0

Witam kolego jesteś pewny że na bank o 11:00 ???

0

Witam bo chcę koledze pomóc który obecnie jest w Barcelonie ma ktoś jakieś źródło o której Barca ma jutro trening pozdrawiam .

30

Haha Florkowi możemy sprzedać skarpetki Neymara

0

z jakiego źródła masz skład jak nigdzie nie podali jeszcze ???

0

Wszyscy tak gadają że nie biorą niby pod uwagę wygranych z drużyną a to nie prawda bo moim zdaniem pierwsza 6 musi tak wyglądać 1 Leo 2 Neymar 3 Ronaldo 4 Suarez i dopiero 5 Lewy innej opcji nie widzę .

0

Myślę że na bardzo długo zawita ławkę jak nie utrzyma tej formy z meczu z Realem i Roma

0

Jeszcze trzeba wziąć pod uwagę taki punkty 1 wyjazd 2 Brak formy 3 brak obrony po Rzeźnik nie jest tym samym obrońcą a Nacho może sobie nie poradzić przy szybkich napastnikach Eibaru.

0

Chciałbym zobaczyć miny kibiców Realu co piszą że Real to pewniak w zakładach to się mogą bardzo grubo pomylić bo Eibar w tym sezonie przegrał tylko dwa razy u Siebie z Atletico na początku sezonu i z Barca na CN a tak poza tym urwali punkty Celcie która była w gazie ,też zabrali punkty Villareal na wyjeździe.Mają w tym sezonie 20 punktów i tylko 4 punkty straty do Realu a Real nadal gra piach i nie rozumie że tak lekceważą Eibar który w tym sezonie gra rewelacyjnie i są tacy pewni jakby to Real był w mega gazie!

0

Witam dobrze kolego myślisz ale ja bym dał jeszcze korektę za Alvesa-Adriano grał już na prawej i ogranie temat a na lewa wtedy Mathie .Uważam że Alves też potrzebuję odpoczynku i jeśli będzie pewny wynik to Samper za Mascherno a potem Munir za Neymara a Sandro za Suareza im też trzeba dać odpoczynek przed bardzo ważnym wyjazdem do Valenci bo jestem pewny że nagle Valencia będzie miała formę bo graja z Barca skąd my to znamy panowie.

1

Przewidywany skład http://www.mundodeportivo.com/img/b9e85122-959a-11e5-9480-18b37bbffed6/lowres/que-siga-la-fiesta-ante-la-real.jpg Ja uważam że skład jest za mocny! Nie to że lekceważę przeciwnika ale gramy u siebie i każdy jest w gazie a za tydzień czeka nas bardzo ważny wyjazd do Valenci i i Klubowe MŚ .Ja to widzę tak Bravo-Adriano-Bartra-Vermalen-Mathie-Mascherno-Rakitić-Iniesta-MNS a potem jak będzie bezpieczny wynik to za Mascherno-Samper ,za Neymara-Munir i za Suareza-Sandro

0

Chyba zapomniał że Neymar rozwinął się dzięki Leo i dzięki Leo miał wspaniały sezon.I boli go to że Leo jest z Argentyny wiec jego wypowiedz jest jak dziecka z GB

0

Mundo Deportivo podaje, że Komisja Dyscypliny FIFA zastosuje wobec Realu Madryt tę samą karę, którą swego czasu otrzymała Barcelona, za nieprawidłowości przy sprowadzaniu małoletnich zawodników: dwa okienka bez oficjalnych transferów i najprawdopodobniej grzywna. Taki wyrok miał zostać wydany już w lipcu, ale Federacja z nieznanych powodów ciągle nie ogłosiła swojej decyzji.

