Jakby Madryt nie rządził w LFP tylko jakieś inne miasto np: Valencia to by był może takie przepisy jak w Anglii i pan Lopez by wyleciał na kilka meczy i nie było by że nie jest zapisane w protokole sędziego .To samo żółtą też Arda by dostał czy mecz zawieszenia
za 190 możecie dostać Munira i Sandro i naszą gwiazdę Douglasa i ewentualnie skarpetki Neymara z autografem bo o samym zawodniku możecie tylko pomarzyć jak reszta świata .
Mam straszny szacunek do Valenci bo gdy grają z nami czy Realem czy Atletico to gryzą trawę i nawet jakby dziś przegrali miałbym same pochwały dla tego klubu .Nie to co sprzedawczyki z Espanialu którzy tylko się motywują jak grają z nami i życze Espaniolowi spadnięcia do 2 ligi tam gdzie ich miejsce .A co do Atletico oglądam ich każdy mecz i ich fart się skończy w Celcie dostana lanie bo Celta to jest 3 drużyna po Sevilli co się strasznie motywuję na czołówkę i przypomnę wam się że miałem racje że Atletico na bank nie wygra Vigo ..A ci co będą sugerować ostatnimi meczami Celty życzę powodzenia gdy my graliśmy Sevilla to przed naszym meczem Sevilla była w strefie spadkowej gdy graliśmy Espaniolem wcześniej przed nami wszyscy go ogrywali! wiec sobie dobrze zapamiętajcie że takie drużyny jak Valencia,Sevill,Celta a nawet Villareal mogą wcześniej grać słabo ale gdy mają grać z Realem czy Barcą czy Atletico to grają jak z innego świata .
Haha znawca się odezwał co do Arda to jest bardzo kompletny piłkarz i walczak jakiego nam brakowało a ty kolego odszczekasz swój komentarz a ja będę pierwszy który ci przypomni .
Witam do tych co myślą że Atletico nie straci lidera jeszcze w styczniu to wam się przypomnę bo to jest więcej niż pewne .wystarczyć spojrzeć na ich terminarz i nie trzeba główkować bo fart się w końcu skończy już Malaga nie mieli farta i była porażka .
On nie chciał słyszeć bo on jest fanem Realu i Atletico w każdym meczu który nasz sędziował robił kolosalne błędy a przypadku klubów z Madrytu tylko pomagał i dawał karne króre były niewidzialne ostatni przykład z Rayo
Jak miała ta oferma odnotować jak on wszystko robił żeby Barca nie wygrała a nas połamali .Każdy ten co ogląda nie tylko Barce a też mecze Realu czy Atletico wie że wich meczu daje z du....p..y karne lub robi wszystko żeby Madryckie zespoły wygrały.Gdy sędziuję Barce robi wszystko żeby nie wygrała ślep nie jestem bo z jego udziałem oglądałem dużo mecz .
Spokojnie panowie ja oglądam każdy mecz Atletico i dziś znowu mieli farta bo Levante ostatnie w tabeli , toczyło naprawde wyrównany bój a fuks Atletico skończy się za tydzień jak dostaną smary od Celty i jestem tego pewny i wam przypomnę mój komentarz bo nawet Real nie gra na takim farcie jak oni.
Może i zagraliśmy słabo dziś ale jak mieliśmy wygrać mecz jak Espaniol grał w 13 kibice + ta oferma co zawszę robi wszystko żeby Barca nie wygrała .Bo jak gra jego kochany Real to robi wszystko żeby krzywda się nie stało białym .Barca powinna złożyć petycje i zabronić temu ofermie nasze mecz sędziować tak jak kiedyś śiwy zrobił jak trenował Real
Dają 80 baniek i niech biorą jeszcze w promocji Douglas .Za fochy Niemca niech sobie gra w lidze Angielskiej .Tam będzie miał pełno minut ale będzie grał o 5 lub 6 miejsce w lidze i pogra sobie w lidze europy!
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
0
Komentarz usunięty
8
Komentarz usunięty
2
Pan Diop masz to szczęście że to liga Hiszpańska bo jakbyś grał w lidze Angielskiej i się tak wypowiedział jak tu byś wyleciał na kilka meczy
2
Jakby Madryt nie rządził w LFP tylko jakieś inne miasto np: Valencia to by był może takie przepisy jak w Anglii i pan Lopez by wyleciał na kilka meczy i nie było by że nie jest zapisane w protokole sędziego .To samo żółtą też Arda by dostał czy mecz zawieszenia
1
0
Dokładnie zrobili to samo co my dlaczego by mieli nie dostać
0
Komentarz usunięty
5
za 190 możecie dostać Munira i Sandro i naszą gwiazdę Douglasa i ewentualnie skarpetki Neymara z autografem bo o samym zawodniku możecie tylko pomarzyć jak reszta świata .
