0

cienki to ty jesteś w uszach

0

Nie zapomnę tego do końca życia że miałem te szczęście być akurat na tym mecz z Malaga bo po meczu było pożegnanie Abiego !!!

0

Bo nigdy nie będę gejem !!!

0

A dziecko nie w szkole ?

0

Na białych jeszcze się odegramy ,zreszta ostatnio to my ich częsciej lejemy niż oni nas .Dlatego chcę Atletico bo 7 spotkań nie potrafimy z nim wygrać !!!

0

No od nowego roku mają wprowadzić złotą piłkę za nurkowanie kto najlepiej , wiec Penaldo zgarnie wszystkie co roku do zakończenia kariery nikt z nim nie ma szans !!!

0

a ciebie będzie bolał tyłek po imprezie z murzynami !

0

No masz racje stary najlepszy piłkarz roku w nurkowaniu na bank zgranie piłkę za symulowanie ,jest jedyny w swoim rodzaju !!!

0

Szkoda to mi kibiców Realu że to są same przedszkolaki od 9 lat max 23 .Bo prawdziwi kibic Realu brzydził by się wejść i komentować na strone wroga ,wiec pozdrawiam hala dzieci !!!

0

Sory że nie na temat ale uważam że pierwszy meczu z Elche musimy wyjść pierwsza 11 bo gramy u siebie pierwszy mecz. Wiec nie ma co się bawić eksperymenty bo każdy wie jak nam się gra nam gra z Eleche na wyjazdach !!!

0

Stary coś mi się nie chcę wierzyć bo ostatnio coś komplet kibiców na Gran Derbi nie przychodzi ostatnio z tego co pamiętam co wygraliśmy 2:1 było chyba 88 tysięcy z groszem a stadion wpuszcza do 98 tysięcy !!!

0

Siema jak ci się udało niby już kupić bilety na mecz !!!

0

Obstawiam już dziś że Real dostanie smary 4:1 Bo nie da się jechać na takim gazie całego sezon a powoli świnka pigi ich zajeźdza!!!

0

No w TVP napewno nie zobaczysz mogę się z tobą założyć karton wódki !!!

0

Sprzedać wtedy jak nie będzie bana na transfery a jak będzie to już wole słabego Pedro na ławie niż Munira który nie daje rady z 3 liga !!!

0

Nie kolego bo wcale się nie zdziwie jak włożymy im 7:0 nie lekceważe rywala ale taki mam przeczucie !!!

3

Myśle że będzie spokojna lamanita bo chłopaki chcą się odegrać z mecz z Getafe ,Hatrick Leo ,Saurez i Neymar !!!

0

Z tego co mi się zdaję to są groźby karalne
BrzeszczotemPoJajach
Z racji tego, że nie mogę Ci obić mordy ,bo gdybym wiedział, gdzie mieszkasz dawno już byś leżał pod mostem... po prostu zgłosiłem cie bałwanie do redakcji...

0

Witam ma ktoś komentarz PL ale z TVP 1 Barca 3:1 PSG !!!

0

haha Mamie też powiedziałeś ?

0

Jestem przekonany że jak nam odblokują bana na transfery chociaż to wątpie że nam odblokują bo dostaliśmy szanse na zakupy i do końca ten nasz w spaniały zarząd nie wykorzystał .To uważam że Reus przyjdź do nas bo wie że po sezonie Xavi odejdzie a Iniesta nie jest taki młody !!!

2

Żałosny jesteś Ivan co dopiero poznaję drużynę a ty już byś sprzedał ,nawet jakby nam jakimś cudem odblokowali transfery bym Ivana nie sprzedał bo trzeba dobrze otworzyć oczy jaki pracuś jest na boisku .Wiem mało z przodu ale Iniesta musi w końcu się obudzić !!!

0

A skąd ta pewność bardziej przemawia na wojnie pomiędzy piłkarzem a trenerem bo nie da się tego inaczej wytłumaczyć !!! Martin wchodzi na boisko po takim długim czasie nie ważne że to 3 liga ale bardzo poprawnie wciąga nosem Adriano i nasze perfumy a jakby dostał więcej szans spokojnie by Alvesa posadził na trybunach bo on lubi te okolice jak robi wrzutki !!!

0

Jak czytam nie które komentarze to sobie myśle k u r w a co to przedszkole !!! Facet dopiero co zgrywa się z drużyną a już płacz ,normalnie śmiech na sali !!!!

0

To samo co do Busketsa !!! czemu nie ma odwagi go posadzić na ławke jak wszyscy widzą że jest słaby już chyba sam zapomniał co mówił że będą grali ci co mają forme i tak kozaczył do Xaviego a Xavi mu pokazał klase. I Jeszcze jedno nie potrafi ustawić Rakiticia i go zmarnuje nam to samo niszczy Inieste i to mnie bardzo martwi !!!

4

Napisze tak naszego trenera zapraszamy do okulisty ! Wiem że to poziom 3 ligowy ale z takim też trzeba potrafić grać a Montoya miał same przeszkody zero rytmu meczowego i ciągle trybynu ,faceta nie gra tak długi czas w piłke a zagrał bardzo dobry mecz te nasze perfumy i Adriano w ciąga nosem na swojej pozycji i każdego wyśmieje jak tylko coś tu będzie mądrował !!! Jakby dostawał wiecej szans to Alves by zawitał trybuny tam gdzie lubi piłki wrzucać !!!

0

Nie ma czym się przejmować bo wtedy będziemy w pełnym gazie i białych czeka kolejna lamanitka nie wyjdą z własnej połowy bo nie będą już mieli śiły biegać już teraz powoli są zajeźdzeni a nie da rady jechać tak cały sezon ,wiec niech hala dzieci przyszukują są chusteczki !!!

0

No i co z tego może nie wszyscy czytają przegląd !!!

0

Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę ale po drugim meczu z City gramy Gran Derbi !!!

0

Nawet za dobrych czasów Pepa nie dało się całego sezonu jechać na gazie i mieć forme !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?