Witam sory że nie w temacie ale jeśli chcemy obronić LM to koniecznie trzeba się pozbyć Sandro i Munira i kupić napastnika który będzie dawał rade z normalnymi drużynami .Bo limit Munira i Sandro się skończył nikt przed nimi nie miał tylu szans na granie ,bo to była kontuzja Neymara później Leo i znowu Neymara a oni tylko potrafili ogórką strzelić z 3 ligi
No wiadomo że Barce stawiam zawsze na pierwszym meczu tak bardzo kocham ten klub od 1992 roku że jakby grali czy z Legia czy Piastem czy innym zespołem i tak bym był za Barcą .
Pierwszy mecz z Arsenalem 23 lutego (wtorek) na Emirates. Rewanż 16 marca (środa) na Camp Nou. Przed pierwszym meczem gramy na wyjeździe z Las Palmas a po pierwszym meczu z Getafe na CN
Kolego gów.......................wiesz tamte Atletico było silniejsze i w gazie a my mieliśmy okularnika na ławce .Widzę prawie każdy mecz Atletico i jadą na farcie a fart się już skończy w niedziele z Malaga i ci się przypomnę i tym deb..........co polecili twój komentarz .
Szacun dla Atletico ale za tydzień i pasa się skończy bo jada do Malagi a Malaga ma patent na bade Simone i nie będzie wiecznie Atletico wygrywać na farcie bo kto widział ich ostatnie mecze wie o czym piszę
Jak ktoś z wrócił uwagę na terminarz to po klubowych Mś mamy 4 mecze w Barcelonie najpierw Betis na CN ,potem Derby niby na wyjeździe ale nigdzie nie jedziemy ,potem Granda i Athletic Club wiec nie można tego spie................
Atletico za tydzień gra z Malaga na wyjeździe wiec obstawiam że to jest teren gdzie polegną albo zremisują.Wiecznie nie będą wygrywać na takim farcie .Każdy co widział mecz dziś z Bilbo to wie o czym mówię .
Nic mi tak nie poprawiło remisu Barcy wczoraj i była smutna sobota to chociaż na koniec weekendu Real przegrał ,oglądałem mecz i cieszyłem się jak dziecko hehe. Dziś pan Ronaldo pokazała jaki jest wielki że z lepszą drużyna jest najgorszy na boisku i potrafi tylko ogóra walić gole i się napina po tych golach jakby wygrał finał MŚ haha.
Atletico nic nie grało jak my wczoraj a potrafi wygrać a my wygrywamy u siebie 2:0 i kończy się remisem .Coś za dużo ostatnio tak robimy od 2009 roku gdzie mamy wygrany mecz remisujemy a nawet czasami przegrywamy coś trzeba z tym zrobić .
Jestem fantykiem Barcy od 19992 roku i na chwilę obecną jestem pijany i to co dziś zobaczyłem bardzo mnie cieszy bo się zemściło litowanie nad rywalem a teraz mamy z tego efekty to jest gorzej niż żałosne
Panowie Sergi Roberto jest świeżo po kontuzji a wy go od razu widzicie w pierwszym składzie .Najpierw trzeba pomyśleć skoro tak się każdy was interesuje liga to chyba nie wie że Deportivo gra ostro i jest 3 w lidze w żółtych kartonikach 1 Levante 48 kartek 2 Granda 47 3 Deportivo 39 kartek 3 też Atletico 39 kartek
0
Witam sory że nie w temacie ale jeśli chcemy obronić LM to koniecznie trzeba się pozbyć Sandro i Munira i kupić napastnika który będzie dawał rade z normalnymi drużynami .Bo limit Munira i Sandro się skończył nikt przed nimi nie miał tylu szans na granie ,bo to była kontuzja Neymara później Leo i znowu Neymara a oni tylko potrafili ogórką strzelić z 3 ligi
0
Co ty piszesz człowieku oczywiście że wole Barce i zawsze jest na pierwszym miejscu a chodziło mi o to że ten mecz by mógł być w środę!!!
0
Chyba dla tego żałosnego Realu
0
Z tym się zgodzę masz racje ale ile razy można powtarzać
0
Pojęcie kibica Realu gdzie będą mecze 2015.12.14, godz. 13:17, Uberaman
Czyli są szanse, że puszczą w tv mecz 17.02. Myśli że TVP pokaże haha
0
No wiadomo że Barce stawiam zawsze na pierwszym meczu tak bardzo kocham ten klub od 1992 roku że jakby grali czy z Legia czy Piastem czy innym zespołem i tak bym był za Barcą .
