Co za Piękna Sobota Barca 2:0 Real Sociedad /// Bayern 0:1 Augsburg /// Real 2:2 Valencia a jutro kibicujemy Atletico a w tygodniu życze Realowi powtórzenia wyniku z Valencia .
Ja panowie uważam że trzeba koniecznie wygrać z Atletico i zapewnić sobie Majstra .Żeby zawodnicy byli wypoczęci ,zdrowi przed finałem PK i Finałem LM jak przejdziemy Bayern!
Ale kibice Realu są marzyciele haha że Atletico nas ogra a potem zremisujemy z Deportivo to jest wręcz nie możliwe .Musimy wygrać z Atletico żeby w meczu z Deportivo mógł wyjść rezerwowy skład na Puchar króla.Niech się Penaldo cieszy że króla dla Leo są ważne trofea drużynowe a nie jak ten nurek idź tylko pod siebie .
Jak ktoś nie ma humoru i chcę się mocno pośmiać wystarczy wejść na stronę http://www.realmadryt.pl/ i poczytać komentarze ile tam jest Fantastów że Bayern nas na wali 5:0 już do przerwy a jak uda nam się być finale cudem jakimś to dostaniem lanie od nich haha. A ja napisze tak że od 30 kolejki jesteśmy bardzo dużo silniejszy niż jak graliśmy w Gran Derbi 28 kolejce! że forma jeszcze urosła ,a Real gra g o w no i jedzie na farcie ale fart się już skończył z Juve a dziś jeszcze im Valencia da łomot a potem żegnaj LM dla białych i będzie płacz ,jestem tego wręcz pewny .
No pewne było to czemu 90% ludzi na stronie płakało żeby choć ugrać remis haha. Ja napisałem że Bayern dostanie smary i tak było mało brakowało by dostali Manite !
Witam sory że pisze dopiero teraz ale zostałem zablokowany .Mówiłem że się przypomnę że byłem pewny że Bayern dostanie smary i nie bałem się tak napisać bo widzę co Bayern gra przez ten sezon a co Barca i nawet jakby mieli nurka Robena czy brzydala Francuza nic by nie zrobili .A co do strajku panowie będą na bank wszystkie kolejki bo Florek nie pozwoli .I myślę że maczał w tym palce żeby kolejki przenieś tak żeby Barca grała bez Neymara,Messiego,Mascherno,Bravo , z Atletico bo jest przecież COPA AMERICA !
Dziś nikt nie zatrzyma Messiego bo Leo jest za bardzo zmotywowany za porażki .Dziś cały świat zobaczy bestie jak mija graczy Bayernu jak pachołki i przypomnę wam się znowu jak wczoraj pisałem że Juve wygra z Realem to dziś Barca pojedzie Bayern .
Panowie dziś trzeba pojechać ten Bayern ....zemsta będzie słodka ,jestem raczej spokojny o wynik bo jest u nas bardzo dużo chemia i nie pogniewam się jak usłyszę dziś słowa jak kiedyś Orłowski powiedział 19 listopada 2010 roku że Real dostaje lekcje Futbolu ale tym razem usłyszę że Bayern dostaję lekcje Futbolu !
0
Juve to nie Atletico wiec strzeli gola i skończy się 1:1
0
Dziś był płacz hala dzieci a to się stanie w środę
0
Co za Piękna Sobota Barca 2:0 Real Sociedad /// Bayern 0:1 Augsburg /// Real 2:2 Valencia a jutro kibicujemy Atletico a w tygodniu życze Realowi powtórzenia wyniku z Valencia .
2
Ja panowie uważam że trzeba koniecznie wygrać z Atletico i zapewnić sobie Majstra .Żeby zawodnicy byli wypoczęci ,zdrowi przed finałem PK i Finałem LM jak przejdziemy Bayern!
1
I co kolego mówiłem że jestem pewny i mam racje że Real straci punkty pozdrawiam .
