0

Super wiadomość zaślepieni GB nie widzą że czas Alvesa już się skończył 2 lata temu .A pół roku dam rade .

0

30 baniek do łapy i może iść ...

0

boże zapomniałem jak byk

1

Też są plusy że prześcieradła wygrały bo podejdziemy z większym zaangażowaniem i to że dziś Penaldo dostał 5 żółtą nie postrzela są z Eibarem a bym mógł spokojnie strzelić 3 gole .A myśle że Leo strzeli z 2 gole Sevilla bo już od 3 meczy nic nie strzelił .

5

Napisze tak dziękuję ci bardzo całym sercem za wszystkie lata ale już czas twój Barcelonie dawno się skończyły .Tylko dzieci typu GB lub LU są ślepi i by go zostawili .Pół roku Montoya da sobie radę spokojnie jak będzie miał rytm meczowy to będzie inaczej i zresztą jest pewniejszy w obronie i nie będziemy oglądać podań jak byśmy mieli napastników wzrostu była gracza NBA Muresana .

0

Gramy totalnych piach nie chodzi o wynik tylko nasza grę

0

Duma kataloni podaje że Neymar ławka to już się pogubiłem

0

dobrze gadasz stary bo każda inna strona Barcy podaje inny skład normalnie komedia

9

2 lidze tam gdzie jego miejsce

0

Witam wszystkich i sory że nie w temacie ale ma jeden problem.Dziś wymieniałem dekoder w NC+ i mam teraz dekoder wifi Premiumbox+ i szukałem w ustawieniach przeglądarki do netu .hasło udało mi się ustawić ale nie wiem jak znaleźć przeglądarke że np: wyszukać byle jaką strone np: Onet czy inne strony .Szukałem w necie ale nie mogę znalezć .Proszę o pomoc najlepiej prywatnie GG 5696134 lub skype wygodniej lukasz.maciejewski2 dziękuję z góry pozdrawiam.

13

A ciebie szczeniaku pytał ktoś o zdanie

1

Mój skład : Bravo-Montoya-Bartra-Mascherno-Adriano-Samper-Rakitić-Xavi-Neymar-Messi-Pedro.

0

Tylko przypomnij sobie przegraną w Paryżu kto nam strzelił bramki David Luiz 10'

Marco Verratti 26' i tyle w temacie

0

Wielkie dzięki kolego jeszcze raz dziękować

0

Witam pisze z nie typowym pytaniem ! Czy ktoś zna wykonawce tek muzyczki podłożonej

0

Czyli mnie bardzo ucieszyłeś bo PSG też będzie miało ciężki mecz

0

A racja przeoczyłem to i przepraszam wszystkich że w błąd wprowadziłem

0

jaki finale ????

0

Słuchaj koleś to są ich 4 podstawowi gracze i co może mi powiesz że Luiz jest bez formy rozbawiłeś mnie tym komentarzem .

0

PSG gra w środe w pucharze Francji z St. Etienne o 21:00 a potem dopiero gra z nami w LM .Kolejka Francuska jest normalnie ale PSG nie gra .

0

Wiem że to wyjazd i to PSG i LM ale my jesteśmy Barca a będziemy fra j e r a m i jak nie przesądzimy losów awansu w pierwszym meczu po takich stratach jakie ma PSG ! To jest tak jakby u nas zabrakło Pique-Messiego-Alby-Neymara

19

Jedynym + dla PSG jest że będą mieli 7 dni odpoczynku przed meczem a my tylko 4 dni .

0

Dla mnie mogą dać nawet 100 baniek to nie moja kasa ani wasza nikt tu nie dogłada ani złotówki do transferu a płaczą jakby to z ich kieszeni zabierali.

0

I tu się mylisz bo Kibice Rayo wręcz się nie cierpią z kibicami Realu i to samo jest pomiędzy klubami .Wiec jestem spokojny że Rayo na bank nie oda meczu bez walki .A to napisałeś że Rayo miało by się podłożyć bo to podmadrycka drużyna to czemu niby Espaniol zawszę z nami gryzie trawe?

0

A twój wynosi mniej niż zero

0

Nie oszukujmy się ale oprócz prawego obrońce trzeba kupić dwóch pomocników za Xaviego widzę tylko Koke a za Inieste - Reus bo Rafinha jes przelekramowany gdy przychodzi mu zagrać śilniejszym rywalem gra piach .Zaraz zlecą się dzieci i mnie zjedzą ale taka jest prawda .

0

Szkoda czasu dzieciaku na ciebie , bo masz pojęcie zerowe

0

Chyba oszalałeś z tym składem Alba leczy kontuzje i jest zbyt ważny na wyjazd do Sevilli - następnie Mathieu ma 4 żółte wiec ława na Seville się przyda - następnie Suarez też ma 4 żółte wiec też ława .Skład musi być taki Barvo-Montoya żeby Alves był ogarnięty na Seville Pique musi grać bo nie ma kogo wystawić za niego - Bartra-Adriano-Mascherno-Rakitić-Xavi-Neymar-Messi-Pedro .

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?