Oficjalnie: Bale wypada na 2-3 tygodnie ,Marcelo za kartki i bez Modricia jak Atletico z tego nie skorzysta będą FFFFFFFFF .Wtedy wykorzystali ale więcej ich nie było bo nie grał Marcelo,Pepe,Ramos,Modrici,Jamez.
Ja bym zrobił tak jeśli cwaniaczki z Porto sprzedali Danilo białym a sam zawodnik chciał iść do prześcieradeł to ok .Ale jeśli Porto nie chciało czekać a Danilo chciał też do Barcy .To wtedy ja bym i zagrał jakby chcieli Tello 40 baniek na stół jak nie to łapy precz .
Dostał szanse 2 razy w Evertonie i potem grzał ławę to samo jest teraz Sevilli .Limit się skończył i jestem pewny że nic z niego nie będzie już wole Tello .
Póki mamy bana Xavi musi zostać bo Roberto i Rafinha nie ogarniają gdy jest lepszy przeciwnik. A sprzedać Deulofeu,Douglasa,Munira,Sergi Roberto,Pedro,Songa. A do pierwszej drużyny za Pedro wprowadzić Sandro i Adama a z Roberto- Halilovicia i D Suareza jeśli już może wrócić
Słuchaj dziecko masz racje w tej sytuacji ,skoro komisja taka sprawiedliwa jest to niech też wyciągnie wnioski z nurkowania Penaldo a zwłaszcza z Celta to by musieli mu połowe goli anulować z karnych .
Nie zgodzę się z tobą kolego bo Atletico miał 7 dni odpoczynku przed finałem w LM a od 70 minut już ledwie co biegali po boisku.A tu też będzie intensywny mecz a Zenit to nie ogórki
Oficjalnie: González González będzie arbitrem spotkanie pomiędzy FC Barceloną i Valencią w ramach 32 kolejki La Ligi. Dobrze że gramy u siebie bo to fan Realu .
Zenit może świętować awans dalej jeśli Sevilla jutro zgra z nami na 100% .Bo po meczu z nami będą zajechani jak Atletico w finale LM .Dzięki nam Real miał łatwiej .Bo każda drużyna która na nas się spuszcza potem w następnym meczu kara ją spotyka .Wymienie tylko pare przykładów PSG ,Celta,Atletico ,i tak dalej jak poszukacie sobie to zoabczycie.Wiec jak Sevilla nie chcę pożegnać się z Liga uropejska to nie może wszystkie siły zostawić na nas .
Haha ale mnie rozbawiłeś przed snem kawał roku haha ,zwłaszcza jego wrzutki są pierwszej klasy albo asysty do napastników .Taki Mario z Villarreal wciąga nosem .Alves kiedyś był zawodnikiem super i chwała mu za to ale to był 3 lata temu
Douglasa proszę nawet nie porównywać bo to poziom naszej Polskiej ligi ale Martin dużo nie odstaję od Alvesa a gdy będzie miał rytm meczowy i grał mecz za meczem będzie jeszcze lepszy niż Alves.Nie wiem co wy macie do Martina chłop gra raz na 15 meczy a gdy wchodzi robi dobra robotę i dobrze podaje a nie gra tyle czasu a Alves albo kopie piłki w kosmos ale robi asysty do napastników przeciwnej drużyny .
1
Oficjalnie: Bale wypada na 2-3 tygodnie ,Marcelo za kartki i bez Modricia jak Atletico z tego nie skorzysta będą FFFFFFFFF .Wtedy wykorzystali ale więcej ich nie było bo nie grał Marcelo,Pepe,Ramos,Modrici,Jamez.
0
wiec już jest oficjalne http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20150420/102881419533/thiago-silva-baja-para-el-psg.html
0
Thiago Silva na pewno nie zagra z Barceloną. Brazylijczyk ostatecznie nie zdołał wyleczyć urazu.
0
Komentarz usunięty
1
Ja bym zrobił tak jeśli cwaniaczki z Porto sprzedali Danilo białym a sam zawodnik chciał iść do prześcieradeł to ok .Ale jeśli Porto nie chciało czekać a Danilo chciał też do Barcy .To wtedy ja bym i zagrał jakby chcieli Tello 40 baniek na stół jak nie to łapy precz .
0
Dostał szanse 2 razy w Evertonie i potem grzał ławę to samo jest teraz Sevilli .Limit się skończył i jestem pewny że nic z niego nie będzie już wole Tello .
