Tak samo myśle i widać że jesteś prawdziwi culs bo prawdziwy fanatyk a nie tak zwany kibic to go nie cierpi i nawet za dopłata bym nie chciał .To sam tego śiwego zdrajce
Marzy mi się jutro 5:0 i hatrick Leo albo nawet kareta bo dawno nie strzelił tyle goli , choć wiem że będzie ciężko bo Deportivo w tym sezonie dobrze gra .
Jutro chcę zobaczyć tak skład : Bravo-Alves-Pique-Mascherno-Alba-Busi-Iniesta-Rakitic-Sandro-Suarez-Messi a w drugiej połowie dać Sergi Roberto bo dopiero jest po kontuzji niech zmieni Rakiete
Wiec tylko Neymar ale jemu akurat odpoczynek się przyda nie to że się ciesze że złapał uraz ale dobrze że ten uraz jest mały i w tym momencie gdzie gramy ze słabszymi rywalami
Ja chcę żeby w końcu Real i Bayern Monachium dostali w końcu kogoś mocnego bo od 5 lat 1/8 zawsze dostają najsłabszych wiec widzę to tak Real: Juventus /Bayern Monachium: PSG / Gent: Barca
Niech idą już w styczniu bo tylko potrafili strzelić 3 lidze i to tylko w jednym meczu .Nam potrzebny napastnik na ławce który potrafi z każdym strzelić .
Jedynie co może ci Piqué zazdrościć że jesteś najlepszym nurkiem w świecie i nikt z tobą nie ma szans .A tak poza tym jak traficie na Juve to LM skończy się dla was już w lutym
Jak czytam nie które komentarze to żal mi was ,bo akurat Leo złapie lepszy gaz bez Neymara bo będzie musiał więcej biegać i się starać bo ostatnio nawet przed kontuzja to truchtał a reszta pracowała na wynik.
Witam jesteś jeden z nielicznych który potrafi myśleć bo połowa tutaj najlepiej by odała mecz walkowerem jakby było można.A prawda jest tak trzeba jutro zagrać dobrym składem i nie przegrać żeby była cały czas super atmosfera!!! Nie ważne że to jest mecz o pietruszkę ale przypominam jak Real wpadł w dołek, porażka w meczu towarzyskim z Milanem a potem smary z Valencia.A historia lubi się powtarzać , szacun kolega pozdrawiam mam nadzieje że Lucho jutro pokaże tym bez móz..... i zrobi na złość i wyjdzie najlepszy skład możliwy co jest powołany.A jak zaczną mnie hejtować że zaraz kontuzje to niech najlepiej Barca nie wychodzi na boisko wogólę haha.
Ronaldo dziś wielki bo strzelił 4 gole lidze ogórkowej i ucieka Leo na 5 goli pisze tu o bramkach w całym roku ale i tak mu to nic nie da bo piłka wygra na milion % Leo .Niech się cieszy Ronaldo że strzelił 4 gole ogórom bo w niedziele z Villarreal nie będzie istniał .A tak przy okazji marzy mi się żeby Real wylosował Juve i pożegnał się tez już w lutym z LM haha.
Jutro widzę taki skład i możecie mnie hejtować ale mecz nawet o pietruszkę z Bayer nie może nam psuć atmosfery bo połowa tutaj najlepiej by zagrała jakby mogła Barca B. Mój skład na jutro Ter Stegen -Adriano-Bartra-Vermalen-Alba-Samper-Rakitić -Mascherno-Munir-Messi-Sandro tylko 4 z 11 wiec bez przesady że za mocny .
Dziś Ronaldo będzie trenował z Malmo nurkowanie i machanie rączkami przed zawodami .Też będzie się napinał bo ostatnio tylko potrafi ogórka strzelać bo mocniejszym rywalem nie istnieje przykłady gdzie był Ronaldo z Atletico,PSG,Sevilla,Barca
0
Tak samo myśle i widać że jesteś prawdziwi culs bo prawdziwy fanatyk a nie tak zwany kibic to go nie cierpi i nawet za dopłata bym nie chciał .To sam tego śiwego zdrajce
1
Marzy mi się jutro 5:0 i hatrick Leo albo nawet kareta bo dawno nie strzelił tyle goli , choć wiem że będzie ciężko bo Deportivo w tym sezonie dobrze gra .
