0

Oj hala dziecko się odezwało

0

Jutro jedziemy po 3 punkty i Majstra a żałosne hala białe dzieci mogą mieć ból d...... u .........p ... y.. Jak to oni to wina sędziego

0

Witam jedzie ktoś do Berlina z Łodzi ? to mój kontakt GG 5696134 lub skype lukasz.maciejewski2 lub kom 695-358-030 pozdrawiam.

19

Jutro o godzina gdzieś 20:48 otwieramy szampana i świętujemy i śpiewam

a na stronie białych mogą sobie włączyć

6

Komentarz usunięty

0

To chyba kibic Realu to wstawił

1

A dziecko nie jest w szkole ?

1

Walnij się głową o ścianę, bo rzygać mi się chcę jak widzę takie komentarze ...

1

Strajk zawieszony przez sąd. Dwie ostatnie kolejki La Liga odbędą się.
Jedyna niewiadoma to sędziowie. Ale jeśli ci hiszpańscy będą strajkować, arbitrzy mają zostać ściągnięci z zagranicy.

0

Pomyśl za czym coś piszesz kolego to chyba logiczne że jak Barca wygra potrójną koronę to Real zostanie z niczym .

0

Real to biedaki grali 13 i nie dali rady ale na pocieszenie dyktuje wam piosenkę Hala prześcieradła ....

Fary się w końcu skończył ile można jechać na takim farcie .

2

Czas na pokonanie mistrza Włoch i zamknąć usta wszystkim na świecie a zwłaszcza Punkt 1 Eksperta w Canl+ i TVP1 bo prawie wszyscy nie lubią Barcy 2 Kibica Realu 3 Mourinho .

0

Kibice Realu są gorzej niż żałośni myślą że Morata nam strzeli hatricka haha haha haha .Kibic pewnie poziomu 10 latka haha. Prawda jest taka że Barca jakby wczoraj chciał wygrać z Bayernem to by to zrobiła ale zagrali z głową że czeka mecz z Atletico .Wiec to żałosnych hala dzieci Juve dostanie 3:0 po bramkach MNS!!!

2

I znowu wina sędziego

0

To teraz panowie wam się przypomnę że pisałem że dziś będzie koniec sezonu dla prześcieradeł i płacz wina sędziego haha, mimo że grał z nimi ale wina sędziego haha.

1

Żygać mi się chcę nie wejdą te powtórki to skończy się ku..........rw .....a ta korupcja .....Znowu Real gra 12 brak słów ......

1

Dziś będzie płacz na stronie Realu i sezon dla hala dzieci się skończy dziś i znowu usłyszą piosenkę

pozdrowienia Hala dzieci

0

Witam orientuję się ktoś jakich koszulkach będziemy grali finale ?

0

Panowie napisze wam tak ,pewnie zaraz nie zbanują ale taka jest prawda nie ma co jeździć przez FCB bo oni was robią w konia! jadą sobie za darmo i jeszcze na was zarabiają .

0

Dokładnie stary ja też tak myślę ale dopiero dziś .Bo wczoraj byłem zły i nie myślałem racjonalnie .

0

Jakoś kiedyś graliśmy 3 miechy bez Leo i jeszcze mielismy lepsze wyniki niż Leo wiec co on pie.............................r.....

0

Komentarz usunięty

0

Wiem że nie można lekceważyć przeciwnika ale niech ten pajac nie porównuję nas do Porto a obecna Barcelona jest bardzo silna i strasznie się spina na mocnych rywali a mało tego nie wierze w to że tam nie strzelimy gola .Wiec niech zejdzie na ziemie.

1

Nic nie będzie z opóźnieniem co ty ludzi w błąd prowadzasz!

0

Już Messi nauczy David Alabe pokory jak uciszy Allianz Arene i jego samego .

2

Plan na nadchodzący tydzień życzę żeby Barca wygrała z Bayernem a co do Realu z całego serca też im życzy wygranej 3:2 pozdrowienia dla hala dzieci .I bym zapomniał wygrana Barcy z Atletico i wygrana Realu ale bez gola Ronaldo i żeby Ronaldo dostał żółtą.

0

Atletico samo sobie robi problemy bo nie ograli słabego Levante a jestem pewny że Valencia wygra swój następny mecz bo gra u siebie .

0

To nauczy się czytać pozdrawiam ....

7

Kibice Bayernu są gorzej niż żałośni, to co piszą to śmiech na sali ogrywa ich ostatnio każdy nawet na ich terenie a chcą Barce pokonać 4:0 czy 5:0 już do przerwy haha.Barca w tym sezonie się strasznie spina na mocne drużyny i nikt nie ma z nią szans .A jeszcze jedno Bayern będzie musiał się odkryć wiec nie wierze i że ich z kontrujemy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?