0

Kolega trochę przesadziłeś z tym 25 zł nikt im nie da takiej kwoty bo w Neti za cały pakiet płacisz 15 zł .To myślisz że ktoś im zapłaci za dwa kanały 25 zł haha.Max mogą zrobić 10 zł i są tego świadomi .

0

Kanały Eleven Sports Network w NC+
na podstawie informacji prasowej 18.09.2015 , aktualizacja: 18.09.2015 10:29 A A A Drukuj
Kanały Eleven Sports Network - Eleven oraz Eleven Sports - są dostępne w ofercie nc+ od piątku 18 września. To ważna wiadomość m.in. dla fanów ligi hiszpańskiej, włoskiej czy francuskiej.
W okresie promocyjnym abonenci nc+ posiadający w swoich pakietach CANAL+ będą je mogli oglądać za darmo. Dodatkowym elementem wynegocjowanego porozumienia jest zagwarantowanie transmisji meczów Velux EHF Champions League przez trzy kolejne sezony zarówno w kanałach własnych nc+, jak i w kanałach ELEVEN SPORTS NETWORK. Kanały Eleven i Eleven Sports będą przez pierwszy okres, do 15 października, dostępne bezpłatnie dla abonentów nc+ posiadających w swoich pakietach CANAL+. Cena i szczegółowe warunki dostępu do tych kanałów po okresie promocyjnym zostaną podane do wiadomości po ich ostatecznym ustaleniu.

Eleven posiada prawa do m.in. ligi hiszpańskiej, włoskiej czy francuskiej. Pokazuje również inne ligi zagraniczne, np. belgijską, Puchar Anglii czy Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych oraz tenisowe turnieje z cyklu ATP 250. Grupa nabyła też prawa do pokazywania rozgrywek NFL na wyłączność w Polsce i w Belgii przez najbliższe trzy lata.Cwaniaczki NC+ a potem będzie trzeba płacić mimo że teraz płaciłeś i nie było ligi .No to NC+ zaszalała z promocja haha.

0

To prawda stary ale z jednym się nie zgodzę niech im wyleć ze składu Modrić i wtedy będą grali g.........................

0

2

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

3

Witam wiem że wszyscy o tym wiedzą że NC + jest żałosne ,po tym jak postąpiła z stałymi klientami! ja jestem z nim od 16 lat i nie raz dzwoniłem w sprawie ligi Hiszpańskiej i ciągle słyszę to samo że rozmowy trwają haha. Współczuję tym pracownika co tam pracuję jak ci z góry i każą gadać taki bzdury a prawda jest tak że NC+ nie będzie miało ligi Hiszpańskiej a za rok też stracą prawa do Angielskiej ,Wiec kto będzie trzymał to parę meczów LM albo oglądał golfa haha.

0

Michał pisałeś że wygramy z Bilbo 5:0 ,potem że pojedziemy Malagę 5:0 a teraz że jesteś spokojny przed meczem z Atletico.Tylko różnica jest taka Atletico jest w gazie ,grają u siebie, mało argumentów! a u nas plaga kontuzji ,jesteś jako drużyna bez formy .Napisze tak remis biorę w ciemno to co ostatnio widzę .

0

Dokładnie stary kto będzie płacił takie rachunki za max 12 meczy LM bo nie wierze w to że ogląda się wszystkie ,tylko swojej ulubionej drużyny lub jakieś lepsze .

0

Śmieszny jesteś i tak naprawdę gó........................wno wiesz ,za rok kończy im się liga Angielska i kto ci będzie trzymał Canl+ dla Filmów czy śmiesznej Polskiej ligi czy golfa .Ogarnij się człowieku .

0

Witam wszystkich i sory że nie w temacie ale panowie i panie nie ma co się łudzić że NC+ wykupi prawa bo jestem pewien że Eleven dał cena zaporową dla NC+ żeby nie mogli kupić.Bo po co wygrali przetarg..

0

1

Komentarz usunięty

0

Nie do końca dnia tylko do 20:00 bo o 20:30 gra Villarreal-Espanyol...................

