Zobaczymy czy w 2015 roku tak wszyscy będą się podniecać Realem co on osiągnał grupe LM miał samych ogórków ,teraz też wylosował ogórków kolejnych gdy trafili na Atletico smary dwa razy z rzędu no znami wygrali ale nic dziwnego jak nas Celta ogrywa na CN .Wiec nie oszukujmy się Real nie miał prawdziwego przeciwnika typu Chelsi czy Bayern a nic dwa razy się nie zdarza że Real znowu wygra z Bayernem .Chyba zaponieli co nie którzy jak Barca zawsze jechała na gazie nawet do Lutego co potem było każdy dobrze wie.I jestem wręcz pewny gdy przyjdą ważne momenty dla Realu nie będą mieli siły . Bo nie da się cały sezon jechać na super formie i też farcie wiec się nie oszukujmy ale jestem przekonany że tak się stanie!!!
Witam orientuję się ktoś czy jakiś kanał TVI pokaże dzisiejszy mecz to że w necie będzie to wiem !!! Bo widzę że TVP SPORT pokazuję Valencie i sport.tuvp.pl też i cisza o meczu Barcy ?
Panowie nie zniżajcie się do poziomu hala dzieci i piłkarzy Realu ,nasi piłkarze jak przegrywają lub remisują nie szukają winy u sędziów czy nie uciekają z boiska... nie chcą sztuk walki dlatego Real zawsze będzie żałosny. Jacy piłkarze tacy kibice!!! Jak mam być obiektywny karny należał się nam i Getafe też ale mieliśmy 94 minut żeby wygrać ten mecz i nie ma co szukać winy u sędziego ten remis to jest wina trenera ,zmiany za późno i zero pomysłu !!!
Panowie nie ma co już panikować jestem dobrej myśli ,wiem że teraz nie gramy rewelacji ale dobrze wiem jak się kończył wczesniejsze sezony jak jechaliśmy na pełnym gazie i wszystko wygrywaliśmy a gdy przyszed końce sezonu paliwo się skończyło i jestem pewny że Real straci siłe i forme w momencie gdzie walka będzie w LM i Lidze postawie że na bank zgubią punkty 17 kolejce i 22 !!!
Boże to tylko 4 punkty a wy już panika jakby było 20 i 5 kolejek do konca .Już chyba zapomnieliśćie jak Barca miała 10 punktów przewagi a potem zrobiło się że Real miał 4 a mógł mieć 7 ale wygraliśmy 3:4 .Wiec proszę mi tu nie lametować bo wole żebyśmy mieli pełny gaz na końce sezonu niż teraz a w styczniu już 4 punktów zrobi się jeden bo Valencia wygra z Realem to jest najlepszy okres po świętach żeby ukuć Real jak nie Valencia to inni to zrobie bo nie wierze w to że Real będzie wszystko wygrywał !!!
Boże zastanów się co ty piszesz z tym że potrafił wygrywać z Realem i co z tego że wygrał jak ugraliśmy mniej niż zero .Lucho przegrał jeden mecz z Realem i już panika i co z tego skoro Ancelotti przegrał dwa mecze z nami i jeden z Atletico a zdobył 3 puchary .
Panowie nie ma co panikować bo Barca na CN gra dobrze i od 2008 roku do dziś łącznie z wszystkim rozgrywkami przegrała na CN max 10 razy przez 6 lat .Tym bardziej że mamy o co grać czyli pierwszemiejsce. Jesteśmy rządni rewanżu za porażke .Wiem że to nie ogórki ale jak będziemy chcieli zemsty za tą porażke w Paryżu to PSG nie wyjdzie z własnej połowy i dostanie 3:0 !!!
Nie lubie lekceważyć rywala ale jak Barca zagra swoje na CN to dostaną 4 i pojadą z bagażem. To że Celta wygrała z nami to był fuks bo tyle sytuacji co mieliśmy i nie wykorzystaliśmy a tak porażka zdarza się raz na rok .Jestem pewny że PSG postawi mega autobus !!!
