0

Napisze tak i możecie mnie nawet pocisnąć .Wiem że PSG to nie ogórki ale oglądam ich mecze dziś też oglądałem i nie wiem po co tak panika .Wtedy nas ograli u siebie bo mieliśmy problemy i uważam że Barca jak zagra swoją piłkę i z takim Pressingiem jak z Atletico wygranym ligowym to jestem spokojny że PSG nie ma z nami szans .Szanuje przeciwnika ale jak Barca zagra swoje 100% to nic nam nie zrobią !!!

0

Ja najbardziej nie nawidzę 1 Śiwy 2 Real 3 Chelsi 4 Bayern i 5 PSG .Mam nadzieje że wygramy w Paryżu 1:3 i na CN Będą tylko biegać za piłką .

1

Jak ktoś chętny zobaczyć mecz w TVI a nie necie zapraszam do siebie Włocławek

0

Komentarz usunięty

6

Najpierw hala dzieci się podniecały że nas City wyrzuci a potem przegramy z ich białym klubem ,teraz hala dzieci piszą że PSG nas wyrzuci a my im zrobimy na złość haha i w Niedziele najpierw jest szansa że dostaną słyną rączkę na polika a potem ich zleje Atletico znowu .

0

A gdzie masz potwierdzenie że TVP pokazuję Bayern: Porto ?

5

Ale mamy przerąbany terminarz przed PSG : 22 .03.05- Real - Celta:Barca 05.04.05 - Almeria w tygodniu -Sevilla wyjazd 11.04.05- potem PSG wyjazd - 19 .04.05 Valencia na CN - PSG potem u siebie i potem derby .Uważam tak jeśli to wszystko wygramy to nic nam nie zabierze szansy na tryplet do boju Barca !!!

0

już tam grał wiec da rade .

0

Rozbawiłeś mnie LM ma tylko prawa NC+ wiec nie słuchajcie go bo nie zna się .

2

Jak wszyscy będą zdrowi ja to widzę tak : Marc-André ter Stegen-Pedro-Piqué -Mascherano-Alba-Busquets - Rakitić-Iniesta i MNS !

0

Dokładnie kolego Mascherno powinien być kapitanem bo Iniesta to ciepłe kluchy mimo że to mój kochany ulubiony zawodnik .

5

Dziwi mnie że graliśmy City i w LM a nie było kompletu tylko 92.551 mam nadzieje że na gran derbi będzie komplet

0

Takie marzenie żeby jutro były takie pary Real:Atletico -Juventus:Porto- Bayern:PSG- Barca:Monaco ale znajdź korupcje Real dostanie Porto lub Monaco .

0

A to chyba brat z tego z Raca :

hehe

0

Komitet Wykonawczy potwierdził dzisiaj, że turniej FIFA World Cup 2022 zostanie rozegrany w listopadzie i grudniu, a finał został zaplanowany na 18 grudnia 2022 roku, narodowy dzień Kataru. Uzgodniono też wstępnie, że rozgrywki odbędą się w skróconym okresie, na przykład 28 dni. Grupa robocza pracująca na międzynarodowym terminarzem spotka się jeszcze w celu zatwierdzenia terminarza na cykl 2019-2022”, poinformowała FIFA.

Po raz pierwszy w historii mundial zostanie rozegrany zimą, co wpłynie na rozgrywki ligowe i kontynentalne, a okres wokół tego turnieju wywoła drastyczne zmiany w terminarzu klubowym. FIFA może liczyć na wsparcie związku piłkarzy oraz wszystkich federacji kontynentalnych. Przeciwko temu rozwiązaniu pozostają związek lig oraz związek klubów europejskich, a na czele protestu stoją La Liga i Premier League. Działacze ligowi proponowali rozegranie turnieju w maju. Żałosne są te Araby !

0

Witam wszystkich mam prośbę ma ktoś linka z komentarzem ale z TVP 1

0

A gdzie napisałem że nie mam pokory ! Napisałem jasno że ten artykuł wogóle nie pasuję bo Citi żadnej nigdy Remontady w LM nie robiło i to jeszcze z takim wielkim klubem jak Barca .Szanuje przeciwnika bo też się martwie jak wejdziemy w mecz ale mi chodziło o artykuł który nie ma sensu kolego pozdrawiam !

13

Artykuł wogóle mija się z celem bo Bayern miał pewny awans i grał 10 wiec nic nie musiał co do Romy to nie Barcelona i tam potrzebowali wygrać byle jak a tu 2 bramki muszą .Z pod topora to uciekła Barca jak przegrała z Milanem 2:0 a Potem na CN wygraliśmy 4:0 .

0

aha spoko też twierdze że Wolski jest najlepszy ale ogólnie dobry komentarz daje Laskowski a amatorzy dla mnie to Iwański,Jonca,Jasina i ten p a j .... Laboga .

0

No chyba jest napisane że Wolski wiec z czym masz problem !

0

W Kwietniu ale tego roku !!! haha

0

Nemar dziś wróci do formy i pokaże miejsce Citi w szyku !!!

0

spoko ziomek ...

0

Mecz Barcelona - Manchester City będzie można zobaczyć na kanałach TVP 1 Komentować go będą w TVP Rafał Patyra, Jerzy Engel

6

środa, 18 marca:
20:00 Studio Ligi Mistrzów, CANAL+ Sport / nSport+
prowadzący: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński; eksperci: Kazimierz Węgrzyn, Michał Pol
20:40 FC Barcelona – Manchester City, CANAL+ Sport
z Camp Nou komentują: Rafał Wolski, Przemysław Rudzki
20:40 Borussia Dortmund – Juventus Turyn, nSport+
z Signal Iduna Park komentują: Bartosz Gleń, Maciej Murawski
22:45 Studio Ligi Mistrzów – skróty, CANAL+ Sport / nSport+
prowadzący: prowadzący: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński; eksperci: Kazimierz Węgrzyn, Michał Pol, Piotr Salak


0

Dziś nasz kosmita zamknie im wszystkim usta co oni wygadują

1

Jak zagramy swoje dostana 3:0

0

Myśle że to będzie dzień Neymara

5

Ten co wierzy w taki głupoty czyli sny niech idzie prędko zapisać do lekarza .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?