0

Nie zgodzę się z Tobą bo pomysł kupna Mathie chciał Lucho a a z Rakiticiem to był pomysł Zubiego wiec tak naprawde gó..
..w
.......no wiesz.

0

chyba nie myślisz logicznie bo Iniesta zagra góra jeszcze 3 sezony a Reus był by Uniwersalny żołnierz bo by mógł grać w pomocy i ataku jakby była potrzeba kolegą takiego grajka nam trzeba a nie przelekramowanego Pogbe i zdania nie zmienie co on osiągnął że zarabiać więcej niż nasz kochany np: Adres Iniesta

0

Chyba upadł na głowe ten cały Poga co najwyżej może dostać max 6 baniek rocznie a za transfer można dać max 50 baniek .Ja wole żeby zarząd nas olal Pogbe i kupił Reusa który moim zdaniem jest lepszy i ułożony i ma po układany mózg a nie te przelekramowany Pogba.

7

No chyba jasne że NC+ wykupi bo straciła by 80 procent ludzi

0

Dużo osób na tej stronie gó....wno wie bo prawda jest taka że dzięki Zubiemu i Bartonu mamy tryplet .Bo Zubi zrobił transfery a nasz prezes był za Lucho żeby był trenerem .Wiec co ma zmienić Laporta ? Chyba tylko poprawić jeden błąd Zubiego z transferem Vermalena .

2

A nie wiem za co ty jesteś na tej stronie gmb

0

dzięki bardzo stary pozdrawiam

0

Jeśli zapytam to jest stan obecny czyli czy wliczyłeś 3 gole Penaldo z Armenia i gola Leo z Paragwajem i gol Neymara z Peru ?

0

Dzięki bardzo kolego pozdrawiam

5

No najlepszy nurek świata ,jak można zapomnieć największe symulanta świata siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

0

Dzięki koleszko , dobre i tyle

6

Wiesz co weź porządny rozbieg i uderz głową mocno w beton ,może ci coś pomoże

0

Witam ma ktoś może dokładne liczby ile Messi strzelił goli w 2015 roku i ile ma asyst to samo chodzi mi o Neymara ,Suareza i o Nurka

2

Ronaldo płakał jak czytał tą wiadomość ,

0

Super wiadomość w końcu mamy trenera który myśli mózgiem .

0

Nie ma co marnować takiej kasy , ja jestem zwolennikiem kupna Marco Reus i KEVIN DE BRUYNE i wystarczy.

2

Dać mu ostatnio szanse na wypożyczeniu jak jej nie wykorzysta to sprzedać.

0

Napisze tak jeśli mamy kupić pomocnika to uważam żeby kupić Reusa i dać max 45 baniek i olać tą Pogbe .

0

Cały mecz jest na Chomiku pl

0

0

Kosmita w sobotę pokaże Chielliniemu miejsce w szeregu

0

Barca to jest potęga Barca najlepsza jest Barce trzeba szanować a Real to stara ku..............................

0

Real jest żałosny jak jego fani zawsze jest wina sędziego ,nigdy nie potrafią przegrać z honorem przeciwko Barcelonie .zawsze coś .Na ten temat wiedzą Hala dzieci

1

Komentarz na stronie Realu. No to potrójna korona nasza ,po ogłoszeniu Beniteza trenerem 2015.06.03, godz. 10:14 co ten koleś za leki bierze ,gdzie takie piguły dają

0

Florek idzie na rekord bo za rok już tego pana nie będzie w Madrycie .

0

Co ty nie powiesz haha

0

Witam nie ma strefy typu żeby zobaczyć mecz ale to nie powód żeby nie jechać ,można mecz obejrzeć w barze i zobaczyć przy okazji Berlin . Ja akurat bilety mam ale to nie znaczyć że nie mogę się spotkać na browar jak ktoś będzie .Ja będę od czwartku rano pozdrawiam.

0

Styl de..................bili którzy polecają ten komentarz

0

To ja napisze ci tak że nawet jakbym nie miał biletu na mecz to i tak bym pojechał bo chyba nie wiesz jaka jest atmosfera oglądania w głupim barze a potem móc świętować jak wygramy w tym samym miejscu co piłkarze .Wiec gó .........w.......no wiesz.

0

Niby czym ? Co już nie można się zapytać ? A tak przy okazji Mama wie że tak późno dziecko pisze .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?