Witam jadę jutro do Berlina czy ktoś jeszcze jedzie z tej strony ? Miło by było się spotkać jakimś fanem Barcy w Berlnie na piwo czy iść na trening.To mój kontakt jak ktoś zainteresowany GG 5696134 ,skype lukasz.maciejewski2 lub kom 695-358-030 jak ma zamiar ktoś się odezwać to do jutra do godziny 20:00 pozdrawiam.
I jeszcze jedno kolego nie porównaj ligi Włoskiej do Hiszpańskiej bo liga Hiszpańska na chwilę obecną jest o 2 lat najbardziej potężna .A tak z kim Juve ma walczyć o mistrza jak wicemistrz Włoch Roma dostaje na własnym stadionie lanie 7;1 wiec o czym my gadamy.
Jesteś gorzej niż żałosny bo akurat obrona Barcy w tym sezonie jest super ,wiec koleś zastanów co piszesz bo Juve jak drogę co pokonywał do finału nie licząc Realu to same ogórki wiec o czym ty mówisz .Jakby miał fazę Juve taka jak Barca to już dawno by go tu nie było .
Iniesta przeszedł testy medyczne i będzie dostępny na finał! [rne] To było jasne jak słońce że zgra na bank .Bo jakby coś było to po meczu Suarez nie skoczył Andresowi na plecy i by nosił go Iniesta .
Panowie nie ma co oglądać tej konferencji bo ona jest po to żeby Alves mógł ogłosić że odchodzi i jaki on jest święty że to nie jego wina i po to robi ten cyrk żeby to była wina zarządu .Alves dobrze wie jak wszyscy patrzą na zarząd a prawda jest taka że Alves jest pazerny i dobrze wie że mamy bana .A mało tego kto robi konferencje że zostaję niby po co .Wiec jest jasne że Alves odchodzi ...
Dziecko najpierw przeczytaj kto jest powołany a dopiero wystawiaj skład .Boże ile na tej stronie jest żałosnych kibiców którzy nie potrafią przeczytać listy powołanych .
Chyba oszalałeś żeby grał Busi jak nie jest całkiem zdrowy albo po co Iniesta żeby złapał kontuzje .Wiec uderz się porządnie głową o sciane bo Deportivo nie będzie przebierać w środkach po walczy o być albo nie być .Wiec nie ma co ryzykować bo to mecz o pietruszke.
Chciałbym że Dani został ale jak ma się tak zachowywać że od razu by chciał na 5 lat .To niech spojrzy na rocznik w dowodzie! wykorzystuję to że mamy bana i się unosi się.Co on sobie myśli że jest kolejną świętą krowa i czego on oczekuje że będzie grał do 40 w Barcelonie jak tak oczekuje to niech złoży CVI do Milanu .
Plan Sobotę 1 Mozaika 2 Debiut Vermalena 3 wygrana Barcy 4 Nowy rekord goli w jednym meczu piłkarza czyli Messi 6 goli hehe .Ronaldo płakał jak czytał 5 Feta i wręczenie pucharu 6 Na stronie Realu ból d..........u....p.......y i piosenka wina sędziego.
Prawda jest taka iż jestem tego pewny że Ronaldo nigdy nie osiągnie tego co Leo .Nie ma szans żeby wygrał tyle razy LM lub Złotą piłkę bo w tym roku by musiał się zdarzyć żeby Leo 2016 w styczniu nie odebrał Złotej piłki .
0
Jednak widzę że nikt z tej strony nie jedzie do Berlina na mecz ,szkoda pozdrawiam .
0
Witam jadę jutro do Berlina czy ktoś jeszcze jedzie z tej strony ? Miło by było się spotkać jakimś fanem Barcy w Berlnie na piwo czy iść na trening.To mój kontakt jak ktoś zainteresowany GG 5696134 ,skype lukasz.maciejewski2 lub kom 695-358-030 jak ma zamiar ktoś się odezwać to do jutra do godziny 20:00 pozdrawiam.
