ja mam do Lipca 2016 wiec trochę przerąbane ale zrobię to samo co ty w Lipcu jak nie będzie ligi Hiszpańskiej .Musimy im pokazać kto rządzi pozdrawiam.
NC+ niech powoli się szykuję że straci 30% ludzi a co do samego Canl+ straci 98% bo kto bierze Canl+ pod filmy jak są w necie są za darmo pozdrowienia dla NC+ bo jak mi się skończy umowa już nie przedłużę a jestem z nimi ponad 16 lat pozdrawiam.
Napisze tak Sergi Roberto godnie zastąpi Alvesa który i tak jest bez formy i modle się że Sergi Busquets nie miał długie kontuzji żeby był na 3 koleje z Atletico w Madrycie bo tam będzie bardzo ciężko .Co do Piqué on dopiero chyba wraca na 5 kolejkę ???
Ja bym zagrał tak Bravo-Alves-Vermaelen-Mascherano-Alba-Busquets -Rakitić-Iniesta-Sandro-Suarez-Messi to właśnie Sandro zasługuję na więcej szans bo chłopak się stara i gdy wychodzi gra poprawnie bo gdy patrze na tego słabego Munira chcę mi się wymiotować .
Michał posadził byś Messiego i Busqutesa czyli chcesz koniecznie sezon zacząć od porażki a co Munira on już dostawał swoje szanse i dla mnie śmiało napisze że nic z niego nie będzie jestem wręcz pewny tego!!! Munir to może zrobić kariere ale w Legi to jego poziom jest 2 razy gorszy niż jak Bojan się rozwijał.
Kolego to nie jest to samo bo mam 16 lat Canl+ a mam też znajomych co w necie oglądają i też samo testowałem a mam bardzo syzbki net i czasami tnie i jest zawsze opóźnienie a przy gran derbi musisz się modlić żeby nie cięło ,Wiec nie wyskakuj z takim tekstami bo mieć w TVI to jest wygoda! Nie których rozumie że nie stać na to ale nie którzy sobie na to żydzą i nie rozumie jak ktoś kogo stać żałuje sobie na oglądanie swojego kochanego klubu.
Witam jestem stałym abonament Nc+ a wcześniej Cyfra + od 16 lat to jak oni potraktowali ludzi to jest nie do opisania bo w trakcie umowy sobie wyłączają 3 ligi i nic sobie z tego nie robią!!!
Zobaczymy w poniedziałek jak Barca będzie prowadzić do przerwy z Bilbo 5:0 jak miny będą mieli ci żałosne kibice Realu! Już nie mogę się doczekać poniedziałku jak przejdziemy jak walec Bilbo bo wierze w tą drużyny Vamos Barca do boju ...
Mój skład na poniedziałek Bravo-Alves-Piqué-Mascherno-Vermalen-Busquets-Iniesta-Messi-Suarez-Pedro-Sandro! ja bym tak zrobił Messi z Iniesta w pomocy to może rozwiązać nasz problem.
Ludzie...ogarnijcie się to nie wina tylko Alvesa bo zagrał słabo ,cała drużyna grała wielkie GGGGGGGGGG nawet Messi zagrał słabo to że dostaliśmy smary to jest wina całego zespołu!
dzięki stary choć mam 33 lata to mam problem z pisownia od dziecka już taki się urodziłem i tego nie zmienie nie moja winna a nie którzy tu nie potrafią pojęcia że to choroba pozdrawiam.
Boże jakich my mamy żałosnych nie których kibiców czy oni są ślepi nie ma tłumaczenia że nie grał Neymar,Alba,Pique, i Rakitić z Iniesta odpoczynku bo Bilbo ma 3 razy gorszą ławkę a brakowało 6 podstawowych ,prawda jest taka że dostaliśmy becki bo cała drużyna grał wielkie GGGGGGGGGGGGGGG
ty się zastanów od kiedy to Messi,Suarez,Alves,Mascharno,Ter Stegen, to rezerwy człowieku pewnie jesteś kolejnym sezonowcem co wielkie gów..........no wie o tym klubie .Prawda jest tak ośmieszyliśmy się bo nie porównuje rezerw Barcy do Bilbo gdzie grało bez 6 podstawowych graczy dzieciaku.