0
Droga Redakcjo jest błąd na stronie! Następny mecze to Fc Barcelona -RCD Espanyol godzina 20:30 Puchar króla
0
Coś mówiłeś to Real miał farta że nie przegrał
13
Mam straszny szacunek do Valenci bo gdy grają z nami czy Realem czy Atletico to gryzą trawę i nawet jakby dziś przegrali miałbym same pochwały dla tego klubu .Nie to co sprzedawczyki z Espanialu którzy tylko się motywują jak grają z nami i życze Espaniolowi spadnięcia do 2 ligi tam gdzie ich miejsce .A co do Atletico oglądam ich każdy mecz i ich fart się skończy w Celcie dostana lanie bo Celta to jest 3 drużyna po Sevilli co się strasznie motywuję na czołówkę i przypomnę wam się że miałem racje że Atletico na bank nie wygra Vigo ..A ci co będą sugerować ostatnimi meczami Celty życzę powodzenia gdy my graliśmy Sevilla to przed naszym meczem Sevilla była w strefie spadkowej gdy graliśmy Espaniolem wcześniej przed nami wszyscy go ogrywali! wiec sobie dobrze zapamiętajcie że takie drużyny jak Valencia,Sevill,Celta a nawet Villareal mogą wcześniej grać słabo ale gdy mają grać z Realem czy Barcą czy Atletico to grają jak z innego świata .
0
Najlepiej żeby sędziował David Fernández Borbalán to Espaniol skończy mecz 8 już do przerwy haha
0
Komentarz usunięty
0
Witam mam pytanie orientuję się ktoś kto będzie sędziował mecz rzeźnikami w środę ??? pozdrawiam
2
Haha znawca się odezwał co do Arda to jest bardzo kompletny piłkarz i walczak jakiego nam brakowało a ty kolego odszczekasz swój komentarz a ja będę pierwszy który ci przypomni .
0
To chyba nie oglądasz meczy Atletico i szkoda czasu mojego na takiego amatory jak ty nara
0
Witam do tych co myślą że Atletico nie straci lidera jeszcze w styczniu to wam się przypomnę bo to jest więcej niż pewne .wystarczyć spojrzeć na ich terminarz i nie trzeba główkować bo fart się w końcu skończy już Malaga nie mieli farta i była porażka .
1
On nie chciał słyszeć bo on jest fanem Realu i Atletico w każdym meczu który nasz sędziował robił kolosalne błędy a przypadku klubów z Madrytu tylko pomagał i dawał karne króre były niewidzialne ostatni przykład z Rayo
0
Nie obrażaj sędziego z C klasy bo ta oferma nie potrafiła by dobrze po sędziować na orliku
4
Jak miała ta oferma odnotować jak on wszystko robił żeby Barca nie wygrała a nas połamali .Każdy ten co ogląda nie tylko Barce a też mecze Realu czy Atletico wie że wich meczu daje z du....p..y karne lub robi wszystko żeby Madryckie zespoły wygrały.Gdy sędziuję Barce robi wszystko żeby nie wygrała ślep nie jestem bo z jego udziałem oglądałem dużo mecz .
1
przypomnę się za tydzień i pogadamy wtedy kolego pozdrawiam
0
Espaniol też grał piach a urwał nam punkty a mecz kolego meczowi się nie równa i ci przypomnę się kto miał racje
1
W NC + na wyłączność czyli Canl+ sport i za to kocham NC+
1
Spokojnie panowie ja oglądam każdy mecz Atletico i dziś znowu mieli farta bo Levante ostatnie w tabeli , toczyło naprawde wyrównany bój a fuks Atletico skończy się za tydzień jak dostaną smary od Celty i jestem tego pewny i wam przypomnę mój komentarz bo nawet Real nie gra na takim farcie jak oni.
1
Może i zagraliśmy słabo dziś ale jak mieliśmy wygrać mecz jak Espaniol grał w 13 kibice + ta oferma co zawszę robi wszystko żeby Barca nie wygrała .Bo jak gra jego kochany Real to robi wszystko żeby krzywda się nie stało białym .Barca powinna złożyć petycje i zabronić temu ofermie nasze mecz sędziować tak jak kiedyś śiwy zrobił jak trenował Real
0
Barça Line-up: Bravo; Alves, Piqué, Mascherano, Jordi Alba; Rakitic, Busquets, Iniesta; Messi, Suárez, Neymar.
0
Dają 80 baniek i niech biorą jeszcze w promocji Douglas .Za fochy Niemca niech sobie gra w lidze Angielskiej .Tam będzie miał pełno minut ale będzie grał o 5 lub 6 miejsce w lidze i pogra sobie w lidze europy!