Strajk zawieszony przez sąd. Dwie ostatnie kolejki La Liga odbędą się.
Jedyna niewiadoma to sędziowie. Ale jeśli ci hiszpańscy będą strajkować, arbitrzy mają zostać ściągnięci z zagranicy.
Czas na pokonanie mistrza Włoch i zamknąć usta wszystkim na świecie a zwłaszcza Punkt 1 Eksperta w Canl+ i TVP1 bo prawie wszyscy nie lubią Barcy 2 Kibica Realu 3 Mourinho .
Kibice Realu są gorzej niż żałośni myślą że Morata nam strzeli hatricka haha haha haha .Kibic pewnie poziomu 10 latka haha. Prawda jest taka że Barca jakby wczoraj chciał wygrać z Bayernem to by to zrobiła ale zagrali z głową że czeka mecz z Atletico .Wiec to żałosnych hala dzieci Juve dostanie 3:0 po bramkach MNS!!!
To teraz panowie wam się przypomnę że pisałem że dziś będzie koniec sezonu dla prześcieradeł i płacz wina sędziego haha, mimo że grał z nimi ale wina sędziego haha.
Panowie napisze wam tak ,pewnie zaraz nie zbanują ale taka jest prawda nie ma co jeździć przez FCB bo oni was robią w konia! jadą sobie za darmo i jeszcze na was zarabiają .
Wiem że nie można lekceważyć przeciwnika ale niech ten pajac nie porównuję nas do Porto a obecna Barcelona jest bardzo silna i strasznie się spina na mocnych rywali a mało tego nie wierze w to że tam nie strzelimy gola .Wiec niech zejdzie na ziemie.
Plan na nadchodzący tydzień życzę żeby Barca wygrała z Bayernem a co do Realu z całego serca też im życzy wygranej 3:2 pozdrowienia dla hala dzieci .I bym zapomniał wygrana Barcy z Atletico i wygrana Realu ale bez gola Ronaldo i żeby Ronaldo dostał żółtą.
Kibice Bayernu są gorzej niż żałośni, to co piszą to śmiech na sali ogrywa ich ostatnio każdy nawet na ich terenie a chcą Barce pokonać 4:0 czy 5:0 już do przerwy haha.Barca w tym sezonie się strasznie spina na mocne drużyny i nikt nie ma z nią szans .A jeszcze jedno Bayern będzie musiał się odkryć wiec nie wierze i że ich z kontrujemy .
0
Oj hala dziecko się odezwało
0
Jutro jedziemy po 3 punkty i Majstra a żałosne hala białe dzieci mogą mieć ból d...... u .........p ... y.. Jak to oni to wina sędziego
0
Witam jedzie ktoś do Berlina z Łodzi ? to mój kontakt GG 5696134 lub skype lukasz.maciejewski2 lub kom 695-358-030 pozdrawiam.
19
Jutro o godzina gdzieś 20:48 otwieramy szampana i świętujemy i śpiewam
6
Komentarz usunięty
0
To chyba kibic Realu to wstawił
1
A dziecko nie jest w szkole ?
1
Walnij się głową o ścianę, bo rzygać mi się chcę jak widzę takie komentarze ...
1
Strajk zawieszony przez sąd. Dwie ostatnie kolejki La Liga odbędą się.
Jedyna niewiadoma to sędziowie. Ale jeśli ci hiszpańscy będą strajkować, arbitrzy mają zostać ściągnięci z zagranicy.
1
Pilne : http://www.zczuba.sport.pl/Zczuba/5,138263,17914277,Liga_Mistrzow__Real___Juve__BBC__czyli_Bye_Bye_Champions.html
0
Pomyśl za czym coś piszesz kolego to chyba logiczne że jak Barca wygra potrójną koronę to Real zostanie z niczym .
0
Real to biedaki grali 13 i nie dali rady ale na pocieszenie dyktuje wam piosenkę Hala prześcieradła ....
2
Czas na pokonanie mistrza Włoch i zamknąć usta wszystkim na świecie a zwłaszcza Punkt 1 Eksperta w Canl+ i TVP1 bo prawie wszyscy nie lubią Barcy 2 Kibica Realu 3 Mourinho .
0
Kibice Realu są gorzej niż żałośni myślą że Morata nam strzeli hatricka haha haha haha .Kibic pewnie poziomu 10 latka haha. Prawda jest taka że Barca jakby wczoraj chciał wygrać z Bayernem to by to zrobiła ale zagrali z głową że czeka mecz z Atletico .Wiec to żałosnych hala dzieci Juve dostanie 3:0 po bramkach MNS!!!
2
I znowu wina sędziego
0
To teraz panowie wam się przypomnę że pisałem że dziś będzie koniec sezonu dla prześcieradeł i płacz wina sędziego haha, mimo że grał z nimi ale wina sędziego haha.
1
Żygać mi się chcę nie wejdą te powtórki to skończy się ku..........rw .....a ta korupcja .....Znowu Real gra 12 brak słów ......
1
Dziś będzie płacz na stronie Realu i sezon dla hala dzieci się skończy dziś i znowu usłyszą piosenkę
0
Witam orientuję się ktoś jakich koszulkach będziemy grali finale ?
0
Panowie napisze wam tak ,pewnie zaraz nie zbanują ale taka jest prawda nie ma co jeździć przez FCB bo oni was robią w konia! jadą sobie za darmo i jeszcze na was zarabiają .
0
Dokładnie stary ja też tak myślę ale dopiero dziś .Bo wczoraj byłem zły i nie myślałem racjonalnie .
0
Jakoś kiedyś graliśmy 3 miechy bez Leo i jeszcze mielismy lepsze wyniki niż Leo wiec co on pie.............................r.....
0
Komentarz usunięty
0
Wiem że nie można lekceważyć przeciwnika ale niech ten pajac nie porównuję nas do Porto a obecna Barcelona jest bardzo silna i strasznie się spina na mocnych rywali a mało tego nie wierze w to że tam nie strzelimy gola .Wiec niech zejdzie na ziemie.
1
Nic nie będzie z opóźnieniem co ty ludzi w błąd prowadzasz!
0
Już Messi nauczy David Alabe pokory jak uciszy Allianz Arene i jego samego .
2
Plan na nadchodzący tydzień życzę żeby Barca wygrała z Bayernem a co do Realu z całego serca też im życzy wygranej 3:2 pozdrowienia dla hala dzieci .I bym zapomniał wygrana Barcy z Atletico i wygrana Realu ale bez gola Ronaldo i żeby Ronaldo dostał żółtą.
0
Atletico samo sobie robi problemy bo nie ograli słabego Levante a jestem pewny że Valencia wygra swój następny mecz bo gra u siebie .
0
To nauczy się czytać pozdrawiam ....
7
Kibice Bayernu są gorzej niż żałośni, to co piszą to śmiech na sali ogrywa ich ostatnio każdy nawet na ich terenie a chcą Barce pokonać 4:0 czy 5:0 już do przerwy haha.Barca w tym sezonie się strasznie spina na mocne drużyny i nikt nie ma z nią szans .A jeszcze jedno Bayern będzie musiał się odkryć wiec nie wierze i że ich z kontrujemy .