Kolego chyba zapomniałeś że puchary tu nic nie dają jest przykład Iniesty czy Riberego .Wiec Podsumujmy Ronaldo złoty but ,Król strzelców LM i na chwilę obecna 3 gole więcej .... Messi Nagroda za najlepszego zawodnika MŚ , Rekord LIgi ,Rekord LM .No słucham komu się należy piłka !!!
Dla Waszych upartych znajomych :): rok kalendarzowy 2014 (klub reprezentacja) Messi: 61 meczów, 52 gole 21 asyst Ronaldo: 54 mecze, 55 goli 17 asyst I Niby czemu Ronaldo ma już wygrać jeszcze rok się nie skończył a chyba ocena ogólna jest za cały rok a nie ostatnie tygodnie .Bo chyba wszyscy biali zapomnieli jaki Ronaldo był bez beznadziejny w styczniu ,Lutym a potem na MŚ pozdrowienia dla białych ... LEO LEO LEO
Oby zagrał z Valencia bo tam będzie bardzo ciężko może swieży Iniesta wróci do swojej formy .Bo niby prawie zawsze tak było jak miał kontuzje dluższą niż 2 tygodnie to wracał super Iniesta.
0
Super filmik też go polecam !!!
1
Dla tych co nie posiadają NC+ i pakietu z canl+ TVP 1 pokaże mecz Barcy z PSG
0
haha możliwe że masz racje haha
0
coś tam musi mieć bo co by robili biedni lekarze bez Vermalena
1
To napisz list jeszcze żeby cały zarząd zapisali do lekarza !!!
0
no też prawda ale coś tam musi mieć bo wykiwał wszystkich i mam transfer może na sezon 2015/2016
8
Pilne: Jest szansa że Zubi też będzie miał opercaje ale mózgu !!!
0
nie 5 kolego tylko 3 jak coś
0
Kolego chyba zapomniałeś że puchary tu nic nie dają jest przykład Iniesty czy Riberego .Wiec Podsumujmy Ronaldo złoty but ,Król strzelców LM i na chwilę obecna 3 gole więcej .... Messi Nagroda za najlepszego zawodnika MŚ , Rekord LIgi ,Rekord LM .No słucham komu się należy piłka !!!
0
Dla Waszych upartych znajomych :):
rok kalendarzowy 2014 (klub reprezentacja)
Messi: 61 meczów, 52 gole 21 asyst
Ronaldo: 54 mecze, 55 goli 17 asyst I Niby czemu Ronaldo ma już wygrać jeszcze rok się nie skończył a chyba ocena ogólna jest za cały rok a nie ostatnie tygodnie .Bo chyba wszyscy biali zapomnieli jaki Ronaldo był bez beznadziejny w styczniu ,Lutym a potem na MŚ pozdrowienia dla białych ... LEO LEO LEO
8
Oby zagrał z Valencia bo tam będzie bardzo ciężko może swieży Iniesta wróci do swojej formy .Bo niby prawie zawsze tak było jak miał kontuzje dluższą niż 2 tygodnie to wracał super Iniesta.