no racja ale nie dawaj porównania naszego zaplecza piłkarzy przeciwko przeciętnej drużny La liga sory ale Bilbo to nie Real czy Bayern czy Chelsi że mają taki rezerwowych
To co widzę dziś po pierwszej połowie to jest masakra to nie Bilbo jest takie mocne,tylko my gramy piach i nie ma co tu od razu jechać o lini pomocy bo cała drużyna gra piach .Najbardziej mnie wkurza że Bilbo gra bez 6 podstawowych graczy i nie potrafimy sobie stwarzać sytuacji ,przeciwko rezerwą Bilbo! Wyobraźcie jakby u nas nie grał 6 podstawowych co by się działo .Co można zmienić Sergi Roberto za Rakiticia i Iniesta za Rafhinie
Witam i przepraszam bardzo że nie na temat ale oglądałem 30 minut meczu Bayernu :Hamburgiem, jakbyście posłuchali co gada Hajto jaki on jest żałosny że Bayern nie wygrał LM przez Kontuzje i powtarzał to z 10 razy bo tak to by wygrał na bank .Zero pokory do Barcy i innych klubów .Bo takie wymówki może mieć każdy chyba zapomniał jak dostał Bayern lanie od Realu 4:0 i od nas 3:0 ,żałosny jest ten Hajto co on tam gada .Dziś następny ekspert będzie komentował TVP Żewłakow kolejne żygi mam nadzieje że Laskowski go zagłuszy .
0
ja mam do Lipca 2016 wiec trochę przerąbane ale zrobię to samo co ty w Lipcu jak nie będzie ligi Hiszpańskiej .Musimy im pokazać kto rządzi pozdrawiam.
2
NC+ niech powoli się szykuję że straci 30% ludzi a co do samego Canl+ straci 98% bo kto bierze Canl+ pod filmy jak są w necie są za darmo pozdrowienia dla NC+ bo jak mi się skończy umowa już nie przedłużę a jestem z nimi ponad 16 lat pozdrawiam.
0
Wole Roberto na prawej niż Adriano bez formy .A co do Rafhini bym go posadził na ławce na dłużej bo tylko ślepi nie widzą że gra słabo ostatnio.
0
Wina sędziego hala dzieci haha
2
Ja z Malagą widzę taki skład Bravo-Roberto-Vermaelen-Mathie-Alba-Mascherno-Iniesta-Rakitić i MNS w końcu do boju kochana Barca!!!
0
Napisze tak Sergi Roberto godnie zastąpi Alvesa który i tak jest bez formy i modle się że Sergi Busquets nie miał długie kontuzji żeby był na 3 koleje z Atletico w Madrycie bo tam będzie bardzo ciężko .Co do Piqué on dopiero chyba wraca na 5 kolejkę ???
5
Gdzie są kibice Realu jak się z nas nabijali jak przegraliśmy super puchar Hiszpańi oni tylko mogą pomarzyć żeby zagrać choć finale .
0
Ja bym zagrał tak Bravo-Alves-Vermaelen-Mascherano-Alba-Busquets -Rakitić-Iniesta-Sandro-Suarez-Messi to właśnie Sandro zasługuję na więcej szans bo chłopak się stara i gdy wychodzi gra poprawnie bo gdy patrze na tego słabego Munira chcę mi się wymiotować .
1
Michał posadził byś Messiego i Busqutesa czyli chcesz koniecznie sezon zacząć od porażki a co Munira on już dostawał swoje szanse i dla mnie śmiało napisze że nic z niego nie będzie jestem wręcz pewny tego!!! Munir to może zrobić kariere ale w Legi to jego poziom jest 2 razy gorszy niż jak Bojan się rozwijał.
0
Ma ktoś dobrego linka do sopasta najlepiej ruski do meczu na dziś pozdrawiam.
0
Kolego to nie jest to samo bo mam 16 lat Canl+ a mam też znajomych co w necie oglądają i też samo testowałem a mam bardzo syzbki net i czasami tnie i jest zawsze opóźnienie a przy gran derbi musisz się modlić żeby nie cięło ,Wiec nie wyskakuj z takim tekstami bo mieć w TVI to jest wygoda! Nie których rozumie że nie stać na to ale nie którzy sobie na to żydzą i nie rozumie jak ktoś kogo stać żałuje sobie na oglądanie swojego kochanego klubu.
