzy na fazę LM i dalsze gry jak Barca przechodziła albo lepszym remisem jak Chelsi albo przegrywała swój pierwszy mecz i potem goniła straty i przeciwników miała wiele gorszych .A w tym sezonie jedziemy przez LM jak Walec i mamy naprawdę trudno drogę .Wiec niech się ogrania ta osoba co to pisze bo w obronie szacun dla Puyola czy Abidala ale bez przesady .W tym sezonie mamy narazie to coś że nie robię w gacie jak przeciwnik ma rożny albo że potrafimy strzelić gola z rogu czy grać z kontry a nie klepać !!!
Bardzo dobrze że się tak stało remis Valenci już wczoraj taki wynik chciałem bo to najlepszy wynik dla nas ! Bo teraz Valencia ma równo punktów Sevilla wiec będą grali o 4 miejsce i gryzli trawe z Realem a Atletico ma bezpieczne 6 punktów teraz .A jeszcze jedno jak Valencia miała spaść na 4 jak była na tym miejscu przed tą kolejką ?
Zobaczymy jaki kozak będzie z Barcelona gdy w końcu będzię krył go dobry obrońca a nie liga ogórkowa bo tak jest Niemiecka a rywali też miał poteżnych w LM smiech na sali CSK,Roma,Sachtar,Porto sami Giganci haha.Gdzie był Lewy z Irlandia jak taka gwiazda haha.
Prawda jest taka Lewy jest za bardzo przelekramowany to że Realowi strzelił 4 gole raz w życiu to nie znaczy że jest już gwiazda jak Messi,Ronaldo ,Hazard i tak dalej bo Alcorna 3 ligowa też strzeliła 4 gole Realowi .Gdy przypilnuję Lewego Mascherno nie będzie istniał !
Dokładnie eksperci którzy g o w n o wiedzą i zauważyłem że gdzie bym nie oglądał studio czy TVP czy N sport czy Canl bo mam te kanały wszystkie to wszyscy są przeciwko Barcelonie oprócz Wojtka Kowalczyka napewno panowie to zauważyliście nawet komentatorzy a zwłaszcza Węgrzyn .
Nie życze nikomu kontuzji bo chciałbym nawalić Bayern z Robenem ale oni wtedy nas spotkali w dobrym momencie gdzie Messi miał kontuzje Tito chory ,korupcja w całym zarządzie!!! Teraz oni stracili swojego najlepszego grajka tak jak my Messiego .I uważam że to jest tak wielka strata dal nich jak dla nas była strata Leo .Teraz jesteśmy inna Barca i jeśli utrzymamy to formę to Bayern dostanie lanie od nas .Bo tak naprawdę w tym sezonie Bayern nie radzi sobie z czołówka w lidze Niemieckiej a to przykłady : Wolfsburg 4:1 a mogło być nawet 9:1 widziałem te mecze : kolejny Schalke 04 ledwie remis u siebie z Borussia Mönchengladbach u siebie w plecy 2:0 w Lidze mistrzów mieli śmieszną grupę tylko City z tych mocniejszych to ledwie wygrali 1:0 a co już nie wspomnę o dlaszej fazie ogórków .
Witam sory że nie w temacie ale przypomnę wam mój komentarz że jestem pewny że Juve wywali Real i będzie finał Barca:Juventus a wszyscy kibice nie tylko Realu że myślą że Real już ma finał to się bardzo pomyli a na koniec sezonu znowu będzie
Dokładnie hala dzieci w lidze im pomagają a teraz nawet już LM .Niech mi kibic Real pokaże z ostatnich 10 lat drabinkę lub grupę trudną nie licząc jak trafili na Barce w 2011 i Bayern .No Lyon co ich ogrywał potęga piłkarska haha
Dziś musi wyjść pierwszy skład nie ma co kombinować ,gdy będzie spokojny wynik wtedy zmiany .Wiec dziś widzę taki skład Bravo-Alves-Pique-Mathieu-Adriano-Mascherno-Rakitić-Iniesta-MNS
Te prawie 12% to na bank głosowali kibice żałosnego Realu i kibice którzy nie lubią Barcy .Barca wygra w tym sezonie wszystko jestem tego pewny jest jeszcze mocniejsza niż za czasu Guardioli bo za czasów Guardioli też się ślizgała w 1/8 czy 1/4 przegrywała ,remisowała a teraz jedzie jak Walec!!!
1
Komentarz usunięty
7
Oby dziś Messi strzelił hatricka to Penaldo będzie jeszcze gorzej samiczył i nie grał dla drużyny tylko pod siebie jak on lubi .Albo niech macha rączkami a skoki do basenu to wyłapie kartkę i nie zagra z Valencia .
0
Dziś tylko 3 punkty i powiększamy liczbę punktów nad białymi do 5 punktów .Bo dziś skończy się fart i ślizganie Realu bo Sevilla to nie ogórki !!!
2
Ten kto pisał ten artykuł jest naprawdę ślepy że Barca la Guradiolii była taka wspaniała ,chyba już nie którzy zapomnieli jak nas Getafe ,Wisła ,Betis i tak dalej lał .Niech każdy spojrzy na fazę LM i dalsze gry jak Barca przechodziła albo lepszym remisem jak Chelsi albo przegrywała swój pierwszy mecz i potem goniła straty i przeciwników miała wiele gorszych .A w tym sezonie jedziemy przez LM jak Walec i mamy naprawdę trudno drogę .Wiec niech się ogrania ta osoba co to pisze bo w obronie szacun dla Puyola czy Abidala ale bez przesady .W tym sezonie mamy narazie to coś że nie robię w gacie jak przeciwnik ma rożny albo że potrafimy strzelić gola z rogu czy grać z kontry a nie klepać !!!
