0

A teraz do wszystkich żałosnych Hala dzieci napisałem dziś nie raz że Real przegra i byłem tego pewny .Szacun dla Juve bo wygrał 13 na 11 czyli sędzia i UEFA .Całe szczęście w rewanżu będzie inny sędzia a nie ten pajac Martin Atkinson bo oglądam dosyć często lige Angielska i widzę jak tam sędziuję! Żeby pokazać komuś kartkę to musi chyba z 4 razy z faulować a tu jeden faul i od razu żółta .A gdy Carvajal powinien wyleć nawet nie dostaję żółtej to jest kpina!!!

1

Jestem wręcz pewny że Bara rozjedzie Bayern i czekam na teksty typu hala dzieci pokory kolego haha.Bawią mnie takie teksty bo Bayern nie wygrał z nikim śilnym w tym sezonie i podniecanie się co robił 2 lata temu albo co teraz śmiesznej lidze Niemieckiej gdzie każda drużyna od 2 do 4 miejsca dała lekcje Footbulu a mało tego nie potrafili ograć beznadziejnej Borussi u siebie w pucharze albo potęgę Porto haha.

0

Witam zwłaszcza to znawców Valdesa nie zapomnę jego 10 lat w Barcelonie ile mnie napsuł nerwów bo zawszę był najsłabszym ogniwem Barcy nie licząc pół toku sezonu 2013/2014 bo wtedy bronił jak klasowy bramkarz .Jak ja się ciesze że nie ma go i mamy w końcu klasowych bramkarzy co nawet potrafią obrońic karne albo choć próbować na pałę się rzucić .

2

Messi Messi Messi jutro chcę usłyszeć choć 3 razy jak będzie strzelał gole ...........

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Dobre haha wyciągnie 4 z siateczki ,zobaczymy co wtedy będzie gadał !

1

A teraz ciekawostka dla wszystkich co twierdzą że Juve już odpad ! Juve własnej twierdzy nie przegrał prawie 2 lata czy to w lidze czy LM wiec zobaczymy co dziś będą gadać po meczu ci co twierdzą że Juve to chłopki do bicia !!!

0

Czekamy na was zemsta będzie słodka

0

Masz racje najlepiej postawić na zwycięstwo Realu to wtedy na bank mi kupon nie wejdzie bo mam pecha do wygrywania hehe.

1

Siema mam nadzieje że mało postawiłeś bo przegrasz ten zakład jestem tego wręcz pewny że Real dziś przegra i pożegna się z LM .

2

Stary nie chcę tu się mądrować ale oglądam dosyć często mecze Bayernu i to nie jest Bayern ten co wygrywał LM i mogę śmiało stwierdzić że na chwilę obecną Barca Lucho jest lepsza niż była Pepa bo nie modle się po rogu czy stałych fragmentach a przed wszystkim jedziemy fazę pucharową jak Walec z Mistrzem Angli i Francji bez problemu a za czasów Pepa cude dotarliśmy w 2009 roku ,prawda jest tak żeby nie sędzia to Chelsi była by finale .Znowu w 2011 przegrywamy 1/16 z Arsenalem i trzeba odrabiać straty .A teraz jeśli chodzi o LM przegrywamy jeden mecz i to z PSG u nich ,nawet remisu nie było żadnego .Wiec niech się dobrze ktoś zastanowi dobrze za czym będzie mnie się czepiać bo ja śmiało mogę napisać że obecna Barca jest lepsza niż ta co wygrywała 6 pucharów .Mimo że jeszcze nic nie zdobyła ale ma wszystko potrafi nawet z rogów strzelać grać z kontry i nie jest przewidywalna jak potem była !

