Panowie nie ma co płakać każdy wie że losowanie było ustawione pod Real tak będzie z 10 lat .Jeśli przejdą Juve to trafia na nas a z nami żeby wygrać będą musieli kupić sędziów bo w obecnej formie Real nie ma szans z nami a tym bardziej Bayern który jest mocny na ligę Niemiecka a z kim tak naprawdę Bayern wygrał w tej edycji LM tylko City i to u siebie Ledwo 1:0 a reszta to ogóry Spartak ,Roma,Szachtar,Porto na strach się bać haha.
No przez 10 lat trafili na Bayern i Barce i dostaliśćie smary ty się lepiej martw żeby ten skorupowany klubik dobrze posmarował i jeszcze wyrzucili Juve i dali wam Monaco albo bez gry od raz finał .
A ja napisze tak wszyscy tutaj lekceważą Juve i by chcieli Juve a prawda jest taka że Juve ma najbardziej komfortową sytuacje 7 kolejek do końca 15 punktów przewagi z czego maksymalnie 2 drużyna może zdobyć 21 punktów ale nie wierze w cuda że Juve jeszcze nie zdobędzie 7 punktów do końca ligi nawet jakby grał drugim składem .A to jest końcówka sezonu. Wiec zmęczenie może wyjść napewno u białych bo tam wogóle nie robił rotacji Misio .Wiec zastanówcie się dobrze bo Grecja jak zdobywała mistrza Europy była najgorsza drużyną która wygrywała po 1:0 lub remisowała .
Zawsze chcieliście najsłabsza drużynę ale tym razem wylosujecie Bayern i to Bayern się zrewanżuje za porażkę 5:0 a my finale możemy przecież zrewanżować się Bayernowi prawda kolego ! Wiec nie bądź taki cwany bo ciągle chcecie z górki Real i Bayern zasłużyli żeby grać między sobą bo mieli nie licząc Atletico ogórków czyli Kto to jest Schalke kto to jest Szachtar kto to jest Porto ... normlanie potęgi światowe haha.
Myśle że wylosujemy Juve bo my w tej edycji ciągle mieliśmy pod górkę ale Real i Bayern mieli z górki . I Finał będzie Barca : Bayern i wygramy LM jak z Manchesterem United na ich ziemi .
Spokojnie stary dziś Materace wywalą Real ich przygoda się skończy dziś .Bo nie wierze w to przy takich stratach kadrowych jaki ma Real da rade Atletico gdzie im jest naprawdę trudno się strzela gole ,tym bardziej że role się odwróciły w tym sezonie Atletico ma patent na Real a my na Atletico .
Nie moja winna że się urodziłem z problemem pisowni to co nie wolno mi pisać . Spójrz na siebie czy jesteś taki idealny i pozdrów starą lubi to................
Materce mają bardzo dużą szanse awansować bo brak dwóch ich pierwszy napastników i najlepszego pomocnika i najlepszego lewego obrońcy u nich Marcelo .Atletico musi to wykorzystać .Dobrze że Griezmann jest w gazie może coś strzeli i Materace postawia autobus a im ciężko strzelić gola a co mówić już o dwóch .Życze dziś Realowi wyniku z Pucharu króla w tym roku i oczywiście że pan nurek nic nie strzelił .A najlepsze by było jakby Real musiał grać dziś dogrywkę i odpadł i był zajeżdzony przed meczem z Celtą!
No nie ma różnice dla ludzi co mają cały pakiet canl+ jak ja .Ale wprowadzanie innych co nie mają bo np:dużo ludzi nie ma NC+ a mają N Sport i wtedy nie muszą oglądać w necie kolego.Chciałeś być mądry ale ci to nie wszyszło bo wczoraj dużo ludzi nastawili się na neta i szukanie dobre transmisji żeby nie cieło a jak się np: Dowiedzieli w przerwie albo po meczu że był mecz N Sport bo w godzine przed meczem zmienili ramówke kolego taki mądrala z Ciebie! To powiedz to
Innym co nie wiedzieli
Ta strona Canl+ jest jakaś nie normalna ,mimo że mam wszystkie kanały żeby oglądać lige czy LM to i tak zawsze patrze gdzie jest mecz .Jeszcze dziś było że Canl+ sport pokazuję Barce a teraz włączam TVI i mówią że N Sport .Boże jaki bałagan tam mają !
Witam i przepraszam że nie na temat zobaczymy jaki w środę będzie wielki Ronaldo bez Bale i może też Benzemy .Messi już nie raz tak w swojej karierze i dał rade .
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Sory CSKA Moskwa
0
Panowie nie ma co płakać każdy wie że losowanie było ustawione pod Real tak będzie z 10 lat .Jeśli przejdą Juve to trafia na nas a z nami żeby wygrać będą musieli kupić sędziów bo w obecnej formie Real nie ma szans z nami a tym bardziej Bayern który jest mocny na ligę Niemiecka a z kim tak naprawdę Bayern wygrał w tej edycji LM tylko City i to u siebie Ledwo 1:0 a reszta to ogóry Spartak ,Roma,Szachtar,Porto na strach się bać haha.
2
Dokładnie florek wszystko ustawił jak co roku .
