0

Real już starci punkty Sevilla a w Atletico dostanie lanie i lider się zmieni !!!

6

Odczepcie się od Suareza bo wczoraj dzięki jemu padły dwa gole !!! Przy golu na 2:2 by zaliczył asystę jakby Leo strzelił a każdy wie jak się skończyło ale akcje rozpoczęła się od niego. I jeszcze jedno Suarez nie będzie po 30 goli zdobywał w sezonie bo tu ma kto strzelać !!!

0

Ja nie twierdze że ogóry ale w następnym meczu na CN dostaną baty i ci przypomnę mój komentarz już nie długo bo 11 Lutego pozdrawiam !!!

1

Panowie nie ma co się przejmować. Drugi taki dobry mecz Villarreal na CN nie wyjdzie.W Pucharze jak przyjadą dostaną 4:0 i pojadą do domu to nie oni byli tacy wspaniali tylko my też nie graliśmy na swoim poziomie była bardzo dużo gra bez pomysłu ,szarpanej i strat było sporo !!!

0

Witam sory że nie na temat ale oglądałem mecz Bayernu z Wolfsburgiem i niech się cieszą że nie skończyło się 9:1 wielki Bayern dostał srogie lanie !!!

0

Słuchaj z tym milionem to przesadziłeś na maxa i nie wiem co za D e b i l e polecają twój komentarz .Co byś chciał zostać z męga gwiazdorem Douglasem !!!

0

Chelsi nie cierpię od 2000 roku tak nienawidzę tego klubu jak Realu i jeszcze tam śiwy jest !!!

0

Drewniak to ty chyba jesteś !!!

1

Bardzo dobra wiadomość na weekend jeszcze żeby dziś Polska wygrała i Real choć zremisował i Barca wygrała w Niedziele i Chelsi przegrała bo nie cierpię tego klubu !!!

0

Dokładnie stary przy drugim golu też zasługa Suareza bo naciskał na Mirandę !!!

1

Bardzo mądrze napisałeś kolego to że Suarez nie strzela jeszcze teraz goli niech ci którzy gadają na Suareza zobaczą ile ma asyst a gra dopiero można powiedzieć od Listopada !!! Neymar swoim pierwszym sezonie nie błyszczał a już nie wspomnę o Alexisie który potrzebował 2 pełnych sezonów !!! Suarez już teraz więcej daje drużynie niż Alexis .Dam parę przykładów z Almeria dzięki jemu wygraliśmy , z Valencia też zdobył gola ale sędzia nie uznał ! W Gran derbi by zaliczył dwie asysty jakby Messi strzelił i by mógł być wtedy inny wynik.A w LM z PSG asysta i gol ,mecz ligowy z Atletico prawie asysta i gol .Czekam na hala dzieci jak zaraz mnie pojadą za pisownie bo mam problemy z pisownią od dziecka i to nie moja winna !!!

0

Słuchaj jak ci się nie podobają moje komentarze to ich nie czytaj !!!

0

Gdzie napisałem że są czarni czy coś takiego !!!

0

To i tak małe określenie o nich bo trzeba ich pozamykać w klatkach ,zachowują się jak dzikusy !!!

0

Napisze ja rozumie że sędziowie się mylą ale pana Jesús Gil Manzano bym wysłał na ponowny kurs bo można czegoś nie zobaczyć ale przepisy trzeba znać .Gdy ten psychol Turek rzuca butem nie wiadomo kogo chciał trafić bo tam też byli rezerwowi Barcy to jest zachowanie na czerwo a nie śmieszne żółtą kartkę może bał się Turka że mu z bani da bo gracze Atletico to nie ludzie tylko dzikie zwierzęta .Następna sytuacja leci do ciebie zawodnik i pokazuję żebyś dał kartkę graczowi z przeciwnej drużyny tak zwane wymuszenie ,w przepisach jest jasno napisane że to jest żółta kartka za taki gest .Ale co się dziwić Amatorów mamy w LFP bo w Angli by na takie coś by nie pozwolili bo biorą wideo i po sprawie a u nas rządzą te białe ścierwa !!!

1

To prawda że Madryckie drużyny nie potrafią przegrać z godnością.To że Atletico gra ostro to wiedziałem ale gdy przegrywają to graja tak brutalnie jak kiedyś Real za czasów śiwego !!!

0

Bana to ty możesz dostać za Buraka a tak poza tym miło mi jestem Łukasz a ty na drugie masz BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB

0

0

Słuchaj wiem o tym że robię straszne błędy mimo że mam 32 lata ale od urodzenia miałem problemy z pisownią i to nie moja wina że już tak jest wiec się o g a r n i j

1

Siema on potrafi jak chcę sędziować dobrze ,tylko on od paru sezonów jak prowadzi mecz Barcy to robi wszystko przeciwko Barcelonie i nie w jednym meczu to za obserwowałem .Całe szczęście w rewanżu będzie sędziował bardzo dobry sędzia Gil Manzano który prowadził Gran Derbi i bardzo dobrze prowadził !!!

12

Wczoraj głównym aktorem meczu był ten c w e ... José Luis González González wszystko robił żeby Barca nie wygrała co najmniej trzech z Atletico powinno wylecieć z boiska ale ten p a j a c już nie raz sędziował przeciwko nam wiec mnie to nie zdziwiło. Skoro dyktuje karny jest faul to też jest kartka i Juanfrana wtedy dostaję żółtą i robi papa .Ręce mi opadają że nikt tego nie zgłosił żebym wyciągli wnioski za jego prace !!!

0

Zapraszamy do najlepszego okulisty choć raczej nie pomoże wiec ,proszę sobie kupić okulary ale spawalnicze !!!

3

Też próbuje rozwiazać ten problem bo na 5 stronach jest że otrzymał kartke 83 mi .. a na jednej nie ma !!!

0

To mylisz się bo dziwne że 4 strony pokazują kartkę a twoja jedna nie . To mojego gadu 5696134 napisz to ci dam linki pozdrawiam!!!

0

dokaładnie stary zobaczymy gdzie wtedy będę te dzieci co teraz jadą ostro po nim zobaczymy !!!

0

To chyba zapomniałeś jakie Alexis steki to sety że masakra do pustej bramy marnował przez dwa sezony albo się przewracał o własne nogi to samo było na początku tylko że pierwszym sezonie z Neymarem .Wiec zastanów się co ty piszesz bo on gra od Listopada a mamy połowę stycznia !!!

0

83 Mario Mandzukić również trafił do protokołu meczowego a tu masz strone http://www.sportowefakty.pl/pilka- nozna/wydarzenie/35051 proszę pozdrawiam!!!

0

Jeszcze redakcja niech da artykuł że Mandzukić też nie zagra !!!

0

Dobra prędzej sam znalazłem niż mi ktoś pomógł czyli bez Mandzukić i Godina bardzo dobrze !!!

0

Może mi ktoś wyjaśnić czemu nie którzy piszą że Mandzukić nie zagra w rewanżu bo nie kojarze żeby dostał żółtą kartke !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?