0

ja mam do Lipca 2016 wiec trochę przerąbane ale zrobię to samo co ty w Lipcu jak nie będzie ligi Hiszpańskiej .Musimy im pokazać kto rządzi pozdrawiam.

2

NC+ niech powoli się szykuję że straci 30% ludzi a co do samego Canl+ straci 98% bo kto bierze Canl+ pod filmy jak są w necie są za darmo pozdrowienia dla NC+ bo jak mi się skończy umowa już nie przedłużę a jestem z nimi ponad 16 lat pozdrawiam.

0

Wole Roberto na prawej niż Adriano bez formy .A co do Rafhini bym go posadził na ławce na dłużej bo tylko ślepi nie widzą że gra słabo ostatnio.

0

Wina sędziego hala dzieci haha

2

Ja z Malagą widzę taki skład Bravo-Roberto-Vermaelen-Mathie-Alba-Mascherno-Iniesta-Rakitić i MNS w końcu do boju kochana Barca!!!

0

Napisze tak Sergi Roberto godnie zastąpi Alvesa który i tak jest bez formy i modle się że Sergi Busquets nie miał długie kontuzji żeby był na 3 koleje z Atletico w Madrycie bo tam będzie bardzo ciężko .Co do Piqué on dopiero chyba wraca na 5 kolejkę ???

5

Gdzie są kibice Realu jak się z nas nabijali jak przegraliśmy super puchar Hiszpańi oni tylko mogą pomarzyć żeby zagrać choć finale .

0

Ja bym zagrał tak Bravo-Alves-Vermaelen-Mascherano-Alba-Busquets -Rakitić-Iniesta-Sandro-Suarez-Messi to właśnie Sandro zasługuję na więcej szans bo chłopak się stara i gdy wychodzi gra poprawnie bo gdy patrze na tego słabego Munira chcę mi się wymiotować .

1

Michał posadził byś Messiego i Busqutesa czyli chcesz koniecznie sezon zacząć od porażki a co Munira on już dostawał swoje szanse i dla mnie śmiało napisze że nic z niego nie będzie jestem wręcz pewny tego!!! Munir to może zrobić kariere ale w Legi to jego poziom jest 2 razy gorszy niż jak Bojan się rozwijał.

0

Ma ktoś dobrego linka do sopasta najlepiej ruski do meczu na dziś pozdrawiam.

0

Kolego to nie jest to samo bo mam 16 lat Canl+ a mam też znajomych co w necie oglądają i też samo testowałem a mam bardzo syzbki net i czasami tnie i jest zawsze opóźnienie a przy gran derbi musisz się modlić żeby nie cięło ,Wiec nie wyskakuj z takim tekstami bo mieć w TVI to jest wygoda! Nie których rozumie że nie stać na to ale nie którzy sobie na to żydzą i nie rozumie jak ktoś kogo stać żałuje sobie na oglądanie swojego kochanego klubu.

0

Komentarz usunięty

0

Witam jestem stałym abonament Nc+ a wcześniej Cyfra + od 16 lat to jak oni potraktowali ludzi to jest nie do opisania bo w trakcie umowy sobie wyłączają 3 ligi i nic sobie z tego nie robią!!!

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

3

Zobaczymy w poniedziałek jak Barca będzie prowadzić do przerwy z Bilbo 5:0 jak miny będą mieli ci żałosne kibice Realu! Już nie mogę się doczekać poniedziałku jak przejdziemy jak walec Bilbo bo wierze w tą drużyny Vamos Barca do boju ...

0

Wole kurdupla Mascherno niż Rudego bez formy

0

a kto powiedział że ma się wracać Messi do obrony

0

Mój skład na poniedziałek Bravo-Alves-Piqué-Mascherno-Vermalen-Busquets-Iniesta-Messi-Suarez-Pedro-Sandro! ja bym tak zrobił Messi z Iniesta w pomocy to może rozwiązać nasz problem.

3

Ludzie...ogarnijcie się to nie wina tylko Alvesa bo zagrał słabo ,cała drużyna grała wielkie GGGGGGGGGG nawet Messi zagrał słabo to że dostaliśmy smary to jest wina całego zespołu!

0

dzięki stary choć mam 33 lata to mam problem z pisownia od dziecka już taki się urodziłem i tego nie zmienie nie moja winna a nie którzy tu nie potrafią pojęcia że to choroba pozdrawiam.

1

Boże jakich my mamy żałosnych nie których kibiców czy oni są ślepi nie ma tłumaczenia że nie grał Neymar,Alba,Pique, i Rakitić z Iniesta odpoczynku bo Bilbo ma 3 razy gorszą ławkę a brakowało 6 podstawowych ,prawda jest taka że dostaliśmy becki bo cała drużyna grał wielkie GGGGGGGGGGGGGGG

0

ty się zastanów od kiedy to Messi,Suarez,Alves,Mascharno,Ter Stegen, to rezerwy człowieku pewnie jesteś kolejnym sezonowcem co wielkie gów..........no wie o tym klubie .Prawda jest tak ośmieszyliśmy się bo nie porównuje rezerw Barcy do Bilbo gdzie grało bez 6 podstawowych graczy dzieciaku.

0

no racja ale nie dawaj porównania naszego zaplecza piłkarzy przeciwko przeciętnej drużny La liga sory ale Bilbo to nie Real czy Bayern czy Chelsi że mają taki rezerwowych

0

To co widzę dziś po pierwszej połowie to jest masakra to nie Bilbo jest takie mocne,tylko my gramy piach i nie ma co tu od razu jechać o lini pomocy bo cała drużyna gra piach .Najbardziej mnie wkurza że Bilbo gra bez 6 podstawowych graczy i nie potrafimy sobie stwarzać sytuacji ,przeciwko rezerwą Bilbo! Wyobraźcie jakby u nas nie grał 6 podstawowych co by się działo .Co można zmienić Sergi Roberto za Rakiticia i Iniesta za Rafhinie

0

Dokładnie kolego jeszcze do Wolskiego i Laskowskiego bym dołączył Nachornego,Twarowskiego i Orłowskiego pozdrawiam.

1

Witam i przepraszam bardzo że nie na temat ale oglądałem 30 minut meczu Bayernu :Hamburgiem, jakbyście posłuchali co gada Hajto jaki on jest żałosny że Bayern nie wygrał LM przez Kontuzje i powtarzał to z 10 razy bo tak to by wygrał na bank .Zero pokory do Barcy i innych klubów .Bo takie wymówki może mieć każdy chyba zapomniał jak dostał Bayern lanie od Realu 4:0 i od nas 3:0 ,żałosny jest ten Hajto co on tam gada .Dziś następny ekspert będzie komentował TVP Żewłakow kolejne żygi mam nadzieje że Laskowski go zagłuszy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?