0
Ale kibice Realu są marzyciele haha że Atletico nas ogra a potem zremisujemy z Deportivo to jest wręcz nie możliwe .Musimy wygrać z Atletico żeby w meczu z Deportivo mógł wyjść rezerwowy skład na Puchar króla.Niech się Penaldo cieszy że króla dla Leo są ważne trofea drużynowe a nie jak ten nurek idź tylko pod siebie .
0
Finalistą Pucharu króla czyli Bilbo
1
Wystarczy ruszyć mózgiem i wyszukać http://www.canalplus.pl/program to takie trudne!
7
Obstawiam dziś że my wygramy a Real straci punkty i będzie świętować Majstra .
1
A ja myśle że nie da bo wie że nie może i przynajmniej będzie remis .
0
Jak ktoś nie ma humoru i chcę się mocno pośmiać wystarczy wejść na stronę http://www.realmadryt.pl/ i poczytać komentarze ile tam jest Fantastów że Bayern nas na wali 5:0 już do przerwy a jak uda nam się być finale cudem jakimś to dostaniem lanie od nich haha. A ja napisze tak że od 30 kolejki jesteśmy bardzo dużo silniejszy niż jak graliśmy w Gran Derbi 28 kolejce! że forma jeszcze urosła ,a Real gra g o w no i jedzie na farcie ale fart się już skończył z Juve a dziś jeszcze im Valencia da łomot a potem żegnaj LM dla białych i będzie płacz ,jestem tego wręcz pewny .
1
Komentarz usunięty
1
ja mam na dysku mogę wysłać ale pójdą tylko przez skype bo na pocztę za duże .Wiec jak coś to moje gadu 5696134 z raca też mam.
0
trzeba ściągnąć https://mega.co.nz/#!RckWXLzC!DlCPhLL2oW1zqJ1usyh_qlWw8uigiYXIpKPjiOfjOHY
0
Policzyć ci kolego sytuacji skończyło by się 6:1 a tak nawiasem nie liczę że jeszcze był karny na Neymarze ,wiec mogło się skończyć 7:1
111
Ronaldo płakał jak czytał to haha.
0
Suarez i Neymar mieli 100% sytuacje z których gole powinny paść w pierwszej połowie i było by 2:0 .
0
David Moyes: Możemy znowu sprawić niespodziankę! No możecie jak Barca wygra 11:0 haha
0
No pewne było to czemu 90% ludzi na stronie płakało żeby choć ugrać remis haha. Ja napisałem że Bayern dostanie smary i tak było mało brakowało by dostali Manite !
0
Witam sory że pisze dopiero teraz ale zostałem zablokowany .Mówiłem że się przypomnę że byłem pewny że Bayern dostanie smary i nie bałem się tak napisać bo widzę co Bayern gra przez ten sezon a co Barca i nawet jakby mieli nurka Robena czy brzydala Francuza nic by nie zrobili .A co do strajku panowie będą na bank wszystkie kolejki bo Florek nie pozwoli .I myślę że maczał w tym palce żeby kolejki przenieś tak żeby Barca grała bez Neymara,Messiego,Mascherno,Bravo , z Atletico bo jest przecież COPA AMERICA !
0
0
Dziś nikt nie zatrzyma Messiego bo Leo jest za bardzo zmotywowany za porażki .Dziś cały świat zobaczy bestie jak mija graczy Bayernu jak pachołki i przypomnę wam się znowu jak wczoraj pisałem że Juve wygra z Realem to dziś Barca pojedzie Bayern .
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
To nie Liga czy faza grupowa że zgranie 3 punkty amatorze .
0
dobrze nauczycielu haha
1
Panowie dziś trzeba pojechać ten Bayern ....zemsta będzie słodka ,jestem raczej spokojny o wynik bo jest u nas bardzo dużo chemia i nie pogniewam się jak usłyszę dziś słowa jak kiedyś Orłowski powiedział 19 listopada 2010 roku że Real dostaje lekcje Futbolu ale tym razem usłyszę że Bayern dostaję lekcje Futbolu !
10
Dziś trzech muszkieterów czyli
2
no to jest jasne jak słońce będzie miazga
0
gdzie oglądasz to fantastykę haha