0
Bo zrobiłem kopie ze strony Realu i nawet nie zwróciłem uwagi kolego
2
Dokładny terminarz 1/8 finału Ligi Mistrzów:
Pierwsze mecze:
16 lutego, wtorek:
Paris Saint-Germain - Chelsea
SL Benfica - Zenit Petersburg
17 lutego, środa:
KAA Gent - VfL Wolfsburg
AS Roma - REAL MADRYT
23 lutego, wtorek:
Arsenal - FC Barcelona
Juventus - Bayern Monachium
24 lutego, środa:
PSV Eindhoven - Atlético Madryt
Dynamo Kijów - Manchester City
Rewanże:
8 marca, wtorek:
VfL Wolfsburg - KAA Gent
REAL MADRYT - AS Roma
9 marca, środa:
Chelsea - Paris Saint-Germain
Zenit Petersburg - SL Benfica
15 marca, wtorek:
Atlético Madryt - PSV Eindhoven
Manchester City - Dynamo Kijów
16 marca, środa:
FC Barcelona - Arsenal
Bayern Monachium - Juventus.
Nie zobaczymy panowie Hitu Bayern Monachium - Juventus obu meczów
1
Pierwszy mecz z Arsenalem 23 lutego (wtorek) na Emirates. Rewanż 16 marca (środa) na Camp Nou. Przed pierwszym meczem gramy na wyjeździe z Las Palmas a po pierwszym meczu z Getafe na CN
1
No to muszę zapisać w kalendarzu że Bayern Monachium i Real nie wylosowali ogórów
0
No to by było coś pięknego ale widział bym tak Real:Juventus //// Bayern:PSG
1
Jedno jest pewne panowie i panie że Real i Bayern wylosują najsłabszych bo tak jest już od 5 lat
0
Kolego gów.......................wiesz tamte Atletico było silniejsze i w gazie a my mieliśmy okularnika na ławce .Widzę prawie każdy mecz Atletico i jadą na farcie a fart się już skończy w niedziele z Malaga i ci się przypomnę i tym deb..........co polecili twój komentarz .
1
Haha dobry Tatuś ty się nauczy szacunku sam a nie uczysz kogoś. Co Ramosik znowu przegraliście i boisz się że beka będzie haha.
0
Przypomnę że Atletico ma wyjazd do Realu,Barcy,Valenci,Celty,Bilbo wiec w końcu spuchną
0
Szacun dla Atletico ale za tydzień i pasa się skończy bo jada do Malagi a Malaga ma patent na bade Simone i nie będzie wiecznie Atletico wygrywać na farcie bo kto widział ich ostatnie mecze wie o czym piszę
0
Jak ktoś z wrócił uwagę na terminarz to po klubowych Mś mamy 4 mecze w Barcelonie najpierw Betis na CN ,potem Derby niby na wyjeździe ale nigdzie nie jedziemy ,potem Granda i Athletic Club wiec nie można tego spie................
1
Atletico za tydzień gra z Malaga na wyjeździe wiec obstawiam że to jest teren gdzie polegną albo zremisują.Wiecznie nie będą wygrywać na takim farcie .Każdy co widział mecz dziś z Bilbo to wie o czym mówię .
0
Real teraz gra u siebie z Rayo czyli kolejnym ogórem wiec Cristiano strzeli pewnie hatricka i będzie się napinał jaki on jest boski haha.
2
Nic mi tak nie poprawiło remisu Barcy wczoraj i była smutna sobota to chociaż na koniec weekendu Real przegrał ,oglądałem mecz i cieszyłem się jak dziecko hehe. Dziś pan Ronaldo pokazała jaki jest wielki że z lepszą drużyna jest najgorszy na boisku i potrafi tylko ogóra walić gole i się napina po tych golach jakby wygrał finał MŚ haha.
0
Atletico nic nie grało jak my wczoraj a potrafi wygrać a my wygrywamy u siebie 2:0 i kończy się remisem .Coś za dużo ostatnio tak robimy od 2009 roku gdzie mamy wygrany mecz remisujemy a nawet czasami przegrywamy coś trzeba z tym zrobić .
0
Oby dziś nam się humory poprawił i padły takie wyniki Atletico 0:0 Bilbo / Villareal 1:1 Real
1
Boże wystarczy trochę mózgiem ruszyć jak się go ma!!! TVP SPORT pokazuję KMŚ
6
Jestem fantykiem Barcy od 19992 roku i na chwilę obecną jestem pijany i to co dziś zobaczyłem bardzo mnie cieszy bo się zemściło litowanie nad rywalem a teraz mamy z tego efekty to jest gorzej niż żałosne
0
17-12-2015 o 11:30 na TVP SPORT
0
Barça: Bravo; Dani Alves, Piqué, Mascherano, Jordi Alba; Busquets, I.Rakitić, Iniesta; Messi, Suárez, Sandro.
0
obstawiam że Atletico w Niedziele straci punkty to samo Real
0
No w drugiej połowie ok
0
Panowie Sergi Roberto jest świeżo po kontuzji a wy go od razu widzicie w pierwszym składzie .Najpierw trzeba pomyśleć skoro tak się każdy was interesuje liga to chyba nie wie że Deportivo gra ostro i jest 3 w lidze w żółtych kartonikach 1 Levante 48 kartek 2 Granda 47 3 Deportivo 39 kartek 3 też Atletico 39 kartek
0
Żal mi ciebie i takich kibiców jak ty ? Jak prawdziwy culs może chcięć Ronaldo