Napisze tak i możecie mnie nawet pocisnąć .Wiem że PSG to nie ogórki ale oglądam ich mecze dziś też oglądałem i nie wiem po co tak panika .Wtedy nas ograli u siebie bo mieliśmy problemy i uważam że Barca jak zagra swoją piłkę i z takim Pressingiem jak z Atletico wygranym ligowym to jestem spokojny że PSG nie ma z nami szans .Szanuje przeciwnika ale jak Barca zagra swoje 100% to nic nam nie zrobią !!!
Najpierw hala dzieci się podniecały że nas City wyrzuci a potem przegramy z ich białym klubem ,teraz hala dzieci piszą że PSG nas wyrzuci a my im zrobimy na złość haha i w Niedziele najpierw jest szansa że dostaną słyną rączkę na polika a potem ich zleje Atletico znowu .
Ale mamy przerąbany terminarz przed PSG : 22 .03.05- Real - Celta:Barca 05.04.05 - Almeria w tygodniu -Sevilla wyjazd 11.04.05- potem PSG wyjazd - 19 .04.05 Valencia na CN - PSG potem u siebie i potem derby .Uważam tak jeśli to wszystko wygramy to nic nam nie zabierze szansy na tryplet do boju Barca !!!
Komitet Wykonawczy potwierdził dzisiaj, że turniej FIFA World Cup 2022 zostanie rozegrany w listopadzie i grudniu, a finał został zaplanowany na 18 grudnia 2022 roku, narodowy dzień Kataru. Uzgodniono też wstępnie, że rozgrywki odbędą się w skróconym okresie, na przykład 28 dni. Grupa robocza pracująca na międzynarodowym terminarzem spotka się jeszcze w celu zatwierdzenia terminarza na cykl 2019-2022”, poinformowała FIFA.
Po raz pierwszy w historii mundial zostanie rozegrany zimą, co wpłynie na rozgrywki ligowe i kontynentalne, a okres wokół tego turnieju wywoła drastyczne zmiany w terminarzu klubowym. FIFA może liczyć na wsparcie związku piłkarzy oraz wszystkich federacji kontynentalnych. Przeciwko temu rozwiązaniu pozostają związek lig oraz związek klubów europejskich, a na czele protestu stoją La Liga i Premier League. Działacze ligowi proponowali rozegranie turnieju w maju. Żałosne są te Araby !
A gdzie napisałem że nie mam pokory ! Napisałem jasno że ten artykuł wogóle nie pasuję bo Citi żadnej nigdy Remontady w LM nie robiło i to jeszcze z takim wielkim klubem jak Barca .Szanuje przeciwnika bo też się martwie jak wejdziemy w mecz ale mi chodziło o artykuł który nie ma sensu kolego pozdrawiam !
Artykuł wogóle mija się z celem bo Bayern miał pewny awans i grał 10 wiec nic nie musiał co do Romy to nie Barcelona i tam potrzebowali wygrać byle jak a tu 2 bramki muszą .Z pod topora to uciekła Barca jak przegrała z Milanem 2:0 a Potem na CN wygraliśmy 4:0 .
aha spoko też twierdze że Wolski jest najlepszy ale ogólnie dobry komentarz daje Laskowski a amatorzy dla mnie to Iwański,Jonca,Jasina i ten p a j .... Laboga .
środa, 18 marca:
20:00 Studio Ligi Mistrzów, CANAL+ Sport / nSport+
prowadzący: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński; eksperci: Kazimierz Węgrzyn, Michał Pol
20:40 FC Barcelona – Manchester City, CANAL+ Sport
z Camp Nou komentują: Rafał Wolski, Przemysław Rudzki
20:40 Borussia Dortmund – Juventus Turyn, nSport+
z Signal Iduna Park komentują: Bartosz Gleń, Maciej Murawski
22:45 Studio Ligi Mistrzów – skróty, CANAL+ Sport / nSport+
prowadzący: prowadzący: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński; eksperci: Kazimierz Węgrzyn, Michał Pol, Piotr Salak
0
Napisze tak i możecie mnie nawet pocisnąć .Wiem że PSG to nie ogórki ale oglądam ich mecze dziś też oglądałem i nie wiem po co tak panika .Wtedy nas ograli u siebie bo mieliśmy problemy i uważam że Barca jak zagra swoją piłkę i z takim Pressingiem jak z Atletico wygranym ligowym to jestem spokojny że PSG nie ma z nami szans .Szanuje przeciwnika ale jak Barca zagra swoje 100% to nic nam nie zrobią !!!
0
Ja najbardziej nie nawidzę 1 Śiwy 2 Real 3 Chelsi 4 Bayern i 5 PSG .Mam nadzieje że wygramy w Paryżu 1:3 i na CN Będą tylko biegać za piłką .
1
Jak ktoś chętny zobaczyć mecz w TVI a nie necie zapraszam do siebie Włocławek
0
Komentarz usunięty
6
Najpierw hala dzieci się podniecały że nas City wyrzuci a potem przegramy z ich białym klubem ,teraz hala dzieci piszą że PSG nas wyrzuci a my im zrobimy na złość haha i w Niedziele najpierw jest szansa że dostaną słyną rączkę na polika a potem ich zleje Atletico znowu .
