0

Tak samo myśle i widać że jesteś prawdziwi culs bo prawdziwy fanatyk a nie tak zwany kibic to go nie cierpi i nawet za dopłata bym nie chciał .To sam tego śiwego zdrajce

1

Marzy mi się jutro 5:0 i hatrick Leo albo nawet kareta bo dawno nie strzelił tyle goli , choć wiem że będzie ciężko bo Deportivo w tym sezonie dobrze gra .

0

No racja zapomniałem o Albie już poprawiłem dzięki kolego

0

Jutro chcę zobaczyć tak skład : Bravo-Alves-Pique-Mascherno-Alba-Busi-Iniesta-Rakitic-Sandro-Suarez-Messi a w drugiej połowie dać Sergi Roberto bo dopiero jest po kontuzji niech zmieni Rakiete

0

1

Wiec tylko Neymar ale jemu akurat odpoczynek się przyda nie to że się ciesze że złapał uraz ale dobrze że ten uraz jest mały i w tym momencie gdzie gramy ze słabszymi rywalami

1

0

spoko ziomek pozdrawiam

3

Neymar już po badaniach w Barcelonie. Poleci z zespołem do Japonii, nie zagra w półfinale, ale może być gotowy na finał. [catradio]

0

pewnie tak nie ma co się łudzić bo Real i Bayern od 5 lata dostają ogórów

0

To czytaj wszystko jak napisałem Real: Juventus a Bayern : PSG

0

Ja chcę żeby w końcu Real i Bayern Monachium dostali w końcu kogoś mocnego bo od 5 lat 1/8 zawsze dostają najsłabszych wiec widzę to tak Real: Juventus /Bayern Monachium: PSG / Gent: Barca

0

Niech idą już w styczniu bo tylko potrafili strzelić 3 lidze i to tylko w jednym meczu .Nam potrzebny napastnik na ławce który potrafi z każdym strzelić .

7

FC Barcelona XI: Ter Stegen; Adriano, Bartra, Vermaelen, Alba; Samper, Kaptoum, Rakitic; Messi, Sandro, Muni

0

Witam ważne żeby nie przegrać

0

Co do ust to otwiera dla przyjaciela z Maroka

1

W Marcu ci Piqué wyprostuję 5 paluszków i też zobaczysz 98 tysięcy rączek jak ci macha

1

Jedynie co może ci Piqué zazdrościć że jesteś najlepszym nurkiem w świecie i nikt z tobą nie ma szans .A tak poza tym jak traficie na Juve to LM skończy się dla was już w lutym

0

jedno jest pewne nie wylosujem City haha ale zostało jeszcze PSG haha

1

Jak czytam nie które komentarze to żal mi was ,bo akurat Leo złapie lepszy gaz bez Neymara bo będzie musiał więcej biegać i się starać bo ostatnio nawet przed kontuzja to truchtał a reszta pracowała na wynik.

2

Witam jesteś jeden z nielicznych który potrafi myśleć bo połowa tutaj najlepiej by odała mecz walkowerem jakby było można.A prawda jest tak trzeba jutro zagrać dobrym składem i nie przegrać żeby była cały czas super atmosfera!!! Nie ważne że to jest mecz o pietruszkę ale przypominam jak Real wpadł w dołek, porażka w meczu towarzyskim z Milanem a potem smary z Valencia.A historia lubi się powtarzać , szacun kolega pozdrawiam mam nadzieje że Lucho jutro pokaże tym bez móz..... i zrobi na złość i wyjdzie najlepszy skład możliwy co jest powołany.A jak zaczną mnie hejtować że zaraz kontuzje to niech najlepiej Barca nie wychodzi na boisko wogólę haha.

1

Najlepszy piłkarz to już był znany w Czerwcu pan nurek może strzelać do Grudnia ile chcę i tak nie ma szans

0

Jestem o to spokojny że Leo to ogranie i jeszcze z lepszym efektem niż Neymar a co do tej kontuzji to jestem pewny że Neymar zagra już w sobotę

0

Niech Real wylosuje Juve to w lutym będziemy im spiewać piosenke mniej niż zero

1

Ronaldo dziś wielki bo strzelił 4 gole lidze ogórkowej i ucieka Leo na 5 goli pisze tu o bramkach w całym roku ale i tak mu to nic nie da bo piłka wygra na milion % Leo .Niech się cieszy Ronaldo że strzelił 4 gole ogórom bo w niedziele z Villarreal nie będzie istniał .A tak przy okazji marzy mi się żeby Real wylosował Juve i pożegnał się tez już w lutym z LM haha.

0

Działa wam trening na żywo

???

0

Jutro widzę taki skład i możecie mnie hejtować ale mecz nawet o pietruszkę z Bayer nie może nam psuć atmosfery bo połowa tutaj najlepiej by zagrała jakby mogła Barca B. Mój skład na jutro Ter Stegen -Adriano-Bartra-Vermalen-Alba-Samper-Rakitić -Mascherno-Munir-Messi-Sandro tylko 4 z 11 wiec bez przesady że za mocny .

3

No Real już nie haha

1

Dziś Ronaldo będzie trenował z Malmo nurkowanie i machanie rączkami przed zawodami .Też będzie się napinał bo ostatnio tylko potrafi ogórka strzelać bo mocniejszym rywalem nie istnieje przykłady gdzie był Ronaldo z Atletico,PSG,Sevilla,Barca

0

Pozdrowienia z podłogi znasz przepisy jak dziecko z przedszkola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?