Grał dobrze ale szału nie robił .A tak ogólnie to bardzo dobrze że Urugwaj odpadł bo grał podobną piłkę jak Atletico rok temu i jeszcze gorsze brutale ,jeszcze by komuś krzywdę zrobili
Kibice Real dziś mają święto bo przerzucili się na kosza i świętują haha. A ból dupy będą mieli przez kolejne lata bo MNS od nowego sezonu włącza 4 bieg a co to będzie jak będą jechać na 5
Tak naprawdę akurat miałem nosa do tych transferów ale pomyliłem się z Fabregasem i nadal uważam że było błędem sprzedanie Fabregasa bo by mógł teraz godnie zastąpić Xaviego .Wiem była potrzebna kasa na Suareza ale to mogli co innego Wymyśleć nie widzę u nas Pogby i jestem tak przekonany jak z transferem Ibry ,jestem fanem Barcy od 1992 roku może to nie widać bo mam pisowanie tragiczną od dziecka ale tak naprawdę jest i kocha ten klub na dobre i złe .A sprzedał bym Songa,Munira,Douglas,Deulofeu,Adriano,Montoya,Sergi Roberto tych zawodników bym się pozbył i kwota na transfer Marco Reusa by się uzbierała bo Songa +10 Munir+8 Douglas +3 Adriano +3 Deulofe +10 Sergi Roberto + 10 Montoya + 7 razem daje 50 baniek wiec tyle można dać za Marco Reusa.
Witam napisze tak i możecie mnie zjeść, byłem przeciwny transferów Ibrahimović,Czyhrynski,Song ,Douglas,Keirrison i Fabregas i pomyliłem się tylko z Fabregasem to był dobry ruch tylko okularnik nie potrafił go ustawić właściwie .I uważam że Kupno Pogby będzie błędne ,nawet 50 baniek bym nie dał .Jeśli już mamy kogoś kupić to Marco Reus to by był idealny transfer bo może grać w pomocy czy ataku i jest o wiele lepszy i dojrzały i pasuję do naszej układanki .
Oglądam prawie każdy mecz Copa América i to co wyprawiają sędziowie to jest gorzej niż żałosne ,skąd oni biorą tych sędziów! To jest poziom sędziowania 7 ligi Sam Marino
Penaldo może wszystko bo gra w Realu a tam jest korupcja i łapówy idą ostre ,przykład fazy LM już łatwiejszej drogi Real nie mógł mieć ale Platni nie przewidział ze Juve ich wyrzuci to samo jest LFP Penaldo drapie ,kopie ,lekceważy sędziego drapiąc się po jajach ,nurkuję jak chcę i nikt tego nie widzi a kara jeden mecz śmiech na sali.
A ja tam się cieszę nie zachowaniem Neymara tylko tą kara bo każdy z tej strony chcę że Argentyna wygrała ze względu na Leo .I same plusy bo Neymar odpocznie po ciężkim sezonie i niech odpoczywa bo trzeba dokonać 6 pucharów i obronić LM i wygrać też Majstra i PK.
0
FC Barcelona will make a 90-million-euro offer for Paul Pogba. [Diario Sport] Jeśli to prawda to naprawdę będziemy debilami jak damy taka kase
0
Alves przedłużył na 2 lata a nie na 10 lat
0
I bardzo dobrze że nie sprzedają tylko wypożyczają ,bo widzę że połowa tu nie docenia Martina a za rok może wrócić i być godnym zmienikiem Vidala .
0
Siema napisałem ci wiadomość na fejsie pozdr......
1
a czemu niby miałby nie grać! Będzie po urlopie wypoczęty!
0
Komentarz usunięty
2
Wstałem i przetarłem chyba z 5 razy oczy że niby Real chcę 90 baniek haha , są gorzej niż żałośni .Chyba że dają w pakiecie Varana i wtedy 90 baniek .
0
Proszę
0
nie jutro czyli z Piątku na sobotę w nocy o 1:30
1
Bardzo super wiadomość w końcu będzie z niego pożytek w kwesti gotówki na transfery!