0
No przez 10 lat trafili na Bayern i Barce i dostaliśćie smary ty się lepiej martw żeby ten skorupowany klubik dobrze posmarował i jeszcze wyrzucili Juve i dali wam Monaco albo bez gry od raz finał .
0
Losowanie jak zwykle ustawione pod Real chyba już tak jest z 10 lat bo nie przypominam sobie żeby Real miała cała drogę trudną .
0
Komentarz usunięty
1
No masz racje gwiazdy kina holiud pan nurek Penaldo ,Pepe,Bale,Roben ,Riberri plejada gwiazd holiud haha.
1
W końcu ktoś to zauważył i dobrze napisał bo mój siostrzeniec co ma 9 lat by to strzelił a oni gwiazde zronili a ogólnie grał bardzo słabo.
0
Oczywiśćie jak tarafia Bayern lub nas i przygoda się skończy.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
A właśnie że przeczytałeś bo tak to byś nie krytykował pozdr.......
2
A ja napisze tak wszyscy tutaj lekceważą Juve i by chcieli Juve a prawda jest taka że Juve ma najbardziej komfortową sytuacje 7 kolejek do końca 15 punktów przewagi z czego maksymalnie 2 drużyna może zdobyć 21 punktów ale nie wierze w cuda że Juve jeszcze nie zdobędzie 7 punktów do końca ligi nawet jakby grał drugim składem .A to jest końcówka sezonu. Wiec zmęczenie może wyjść napewno u białych bo tam wogóle nie robił rotacji Misio .Wiec zastanówcie się dobrze bo Grecja jak zdobywała mistrza Europy była najgorsza drużyną która wygrywała po 1:0 lub remisowała .
2
Zawsze chcieliście najsłabsza drużynę ale tym razem wylosujecie Bayern i to Bayern się zrewanżuje za porażkę 5:0 a my finale możemy przecież zrewanżować się Bayernowi prawda kolego ! Wiec nie bądź taki cwany bo ciągle chcecie z górki Real i Bayern zasłużyli żeby grać między sobą bo mieli nie licząc Atletico ogórków czyli Kto to jest Schalke kto to jest Szachtar kto to jest Porto ... normlanie potęgi światowe haha.
2
Już w Niedziele w Madrycie zrobi się - 5
0
Myśle że wylosujemy Juve bo my w tej edycji ciągle mieliśmy pod górkę ale Real i Bayern mieli z górki . I Finał będzie Barca : Bayern i wygramy LM jak z Manchesterem United na ich ziemi .
0
Komentarz usunięty
0
Dobrze że zamarzenia nie każą bo byś dostał dożywocie ! Dziś Materace zatopią prześcieradła !!!
1
Tak Manita bym im się przydała jak w pierwszym meczu ,jak ja nie cierpie Espanyolu !!!
2
Spokojnie stary dziś Materace wywalą Real ich przygoda się skończy dziś .Bo nie wierze w to przy takich stratach kadrowych jaki ma Real da rade Atletico gdzie im jest naprawdę trudno się strzela gole ,tym bardziej że role się odwróciły w tym sezonie Atletico ma patent na Real a my na Atletico .
0
Jak zagramy z takim ambicjami jak gramy przeciwko wielkim drużyną to wogóle się nie boje bo dostana wtedy lanie ostre !
0
Pozdrów matkę nara !!!
0
Nie moja winna że się urodziłem z problemem pisowni to co nie wolno mi pisać . Spójrz na siebie czy jesteś taki idealny i pozdrów starą lubi to................
0
Materce mają bardzo dużą szanse awansować bo brak dwóch ich pierwszy napastników i najlepszego pomocnika i najlepszego lewego obrońcy u nich Marcelo .Atletico musi to wykorzystać .Dobrze że Griezmann jest w gazie może coś strzeli i Materace postawia autobus a im ciężko strzelić gola a co mówić już o dwóch .Życze dziś Realowi wyniku z Pucharu króla w tym roku i oczywiście że pan nurek nic nie strzelił .A najlepsze by było jakby Real musiał grać dziś dogrywkę i odpadł i był zajeżdzony przed meczem z Celtą!
0
No nie ma różnice dla ludzi co mają cały pakiet canl+ jak ja .Ale wprowadzanie innych co nie mają bo np:dużo ludzi nie ma NC+ a mają N Sport i wtedy nie muszą oglądać w necie kolego.Chciałeś być mądry ale ci to nie wszyszło bo wczoraj dużo ludzi nastawili się na neta i szukanie dobre transmisji żeby nie cieło a jak się np: Dowiedzieli w przerwie albo po meczu że był mecz N Sport bo w godzine przed meczem zmienili ramówke kolego taki mądrala z Ciebie! To powiedz to
Innym co nie wiedzieli
0
Ta strona Canl+ jest jakaś nie normalna ,mimo że mam wszystkie kanały żeby oglądać lige czy LM to i tak zawsze patrze gdzie jest mecz .Jeszcze dziś było że Canl+ sport pokazuję Barce a teraz włączam TVI i mówią że N Sport .Boże jaki bałagan tam mają !
0
Jaki Bezyna jest czasami ale się mylisz w trudnych chwilach to on prześcieradłą ratował dupsko .
0
Witam i przepraszam że nie na temat zobaczymy jaki w środę będzie wielki Ronaldo bez Bale i może też Benzemy .Messi już nie raz tak w swojej karierze i dał rade .