1

A może zmienimy nazwę ligi na Cristiano Ronaldo, to w końcu byłyby jakieś emocje

1

Jak się ogląda grę Messiego, Neymara i Suareza to widać, że gra sprawia im przyjemność. Jak się widzi na boisku Ronaldo to jest wiecznie napięty jak by od kolejnej bramki zależało jego życie. Jak mu nie idzie to obraża się na wszystkich i zachowuje jak małe dziecko.

8

Teraz gramy w czwartek z Rayo na wyjeździe a potem znowu wyjazd do Eibar ,wiec niech Mascherno i Neymar złapią żółte w Eibar bo potem gramy u siebie z Getafe to odpoczną przed ciężkim wyjazdem do Villareal

0

Witam ci co nie widzieli proszę zobaczyć dokładnie od 6;25

miałem niezły ubaw

11

Dzisiejszego ranka, na przedmieściach stolicy Hiszpanii, rozległa się ogromna panika spowodowana przyjściem srogiej zimy.W centrum, w okolicach Santiago Bernabeu, temperatura sięgnie nawet do -12 stopni.Podobno wielu celebrytów, takich jak Cristiano Ronaldo, mają wyjechać w cieplejsze strony Hiszpanii.Niektórzy żartują, że Zinedine Zidane, został zmuszony zapuścić włosy

1

Z OSTATNIEJ CHWILI - Aktualne wydarzenia TVN 24!!! zima nawiedziła Madryt temperatura się waha od - 8 do - 12

0

Witam orientuję się ktoś jaka jest lista powołanych piłkarzy Sevilli ?

0

Witam dziś nie ma co kalkulować i chcę taki skład Bravo-Vidal-Pique-Mascherno-Alba-Busi-Rakieta-Iniesta-MNS .Dobrze by było jakby Mascherno złapał żółtą a Neymar niech złapię żółtą z Eibarem na wyjeździe .

0

No można dać ale nie dziś kolego

0

No Banega to ich najlepszy grajek ,mózg drużyny jak u nas Busi

0

Spoko ziomek a orientujesz się może bo nic nie piszą że Banega nie zagra z nami a patrze na różnych stronach i pokazuję że to była jego 5 żółta z Rayo pozdrawiam .

0

Chyba zapomniałeś że najpierw gramy z Villareal a potem Gran Derbi

1

dokładnie upadek Realu smakuje lepiej

0

Witam niby chcę remisu bardzo ale chyba jednak bardziej będę się cieszył jak Real przegra .Bo Atletico już puchnie tak jak myślałem że w końcu spuchną .

0

A podobno to Barca jest UFA

5

A to moja odpowiedź

0

Witam sory że nie w temacie ale kilka stron pokazuję że to była 5 żółta Banegii w meczu z Rayo. A meczu Rayo :Sevilla nie oglądałem, wiec orientuję się ktoś czy Banega będzie pauzował w Niedziele pozdrawiam .

0

Oj ma ból du......... p...... trzeba maść mu kupić .Chyba zapomniał że w Realu jest najlepszy nurek świata a już nie wspomnę jakim on był rzeźnikiem .A co do sędziów to Realowi pomagają a nam robią problemy .

0

Do tego jeszcze daleko a plan weekend jest taki Real 0:0 Atletico lub wygrana materacy - Barca 4:0 Sevilla hatrick Leo

2

Wszyscy tylko widzą sytuacje Arsenalu a były tylko dwie .Nawet w studiu pierdoły gadają ,chyba ktoś tu zapomniał że jakby Barca wykorzystała swoje sytuacje to by się skończyło 2:6 i tyle w temacie .

0

dzięki kolego ale szukam skrótu z wczoraj

0

Witam ma ktoś skrót z Hudsonem ?

0

Pierwszy raz Wenger wypowiedział się normalnie szacun. Bo jak każdy czytał jego wywiad po meczu z nami to płakał że winna sędziego .

0

Komentarz usunięty

0

Też tak myślę kolego wiec po co inny piszą że już pauzował

0

skąd te info ??? bo już nie wiem kogo mam słuchać pozdrawiam

0

dzięki za info ale już błąd jest naprawiony na tej stronie co ja patrze https://www.whoscored.com/Regions/206/Tournaments/4/Spain-La-Liga

0

Komentarz usunięty

0

To mam prośbę kolego pokaż mi źródło sprawdzone bo ja patrzyłem na kilku stronach i pokazuję że to była 5 kartka i mecz pauzy pozdrawiam .....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?