0
No sory ale teraz dopiero będzie walka o 4 miejsce
0
Bardzo dobrze że się tak stało remis Valenci już wczoraj taki wynik chciałem bo to najlepszy wynik dla nas ! Bo teraz Valencia ma równo punktów Sevilla wiec będą grali o 4 miejsce i gryzli trawe z Realem a Atletico ma bezpieczne 6 punktów teraz .A jeszcze jedno jak Valencia miała spaść na 4 jak była na tym miejscu przed tą kolejką ?
0
Zobaczymy jaki kozak będzie z Barcelona gdy w końcu będzię krył go dobry obrońca a nie liga ogórkowa bo tak jest Niemiecka a rywali też miał poteżnych w LM smiech na sali CSK,Roma,Sachtar,Porto sami Giganci haha.Gdzie był Lewy z Irlandia jak taka gwiazda haha.
0
Komentarz usunięty
0
0
Komentarz usunięty
0
uważaj na słowa dzieciaku !
7
Prawda jest taka Lewy jest za bardzo przelekramowany to że Realowi strzelił 4 gole raz w życiu to nie znaczy że jest już gwiazda jak Messi,Ronaldo ,Hazard i tak dalej bo Alcorna 3 ligowa też strzeliła 4 gole Realowi .Gdy przypilnuję Lewego Mascherno nie będzie istniał !
1
Dokładnie eksperci którzy g o w n o wiedzą i zauważyłem że gdzie bym nie oglądał studio czy TVP czy N sport czy Canl bo mam te kanały wszystkie to wszyscy są przeciwko Barcelonie oprócz Wojtka Kowalczyka napewno panowie to zauważyliście nawet komentatorzy a zwłaszcza Węgrzyn .
0
Nie życze nikomu kontuzji bo chciałbym nawalić Bayern z Robenem ale oni wtedy nas spotkali w dobrym momencie gdzie Messi miał kontuzje Tito chory ,korupcja w całym zarządzie!!! Teraz oni stracili swojego najlepszego grajka tak jak my Messiego .I uważam że to jest tak wielka strata dal nich jak dla nas była strata Leo .Teraz jesteśmy inna Barca i jeśli utrzymamy to formę to Bayern dostanie lanie od nas .Bo tak naprawdę w tym sezonie Bayern nie radzi sobie z czołówka w lidze Niemieckiej a to przykłady : Wolfsburg 4:1 a mogło być nawet 9:1 widziałem te mecze : kolejny Schalke 04 ledwie remis u siebie z Borussia Mönchengladbach u siebie w plecy 2:0 w Lidze mistrzów mieli śmieszną grupę tylko City z tych mocniejszych to ledwie wygrali 1:0 a co już nie wspomnę o dlaszej fazie ogórków .
0
No Fajnie by było ale żeby on dostał żółtą to Almeria by musiał wytrzymać do 80 minucie gdzie by się Penaldo denerwował
0
A na jutro panowie taki plan pan nurek nic nie strzela i płacze bo na stracenie punktów Realu nie liczę bo nie ma szans .
0
No i co kolego łyso ci pomyliłem się z wynikiem o jednego gola !!! A taki cwaniak byłeś pozdrawiam....
0
No bo tak będzie mogę założyć sie z każdym na tej stronie.
0
Żałosny Real i Florek już by był płacz i odwołanie się
0
Witam sory że nie w temacie ale przypomnę wam mój komentarz że jestem pewny że Juve wywali Real i będzie finał Barca:Juventus a wszyscy kibice nie tylko Realu że myślą że Real już ma finał to się bardzo pomyli a na koniec sezonu znowu będzie
1
Dokładnie hala dzieci w lidze im pomagają a teraz nawet już LM .Niech mi kibic Real pokaże z ostatnich 10 lat drabinkę lub grupę trudną nie licząc jak trafili na Barce w 2011 i Bayern .No Lyon co ich ogrywał potęga piłkarska haha
0
Możliwe że dziś Neymar i Busi będą odpoczywać ale jednak od początku dał MNS żeby załatwili sprawę już po 45 minutach
0
Dziś musi wyjść pierwszy skład nie ma co kombinować ,gdy będzie spokojny wynik wtedy zmiany .Wiec dziś widzę taki skład Bravo-Alves-Pique-Mathieu-Adriano-Mascherno-Rakitić-Iniesta-MNS
0
Jak widzę jak Barca gra to jutro widzę to tak 7:0 i 4 gole Messiego ,nawet Barca znalazła sposób na autobusy .
0
Pytał cię ktoś o zdanie
0
Komentarz usunięty
7
Oj ten Real ma dobrze w lidze grają 12 ale to jest jasne już od kilku lat. Ale że w Europie też grają 12 to już jest żałosne .
2
0
A ja czuję że coś czuję od ciebie haha
1
Te prawie 12% to na bank głosowali kibice żałosnego Realu i kibice którzy nie lubią Barcy .Barca wygra w tym sezonie wszystko jestem tego pewny jest jeszcze mocniejsza niż za czasu Guardioli bo za czasów Guardioli też się ślizgała w 1/8 czy 1/4 przegrywała ,remisowała a teraz jedzie jak Walec!!!