0

Trybunał Administracyjny ds. Sportu zebrał się w ten piątek i podtrzymał decyzje Komitetów Rozgrywek i Apelacyjnego w sprawie kartki Marcelo w meczu z Sevillą. Ostatecznie Brazylijczyk nie będzie mógł zagrać w jutrzejszych derbach przeciwko Atlético. Sędziowie Trybunału zgodzili się ze wszystkimi orzeczeniami Komitetów. Bardzo dobrze Messiemu nie anulowali to z jakiej paki jemu !!!

0

szkoda czasu na takiego szczyla jak ty nara !!!

1

a co mają ci pokazać prawdziwy trening do parsy !!! Zastanów się koleś !!!

0

dziecko nie w szkole !!!

0

I na dobry początek weekendu Ramos wypada na 6 tygodni!!!

0

wyobrażacie sobie atak Neymar ,R 10 ,Messi ale forma R10 ta najlepsza !!! Boże miazga by była Real by dostał podwójna Manite haha.

0

Panowie dawajcie bana nickowi LessiWróć bo jest żałosny !!!

0

Pytał cię ktoś o zdanie !!!Kładz się spać , już po dobranocce dzieciaku !!!

0

Ale kibice Realu są żałośni haha już sobie dopisują 3 punkty i twierdzą że cud będzie jak nam się uda zremisować w Bilbo .Tylko że to oni dostana lanie od Atletico a my w końcu wygramy z Bilbo bo to już nie to Bilbo !!!

0

My jak graliśmy z Atletico to graliśmy najlepszymi bo wszyscy byli zdrowi i mieliśmy psychiczną przewagę że jak strzelimy gola to będzie po meczu wiec Atletico musiało ryzykować nie miało wyjścia a tu jest mecz ligowy i mają swoich filarów których nie mieli z nami Godin ostoja obrony Koke przywódca z Thiago w środku wiec Atletico nie może tego spier.....................................dolić............ bo Real będzie grał bez obrony podstawowej ..............

0

No i bardzo dobrze bo jest bez formy i słaby a już go tam Juanfran zajeździ i dostanie czerwo !!!

0

Chyba kolega zapomniał że Atletico to nie to Atletico co 3 lata temu i ma pełny skład i to jest zespół który może wygrać z każdym a stałe fragmenty mają zabójcze ale Real obrona rezerw która nie ma czucia i Atletico gra u siebie !!!

0

Nawet wrogowi jak Real nie życzy się źle ale nikt mi nie zabroni że nienawidzę Real od dziecka i cieszy mnie to że na Bank nie zagra u nich Marcelo,Ramos, Modrić ,Rzeźnik i James .A Atletico ma pełny skład wiec nie może tego s p i e r d o l i ć !!! Remis to najgorsze co musi zrobić !!!

0

Pana też zapraszam do okulisty i nauczenia się przepisów i dopiero oglądania meczów !!! Nie było faul ostrego ale była zatrzymana kontra wiec wtedy sędzia musi pokazać kartkę !!!

0

Skandal to jest twój komentarz bo jak Messiego rzucili w głowę i było video pokazane też nie anulowali .A ci co nie widzieli ta faul niech się zapiszą do najlepszego okulisty w Europie !!!

0

Ty lubisz a dla mnie komentuje jak Jasina albo Iwański że brak słów !!!

0

Witam sory że nie na temat ale moim zdaniem Laboga nie powinien komentować meczy Realu i Barcelony bo komentuję żałośnie i nie obiektywnie a wszyscy wiedzą że to jest fana Realu .Dlaczego np: Wolski potrafi komentować obiektywnie Gran Derbi choć jest też fanem Realu .A tak wogóle Laboge bym wyrzucił bo jest ospały jak nasz Jasina !!!

2

Witam sory że nie w temacie ale to będzie żałosne jak anulują kartkę Marcelo bo zasłużył dlatego bo to szła szybka kontra ,może tak nie skosił ale zatrzymał kontrę .Tak wogóle Real jest żałosny bo od każdej kartki się odwołują i płaczą jak dzieci !!!

0

Z Marcelo jeszcze nic pewnego ale zapomniałeś o Rodrigesie

0

Siema skąd wiesz że Ramos 3 tygodnie!!!

0

Rozbawiłeś mnie dzieciaku najpierw poczytaj przepisy a potem komentuj . Czemu jeszcze nie śpisz, już dawno po dobranocce !!!

0

Dokładnie stary jak napisałaś Messi i Neymar mają więcej miejsca a Alexis nie potrafił robić tego miejsca , choć świętny to zawodnik z Suareza mamy już teraz więcej !!!

1

Jeśli przedłużyć to tylko o sezon ! Nam trzeba potem młodego zawodnika żeby godnie zastąpił Alvesa myśle że przy takiej taktyce jak ma Lucho Montoya spokojnie wystarczy tylko trzeba znaleźć zmienika równego dla niego że czuł że ktoś mu siedzi na plecach !!!

0

No przecież Douglas to nasza perła jest szykowany na LM i mecz z Realem haha !!!

26

Witam sory że nie na temat ale zwrócił może ktoś uwagę na nasze zagrożenia Alves i Piqué mają 4 żółte kartki wiec jestem za tym żeby w Niedziele złapali po kartce .Bo potem mamy mecz u siebie i dam rade.Mało tego 3 kartki u nas maja Messi Alba Neymar Busquets Mathieu i Mascherano nie wygląda to ciekawie !!!

4


Hernández Hernández arbitrem meczu Barça-Villarreal w Copa matko bosko chroń nas od tego pana !!!

0

Zapamiętam sobie ciebie koleszko co napisałeś i ci przypomnę jak wygramy Majstra i LM !!!

0

dzięki bardzo stary pozdrawiam

0

Witam sory że nie na temat ale orientuję się ktoś lub ma pewną stronę ,dokładną z kartkami wszystkich drużyn La liga a tak przy okazji jest może znany sędzia derbów w sobotę kto będzie sędziował pozdrawiam !!!

37

Suarez gol z Atletico i dwie asysty ,Suarez gol z PSG i asysta Suarez asysta z Realem i by była druga też by była jakby Leo nie zmarnował z 5 metrów wiec nie ma różnicy kolego !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?