0
Komentarz usunięty
0
Witam jestem stałym abonament Nc+ a wcześniej Cyfra + od 16 lat to jak oni potraktowali ludzi to jest nie do opisania bo w trakcie umowy sobie wyłączają 3 ligi i nic sobie z tego nie robią!!!
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
3
Zobaczymy w poniedziałek jak Barca będzie prowadzić do przerwy z Bilbo 5:0 jak miny będą mieli ci żałosne kibice Realu! Już nie mogę się doczekać poniedziałku jak przejdziemy jak walec Bilbo bo wierze w tą drużyny Vamos Barca do boju ...
0
Wole kurdupla Mascherno niż Rudego bez formy
0
a kto powiedział że ma się wracać Messi do obrony
0
Mój skład na poniedziałek Bravo-Alves-Piqué-Mascherno-Vermalen-Busquets-Iniesta-Messi-Suarez-Pedro-Sandro! ja bym tak zrobił Messi z Iniesta w pomocy to może rozwiązać nasz problem.
3
Ludzie...ogarnijcie się to nie wina tylko Alvesa bo zagrał słabo ,cała drużyna grała wielkie GGGGGGGGGG nawet Messi zagrał słabo to że dostaliśmy smary to jest wina całego zespołu!
0
dzięki stary choć mam 33 lata to mam problem z pisownia od dziecka już taki się urodziłem i tego nie zmienie nie moja winna a nie którzy tu nie potrafią pojęcia że to choroba pozdrawiam.
1
Boże jakich my mamy żałosnych nie których kibiców czy oni są ślepi nie ma tłumaczenia że nie grał Neymar,Alba,Pique, i Rakitić z Iniesta odpoczynku bo Bilbo ma 3 razy gorszą ławkę a brakowało 6 podstawowych ,prawda jest taka że dostaliśmy becki bo cała drużyna grał wielkie GGGGGGGGGGGGGGG
0
ty się zastanów od kiedy to Messi,Suarez,Alves,Mascharno,Ter Stegen, to rezerwy człowieku pewnie jesteś kolejnym sezonowcem co wielkie gów..........no wie o tym klubie .Prawda jest tak ośmieszyliśmy się bo nie porównuje rezerw Barcy do Bilbo gdzie grało bez 6 podstawowych graczy dzieciaku.
0
no racja ale nie dawaj porównania naszego zaplecza piłkarzy przeciwko przeciętnej drużny La liga sory ale Bilbo to nie Real czy Bayern czy Chelsi że mają taki rezerwowych
0
To co widzę dziś po pierwszej połowie to jest masakra to nie Bilbo jest takie mocne,tylko my gramy piach i nie ma co tu od razu jechać o lini pomocy bo cała drużyna gra piach .Najbardziej mnie wkurza że Bilbo gra bez 6 podstawowych graczy i nie potrafimy sobie stwarzać sytuacji ,przeciwko rezerwą Bilbo! Wyobraźcie jakby u nas nie grał 6 podstawowych co by się działo .Co można zmienić Sergi Roberto za Rakiticia i Iniesta za Rafhinie
0
Dokładnie kolego jeszcze do Wolskiego i Laskowskiego bym dołączył Nachornego,Twarowskiego i Orłowskiego pozdrawiam.
1
Witam i przepraszam bardzo że nie na temat ale oglądałem 30 minut meczu Bayernu :Hamburgiem, jakbyście posłuchali co gada Hajto jaki on jest żałosny że Bayern nie wygrał LM przez Kontuzje i powtarzał to z 10 razy bo tak to by wygrał na bank .Zero pokory do Barcy i innych klubów .Bo takie wymówki może mieć każdy chyba zapomniał jak dostał Bayern lanie od Realu 4:0 i od nas 3:0 ,żałosny jest ten Hajto co on tam gada .Dziś następny ekspert będzie komentował TVP Żewłakow kolejne żygi mam nadzieje że Laskowski go zagłuszy .