Oj chyba kolego nie masz racji bo patrzyłem na kilku stronach sprawdzonych i nigdzie Pique nie ma 6 kartek .Wiec zamknij mi usta i pokaż że ty masz racje pozdrawiam
Kocham takie poniedziałki Espanyol 0 :5 Real Sociedad i czas na Segunda División a na stronie Realu powoli żałoba bo na początek sezonu nie będzie z góry 6 punktów .Coś pięknego cudownego niech spadną do 2 ligi tam gdzie ich miejsce ,czas powoli kupić szampana .
Na chwilę obecną Alves jest najgorszym naszym zawodnikiem , nie ma meczu że możemy stracić gola przez jego grę albo tracimy .Mam szacunek do Alvesa za te wszystkie lata ale obecnie w trudnych meczach musi grać Vidal a Alves nie może być świętą krową za zasługi .
Dziś kibicujemy Real Sociedad żeby przyjaciel Madrytu zostali na 17 miejscu a potem przegrali z Valencia i spadli do strefy spadkowej a potem 2 liga gdzie ich miejsce .
Witam moim zdaniem do Valenci bym nie zabierał Suáreza, Mascherano i Iniesta zagrożeni nieobecnością w finale CdR w przypadku otrzymania żółtej kartki też bym zostawił Neymara,Busiego,Albe a reszta może jechać .
Mój skład na środę na Valencie : Ter Stegen-Vidal-Bartra-Vermaelen-Samper-Arda-Roberto -Sandro-Munir-Messi i wystarczy żeby nie przegrać i utrzymać passy bez porażki.
Żali kibiców Realu to co oni piszą że najpierw mieliśmy przegrać 3 mecze podrząd a teraz piszą że Celta wygra z nami . A ja mam takie zdanie niech lepiej oni się martwią o siebie a o mecz Celta się nie martwię bo za tą porażkę Barca będzie strasznie Zmotywowana jak na Bilbo żeby Celta dostała porządne lanie i gramy u siebie .Bardziej boje się wyjazdu do Sportingu pozdrawiam.
0
Witam orientuję się ktoś w 100% czy Pique dostał teraz 5 żółtą czy 6 kartkę ???
0
Oj chyba kolego nie masz racji bo patrzyłem na kilku stronach sprawdzonych i nigdzie Pique nie ma 6 kartek .Wiec zamknij mi usta i pokaż że ty masz racje pozdrawiam
0
Komentarz usunięty
0
0
A tu bym się z tobą kolego nie zgodził bo Getafe jak przegrywa to po walce a te sprzedawczyki tylko z nami grają jakby ich Z00 wypuścili
38
Kocham takie poniedziałki Espanyol 0 :5 Real Sociedad i czas na Segunda División a na stronie Realu powoli żałoba bo na początek sezonu nie będzie z góry 6 punktów .Coś pięknego cudownego niech spadną do 2 ligi tam gdzie ich miejsce ,czas powoli kupić szampana .
0
Dzięki ziomek bo tych szczeniaków od 15 do 20 lat mam dosyć pozdrawiam
0
Pośmiać to się można też ciebie szczeniaku
1
Na chwilę obecną Alves jest najgorszym naszym zawodnikiem , nie ma meczu że możemy stracić gola przez jego grę albo tracimy .Mam szacunek do Alvesa za te wszystkie lata ale obecnie w trudnych meczach musi grać Vidal a Alves nie może być świętą krową za zasługi .
1
Dziś całym serduchem kibicuję Real Sociedad żeby wygrał Espanyolem
10
Dziś kibicujemy Real Sociedad żeby przyjaciel Madrytu zostali na 17 miejscu a potem przegrali z Valencia i spadli do strefy spadkowej a potem 2 liga gdzie ich miejsce .
0
Z powodów osobistych Messi nie trenował dziś z zespołem wiec jest wszystko ok VISCA BARCA
2
To możesz być spokojny Z powodów osobistych Messi nie trenował dziś z zespołem.
0
Jak wszystkich jak Messi nie trenował!!!
0
Nie transfer do Legi
3
spokojnie panowie Real za 2 tygodnie jedzie do Malagi a tam już się skończy ich fart
1
orientuję się ktoś czemu Messi dziś nie trenował ???
0
To widzę pojęcie masz super jak Pique zagra Celta haha
0
Witam moim zdaniem do Valenci bym nie zabierał Suáreza, Mascherano i Iniesta zagrożeni nieobecnością w finale CdR w przypadku otrzymania żółtej kartki też bym zostawił Neymara,Busiego,Albe a reszta może jechać .
0
Mój skład na środę na Valencie : Ter Stegen-Vidal-Bartra-Vermaelen-Samper-Arda-Roberto -Sandro-Munir-Messi i wystarczy żeby nie przegrać i utrzymać passy bez porażki.
0
Ty to masz pomysły Mascherno byś dał który przypadkowo zrobi jakiś faul dostanie żółtą i papa finał .
0
Vamos Barco Vamos Barco Vamos Barco
1
Żali kibiców Realu to co oni piszą że najpierw mieliśmy przegrać 3 mecze podrząd a teraz piszą że Celta wygra z nami . A ja mam takie zdanie niech lepiej oni się martwią o siebie a o mecz Celta się nie martwię bo za tą porażkę Barca będzie strasznie Zmotywowana jak na Bilbo żeby Celta dostała porządne lanie i gramy u siebie .Bardziej boje się wyjazdu do Sportingu pozdrawiam.
1
Sergio Gomez,Theo Bongonda, Aspas z Celty dostali dziś żółte a to były ich 5 żółte czyli dla nas dobre wieści
0
Komentarz usunięty
0
Jeśli ktoś znaszych piłkarze zostanie ukarany to bramkarz Espaniolu musi dostać najmniej 5 meczów ale dla pana Diopa 7 żeby więcej tak nie szczekał.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty