Siema dzwoniłem kolejny raz dziś do NC+ i dowiedziałem że oficjalna decyzja będzię najóźniej za tydzień.Tyle się dowiedziałem jak przegrają to robi im papa papa papa
Jak czytam wasze komentarze to żal mi was że tak nisko cenicie Pedro który nie jest stary wygrał 4razy LM ,Mistrz Świata , Mistrz Europy i tak można wymieniać zdobycze Pedrito .Uważaci że 30 baniek to jest kosmos ? każdy zna jaki teraz jest rynek ale debilny zarząd nie potrafi zarobić .Dam przykład gdy Morata odchodził z Real kim on był i co osiągnął i 20 baniek dostali i powtarzam Pedro ma dojrzały wiek to z 40 baniek ledko
Obstawiam że Ronaldo znowu nie pojedzie na gale bo wie że nie ma szans i za wielki ból d.....u.......p......y będzie miał żeby patrzeć na to. Tym bardziej to prostak ,także to jest pewne że go tam nie zobaczymy .
Nie zapomnę komentarzy na stronie Realu przed meczem Barcy z Sevilla .Że nie wygramy tego pucharu i dostaniemy baty a teraz gdzie się pochwali hala dzieci jak szczury albo stoją kolejce do Apteki po maść na ból d......u....p....y a będzie bardzo bolało jak wygramy w poniedziałek kolejny puchar .
Słuchaj kolega może tak być ale nie musi tak być bo w końcu ktoś musi obronić LM.Przypomne ci sezon 2008/2009 przegrana Z Wisła potem przegrany sparing już nie pamiętam z kim potem przegrana na CN w pierwszym meczu ligowym! A potem co było każdy wie .A ja uważam że obecna Barca jest lepsza niż ta Pepa bo mieliśmy mega mocnych rywali od fazy pucharowej a psześliśmy jak burza a za czasu Pepa się ślizgaliśmy w nie których meczach.
Witam kolego już cię polubiłem jak przeczytałem twój komentarz ale tak myślałem że jesteś z mojego pokolenia! Jeśli to masz wpisane że kibicujesz od 1991 roku ja rok mniej od 1992. Prawda jest taka że takiego solidnego gracza który rozumie naszą grę i jest zgrany z nami i się nie buntuję to nigdzie nie znajdziemy takiego rezerwowego!!! Może i Pedro miał ogólnie słaby sezon ale też ile grywał ale w końcówce sezonu miał udział przy wszystkich 3 Pucharach , LM asysta na 3:1 przy golu Neymara w Lidze strzelił bardzo ważnego gola z Sociedas na 2:0 gdy do końca sraliśmy o wynik a potem asysta przy golu Messiego z Atletico a PK walczył z Neymarem a króla strzelców .Wiec gówno co nie którzy wiedzą o Pedro .
Tylko że Busquets jest nietykalny kolego a wrazię kartek czy kontuzji następny w kolejce jest Mascherno a będzie grał częściej na pozycji Busiego bo Vermalen będzie grał .
Napisze tak jestem bardzo zadowolony z tego transferu ale w takim układzie bym wypożyczył na co najmniej dwa lata Sergi Roberto bo się zmarnuję u nas na dobre!
1
Siema dzwoniłem kolejny raz dziś do NC+ i dowiedziałem że oficjalna decyzja będzię najóźniej za tydzień.Tyle się dowiedziałem jak przegrają to robi im papa papa papa
0
0
Jak czytam wasze komentarze to żal mi was że tak nisko cenicie Pedro który nie jest stary wygrał 4razy LM ,Mistrz Świata , Mistrz Europy i tak można wymieniać zdobycze Pedrito .Uważaci że 30 baniek to jest kosmos ? każdy zna jaki teraz jest rynek ale debilny zarząd nie potrafi zarobić .Dam przykład gdy Morata odchodził z Real kim on był i co osiągnął i 20 baniek dostali i powtarzam Pedro ma dojrzały wiek to z 40 baniek ledko
12
Komentarz usunięty
2
Obstawiam że Ronaldo znowu nie pojedzie na gale bo wie że nie ma szans i za wielki ból d.....u.......p......y będzie miał żeby patrzeć na to. Tym bardziej to prostak ,także to jest pewne że go tam nie zobaczymy .
2
Nie zapomnę komentarzy na stronie Realu przed meczem Barcy z Sevilla .Że nie wygramy tego pucharu i dostaniemy baty a teraz gdzie się pochwali hala dzieci jak szczury albo stoją kolejce do Apteki po maść na ból d......u....p....y a będzie bardzo bolało jak wygramy w poniedziałek kolejny puchar .
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
2
0
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
0
Komentarz usunięty
3
50 baniek chyba za jego buty coś im się w główce pomyliło
0
Słuchaj kolega może tak być ale nie musi tak być bo w końcu ktoś musi obronić LM.Przypomne ci sezon 2008/2009 przegrana Z Wisła potem przegrany sparing już nie pamiętam z kim potem przegrana na CN w pierwszym meczu ligowym! A potem co było każdy wie .A ja uważam że obecna Barca jest lepsza niż ta Pepa bo mieliśmy mega mocnych rywali od fazy pucharowej a psześliśmy jak burza a za czasu Pepa się ślizgaliśmy w nie których meczach.
5
Żałosny jesteś razem z tą 4 co polecili twój komentarz
1
Witam i sory że nie na temat piszę z prośbą czy orientuję się ktoś jak można na stronie usuwać prywatne swoje wiadomość jak coś to pisać pozdrawiam
2
Witam kolego już cię polubiłem jak przeczytałem twój komentarz ale tak myślałem że jesteś z mojego pokolenia! Jeśli to masz wpisane że kibicujesz od 1991 roku ja rok mniej od 1992. Prawda jest taka że takiego solidnego gracza który rozumie naszą grę i jest zgrany z nami i się nie buntuję to nigdzie nie znajdziemy takiego rezerwowego!!! Może i Pedro miał ogólnie słaby sezon ale też ile grywał ale w końcówce sezonu miał udział przy wszystkich 3 Pucharach , LM asysta na 3:1 przy golu Neymara w Lidze strzelił bardzo ważnego gola z Sociedas na 2:0 gdy do końca sraliśmy o wynik a potem asysta przy golu Messiego z Atletico a PK walczył z Neymarem a króla strzelców .Wiec gówno co nie którzy wiedzą o Pedro .
0
Dokładnie świy może dostać skarpetki Pedro
0
wiem że dla Lucho to obrońca ale gdy będzie potrzeba Busiego zastąpić to Mascherno pierwszy jest kolego a nie Roberto .
0
Tylko że Busquets jest nietykalny kolego a wrazię kartek czy kontuzji następny w kolejce jest Mascherno a będzie grał częściej na pozycji Busiego bo Vermalen będzie grał .
0
od stycznia będzie mógł grać a na przyszłość rusz trochę mózgiem!
1
Napisze tak jestem bardzo zadowolony z tego transferu ale w takim układzie bym wypożyczył na co najmniej dwa lata Sergi Roberto bo się zmarnuję u nas na dobre!
0
Komentarz usunięty
0
0
A jak nie wypali to ty będziesz się jarał jak w 1942