0
I jeszcze jedno kolego nie porównaj ligi Włoskiej do Hiszpańskiej bo liga Hiszpańska na chwilę obecną jest o 2 lat najbardziej potężna .A tak z kim Juve ma walczyć o mistrza jak wicemistrz Włoch Roma dostaje na własnym stadionie lanie 7;1 wiec o czym my gadamy.
10
Jesteś gorzej niż żałosny bo akurat obrona Barcy w tym sezonie jest super ,wiec koleś zastanów co piszesz bo Juve jak drogę co pokonywał do finału nie licząc Realu to same ogórki wiec o czym ty mówisz .Jakby miał fazę Juve taka jak Barca to już dawno by go tu nie było .
4
Iniesta przeszedł testy medyczne i będzie dostępny na finał! [rne] To było jasne jak słońce że zgra na bank .Bo jakby coś było to po meczu Suarez nie skoczył Andresowi na plecy i by nosił go Iniesta .
1
Stary tak napisałeś czy Dani tak naprawdę z tym gównem powiedział ?
0
Ale ten Alves pajacuję brak szacunku do kibiców .
0
i co po 13 i cisza nic nie działa ?
0
sam nie wiem ???
1
1
Panowie nie ma co oglądać tej konferencji bo ona jest po to żeby Alves mógł ogłosić że odchodzi i jaki on jest święty że to nie jego wina i po to robi ten cyrk żeby to była wina zarządu .Alves dobrze wie jak wszyscy patrzą na zarząd a prawda jest taka że Alves jest pazerny i dobrze wie że mamy bana .A mało tego kto robi konferencje że zostaję niby po co .Wiec jest jasne że Alves odchodzi ...
0
http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20150524/20218923924/ya-visten-a-gundogan-de-azulgrana.html
0
117 jak coś a nie 116 wiec nie wprowadzaj w błąd
0
Deulofeu jest dobry na młodzieżowe zespoły albo zespoły 2 lig taka jest prawda i nawet Pedro bez formy jest lepszy od tej samicy .
0
Komentarz usunięty
0
0
Komentarz usunięty
0
Słuchaj i d i...........o...............to on nawet Pedro do pięt nie dorasta
4
Komentarz usunięty
1
haha gorzej niż żałośni są te prześcieradła .
0
szkoda że się urodziłeś ,wyrazy współczucia dla całej twojej rodziny .
4
Szkoda to że go kupiliśmy
0
A Może Eto byś wystawił i Deco
2
Dziecko najpierw przeczytaj kto jest powołany a dopiero wystawiaj skład .Boże ile na tej stronie jest żałosnych kibiców którzy nie potrafią przeczytać listy powołanych .
0
Chyba oszalałeś żeby grał Busi jak nie jest całkiem zdrowy albo po co Iniesta żeby złapał kontuzje .Wiec uderz się porządnie głową o sciane bo Deportivo nie będzie przebierać w środkach po walczy o być albo nie być .Wiec nie ma co ryzykować bo to mecz o pietruszke.
3
Chciałbym że Dani został ale jak ma się tak zachowywać że od razu by chciał na 5 lat .To niech spojrzy na rocznik w dowodzie! wykorzystuję to że mamy bana i się unosi się.Co on sobie myśli że jest kolejną świętą krowa i czego on oczekuje że będzie grał do 40 w Barcelonie jak tak oczekuje to niech złoży CVI do Milanu .
1
Plan Sobotę 1 Mozaika 2 Debiut Vermalena 3 wygrana Barcy 4 Nowy rekord goli w jednym meczu piłkarza czyli Messi 6 goli hehe .Ronaldo płakał jak czytał 5 Feta i wręczenie pucharu 6 Na stronie Realu ból d..........u....p.......y i piosenka wina sędziego.
0
Witam ktoś jedzie do Berlina i ma ochotę się spotkać to proszę o kontakt prywatny pozdrawiam.
1
Każdy to oglądał dziś Juve z Lazio to dobrze wie że Lazio było lepsze i miało pecha .
0
Prawda jest taka iż jestem tego pewny że Ronaldo nigdy nie osiągnie tego co Leo .Nie ma szans żeby wygrał tyle razy LM lub Złotą piłkę bo w tym roku by musiał się zdarzyć żeby Leo 2016 w styczniu nie odebrał Złotej piłki .