Jest lepszy 3 razy od Douglas i w obronie lepszy od Alvesa a cały czas prawie wita na trybunach .Martin nie daj się tak Lucho i postaw swoje zdanie że odchodzisz i niech te kretyni się martwią że zostaliśmy zawodnikiem który nawet na 2 lige nie nadaję!
o nawet w Legi by nie miał miejsca w składzie ale Zubi to przecież wspaniały taktyk do interesów już mnie nic nie zdziwi co te D e b i l może jeszcze odwalić!
Jak mi ktoś powie że Douglas jest lepszy niż Martín Montoya to już nawet mu psycholog nie pomoże i za późno na leczenie .Montoya bez rytmu meczowego jest 2 lepszy niż ten Douglas.Jestem teraz święcie przekonany że jest jakaś wojna pomiędy Montoya a Lucho bo nie da się tego innej wytłumaczyć że nawet dziś nie dał mu się wykazać .Co do Munira żałuję że wtedy go nie sprzedaliśmy za 12 baniek to by był interes życia Barcy .Póki mamy taki zarząd kiepsko to widzę .
Ter Stegen, Douglas, Bartra, Mathieu, Adriano, Samper, Rakitic, Iniesta, Pedro, Munir y Rafinha. No trzeba pożegnać Martina bo teraz to już napewno odejdzie !!!
1
Zobaczymy czy w 2015 roku tak wszyscy będą się podniecać Realem co on osiągnał grupe LM miał samych ogórków ,teraz też wylosował ogórków kolejnych gdy trafili na Atletico smary dwa razy z rzędu no znami wygrali ale nic dziwnego jak nas Celta ogrywa na CN .Wiec nie oszukujmy się Real nie miał prawdziwego przeciwnika typu Chelsi czy Bayern a nic dwa razy się nie zdarza że Real znowu wygra z Bayernem .Chyba zaponieli co nie którzy jak Barca zawsze jechała na gazie nawet do Lutego co potem było każdy dobrze wie.I jestem wręcz pewny gdy przyjdą ważne momenty dla Realu nie będą mieli siły . Bo nie da się cały sezon jechać na super formie i też farcie wiec się nie oszukujmy ale jestem przekonany że tak się stanie!!!
0
Witam orientuję się ktoś czy jakiś kanał TVI pokaże dzisiejszy mecz to że w necie będzie to wiem !!! Bo widzę że TVP SPORT pokazuję Valencie i sport.tuvp.pl też i cisza o meczu Barcy ?
0
Losowanie jest ustawione to jest korupcja taka że masakra Bayern i Real znowu ogórków a reszta wszystko wyrównane brak słów !!!
0
Real trafi na PSG zobaczycie !!!
0
Ja Obstawiam Barcelona: Schalke ,,,,Real :PSG Atletico : City
0
Życze za całego serca Realowi PSG bo ostatnio mają samych ogórków i może przy okazji rzeźnik zarobi od Ibry jak go z fauluję
0
i przypomnij mi czy Barca jak przegrywa z Realem to zaczyna grać jak zwierze z dzungli albo czy uciekają z boiska !!!!
0
Ale to są sporadyczne przypadki i mi tego nie powiesz a w Realu każda porażka lub remis to wina sędziego !!!
1
Panowie nie zniżajcie się do poziomu hala dzieci i piłkarzy Realu ,nasi piłkarze jak przegrywają lub remisują nie szukają winy u sędziów czy nie uciekają z boiska... nie chcą sztuk walki dlatego Real zawsze będzie żałosny. Jacy piłkarze tacy kibice!!! Jak mam być obiektywny karny należał się nam i Getafe też ale mieliśmy 94 minut żeby wygrać ten mecz i nie ma co szukać winy u sędziego ten remis to jest wina trenera ,zmiany za późno i zero pomysłu !!!
1
A niech się ciesza hala dzieci póki mogą bo 2015 rok będzie dla nich koszmarem na początek dostaną lanie od Valenci i z 4 punktów zrobi się jeden !!!
0
Panowie nie ma co już panikować jestem dobrej myśli ,wiem że teraz nie gramy rewelacji ale dobrze wiem jak się kończył wczesniejsze sezony jak jechaliśmy na pełnym gazie i wszystko wygrywaliśmy a gdy przyszed końce sezonu paliwo się skończyło i jestem pewny że Real straci siłe i forme w momencie gdzie walka będzie w LM i Lidze postawie że na bank zgubią punkty 17 kolejce i 22 !!!