0
A gdzie masz potwierdzenie że TVP pokazuję Bayern: Porto ?
5
Ale mamy przerąbany terminarz przed PSG : 22 .03.05- Real - Celta:Barca 05.04.05 - Almeria w tygodniu -Sevilla wyjazd 11.04.05- potem PSG wyjazd - 19 .04.05 Valencia na CN - PSG potem u siebie i potem derby .Uważam tak jeśli to wszystko wygramy to nic nam nie zabierze szansy na tryplet do boju Barca !!!
0
już tam grał wiec da rade .
0
Rozbawiłeś mnie LM ma tylko prawa NC+ wiec nie słuchajcie go bo nie zna się .
2
Jak wszyscy będą zdrowi ja to widzę tak : Marc-André ter Stegen-Pedro-Piqué -Mascherano-Alba-Busquets - Rakitić-Iniesta i MNS !
0
Dokładnie kolego Mascherno powinien być kapitanem bo Iniesta to ciepłe kluchy mimo że to mój kochany ulubiony zawodnik .
5
Dziwi mnie że graliśmy City i w LM a nie było kompletu tylko 92.551 mam nadzieje że na gran derbi będzie komplet
0
Takie marzenie żeby jutro były takie pary Real:Atletico -Juventus:Porto- Bayern:PSG- Barca:Monaco ale znajdź korupcje Real dostanie Porto lub Monaco .
0
A to chyba brat z tego z Raca :
0
Komitet Wykonawczy potwierdził dzisiaj, że turniej FIFA World Cup 2022 zostanie rozegrany w listopadzie i grudniu, a finał został zaplanowany na 18 grudnia 2022 roku, narodowy dzień Kataru. Uzgodniono też wstępnie, że rozgrywki odbędą się w skróconym okresie, na przykład 28 dni. Grupa robocza pracująca na międzynarodowym terminarzem spotka się jeszcze w celu zatwierdzenia terminarza na cykl 2019-2022”, poinformowała FIFA.
Po raz pierwszy w historii mundial zostanie rozegrany zimą, co wpłynie na rozgrywki ligowe i kontynentalne, a okres wokół tego turnieju wywoła drastyczne zmiany w terminarzu klubowym. FIFA może liczyć na wsparcie związku piłkarzy oraz wszystkich federacji kontynentalnych. Przeciwko temu rozwiązaniu pozostają związek lig oraz związek klubów europejskich, a na czele protestu stoją La Liga i Premier League. Działacze ligowi proponowali rozegranie turnieju w maju. Żałosne są te Araby !
0
Witam wszystkich mam prośbę ma ktoś linka z komentarzem ale z TVP 1
0
Tak już ci daję http://www.meczyki.pl/skroty/45204/fc_barcelona_manchester_city_10.html
0
A gdzie napisałem że nie mam pokory ! Napisałem jasno że ten artykuł wogóle nie pasuję bo Citi żadnej nigdy Remontady w LM nie robiło i to jeszcze z takim wielkim klubem jak Barca .Szanuje przeciwnika bo też się martwie jak wejdziemy w mecz ale mi chodziło o artykuł który nie ma sensu kolego pozdrawiam !
13
Artykuł wogóle mija się z celem bo Bayern miał pewny awans i grał 10 wiec nic nie musiał co do Romy to nie Barcelona i tam potrzebowali wygrać byle jak a tu 2 bramki muszą .Z pod topora to uciekła Barca jak przegrała z Milanem 2:0 a Potem na CN wygraliśmy 4:0 .
0
aha spoko też twierdze że Wolski jest najlepszy ale ogólnie dobry komentarz daje Laskowski a amatorzy dla mnie to Iwański,Jonca,Jasina i ten p a j .... Laboga .
0
No chyba jest napisane że Wolski wiec z czym masz problem !
0
W Kwietniu ale tego roku !!! haha
0
Nemar dziś wróci do formy i pokaże miejsce Citi w szyku !!!
0
spoko ziomek ...
0
Mecz Barcelona - Manchester City będzie można zobaczyć na kanałach TVP 1 Komentować go będą w TVP Rafał Patyra, Jerzy Engel
6
środa, 18 marca:
20:00 Studio Ligi Mistrzów, CANAL+ Sport / nSport+
prowadzący: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński; eksperci: Kazimierz Węgrzyn, Michał Pol
20:40 FC Barcelona – Manchester City, CANAL+ Sport
z Camp Nou komentują: Rafał Wolski, Przemysław Rudzki
20:40 Borussia Dortmund – Juventus Turyn, nSport+
z Signal Iduna Park komentują: Bartosz Gleń, Maciej Murawski
22:45 Studio Ligi Mistrzów – skróty, CANAL+ Sport / nSport+
prowadzący: prowadzący: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński; eksperci: Kazimierz Węgrzyn, Michał Pol, Piotr Salak
0
Dziś nasz kosmita zamknie im wszystkim usta co oni wygadują
1
Jak zagramy swoje dostana 3:0
0
Myśle że to będzie dzień Neymara
5
Ten co wierzy w taki głupoty czyli sny niech idzie prędko zapisać do lekarza .