2
Urugwaj odpadł jestem teraz bardziej spokojny a nogi Messiego tak można podsumować tych rzeźników.Ale zostali jeszcze rzeźniki z Kolumbi
1
Grał dobrze ale szału nie robił .A tak ogólnie to bardzo dobrze że Urugwaj odpadł bo grał podobną piłkę jak Atletico rok temu i jeszcze gorsze brutale ,jeszcze by komuś krzywdę zrobili
1
No żałosną tylko że czasami nie wygrali turnieju bo Grecy też tak grali żałośnie ślizgali się a potem wygrali turniej i to było żałosne
7
Kibice Real dziś mają święto bo przerzucili się na kosza i świętują haha. A ból dupy będą mieli przez kolejne lata bo MNS od nowego sezonu włącza 4 bieg a co to będzie jak będą jechać na 5
0
Isco to super zawodnik ale my tyko możemy pomarzyć ,widzę że sezon bajek rozpoczęty
0
Sprzedać nawet za 2 banki ,jeśli znajdzie się taki szaleniec że da tyle haha.
0
Tak naprawdę akurat miałem nosa do tych transferów ale pomyliłem się z Fabregasem i nadal uważam że było błędem sprzedanie Fabregasa bo by mógł teraz godnie zastąpić Xaviego .Wiem była potrzebna kasa na Suareza ale to mogli co innego Wymyśleć nie widzę u nas Pogby i jestem tak przekonany jak z transferem Ibry ,jestem fanem Barcy od 1992 roku może to nie widać bo mam pisowanie tragiczną od dziecka ale tak naprawdę jest i kocha ten klub na dobre i złe .A sprzedał bym Songa,Munira,Douglas,Deulofeu,Adriano,Montoya,Sergi Roberto tych zawodników bym się pozbył i kwota na transfer Marco Reusa by się uzbierała bo Songa +10 Munir+8 Douglas +3 Adriano +3 Deulofe +10 Sergi Roberto + 10 Montoya + 7 razem daje 50 baniek wiec tyle można dać za Marco Reusa.
1
Witam napisze tak i możecie mnie zjeść, byłem przeciwny transferów Ibrahimović,Czyhrynski,Song ,Douglas,Keirrison i Fabregas i pomyliłem się tylko z Fabregasem to był dobry ruch tylko okularnik nie potrafił go ustawić właściwie .I uważam że Kupno Pogby będzie błędne ,nawet 50 baniek bym nie dał .Jeśli już mamy kogoś kupić to Marco Reus to by był idealny transfer bo może grać w pomocy czy ataku i jest o wiele lepszy i dojrzały i pasuję do naszej układanki .
0
Po ca ta napinka jak to transfer do Barcy B
0
Taka kara jest gorzej niż przesadzona jakby Penaldo to zrobił to by dostał max 1 mecz i jeszcze by się odwołali i anulowali kare!
0
Sprzedać nawet za 8 baniek ,przyda się ta kasa do transferów
2
Za darmo haha dobre ,za darmo mogą dostać skarpetki Songa lub gacie .
0
Witam wie ktoś gdzie skrót z Szpakowskim Barca 3:1 Juve Bo jeszcze w niedziele 7 po meczu był? Z Wolskim mam ale szukam jeszcze z TVP 1
0
Oglądam prawie każdy mecz Copa América i to co wyprawiają sędziowie to jest gorzej niż żałosne ,skąd oni biorą tych sędziów! To jest poziom sędziowania 7 ligi Sam Marino
2
Penaldo może wszystko bo gra w Realu a tam jest korupcja i łapówy idą ostre ,przykład fazy LM już łatwiejszej drogi Real nie mógł mieć ale Platni nie przewidział ze Juve ich wyrzuci to samo jest LFP Penaldo drapie ,kopie ,lekceważy sędziego drapiąc się po jajach ,nurkuję jak chcę i nikt tego nie widzi a kara jeden mecz śmiech na sali.
0
No Penaldo by dostał jeden mecz bo Platini lubi chłopców
1
A ja tam się cieszę nie zachowaniem Neymara tylko tą kara bo każdy z tej strony chcę że Argentyna wygrała ze względu na Leo .I same plusy bo Neymar odpocznie po ciężkim sezonie i niech odpoczywa bo trzeba dokonać 6 pucharów i obronić LM i wygrać też Majstra i PK.
0
1
Komentarz usunięty
0
Te 11 ,29% to pewnie hala dzieci GMB jak ja się ciesze że transfer Davida Luiza nam nie wypalił .