Witam ja uważam że po sezonie trzeba sprzedać Douglas,Adriano,Alves jeśli ma zostać to max sezon.A co do Pedro bym go dał do Borussi i trochę dopłacił i Marco Reus do nas .Ci co piszą że po co on nam niech się uderzą porządnie głową o beton !!! Zaraz będzie koniec Xaviego i martwi mnie że muszę to pisać z przykrośćią że nasz kochany Magik Iniesta się wypalił !!!
Oj dzieci nie przesadzajcie że do szkoły na 8:00 jak klasyki w pucharze były o 23:00 i kończyły się przed 1:00 to miałem 3 godziny snu bo po 4:00 już w pracy co się nie robi dla kochanej Barcy !!! I w pracy trzeba pracować a w szkole siedzisz !!!
Od początku byłem przeciwny temu transferowi tak samo porażką było wymiana Eto z Ibre !!! Chyba nie liczni chcieli u nas Ibre on nie pasował do nas !!!
No Bayern to potęga 4:1 baty a gdy Wolfsburg był skuteczny to by się skończyło 9:1 wiec strach się bać oglądałem cały mecz Wolfsburg i Bayern był chłopcem do bicia to samo Schalke 04 u siebie ledwie co wymęczyli remis ,wiec się zastanów co piszesz !!! Chelsi też potęga następna która leje Newcastle United i Tottenham!!!
Tylko nie Valdesem przez 10 lat był zawsze najsłabszym ogniwem .Dopiero ostatni sezon miał dobry .Jaki ja jestem szczęśliwy że odszedł i mamy w końcu klasowego bramkarza !!!
Każda pasa się kiedyś kończy ale uważam że na CN nikt nas nie zatrzyma w tej formie co jest teraz obstawiam 4:0 bo drugi mecz im tak dobry nie wyjdzie !!!
Piqué niech złapie kartkę z Levante bo i tak następny mecz też garmy u siebie bo ma 4 niech ma czyste konto bo już powoli zbliża się Gran Derbi !!! I Messi z Neymarem niech się pilnują bo mają po 3 żółte !!!
Witam wszystkich jak dobrze że teraz dwa ligowe gramy u siebie bo czeka nas ciężki bój Villarreal !!! Wygrać spokojnie 3:0 i będzie po sprawie bo wiem że w piłce zdarzają się cuda ale bez przesady Barca w tej formie nie wierze że by nie strzeliła gola jak Villarreal by musiał się odkryć !!!
Mój skład na środe Ter Stegen- Alves bo i tak odpocznie w lidze -Bartra-Mathie-Alba bo to ważny pierwszy mecz żeby zaliczka była solidna-Mascherno-Iniesta-Rafhinia-Neymar-Suarez-Messi
Kiedy do was dotrze że Suarez nie będzie tyle goli strzelał co wczesniej bo wtedy wynik by musiały padać co mecz 6 czy 7 goli !!! U nas ma kto strzelać czyli Messi i Neymar nie da się równo bramkę podzielić .Ci co obserwują każdy mecz to zauważyli że Suarez bardzo dużo daję drużynie potrafi śćiągać na siebie obronców czego nie potrafił Alexis a to już bardzo dużo niż bieganie i robienie kółeczek do tyłu i przodu jak robił Alexis !!! Messi z Neymarem mają bardzo dużo miejsca taka jest prawda !!!
Orientuje się ktoś ile Messi ma goli w lidze bo ja prawie jestem pewny że 23 bo dziś 1 strzelił a taka strona sprawdzona podaje że 24 jakby mu uznał 2 gole dziś ???
Gdzie są kibice Real jak pisali w piątek że Real pojedzie Atletico a my dostaniemy baty że nawet nie mamy szans na remis no gdzie są !!!! Kocham taka Barca mój kochany klub !!!
Ja uważam że jak zagramy mega presingiem jak z Atletico w meczu ligowym to jestem dobrej myśli .Klucz do sukcesu to strzelić 2 gole w pierwszej połowie nie tracąc ani jednego a będzie dobrze bo wtedy już na bank się odkryją !!!
Ty nawet nie potrafisz rozpoznać zawodników Barcy bo asysta była Thiago kolego !!! Albo jesteś dziecko i się nie znasz albo sezonowiec bo nie da się tego wytłumaczyć inaczej !!!
Dziś inny wynik niż zwycięstwo będzie katastrofą !!! Wiem że rywala nie można lekceważyć też wiem że to jest też drużyna jak Sociedas która nam nie leży ale 3 szansy od Realu nie dostaniemy !!! Bilbo to już nie jest ta drużyna co była skoro przegrywa mecz u siebie z Elche !!! Nie ma co patrzeć że my Elche pojechaliśmy bo mecz meczowi się nie równa !!! Będę zadowolony jak wygramy nawet 0:1 skromnie i nie ważne kto strzeli !!!
0
Dzięki za info najlepszy komentator obecnie !!!
1
Witam ja uważam że po sezonie trzeba sprzedać Douglas,Adriano,Alves jeśli ma zostać to max sezon.A co do Pedro bym go dał do Borussi i trochę dopłacił i Marco Reus do nas .Ci co piszą że po co on nam niech się uderzą porządnie głową o beton !!! Zaraz będzie koniec Xaviego i martwi mnie że muszę to pisać z przykrośćią że nasz kochany Magik Iniesta się wypalił !!!
0
Oj dzieci nie przesadzajcie że do szkoły na 8:00 jak klasyki w pucharze były o 23:00 i kończyły się przed 1:00 to miałem 3 godziny snu bo po 4:00 już w pracy co się nie robi dla kochanej Barcy !!! I w pracy trzeba pracować a w szkole siedzisz !!!
