No i Extra mecz Realu zrobili na 20:30 tak aby Barce pokazać cały mecz na żywo i Real .Bo bałem się że będzie tak jak kiedyś było że trochę tu i trochę tu pokazywali.
Witam wszystkich i pozdrawiam ,mam pytanko orientuję się ktoś czy ten trening 5 Czerwca co jest otwarty o 19:45 czy to na stadionie co będzie finał ???
Witam wszystkich i piszę z taką prośba ale chcę wiedzieć że ta osoba co odpisze na mój komentarz żeby była pewna czy to tak jest jak myślę .Chodzi tu artykuł Barça zagra w berlińskim finale w koszulkach domowych i potem jest rozkład planu i piszę że 19:45 – otwarty trening piłkarzy Barcelony i jak tak pisze to znaczy jak będę w Berlinie bo jadę będę mógł iść na stadion i zobaczyć trening ???
Witam jak patrze na program Canl+ ale tyle jest tych kanałów to pokazuję jeden mecz i mam nadzieje że to tylko Barcy a nie jakieś w trakcie meczu pokazywanie innych!
0
dzięki koleszko pozdrawiam
0
No i Extra mecz Realu zrobili na 20:30 tak aby Barce pokazać cały mecz na żywo i Real .Bo bałem się że będzie tak jak kiedyś było że trochę tu i trochę tu pokazywali.
0
Witam wszystkich i pozdrawiam ,mam pytanko orientuję się ktoś czy ten trening 5 Czerwca co jest otwarty o 19:45 czy to na stadionie co będzie finał ???
0
Witam wszystkich i piszę z taką prośba ale chcę wiedzieć że ta osoba co odpisze na mój komentarz żeby była pewna czy to tak jest jak myślę .Chodzi tu artykuł Barça zagra w berlińskim finale w koszulkach domowych i potem jest rozkład planu i piszę że 19:45 – otwarty trening piłkarzy Barcelony i jak tak pisze to znaczy jak będę w Berlinie bo jadę będę mógł iść na stadion i zobaczyć trening ???
0
Dzięki za info ale wiem o tym .Ale ja jadę z kolegami a tak przy okazji zapytałem ktoś jeszcze jedzie .
0
Siema to możemy się zgadać bo jeśli jest to otwarty dla wszystkich to idę na bank a ty pewnie mieszkasz w Berlinie ?
0
Witam czy jest ktoś pewny jeśli pisze że 19:45 – otwarty trening piłkarzy Barcelony w Berlinie to można iść na stadion ???
0
Jesteś pewny stary bo jadę do Berlina ?
0
Tu Pisze że o 19:45 otwarty trening piłkarzy Barcelony .Czy to oznacza że można iść na stadion zobaczyć ???
0
Witam jedzie ktoś do Berlina Polskim busem ?
0
Dzięki szukałem tej informacji pozdrawiam
0
Dzięki szukałem tej informacji .
1
Witam jestem pewny że na gale wręczenia złotej piłki Ronaldo nie pojedzie bo to prostak jak siwy i tyle w temacie .
0
Komentarz usunięty
0
I Tak bym nie mógł prowadzić bo to Włoch .
4
Dziękuje Generale za te wszystkie lata Vamos Xavi .
1
Nie obrażaj zwierząt bo oni są gorsi niż bydło hehe a tak przy okazji siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Stary link nie działa masz jakiś inny z innego źródła ?
0
4 nie 5 kolega wiec może zagrać
0
A ty pozdrów Mamusie bo dziś może wpadnę
1
Oj mają szczęście że mnie tam nie było z moją ekipą
0
Chciałbym w sobotę zobaczyć taki skład Jordi Masip -Montoya-Bartra- Vermaelen-Adriano -Sergi Roberto-Xavi-Rafinha-MNS
0
Witam jak patrze na program Canl+ ale tyle jest tych kanałów to pokazuję jeden mecz i mam nadzieje że to tylko Barcy a nie jakieś w trakcie meczu pokazywanie innych!
0
Nie w Krakowie jest finał PK .Boże żeby taki podstaw nie wiedzieć ,brak słów na takich kibiców .
1
Nie ma bo dzwoniłem teraz do NC+ i nie ma
0
Witam mam prośbę czy orientuję się ktoś na jakim numerze jest canl+sport 2 wiem że na 37 ale to jest HD a ja poszukuję zwykłego pozdrawiam.
0
Witam orientuję się ktoś w jakich strojach będziemy grali Finale LM
1
Ale mam ubaw z kibiców Realu jakie oni głupoty wypisują haha .A my dziś musimy wygrać i wtedy lece po szampana do sklepu i śpiewam