0

Dzięki za info najlepszy komentator obecnie !!!

1

Witam ja uważam że po sezonie trzeba sprzedać Douglas,Adriano,Alves jeśli ma zostać to max sezon.A co do Pedro bym go dał do Borussi i trochę dopłacił i Marco Reus do nas .Ci co piszą że po co on nam niech się uderzą porządnie głową o beton !!! Zaraz będzie koniec Xaviego i martwi mnie że muszę to pisać z przykrośćią że nasz kochany Magik Iniesta się wypalił !!!

0

Oj dzieci nie przesadzajcie że do szkoły na 8:00 jak klasyki w pucharze były o 23:00 i kończyły się przed 1:00 to miałem 3 godziny snu bo po 4:00 już w pracy co się nie robi dla kochanej Barcy !!! I w pracy trzeba pracować a w szkole siedzisz !!!

0

Pewne już jest, że spotkanie FC Barcelona - Real Madryt w La Liga odbędzie się w niedzielę, 22 marca, o 21:00 na Camp Nou.

5

Od początku byłem przeciwny temu transferowi tak samo porażką było wymiana Eto z Ibre !!! Chyba nie liczni chcieli u nas Ibre on nie pasował do nas !!!

0

No Bayern to potęga 4:1 baty a gdy Wolfsburg był skuteczny to by się skończyło 9:1 wiec strach się bać oglądałem cały mecz Wolfsburg i Bayern był chłopcem do bicia to samo Schalke 04 u siebie ledwie co wymęczyli remis ,wiec się zastanów co piszesz !!! Chelsi też potęga następna która leje Newcastle United i Tottenham!!!

2

Tylko nie Valdesem przez 10 lat był zawsze najsłabszym ogniwem .Dopiero ostatni sezon miał dobry .Jaki ja jestem szczęśliwy że odszedł i mamy w końcu klasowego bramkarza !!!

0

Każda pasa się kiedyś kończy ale uważam że na CN nikt nas nie zatrzyma w tej formie co jest teraz obstawiam 4:0 bo drugi mecz im tak dobry nie wyjdzie !!!

0

Piqué niech złapie kartkę z Levante bo i tak następny mecz też garmy u siebie bo ma 4 niech ma czyste konto bo już powoli zbliża się Gran Derbi !!! I Messi z Neymarem niech się pilnują bo mają po 3 żółte !!!

0

No wałaśnie nie masz racji kolego a mądrujesz !!!

0

Witam wszystkich jak dobrze że teraz dwa ligowe gramy u siebie bo czeka nas ciężki bój Villarreal !!! Wygrać spokojnie 3:0 i będzie po sprawie bo wiem że w piłce zdarzają się cuda ale bez przesady Barca w tej formie nie wierze że by nie strzeliła gola jak Villarreal by musiał się odkryć !!!

1

Stary ja uważam że Bartra da rade a gramy u siebie także luz pozdrawiam.

0

Mój skład na środe Ter Stegen- Alves bo i tak odpocznie w lidze -Bartra-Mathie-Alba bo to ważny pierwszy mecz żeby zaliczka była solidna-Mascherno-Iniesta-Rafhinia-Neymar-Suarez-Messi

16

Kiedy do was dotrze że Suarez nie będzie tyle goli strzelał co wczesniej bo wtedy wynik by musiały padać co mecz 6 czy 7 goli !!! U nas ma kto strzelać czyli Messi i Neymar nie da się równo bramkę podzielić .Ci co obserwują każdy mecz to zauważyli że Suarez bardzo dużo daję drużynie potrafi śćiągać na siebie obronców czego nie potrafił Alexis a to już bardzo dużo niż bieganie i robienie kółeczek do tyłu i przodu jak robił Alexis !!! Messi z Neymarem mają bardzo dużo miejsca taka jest prawda !!!

1

Teraz 3 mecze w domu jeden w pucharze 2 w lidze !!!

0

skąd stary te info masz ???

0

Orientuje się ktoś ile Messi ma goli w lidze bo ja prawie jestem pewny że 23 bo dziś 1 strzelił a taka strona sprawdzona podaje że 24 jakby mu uznał 2 gole dziś ???

1

Gdzie są kibice Real jak pisali w piątek że Real pojedzie Atletico a my dostaniemy baty że nawet nie mamy szans na remis no gdzie są !!!! Kocham taka Barca mój kochany klub !!!

1

Jeszcze 20 minut a serducho mi tak bije jakby to były Gran Derbi ale każdy wie co kocha Barce jakie to są emocje !!!

0

Poważnie czy żartujesz ???

0

oby takie nastroje były o 23:00 !!!

0

Ja uważam że jak zagramy mega presingiem jak z Atletico w meczu ligowym to jestem dobrej myśli .Klucz do sukcesu to strzelić 2 gole w pierwszej połowie nie tracąc ani jednego a będzie dobrze bo wtedy już na bank się odkryją !!!

0

Nie rozumie czemu gramy w tych strojach skoro oni nie mają podobnych strojów do naszych !

0

Wieczorynka już była wiec do łóżka , Mama dziś ci pozwoli o tak późnej porze oglądać !!!

0

Boże jakich my mamy nie których żałosnych kibiców jak można pomylić Songa z Thiago Alcântara !!!

0

Ty nawet nie potrafisz rozpoznać zawodników Barcy bo asysta była Thiago kolego !!! Albo jesteś dziecko i się nie znasz albo sezonowiec bo nie da się tego wytłumaczyć inaczej !!!

0

chyba coś ci się pomyliło bo jest : Bravo-Alves-Pique-Mascherno-Busquets-Rakitic-Iniesta-Neymar-Saurez-Messi

2

Dziś inny wynik niż zwycięstwo będzie katastrofą !!! Wiem że rywala nie można lekceważyć też wiem że to jest też drużyna jak Sociedas która nam nie leży ale 3 szansy od Realu nie dostaniemy !!! Bilbo to już nie jest ta drużyna co była skoro przegrywa mecz u siebie z Elche !!! Nie ma co patrzeć że my Elche pojechaliśmy bo mecz meczowi się nie równa !!! Będę zadowolony jak wygramy nawet 0:1 skromnie i nie ważne kto strzeli !!!

0

20 baniek to max ale bez Tello co ten Danilo osiągnął ale Barca chyba lubi kupować za gruba kase a potem sprzedawać za grosze !!!

0

No napisali że pod koniec Lutego ale którego roku haha !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?