chyba nie myślisz logicznie bo Iniesta zagra góra jeszcze 3 sezony a Reus był by Uniwersalny żołnierz bo by mógł grać w pomocy i ataku jakby była potrzeba kolegą takiego grajka nam trzeba a nie przelekramowanego Pogbe i zdania nie zmienie co on osiągnął że zarabiać więcej niż nasz kochany np: Adres Iniesta
Chyba upadł na głowe ten cały Poga co najwyżej może dostać max 6 baniek rocznie a za transfer można dać max 50 baniek .Ja wole żeby zarząd nas olal Pogbe i kupił Reusa który moim zdaniem jest lepszy i ułożony i ma po układany mózg a nie te przelekramowany Pogba.
Dużo osób na tej stronie gó....wno wie bo prawda jest taka że dzięki Zubiemu i Bartonu mamy tryplet .Bo Zubi zrobił transfery a nasz prezes był za Lucho żeby był trenerem .Wiec co ma zmienić Laporta ? Chyba tylko poprawić jeden błąd Zubiego z transferem Vermalena .
Real jest żałosny jak jego fani zawsze jest wina sędziego ,nigdy nie potrafią przegrać z honorem przeciwko Barcelonie .zawsze coś .Na ten temat wiedzą Hala dzieci
Komentarz na stronie Realu. No to potrójna korona nasza ,po ogłoszeniu Beniteza trenerem 2015.06.03, godz. 10:14 co ten koleś za leki bierze ,gdzie takie piguły dają
Witam nie ma strefy typu żeby zobaczyć mecz ale to nie powód żeby nie jechać ,można mecz obejrzeć w barze i zobaczyć przy okazji Berlin . Ja akurat bilety mam ale to nie znaczyć że nie mogę się spotkać na browar jak ktoś będzie .Ja będę od czwartku rano pozdrawiam.
To ja napisze ci tak że nawet jakbym nie miał biletu na mecz to i tak bym pojechał bo chyba nie wiesz jaka jest atmosfera oglądania w głupim barze a potem móc świętować jak wygramy w tym samym miejscu co piłkarze .Wiec gó .........w.......no wiesz.
0
Nie zgodzę się z Tobą bo pomysł kupna Mathie chciał Lucho a a z Rakiticiem to był pomysł Zubiego wiec tak naprawde gó..
..w
.......no wiesz.
0
chyba nie myślisz logicznie bo Iniesta zagra góra jeszcze 3 sezony a Reus był by Uniwersalny żołnierz bo by mógł grać w pomocy i ataku jakby była potrzeba kolegą takiego grajka nam trzeba a nie przelekramowanego Pogbe i zdania nie zmienie co on osiągnął że zarabiać więcej niż nasz kochany np: Adres Iniesta
0
Chyba upadł na głowe ten cały Poga co najwyżej może dostać max 6 baniek rocznie a za transfer można dać max 50 baniek .Ja wole żeby zarząd nas olal Pogbe i kupił Reusa który moim zdaniem jest lepszy i ułożony i ma po układany mózg a nie te przelekramowany Pogba.
7
No chyba jasne że NC+ wykupi bo straciła by 80 procent ludzi
0
Dużo osób na tej stronie gó....wno wie bo prawda jest taka że dzięki Zubiemu i Bartonu mamy tryplet .Bo Zubi zrobił transfery a nasz prezes był za Lucho żeby był trenerem .Wiec co ma zmienić Laporta ? Chyba tylko poprawić jeden błąd Zubiego z transferem Vermalena .
2
A nie wiem za co ty jesteś na tej stronie gmb
0
dzięki bardzo stary pozdrawiam
0
Jeśli zapytam to jest stan obecny czyli czy wliczyłeś 3 gole Penaldo z Armenia i gola Leo z Paragwajem i gol Neymara z Peru ?
0
Dzięki bardzo kolego pozdrawiam
5
No najlepszy nurek świata ,jak można zapomnieć największe symulanta świata siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
0
Dzięki koleszko , dobre i tyle
6
Wiesz co weź porządny rozbieg i uderz głową mocno w beton ,może ci coś pomoże
0
Witam ma ktoś może dokładne liczby ile Messi strzelił goli w 2015 roku i ile ma asyst to samo chodzi mi o Neymara ,Suareza i o Nurka
2
Ronaldo płakał jak czytał tą wiadomość ,
0
Super wiadomość w końcu mamy trenera który myśli mózgiem .
0
Nie ma co marnować takiej kasy , ja jestem zwolennikiem kupna Marco Reus i KEVIN DE BRUYNE i wystarczy.
2
Dać mu ostatnio szanse na wypożyczeniu jak jej nie wykorzysta to sprzedać.
0
Napisze tak jeśli mamy kupić pomocnika to uważam żeby kupić Reusa i dać max 45 baniek i olać tą Pogbe .
0
Cały mecz jest na Chomiku pl
0
0
Kosmita w sobotę pokaże Chielliniemu miejsce w szeregu
0
Barca to jest potęga Barca najlepsza jest Barce trzeba szanować a Real to stara ku..............................
0
Real jest żałosny jak jego fani zawsze jest wina sędziego ,nigdy nie potrafią przegrać z honorem przeciwko Barcelonie .zawsze coś .Na ten temat wiedzą Hala dzieci
1
Komentarz na stronie Realu. No to potrójna korona nasza ,po ogłoszeniu Beniteza trenerem 2015.06.03, godz. 10:14 co ten koleś za leki bierze ,gdzie takie piguły dają
0
Florek idzie na rekord bo za rok już tego pana nie będzie w Madrycie .
0
Co ty nie powiesz haha
0
Witam nie ma strefy typu żeby zobaczyć mecz ale to nie powód żeby nie jechać ,można mecz obejrzeć w barze i zobaczyć przy okazji Berlin . Ja akurat bilety mam ale to nie znaczyć że nie mogę się spotkać na browar jak ktoś będzie .Ja będę od czwartku rano pozdrawiam.
0
Styl de..................bili którzy polecają ten komentarz
0
To ja napisze ci tak że nawet jakbym nie miał biletu na mecz to i tak bym pojechał bo chyba nie wiesz jaka jest atmosfera oglądania w głupim barze a potem móc świętować jak wygramy w tym samym miejscu co piłkarze .Wiec gó .........w.......no wiesz.
0
Niby czym ? Co już nie można się zapytać ? A tak przy okazji Mama wie że tak późno dziecko pisze .