1

Siema dzwoniłem kolejny raz dziś do NC+ i dowiedziałem że oficjalna decyzja będzię najóźniej za tydzień.Tyle się dowiedziałem jak przegrają to robi im papa papa papa

0

0

Jak czytam wasze komentarze to żal mi was że tak nisko cenicie Pedro który nie jest stary wygrał 4razy LM ,Mistrz Świata , Mistrz Europy i tak można wymieniać zdobycze Pedrito .Uważaci że 30 baniek to jest kosmos ? każdy zna jaki teraz jest rynek ale debilny zarząd nie potrafi zarobić .Dam przykład gdy Morata odchodził z Real kim on był i co osiągnął i 20 baniek dostali i powtarzam Pedro ma dojrzały wiek to z 40 baniek ledko

12

Komentarz usunięty

2

Obstawiam że Ronaldo znowu nie pojedzie na gale bo wie że nie ma szans i za wielki ból d.....u.......p......y będzie miał żeby patrzeć na to. Tym bardziej to prostak ,także to jest pewne że go tam nie zobaczymy .

2

Nie zapomnę komentarzy na stronie Realu przed meczem Barcy z Sevilla .Że nie wygramy tego pucharu i dostaniemy baty a teraz gdzie się pochwali hala dzieci jak szczury albo stoją kolejce do Apteki po maść na ból d......u....p....y a będzie bardzo bolało jak wygramy w poniedziałek kolejny puchar .

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

2

0

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

0

Komentarz usunięty

3

50 baniek chyba za jego buty coś im się w główce pomyliło

0

Słuchaj kolega może tak być ale nie musi tak być bo w końcu ktoś musi obronić LM.Przypomne ci sezon 2008/2009 przegrana Z Wisła potem przegrany sparing już nie pamiętam z kim potem przegrana na CN w pierwszym meczu ligowym! A potem co było każdy wie .A ja uważam że obecna Barca jest lepsza niż ta Pepa bo mieliśmy mega mocnych rywali od fazy pucharowej a psześliśmy jak burza a za czasu Pepa się ślizgaliśmy w nie których meczach.

5

Żałosny jesteś razem z tą 4 co polecili twój komentarz

1

Witam i sory że nie na temat piszę z prośbą czy orientuję się ktoś jak można na stronie usuwać prywatne swoje wiadomość jak coś to pisać pozdrawiam

2

Witam kolego już cię polubiłem jak przeczytałem twój komentarz ale tak myślałem że jesteś z mojego pokolenia! Jeśli to masz wpisane że kibicujesz od 1991 roku ja rok mniej od 1992. Prawda jest taka że takiego solidnego gracza który rozumie naszą grę i jest zgrany z nami i się nie buntuję to nigdzie nie znajdziemy takiego rezerwowego!!! Może i Pedro miał ogólnie słaby sezon ale też ile grywał ale w końcówce sezonu miał udział przy wszystkich 3 Pucharach , LM asysta na 3:1 przy golu Neymara w Lidze strzelił bardzo ważnego gola z Sociedas na 2:0 gdy do końca sraliśmy o wynik a potem asysta przy golu Messiego z Atletico a PK walczył z Neymarem a króla strzelców .Wiec gówno co nie którzy wiedzą o Pedro .

0

Dokładnie świy może dostać skarpetki Pedro

0

wiem że dla Lucho to obrońca ale gdy będzie potrzeba Busiego zastąpić to Mascherno pierwszy jest kolego a nie Roberto .

0

Tylko że Busquets jest nietykalny kolego a wrazię kartek czy kontuzji następny w kolejce jest Mascherno a będzie grał częściej na pozycji Busiego bo Vermalen będzie grał .

0

od stycznia będzie mógł grać a na przyszłość rusz trochę mózgiem!

1

Napisze tak jestem bardzo zadowolony z tego transferu ale w takim układzie bym wypożyczył na co najmniej dwa lata Sergi Roberto bo się zmarnuję u nas na dobre!

0

Komentarz usunięty

0

0

A jak nie wypali to ty będziesz się jarał jak w 1942

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?