A niech sobie kupili , a teraz jak nasz zarząd ma choć trochę rozumu i jak Porto będzie chciało Tello to niech dają 50 baniek za to że sprzedali prześcieradłą a jak to niech sobie pomarzą !
Co ty możesz wiedzieć o Xavim jak się rozwijał !!! Pewnie ci mam pieluchy zmieniała albo nie byłeś jeszcze w planach ! Bo interesuję się Barca od 1992 roku i wiem sporo na ten temat dzieciaku !
Deulofeu jest dobry na 2 ligi i ogórków w pierwszej .Gdy ma zagrać już z dobrym zespołem to go nie ma a zresztą to jest samica która nie wie co to znaczy podaj no tu zaliczył asysty jakieś święto !
To samo Atletico ! a zresztą co tu pisać Real już odpad ,może Atletico nie jest takie mocne jak rok temu ale na białych mają sposób i podchodzą jakby to był finał gdy z nimi grają !
a skąd masz takie info że to prawda że taki Alves powiedział jakoś wywiadu z nim nie było a jak za tydzień napiszą Alves odchodzi oficjalnie co mądrego napiszesz !
Żal mi tych co by dziś wystawili na siłe Leo bo kibice mają takie kaprys że mimo nie jest zdrowy ma grać koniec i kropka .Boże skąd oni się biorą albo to kibice białych albo mają problemy zdrowotne !
Słuchaj koleś a to był mecz towarzyski o nic a Messi miał jakiś uraz i jeszcze dwa ciężkie mecze w tygodniu z CITY I REALEM .Wiec co Martino miał ryzykować jego zdrowie bo kibice nie zobaczą Messiego .Wiec za czym coś napiszesz to pomyśl albo walnij się porządnie w głowę !
1
Pepe, de 10 a 12 días de baja
El portugués sufre una lesión muscular en su pierna derecha. El objetivo, recuperarle para el Atleti-Real de Champions del día 14
0
Jeśli Pedro odejdzie bym go kupił bo nie chcę powrotu samicy Deulofeu
1
Dobrze że Messi nie zagrał nawet minuty.Odpoczynek wyjdź mu na dobre
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
A niech sobie kupili , a teraz jak nasz zarząd ma choć trochę rozumu i jak Porto będzie chciało Tello to niech dają 50 baniek za to że sprzedali prześcieradłą a jak to niech sobie pomarzą !
0
wiem ale jest chyba u nas ,pomyśl logicznie czemu nagle ten news jest po 24:00 a nie było wcześniej
0
Witam orientuję się ktoś czy jakiś zagraniczny kanał na NC+ pokazuje mecz Argentyny ?
0
Spokojnie to tylko Prima aprilis wiec wyluzuj !
0
dokładnie stary
0
Co ty możesz wiedzieć o Xavim jak się rozwijał !!! Pewnie ci mam pieluchy zmieniała albo nie byłeś jeszcze w planach ! Bo interesuję się Barca od 1992 roku i wiem sporo na ten temat dzieciaku !
0
Dokładnie stary sprzedać Deulofeu póki można coś dostać
0
Deulofeu nie dorasta Pedro nawet jak Pedro nie ma formy jest lepszy i pożyteczny a Deulofeu jest mocny na Barce B na młodzików 18-21 i ogórków !
0
haha kawał roku haha
0
Deulofeu jest dobry na 2 ligi i ogórków w pierwszej .Gdy ma zagrać już z dobrym zespołem to go nie ma a zresztą to jest samica która nie wie co to znaczy podaj no tu zaliczył asysty jakieś święto !
0
No bo lubi to a zwłaszcza z Balem i Benzema
0
To samo Atletico ! a zresztą co tu pisać Real już odpad ,może Atletico nie jest takie mocne jak rok temu ale na białych mają sposób i podchodzą jakby to był finał gdy z nimi grają !
0
Uważaj na słowa dzieciaku bo dostaniesz bana
0
dokładnie kolego masz racje
0
a skąd masz takie info że to prawda że taki Alves powiedział jakoś wywiadu z nim nie było a jak za tydzień napiszą Alves odchodzi oficjalnie co mądrego napiszesz !
0
Jeśli to prawda że tak kocha ten klub to nie to pokaże jak Puyol czyli sam sobie kazał obniżyć zarobki i umowa na rok lub dwa ...
0
Komentarz usunięty
0
No wiem koleszko ale to jest człowiek nie myszna .Wiec nic się nie stało że dziś nie zagrał .
2
Żal mi tych co by dziś wystawili na siłe Leo bo kibice mają takie kaprys że mimo nie jest zdrowy ma grać koniec i kropka .Boże skąd oni się biorą albo to kibice białych albo mają problemy zdrowotne !
2
No grali bo byli zdrowi a Messi nie był zdrowy w 100% .Wiec czego się tu czepiasz !
0
Słuchaj koleś a to był mecz towarzyski o nic a Messi miał jakiś uraz i jeszcze dwa ciężkie mecze w tygodniu z CITY I REALEM .Wiec co Martino miał ryzykować jego zdrowie bo kibice nie zobaczą Messiego .Wiec za czym coś napiszesz to pomyśl albo walnij się porządnie w głowę !
4
Bardzo się ciesze że Messi nie grał i sobie odpoczywa po Gran Derbi i oby w tygodniu też nie grał .Żeby był pełny energi na mecz z Celta .
0
Witam wiem że mecz za godzine ma ktoś sopcasta do meczu Argentyny bo tam nie tnie lub czy może jest na jakimś kanale na NC+ pozdrawiam
0
No to jutro już będziemy mieli w domu Neymara ,Bravo ,Rakitić chyba że już dziś wraca !
0
Dzięki za wszystkie lata mistrzu i powodzenia a 2016 chcę Marco Reus lub Koke !