1
Boże to tylko 4 punkty a wy już panika jakby było 20 i 5 kolejek do konca .Już chyba zapomnieliśćie jak Barca miała 10 punktów przewagi a potem zrobiło się że Real miał 4 a mógł mieć 7 ale wygraliśmy 3:4 .Wiec proszę mi tu nie lametować bo wole żebyśmy mieli pełny gaz na końce sezonu niż teraz a w styczniu już 4 punktów zrobi się jeden bo Valencia wygra z Realem to jest najlepszy okres po świętach żeby ukuć Real jak nie Valencia to inni to zrobie bo nie wierze w to że Real będzie wszystko wygrywał !!!
0
0
Skończyć to ja mogę z tobą !!!
3
Boże dobrze że już się kończy 2014 rok bo 2015 wejdą powtórki video i ten pajac Ronaldo już nie będzie mylił piłki nożnej z pływaniem !!!!
1
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=55919 Jak ten żyd i prośiak kłamie !!!
0
Bravo Lucho na nowy sezon zostanie nam zawodnik o umjętnośćiach 2 ligi polskiej !!!
2
Boże zastanów się co ty piszesz z tym że potrafił wygrywać z Realem i co z tego że wygrał jak ugraliśmy mniej niż zero .Lucho przegrał jeden mecz z Realem i już panika i co z tego skoro Ancelotti przegrał dwa mecze z nami i jeden z Atletico a zdobył 3 puchary .
2
Panowie nie ma co panikować bo Barca na CN gra dobrze i od 2008 roku do dziś łącznie z wszystkim rozgrywkami przegrała na CN max 10 razy przez 6 lat .Tym bardziej że mamy o co grać czyli pierwszemiejsce. Jesteśmy rządni rewanżu za porażke .Wiem że to nie ogórki ale jak będziemy chcieli zemsty za tą porażke w Paryżu to PSG nie wyjdzie z własnej połowy i dostanie 3:0 !!!
1
Ah ten Zubi cwany z niego lis mimo zakazu i tak wykiwał wszystkich i mam transfer na 2015 rok !!!
0
Nie lubie lekceważyć rywala ale jak Barca zagra swoje na CN to dostaną 4 i pojadą z bagażem. To że Celta wygrała z nami to był fuks bo tyle sytuacji co mieliśmy i nie wykorzystaliśmy a tak porażka zdarza się raz na rok .Jestem pewny że PSG postawi mega autobus !!!
0
Jest lepszy 3 razy od Douglas i w obronie lepszy od Alvesa a cały czas prawie wita na trybunach .Martin nie daj się tak Lucho i postaw swoje zdanie że odchodzisz i niech te kretyni się martwią że zostaliśmy zawodnikiem który nawet na 2 lige nie nadaję!
0
czyli jest szansa w końcu im taką solidną manitkę wbić marze o tym bo działają mi na nerwy.
0
Marco Reus, who Barça is interested in, has rejected Dortmund's latest renewal offer. Reus can leave next summer for 25M
0
Dzięki ale już wiem ,dziwny zbieg okoliczności zadałem pytanie a za 5 minut wstawili newsa hehe.
0
o nawet w Legi by nie miał miejsca w składzie ale Zubi to przecież wspaniały taktyk do interesów już mnie nic nie zdziwi co te D e b i l może jeszcze odwalić!
0
Witam kiedy jest sprawa co do transferów ???
2
Jak mi ktoś powie że Douglas jest lepszy niż Martín Montoya to już nawet mu psycholog nie pomoże i za późno na leczenie .Montoya bez rytmu meczowego jest 2 lepszy niż ten Douglas.Jestem teraz święcie przekonany że jest jakaś wojna pomiędy Montoya a Lucho bo nie da się tego innej wytłumaczyć że nawet dziś nie dał mu się wykazać .Co do Munira żałuję że wtedy go nie sprzedaliśmy za 12 baniek to by był interes życia Barcy .Póki mamy taki zarząd kiepsko to widzę .
0
Ale napewno nie pójdzie do białych !!!
0
Ter Stegen, Douglas, Bartra, Mathieu, Adriano, Samper, Rakitic, Iniesta, Pedro, Munir y Rafinha. No trzeba pożegnać Martina bo teraz to już napewno odejdzie !!!