0

Witam orientuję się ktoś w 100% czy Pique dostał teraz 5 żółtą czy 6 kartkę ???

0

Oj chyba kolego nie masz racji bo patrzyłem na kilku stronach sprawdzonych i nigdzie Pique nie ma 6 kartek .Wiec zamknij mi usta i pokaż że ty masz racje pozdrawiam

0

Komentarz usunięty

0

0

A tu bym się z tobą kolego nie zgodził bo Getafe jak przegrywa to po walce a te sprzedawczyki tylko z nami grają jakby ich Z00 wypuścili

38

Kocham takie poniedziałki Espanyol 0 :5 Real Sociedad i czas na Segunda División a na stronie Realu powoli żałoba bo na początek sezonu nie będzie z góry 6 punktów .Coś pięknego cudownego niech spadną do 2 ligi tam gdzie ich miejsce ,czas powoli kupić szampana .

0

Dzięki ziomek bo tych szczeniaków od 15 do 20 lat mam dosyć pozdrawiam

0

Pośmiać to się można też ciebie szczeniaku

1

Na chwilę obecną Alves jest najgorszym naszym zawodnikiem , nie ma meczu że możemy stracić gola przez jego grę albo tracimy .Mam szacunek do Alvesa za te wszystkie lata ale obecnie w trudnych meczach musi grać Vidal a Alves nie może być świętą krową za zasługi .

1

Dziś całym serduchem kibicuję Real Sociedad żeby wygrał Espanyolem

10

Dziś kibicujemy Real Sociedad żeby przyjaciel Madrytu zostali na 17 miejscu a potem przegrali z Valencia i spadli do strefy spadkowej a potem 2 liga gdzie ich miejsce .

0

Z powodów osobistych Messi nie trenował dziś z zespołem wiec jest wszystko ok VISCA BARCA

2

To możesz być spokojny Z powodów osobistych Messi nie trenował dziś z zespołem.

0

Jak wszystkich jak Messi nie trenował!!!

0

Nie transfer do Legi

3

spokojnie panowie Real za 2 tygodnie jedzie do Malagi a tam już się skończy ich fart

1

orientuję się ktoś czemu Messi dziś nie trenował ???

0

To widzę pojęcie masz super jak Pique zagra Celta haha

0

Witam moim zdaniem do Valenci bym nie zabierał Suáreza, Mascherano i Iniesta zagrożeni nieobecnością w finale CdR w przypadku otrzymania żółtej kartki też bym zostawił Neymara,Busiego,Albe a reszta może jechać .

0

Mój skład na środę na Valencie : Ter Stegen-Vidal-Bartra-Vermaelen-Samper-Arda-Roberto -Sandro-Munir-Messi i wystarczy żeby nie przegrać i utrzymać passy bez porażki.

0

Ty to masz pomysły Mascherno byś dał który przypadkowo zrobi jakiś faul dostanie żółtą i papa finał .

0

Vamos Barco Vamos Barco Vamos Barco

1

Żali kibiców Realu to co oni piszą że najpierw mieliśmy przegrać 3 mecze podrząd a teraz piszą że Celta wygra z nami . A ja mam takie zdanie niech lepiej oni się martwią o siebie a o mecz Celta się nie martwię bo za tą porażkę Barca będzie strasznie Zmotywowana jak na Bilbo żeby Celta dostała porządne lanie i gramy u siebie .Bardziej boje się wyjazdu do Sportingu pozdrawiam.

1

Sergio Gomez,Theo Bongonda, Aspas z Celty dostali dziś żółte a to były ich 5 żółte czyli dla nas dobre wieści

0

Komentarz usunięty

0

Jeśli ktoś znaszych piłkarze zostanie ukarany to bramkarz Espaniolu musi dostać najmniej 5 meczów ale dla pana Diopa 7 żeby więcej tak nie szczekał.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?