0
Póki mamy bana Xavi musi zostać bo Roberto i Rafinha nie ogarniają gdy jest lepszy przeciwnik. A sprzedać Deulofeu,Douglasa,Munira,Sergi Roberto,Pedro,Songa. A do pierwszej drużyny za Pedro wprowadzić Sandro i Adama a z Roberto- Halilovicia i D Suareza jeśli już może wrócić
1
Proponuje znaleźć dobrego okulistę wszystkie strony podają że Messi ma 3 żółte
1
o co zakład że nie Messi ma oficjalnie żółte z Realem-Atletico i Valencia
3
Nie jest mi łyso bo tak kartka nie jest anulowana i Messi ma oficjalnie 3 żółte
0
Słuchaj dziecko masz racje w tej sytuacji ,skoro komisja taka sprawiedliwa jest to niech też wyciągnie wnioski z nurkowania Penaldo a zwłaszcza z Celta to by musieli mu połowe goli anulować z karnych .
0
oficjalna lista powołanych na Seville : Ter Stegen, Bravo, Alves, Adriano, Alba, Mathieu, Piqué, Bartra, Sergio, Mascherano, Xavi, Iniesta, Rakitic, Rafinha, Pedro, Neymar Jr, Messi y Luis Suárez.
7
Nie anulowali bo to Madryckie prześcieradła rządzą .Wiec nie ma co się łudzić że Suarezowi anulują mimo że nic nie zrobił .
0
idź na swoją stronę żałosnych GB
19
Oficjalnie: Jordi Alba z zielonym światłem od lekarzy. Jest dostępy na jutrzejsze spotkanie z Sevillą.
1
0
Komentarz usunięty
0
Czas na hatricka Leo na wyjeździe i cene 3 punkty
0
Nie zgodzę się z tobą kolego bo Atletico miał 7 dni odpoczynku przed finałem w LM a od 70 minut już ledwie co biegali po boisku.A tu też będzie intensywny mecz a Zenit to nie ogórki
0
Dobra już wiem kto znalazłem
0
Orientuje się ktoś jaki sędzia jutro prowadzi nasz mecz ???
4
Oficjalnie: González González będzie arbitrem spotkanie pomiędzy FC Barceloną i Valencią w ramach 32 kolejki La Ligi. Dobrze że gramy u siebie bo to fan Realu .
0
Zenit może świętować awans dalej jeśli Sevilla jutro zgra z nami na 100% .Bo po meczu z nami będą zajechani jak Atletico w finale LM .Dzięki nam Real miał łatwiej .Bo każda drużyna która na nas się spuszcza potem w następnym meczu kara ją spotyka .Wymienie tylko pare przykładów PSG ,Celta,Atletico ,i tak dalej jak poszukacie sobie to zoabczycie.Wiec jak Sevilla nie chcę pożegnać się z Liga uropejska to nie może wszystkie siły zostawić na nas .
0
Jeśli chodzi o ligę i wygramy Sevilla - Valencia - Espanyol to Real zrobi wielką k .... u p e a nas nie dogoni !
0
Jak strzelimy szybko 2 gole to nie boje się o wynik bo się odkryją i dostaną w tedy baty.
0
Napisze tak jak komisja anuluję kartkę Ronaldo to łaski nie robią muszą anulować też kartkę Suareza i tyle w temacie !
0
Brak słów jak czytam nie których komentarze co by zostawili Alvesa to może jeszcze zadzwonimy do Romaria,Stoiczkowa , Hagi , po co nam młodzi
0
Montoya da sobie doskonale rade jestem tego pewny gdy będzie miał rytm meczowy pokaże wam dzieci
0
Haha ale mnie rozbawiłeś przed snem kawał roku haha ,zwłaszcza jego wrzutki są pierwszej klasy albo asysty do napastników .Taki Mario z Villarreal wciąga nosem .Alves kiedyś był zawodnikiem super i chwała mu za to ale to był 3 lata temu
0
Douglasa proszę nawet nie porównywać bo to poziom naszej Polskiej ligi ale Martin dużo nie odstaję od Alvesa a gdy będzie miał rytm meczowy i grał mecz za meczem będzie jeszcze lepszy niż Alves.Nie wiem co wy macie do Martina chłop gra raz na 15 meczy a gdy wchodzi robi dobra robotę i dobrze podaje a nie gra tyle czasu a Alves albo kopie piłki w kosmos ale robi asysty do napastników przeciwnej drużyny .