0

Ameryki nie odkryłeś haha .Ja mam bardzo szybki net z Neti z kabla a i tak ci coś będzie cięło w necie .Nie po to im płacę rachunki za sam canL+ po 50zł żeby w necie teraz oglądać mecze .

0

NC jest żałosne do końca tego dnia mieli dać info czy dadzą rade coś odkupić od Eleven! Robią ludzi w balona żeby zyskać na czasie ale spokojnie mi jak się skończy z nimi umowa.To zrobie baj... bo nie będę im płacił kar za zrywanie umowy. Bo po co mi 12 meczy LM jak można je zobaczyć w necie i jakoś się przeżyje a ligę sobie wykupie w Neti za 15zł a nie im płacić za żałosna Ekstra klase i parę meczy LM bo ligi Angielskiej nie oglądam .Wiec nara NC po 16 latach

4

Terminarz Ligi Mistrzów:

AS Roma – FC Barcelona 16 wrzesień (środa)

FC Barcelona – Bayer Leverkusen 29 września (wtorek)

BATE Borysów – FC Barcelona 20 października (wtorek)

FC Barcelona – BATE Borysów 4 listopada (środa)

FC Barcelona – AS Roma 24 listopad (wtorek)

Bayer Leverkusen – FC Barcelona 9 grudnia (środa)

0

Dzięki bardzo koleszko pozdrawiam

0

Witam sory że nie na temat ale orientuję się ktoś może gdzie oprócz Neti można kupić te kanały żeby oglądać ligę Hiszpańską pozdrawiam.

0

Witam i sory że nie na temat jak ktoś ma w Neti już telefon i Internet to ile kosztuję dokupienie pakietu żeby była liga Hiszpańska i na ile trzeba podpisać umowę pozdrawiam.

0

no o to mi chodziło tylko źle napisałem

2

Strona Canl+ wyrzuciła już zakładki ligę Hiszpańską jak dzwoniłem wczoraj do nich to powiedzieli że do końca tygodnia będzie wiadomo czy Eleven im od sprzeda udziały albo kręcą na zwłokę a nie kupią od Eleven udziałów .

0

Marzy mi się żebyśmy wygrali z Malaga 5:0 zemsta za zabrane punkty i ich autobus jak Chelsi.

0

Słuchaj koleś gdy ja znałem strony gdzie się ogląda mecze to matka ci pieluchy zmieniała bo jakbyś byś był mózgowcem to kiedyś NC+ nazywała się CYFRA+ i nie mieli praw do LIGI MISTRZÓW i było trzeba w necie oglądać a to strony które znam : http://www.soccer-live.pl ,http://www.rojadirecta.me,http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=5,http://www.livefootballol.com/channel/arenavision1-acestream.html,http://www.meczyki.pl, http://futbolhd.tv/stream1.php i przed wszystkim sopcast wiec nie ucz ojca robić dzieci!!! I jeszcze niech zablokują wszędzie mecze w necie wtedy byś docenili takich ludzi jak my którzy nie żydzą sobie na pasje którą kochają.Wiem nie których nie stać ale czasami lepiej sobie odmówić czegoś jeśli jesteś naprawdę fantykiem Barcy i mieć te 38 kolejek i cała LM pozdrawiam.

10

Tak piszą cwaniaki co nie płacą po 100 zł rachunków i życzę im żeby zablokowali w mecze w necie i znowu będziesz patrzył w telegazecie pozdrawiam.

0

a nie wiesz ile kosztuję tam telewizja żebym miał te kanały do Hiszpańskiej wszystkie

0

Wczoraj dzwoniłem do tych oszustów NC+ i powiedzieli że do końca tego tygodnia będzie oficjalna decyzja czy wykupią od Eleven Ligę Hiszpańską .Ja jestem trochę nie wygodnej sytuacji bo mam umowę do lipca 2016 ale pożałują jak nie będzie ligi bo jestem stałym Klientem od 16 lat mało tego znam dużo ludzi co to samo zrobią i odejdą .

0

Dzięki kolego ale to w Neti ?

0

Witam orientujecię się ile kosztuję wykupienie w Neti na miecha ligi Hiszpańskiej ???

0

Kto ci tak informacje dał i jaki to jest koszt ???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?