0
Pewne już jest, że spotkanie FC Barcelona - Real Madryt w La Liga odbędzie się w niedzielę, 22 marca, o 21:00 na Camp Nou.
5
Od początku byłem przeciwny temu transferowi tak samo porażką było wymiana Eto z Ibre !!! Chyba nie liczni chcieli u nas Ibre on nie pasował do nas !!!
0
No Bayern to potęga 4:1 baty a gdy Wolfsburg był skuteczny to by się skończyło 9:1 wiec strach się bać oglądałem cały mecz Wolfsburg i Bayern był chłopcem do bicia to samo Schalke 04 u siebie ledwie co wymęczyli remis ,wiec się zastanów co piszesz !!! Chelsi też potęga następna która leje Newcastle United i Tottenham!!!
2
Tylko nie Valdesem przez 10 lat był zawsze najsłabszym ogniwem .Dopiero ostatni sezon miał dobry .Jaki ja jestem szczęśliwy że odszedł i mamy w końcu klasowego bramkarza !!!
0
Każda pasa się kiedyś kończy ale uważam że na CN nikt nas nie zatrzyma w tej formie co jest teraz obstawiam 4:0 bo drugi mecz im tak dobry nie wyjdzie !!!
0
Piqué niech złapie kartkę z Levante bo i tak następny mecz też garmy u siebie bo ma 4 niech ma czyste konto bo już powoli zbliża się Gran Derbi !!! I Messi z Neymarem niech się pilnują bo mają po 3 żółte !!!
0
No wałaśnie nie masz racji kolego a mądrujesz !!!
0
Witam wszystkich jak dobrze że teraz dwa ligowe gramy u siebie bo czeka nas ciężki bój Villarreal !!! Wygrać spokojnie 3:0 i będzie po sprawie bo wiem że w piłce zdarzają się cuda ale bez przesady Barca w tej formie nie wierze że by nie strzeliła gola jak Villarreal by musiał się odkryć !!!
1
Stary ja uważam że Bartra da rade a gramy u siebie także luz pozdrawiam.
0
Mój skład na środe Ter Stegen- Alves bo i tak odpocznie w lidze -Bartra-Mathie-Alba bo to ważny pierwszy mecz żeby zaliczka była solidna-Mascherno-Iniesta-Rafhinia-Neymar-Suarez-Messi
16
Kiedy do was dotrze że Suarez nie będzie tyle goli strzelał co wczesniej bo wtedy wynik by musiały padać co mecz 6 czy 7 goli !!! U nas ma kto strzelać czyli Messi i Neymar nie da się równo bramkę podzielić .Ci co obserwują każdy mecz to zauważyli że Suarez bardzo dużo daję drużynie potrafi śćiągać na siebie obronców czego nie potrafił Alexis a to już bardzo dużo niż bieganie i robienie kółeczek do tyłu i przodu jak robił Alexis !!! Messi z Neymarem mają bardzo dużo miejsca taka jest prawda !!!
1
Teraz 3 mecze w domu jeden w pucharze 2 w lidze !!!
0
skąd stary te info masz ???
0
Orientuje się ktoś ile Messi ma goli w lidze bo ja prawie jestem pewny że 23 bo dziś 1 strzelił a taka strona sprawdzona podaje że 24 jakby mu uznał 2 gole dziś ???
1
Gdzie są kibice Real jak pisali w piątek że Real pojedzie Atletico a my dostaniemy baty że nawet nie mamy szans na remis no gdzie są !!!! Kocham taka Barca mój kochany klub !!!
1
Jeszcze 20 minut a serducho mi tak bije jakby to były Gran Derbi ale każdy wie co kocha Barce jakie to są emocje !!!
0
Poważnie czy żartujesz ???
0
0
Ja uważam że jak zagramy mega presingiem jak z Atletico w meczu ligowym to jestem dobrej myśli .Klucz do sukcesu to strzelić 2 gole w pierwszej połowie nie tracąc ani jednego a będzie dobrze bo wtedy już na bank się odkryją !!!
0
Nie rozumie czemu gramy w tych strojach skoro oni nie mają podobnych strojów do naszych !
0
Wieczorynka już była wiec do łóżka , Mama dziś ci pozwoli o tak późnej porze oglądać !!!
0
Boże jakich my mamy nie których żałosnych kibiców jak można pomylić Songa z Thiago Alcântara !!!
0
Ty nawet nie potrafisz rozpoznać zawodników Barcy bo asysta była Thiago kolego !!! Albo jesteś dziecko i się nie znasz albo sezonowiec bo nie da się tego wytłumaczyć inaczej !!!
0
chyba coś ci się pomyliło bo jest : Bravo-Alves-Pique-Mascherno-Busquets-Rakitic-Iniesta-Neymar-Saurez-Messi
2
Dziś inny wynik niż zwycięstwo będzie katastrofą !!! Wiem że rywala nie można lekceważyć też wiem że to jest też drużyna jak Sociedas która nam nie leży ale 3 szansy od Realu nie dostaniemy !!! Bilbo to już nie jest ta drużyna co była skoro przegrywa mecz u siebie z Elche !!! Nie ma co patrzeć że my Elche pojechaliśmy bo mecz meczowi się nie równa !!! Będę zadowolony jak wygramy nawet 0:1 skromnie i nie ważne kto strzeli !!!
0
20 baniek to max ale bez Tello co ten Danilo osiągnął ale Barca chyba lubi kupować za gruba kase a potem sprzedawać za grosze !!!
0
No napisali że pod koniec Lutego ale którego roku haha !!!