1


Pepe, de 10 a 12 días de baja

El portugués sufre una lesión muscular en su pierna derecha. El objetivo, recuperarle para el Atleti-Real de Champions del día 14

0

Jeśli Pedro odejdzie bym go kupił bo nie chcę powrotu samicy Deulofeu

1

Dobrze że Messi nie zagrał nawet minuty.Odpoczynek wyjdź mu na dobre

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

A niech sobie kupili , a teraz jak nasz zarząd ma choć trochę rozumu i jak Porto będzie chciało Tello to niech dają 50 baniek za to że sprzedali prześcieradłą a jak to niech sobie pomarzą !

0

wiem ale jest chyba u nas ,pomyśl logicznie czemu nagle ten news jest po 24:00 a nie było wcześniej

0

Witam orientuję się ktoś czy jakiś zagraniczny kanał na NC+ pokazuje mecz Argentyny ?

0

Spokojnie to tylko Prima aprilis wiec wyluzuj !

0

dokładnie stary

0

Co ty możesz wiedzieć o Xavim jak się rozwijał !!! Pewnie ci mam pieluchy zmieniała albo nie byłeś jeszcze w planach ! Bo interesuję się Barca od 1992 roku i wiem sporo na ten temat dzieciaku !

0

Dokładnie stary sprzedać Deulofeu póki można coś dostać

0

Deulofeu nie dorasta Pedro nawet jak Pedro nie ma formy jest lepszy i pożyteczny a Deulofeu jest mocny na Barce B na młodzików 18-21 i ogórków !

0

haha kawał roku haha

0

Deulofeu jest dobry na 2 ligi i ogórków w pierwszej .Gdy ma zagrać już z dobrym zespołem to go nie ma a zresztą to jest samica która nie wie co to znaczy podaj no tu zaliczył asysty jakieś święto !

0

No bo lubi to a zwłaszcza z Balem i Benzema

0

To samo Atletico ! a zresztą co tu pisać Real już odpad ,może Atletico nie jest takie mocne jak rok temu ale na białych mają sposób i podchodzą jakby to był finał gdy z nimi grają !

0

Uważaj na słowa dzieciaku bo dostaniesz bana

0

dokładnie kolego masz racje

0

a skąd masz takie info że to prawda że taki Alves powiedział jakoś wywiadu z nim nie było a jak za tydzień napiszą Alves odchodzi oficjalnie co mądrego napiszesz !

0

Jeśli to prawda że tak kocha ten klub to nie to pokaże jak Puyol czyli sam sobie kazał obniżyć zarobki i umowa na rok lub dwa ...

0

Komentarz usunięty

0

No wiem koleszko ale to jest człowiek nie myszna .Wiec nic się nie stało że dziś nie zagrał .

2

Żal mi tych co by dziś wystawili na siłe Leo bo kibice mają takie kaprys że mimo nie jest zdrowy ma grać koniec i kropka .Boże skąd oni się biorą albo to kibice białych albo mają problemy zdrowotne !

2

No grali bo byli zdrowi a Messi nie był zdrowy w 100% .Wiec czego się tu czepiasz !

0

Słuchaj koleś a to był mecz towarzyski o nic a Messi miał jakiś uraz i jeszcze dwa ciężkie mecze w tygodniu z CITY I REALEM .Wiec co Martino miał ryzykować jego zdrowie bo kibice nie zobaczą Messiego .Wiec za czym coś napiszesz to pomyśl albo walnij się porządnie w głowę !

4

Bardzo się ciesze że Messi nie grał i sobie odpoczywa po Gran Derbi i oby w tygodniu też nie grał .Żeby był pełny energi na mecz z Celta .

0

Witam wiem że mecz za godzine ma ktoś sopcasta do meczu Argentyny bo tam nie tnie lub czy może jest na jakimś kanale na NC+ pozdrawiam

0

No to jutro już będziemy mieli w domu Neymara ,Bravo ,Rakitić chyba że już dziś wraca !

0

Dzięki za wszystkie lata mistrzu i powodzenia a 2016 chcę Marco Reus lub Koke !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?