0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Sory CSKA Moskwa

0

Panowie nie ma co płakać każdy wie że losowanie było ustawione pod Real tak będzie z 10 lat .Jeśli przejdą Juve to trafia na nas a z nami żeby wygrać będą musieli kupić sędziów bo w obecnej formie Real nie ma szans z nami a tym bardziej Bayern który jest mocny na ligę Niemiecka a z kim tak naprawdę Bayern wygrał w tej edycji LM tylko City i to u siebie Ledwo 1:0 a reszta to ogóry Spartak ,Roma,Szachtar,Porto na strach się bać haha.

2

Dokładnie florek wszystko ustawił jak co roku .

0

No przez 10 lat trafili na Bayern i Barce i dostaliśćie smary ty się lepiej martw żeby ten skorupowany klubik dobrze posmarował i jeszcze wyrzucili Juve i dali wam Monaco albo bez gry od raz finał .

0

Losowanie jak zwykle ustawione pod Real chyba już tak jest z 10 lat bo nie przypominam sobie żeby Real miała cała drogę trudną .

0

Komentarz usunięty

1

No masz racje gwiazdy kina holiud pan nurek Penaldo ,Pepe,Bale,Roben ,Riberri plejada gwiazd holiud haha.

1

W końcu ktoś to zauważył i dobrze napisał bo mój siostrzeniec co ma 9 lat by to strzelił a oni gwiazde zronili a ogólnie grał bardzo słabo.

0

Oczywiśćie jak tarafia Bayern lub nas i przygoda się skończy.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

A właśnie że przeczytałeś bo tak to byś nie krytykował pozdr.......

2

A ja napisze tak wszyscy tutaj lekceważą Juve i by chcieli Juve a prawda jest taka że Juve ma najbardziej komfortową sytuacje 7 kolejek do końca 15 punktów przewagi z czego maksymalnie 2 drużyna może zdobyć 21 punktów ale nie wierze w cuda że Juve jeszcze nie zdobędzie 7 punktów do końca ligi nawet jakby grał drugim składem .A to jest końcówka sezonu. Wiec zmęczenie może wyjść napewno u białych bo tam wogóle nie robił rotacji Misio .Wiec zastanówcie się dobrze bo Grecja jak zdobywała mistrza Europy była najgorsza drużyną która wygrywała po 1:0 lub remisowała .

2

Zawsze chcieliście najsłabsza drużynę ale tym razem wylosujecie Bayern i to Bayern się zrewanżuje za porażkę 5:0 a my finale możemy przecież zrewanżować się Bayernowi prawda kolego ! Wiec nie bądź taki cwany bo ciągle chcecie z górki Real i Bayern zasłużyli żeby grać między sobą bo mieli nie licząc Atletico ogórków czyli Kto to jest Schalke kto to jest Szachtar kto to jest Porto ... normlanie potęgi światowe haha.

2

Już w Niedziele w Madrycie zrobi się - 5

0

Myśle że wylosujemy Juve bo my w tej edycji ciągle mieliśmy pod górkę ale Real i Bayern mieli z górki . I Finał będzie Barca : Bayern i wygramy LM jak z Manchesterem United na ich ziemi .

0

Komentarz usunięty

0

Dobrze że zamarzenia nie każą bo byś dostał dożywocie ! Dziś Materace zatopią prześcieradła !!!

1

Tak Manita bym im się przydała jak w pierwszym meczu ,jak ja nie cierpie Espanyolu !!!

2

Spokojnie stary dziś Materace wywalą Real ich przygoda się skończy dziś .Bo nie wierze w to przy takich stratach kadrowych jaki ma Real da rade Atletico gdzie im jest naprawdę trudno się strzela gole ,tym bardziej że role się odwróciły w tym sezonie Atletico ma patent na Real a my na Atletico .

0

Jak zagramy z takim ambicjami jak gramy przeciwko wielkim drużyną to wogóle się nie boje bo dostana wtedy lanie ostre !

0

Pozdrów matkę nara !!!

0

Nie moja winna że się urodziłem z problemem pisowni to co nie wolno mi pisać . Spójrz na siebie czy jesteś taki idealny i pozdrów starą lubi to................

0

Materce mają bardzo dużą szanse awansować bo brak dwóch ich pierwszy napastników i najlepszego pomocnika i najlepszego lewego obrońcy u nich Marcelo .Atletico musi to wykorzystać .Dobrze że Griezmann jest w gazie może coś strzeli i Materace postawia autobus a im ciężko strzelić gola a co mówić już o dwóch .Życze dziś Realowi wyniku z Pucharu króla w tym roku i oczywiście że pan nurek nic nie strzelił .A najlepsze by było jakby Real musiał grać dziś dogrywkę i odpadł i był zajeżdzony przed meczem z Celtą!

0

No nie ma różnice dla ludzi co mają cały pakiet canl+ jak ja .Ale wprowadzanie innych co nie mają bo np:dużo ludzi nie ma NC+ a mają N Sport i wtedy nie muszą oglądać w necie kolego.Chciałeś być mądry ale ci to nie wszyszło bo wczoraj dużo ludzi nastawili się na neta i szukanie dobre transmisji żeby nie cieło a jak się np: Dowiedzieli w przerwie albo po meczu że był mecz N Sport bo w godzine przed meczem zmienili ramówke kolego taki mądrala z Ciebie! To powiedz to
Innym co nie wiedzieli

0

Ta strona Canl+ jest jakaś nie normalna ,mimo że mam wszystkie kanały żeby oglądać lige czy LM to i tak zawsze patrze gdzie jest mecz .Jeszcze dziś było że Canl+ sport pokazuję Barce a teraz włączam TVI i mówią że N Sport .Boże jaki bałagan tam mają !

0

Jaki Bezyna jest czasami ale się mylisz w trudnych chwilach to on prześcieradłą ratował dupsko .

0

Witam i przepraszam że nie na temat zobaczymy jaki w środę będzie wielki Ronaldo bez Bale i może też Benzemy .Messi już nie raz tak w swojej karierze i dał rade .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?