0

dzięki koleszko pozdrawiam

0

No i Extra mecz Realu zrobili na 20:30 tak aby Barce pokazać cały mecz na żywo i Real .Bo bałem się że będzie tak jak kiedyś było że trochę tu i trochę tu pokazywali.

0

Witam wszystkich i pozdrawiam ,mam pytanko orientuję się ktoś czy ten trening 5 Czerwca co jest otwarty o 19:45 czy to na stadionie co będzie finał ???

0

Witam wszystkich i piszę z taką prośba ale chcę wiedzieć że ta osoba co odpisze na mój komentarz żeby była pewna czy to tak jest jak myślę .Chodzi tu artykuł Barça zagra w berlińskim finale w koszulkach domowych i potem jest rozkład planu i piszę że 19:45 – otwarty trening piłkarzy Barcelony i jak tak pisze to znaczy jak będę w Berlinie bo jadę będę mógł iść na stadion i zobaczyć trening ???

0

Dzięki za info ale wiem o tym .Ale ja jadę z kolegami a tak przy okazji zapytałem ktoś jeszcze jedzie .

0

Siema to możemy się zgadać bo jeśli jest to otwarty dla wszystkich to idę na bank a ty pewnie mieszkasz w Berlinie ?

0

Witam czy jest ktoś pewny jeśli pisze że 19:45 – otwarty trening piłkarzy Barcelony w Berlinie to można iść na stadion ???

0

Jesteś pewny stary bo jadę do Berlina ?

0

Tu Pisze że o 19:45 otwarty trening piłkarzy Barcelony .Czy to oznacza że można iść na stadion zobaczyć ???

0

Witam jedzie ktoś do Berlina Polskim busem ?

0

Dzięki szukałem tej informacji pozdrawiam

0

Dzięki szukałem tej informacji .

1

Witam jestem pewny że na gale wręczenia złotej piłki Ronaldo nie pojedzie bo to prostak jak siwy i tyle w temacie .

0

Komentarz usunięty

0

I Tak bym nie mógł prowadzić bo to Włoch .

4

Dziękuje Generale za te wszystkie lata Vamos Xavi .

1

Nie obrażaj zwierząt bo oni są gorsi niż bydło hehe a tak przy okazji siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Stary link nie działa masz jakiś inny z innego źródła ?

0

4 nie 5 kolega wiec może zagrać

0

A ty pozdrów Mamusie bo dziś może wpadnę

1

Oj mają szczęście że mnie tam nie było z moją ekipą

0

Chciałbym w sobotę zobaczyć taki skład Jordi Masip -Montoya-Bartra- Vermaelen-Adriano -Sergi Roberto-Xavi-Rafinha-MNS

0

Witam jak patrze na program Canl+ ale tyle jest tych kanałów to pokazuję jeden mecz i mam nadzieje że to tylko Barcy a nie jakieś w trakcie meczu pokazywanie innych!

0

Nie w Krakowie jest finał PK .Boże żeby taki podstaw nie wiedzieć ,brak słów na takich kibiców .

1

Nie ma bo dzwoniłem teraz do NC+ i nie ma

0

Witam mam prośbę czy orientuję się ktoś na jakim numerze jest canl+sport 2 wiem że na 37 ale to jest HD a ja poszukuję zwykłego pozdrawiam.

0

Witam orientuję się ktoś w jakich strojach będziemy grali Finale LM

1

Ale mam ubaw z kibiców Realu jakie oni głupoty wypisują haha .A my dziś musimy wygrać i wtedy lece po szampana do sklepu i śpiewam

... ale to wina sędziego pamiętajcie hala dzieci .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?