Kataloński dziennik skontaktował się z FIFA, żeby potwierdzić tę informację, ale działacze nie skomentowali tych doniesień ani słowem. Rzecznik stwierdził jedynie, że nie może potwierdzić tej wiadomości. Wobec nacisku dziennikarzy dodano: „Prosimy o zrozumienie, że procesy prawne są tajne. Tylko decyzje już przekazane danym podmiotom mogą być ogłaszane publicznie”. Gazeta stwierdza, że mijają kolejne miesiące, a Real wciąż nie otrzymał kary, która powinna objąć zimowe i letnie okienka w 2016 roku.
Dziennik przypomina, że Federacja po ukaraniu Barcelony zajęła się innymi klubami. W Realu Madryt dokładnie przeanalizowano sprowadzenie ponad 50 małoletnich zawodników. Chociaż Królewscy zaprezentowali argumenty w sprawie każdej operacji, to FIFA znalazła nieprawidłowości i zdecydowała się ukarać klub. Królewscy podobno nie mają żadnych szans na ucieczkę od kary i mogą już tylko liczyć, że po wyborach nowy prezes ogłosi amnestię. Katalończycy mają jeszcze małą nadzieję na to, że decyzja zostanie ogłoszona w najbliższych dniach, a kara obejmie już zimowe okienko. Wtedy nie ma mowy o amnestii na ten okres, bo wybory na stanowisko prezesa Federacji odbędą się dopiero pod koniec lutego.

1

Przez ostatnie 2 lata tak było wesoło na stronie Realu że mamy bana na transfery a w drugim roku wygraliśmy prawie wszystko i ban nam się kończy a u białych ban się zaczyna .Co do Neymar się wypowiem wiem tak jestem spokojny że u nas zostanie i będzie pisał historie ja za duża Chemia pomiędzy Leo i Suarezem .A tymi newsami prasy się nie przejmuję bo nie mają co pisać i szukają sensacji tak jak Messi miał odjeść 2014 haha.

0

Witam i sory że nie na temat ale może ktoś wie gdzie znajdę skrót Barca ; Roma ale z Komentarzem Wolskiego dzięki pozdrawiam .

0

Ter Stegen; Alves, Piqué, Vermaelen, Alba; Busquets, Rakitić, Sergi Roberto; Messi, Suárez, Neymar.

0

Witam i mam nadzieje że nie dostane hejtów czy bana za mój komentarz .Napisze tak i jestem teraz obiektywny gdy nasza kochana Barca spadłakiedyś na 3 miejsce to nasza redakcja dała o tym wzmiankę i bardzo dobrze bo trzeba dawać informacje na dobre i złe !!! Nie wiem kto prowadzi stronę Realu ale ta osoba tylko widzi jak u nas coś żle idzie a już chyba te pan zapomniał dodać informacje że to Atletico jest 2 !!! Gdzie są takie podobne informacje są często unikane i taka jest prawda kto obserwuję stronę Realu .

0

Witam ja bym dał taki skład ale Lucho nie da takiego Ter Stegen -Adriano-Bartra-Vermalen-Mathie-Samper-Rakitić-Sergi Roberto-MNS - Odpoczynek dla Busiego,Piuqe,Alby,Iniesty.Nie lekceważe Romy ale gramy u siebie i takim składem też ogarniemy mecz nawet wygrać 1:0 bo sezon jest długi .

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

17

Komentarz usunięty

3

0

Człowieku ja mam umowę do 2016 Lipca i to nie jest rok tylko 9 miechów i jak skończy mi się umowa i nie przedłużę nie obowiązuje mnie te 3 miechy

7

wystarczy ruszyć mózgiem i wejść na strone NC + !!! Cena dla tych co mają cały pakiet Canl+ 7,95 a tak ogólnie 16 zł

0

Dokładnie zgadzam się z Tobą koleszko

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Ani skład mundo ani Sportu nie widzę jak dal mnie Pique i Mathieu i Rakitić zasłużyli na ławkę a za nich widzę Bartre,Vermalena,Mascherno

0

Komentarz usunięty

1

Mój skład : Bravo,Alves,Bartra,Vermalen,Alba,Busi,Mascherno,Sergi Roberto,Neymar, Pistolero,Munir .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?