7

Napisze tak mimo że zaraz ktoś napisze pokory kolega haha.W środę Barca pokaże Bayernowi gdzie jego miejsce jest .Z obecną Barca nikt nie ma szans .Barca prędzej by przegrała z jakimś ogórkami niż śilną drużyna ,widać to jak się bardzo spina i motywuję na śilne zespoły ! Wiec jestem spokojny o wynik i myślę że wygramy 3:0 bo Bayern w tym sezonie nie potrafi radzić sobie z drużynami czołówki ligi Niemieckiej a co już nie wspomnę ogórki Porto ich pojechali jak chcieli.

0

0

Kibice Realu właśnie mnie rozbawili haha haha haha .Dopisują sobie 3 punkty a my przegramy Sociedas lub zremisujemy haha.Sociedas wróci z bagażem 5 lub 6 goli a Real niech się martwi żeby nie zremisował a nawet przegrał z Valencia bo Valencia ma o co grać 4 miejsce a nie ma pewnego 4 miejsca. A z nami mało brakowało by wygrała żeby miała więcej szczęścia.

0

Nara szkoda czasu na Ciebie.

0

Słuchaj dzieciaku słowo każdy to prawie każdy a nie mam zamiaru się tłumaczyć dzieciom na tej stronie że czasami przyjadę do Polski .Wiec lepiej zmykaj spać bo już pora na Ciebie

0

To może być magiczna wieczór jak 19 listopada 2010 !!!

0

zaraz dostane pewnie tekst typu sławny na tej stronie pokory .Ale na obecna Barce! Barca przejdzie po Bayernie jak Walec bo cały sezon pokazuję że Bayern nie potrafi grać z drużynami czołówki ligi Niemieckiej a to liga ogórkowa !!!

1

Ja każde mecz oglądam na żywo wiec nie przed monitorem jak ty pozdrawiam

0

Wiem że Bayernu nie można lekceważyć ale na obecną Barce ! Bayern nie ma czego szukać i tu nie pisze przykładów że ograliśmy ogórków po 8:0 czy 6:0 czy 5:0 .Bo na wielkie drużyny się strasznie spinamy wiec w środę Bayern może nawet pogrom dostać i nie boję się tego słowa !!!

0

czyli Penaldo ma 19 teraz bo pisałeś to 3 godziny wiec liczyłeś 2 gole już w Sevilli ?

0

Gdzie są hejterzy Suareza i dzieci które płakali za Alexisem no gdzie !!! Wiadomo że chciało się by mieć tego i tego i sprzedać Pedro ale tak się nie da .Dlatego myślę że jak nam odblokują bana to bym kupił Marco Reus bo by by mógł grać w pomocy a jak by było trzeba w ataku.Bo Pedro pewnie odejdzie wiec nie co kupować typowego napastnika bo nikt od zdrowych rozsądku nie przyjdzie bo będzie z góry wiedział że będzie wtedy grał jak będzie ktoś z MNS pauzował za kartki albo kontuzje .Dlatego Marco Reus jest najlepszym rozwiązaniem a na ławkę wprowadzić Sandro , Adama Traoré ,Halilovićia, a sprzedał bym na bank - Songa,Munira,Deulofeu i nasza gwiazdę Douglas ,pewnie odejdzie Xavi,Pedro i Martín Montoya.Tylko co zrobić Denisem Suarezem,Sergi Roberto i Rafihnia o to jest pytanie ???

0

zapomniałeś o Alabie kolego !

1

Jutro dobrze by było że Valencia chociaż zremisowała tak żeby Sevilla miał tylko punkty straty .Wtedy Valencia musi zagrać na 100% z Realem.Real pożałuję tego zwycięstwa i tej walki w Sevilli .Jestem pewny że Juve wygra 2:0 i Real zrobi papa.A i nie ma co myśleć i liczyć że Atletico nam się podłoży ,trzeba wygrać wszystko do końca i tyle .

0

gdzie się na czytałeś takiej fantazji !!!

0

Plan na dziś strzelić 3 gole do przerwy a potem zmiany .Hatrick Leo do przerwy mile widziany .

0

zapomniałeś dodać hatrick Leo i żółta dla Penaldo

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?