0
No racja zapomniałem o Albie już poprawiłem dzięki kolego
0
Jutro chcę zobaczyć tak skład : Bravo-Alves-Pique-Mascherno-Alba-Busi-Iniesta-Rakitic-Sandro-Suarez-Messi a w drugiej połowie dać Sergi Roberto bo dopiero jest po kontuzji niech zmieni Rakiete
0
1
Wiec tylko Neymar ale jemu akurat odpoczynek się przyda nie to że się ciesze że złapał uraz ale dobrze że ten uraz jest mały i w tym momencie gdzie gramy ze słabszymi rywalami
1
http://fangol.pl/view/135182/luis-enrique-strollowal?barc mistrz Lucho hehe
0
spoko ziomek pozdrawiam
3
Neymar już po badaniach w Barcelonie. Poleci z zespołem do Japonii, nie zagra w półfinale, ale może być gotowy na finał. [catradio]
0
pewnie tak nie ma co się łudzić bo Real i Bayern od 5 lata dostają ogórów
0
To czytaj wszystko jak napisałem Real: Juventus a Bayern : PSG
0
Ja chcę żeby w końcu Real i Bayern Monachium dostali w końcu kogoś mocnego bo od 5 lat 1/8 zawsze dostają najsłabszych wiec widzę to tak Real: Juventus /Bayern Monachium: PSG / Gent: Barca
0
Niech idą już w styczniu bo tylko potrafili strzelić 3 lidze i to tylko w jednym meczu .Nam potrzebny napastnik na ławce który potrafi z każdym strzelić .
7
FC Barcelona XI: Ter Stegen; Adriano, Bartra, Vermaelen, Alba; Samper, Kaptoum, Rakitic; Messi, Sandro, Muni
0
Witam ważne żeby nie przegrać
0
Co do ust to otwiera dla przyjaciela z Maroka
1
W Marcu ci Piqué wyprostuję 5 paluszków i też zobaczysz 98 tysięcy rączek jak ci macha
1
Jedynie co może ci Piqué zazdrościć że jesteś najlepszym nurkiem w świecie i nikt z tobą nie ma szans .A tak poza tym jak traficie na Juve to LM skończy się dla was już w lutym
0
jedno jest pewne nie wylosujem City haha ale zostało jeszcze PSG haha
1
Jak czytam nie które komentarze to żal mi was ,bo akurat Leo złapie lepszy gaz bez Neymara bo będzie musiał więcej biegać i się starać bo ostatnio nawet przed kontuzja to truchtał a reszta pracowała na wynik.
2
Witam jesteś jeden z nielicznych który potrafi myśleć bo połowa tutaj najlepiej by odała mecz walkowerem jakby było można.A prawda jest tak trzeba jutro zagrać dobrym składem i nie przegrać żeby była cały czas super atmosfera!!! Nie ważne że to jest mecz o pietruszkę ale przypominam jak Real wpadł w dołek, porażka w meczu towarzyskim z Milanem a potem smary z Valencia.A historia lubi się powtarzać , szacun kolega pozdrawiam mam nadzieje że Lucho jutro pokaże tym bez móz..... i zrobi na złość i wyjdzie najlepszy skład możliwy co jest powołany.A jak zaczną mnie hejtować że zaraz kontuzje to niech najlepiej Barca nie wychodzi na boisko wogólę haha.
1
Najlepszy piłkarz to już był znany w Czerwcu pan nurek może strzelać do Grudnia ile chcę i tak nie ma szans
0
Jestem o to spokojny że Leo to ogranie i jeszcze z lepszym efektem niż Neymar a co do tej kontuzji to jestem pewny że Neymar zagra już w sobotę
0
Niech Real wylosuje Juve to w lutym będziemy im spiewać piosenke mniej niż zero
1
Ronaldo dziś wielki bo strzelił 4 gole lidze ogórkowej i ucieka Leo na 5 goli pisze tu o bramkach w całym roku ale i tak mu to nic nie da bo piłka wygra na milion % Leo .Niech się cieszy Ronaldo że strzelił 4 gole ogórom bo w niedziele z Villarreal nie będzie istniał .A tak przy okazji marzy mi się żeby Real wylosował Juve i pożegnał się tez już w lutym z LM haha.
0
Działa wam trening na żywo
0
Jutro widzę taki skład i możecie mnie hejtować ale mecz nawet o pietruszkę z Bayer nie może nam psuć atmosfery bo połowa tutaj najlepiej by zagrała jakby mogła Barca B. Mój skład na jutro Ter Stegen -Adriano-Bartra-Vermalen-Alba-Samper-Rakitić -Mascherno-Munir-Messi-Sandro tylko 4 z 11 wiec bez przesady że za mocny .
3
No Real już nie haha
1
Dziś Ronaldo będzie trenował z Malmo nurkowanie i machanie rączkami przed zawodami .Też będzie się napinał bo ostatnio tylko potrafi ogórka strzelać bo mocniejszym rywalem nie istnieje przykłady gdzie był Ronaldo z Atletico,PSG,Sevilla,Barca
0
Pozdrowienia z podłogi znasz przepisy jak dziecko z przedszkola