haha widzę że masz pojęcie o Barcelonie super haha jakim Cudem Mathie tam byś wystawił jak ma kontuzje i nawet nie jest powołany haha. Żal mi że Barca ma takich kibiców jak ty pozdrawiam
Obstawiam w środę taki skład Ter Stegen-Adriano-Bartra-Vermalen-Alba-Busi-Mascherno -Rakitić-Sandro-Messi-Munir .A ci co piszą że to tylko mecz o pietruszkę to niech się dobrze zastanowią czy warto przegrać i wprowadzić nie miłą atmosferę ? Remis z Valencia a teraz porażka
Siema masz kolego racje Leo musi grać i aż takich totalnych rezerw bym nie wystawiał jak tu chcę 70% ludzi .Ok mecz jest o pietruszkę ale nie do końca po ma robić się nie miał atmosfera po porażce!!! Mój skład na środę Ter Stegen-Alves-Bartra-Vermalen-Adriano-Mascherno-Rakitić bo znowu zalicza spadek formy -Sergi Roberto jeśli jest gotowy 100% - Sandro-Messi-Munir
To kim zagrasz niby w pomocy tylko mi nie pisz Iniesty,Rakiticia,Mascherno bo to pierwsza 11 i przypomne Samper i Gumbau to defensywni pomocnicy a wiem Lucho dasz do pomocy
Panowie nie ma co się przejmować tym remisem bo to zawsze był bardzo trudne teren ,ważne że punkt sobie dopisaliśmy z bardzo ciężkiego terenu .Co mnie może martwić to że Valencia grała bez 5 podstawowych graczy i sprawiła nam problemy ,mam nadzieje że jak Real to pojedziemy w styczniu też będą gryźli trawę . I jeszcze jedno Atletico też ma wyjazd do Valenci a my mamy z górki w następnej rundzie bo Real ,Atletico,Valencie,Seville,Celte mamy na CN.
Witam panowie dziś zwycięstwo jest obowiązkowe innej opcji nie widzę ,wiem że Valencia to trundny rywal i jeszcze u siebie gra ale dam argumenty dlaczego 3 punkty muszą być !!! 1 Valencia ma plagę kontuzji :Alves, Barragán, Mustafi, Orban, André Gomes, Feghouli i Rodrigo Moreno. Do treningów z zespołem wrócił Negredo, choć nie jest jeszcze w pełni sił. Za kartki pauzują Cancelo i Fuego 2 Są bez formy 3 Zmiana trenera 4 Barca jest w mega gazie wiec nie możemy tego spier.........................pozdrawiam
Witam każdy co oglądał w niedziele mecz Sevilli z Valencia i widział kartki czerwone dla Valenci wie że był bardzo zasłużone i jeśli Valencia się odwoła i jej anulują to będzie wiadomo że Prezes LFP który jestem kibicem Realu jej anulował będzie to już nie żałosne tylko korupcją bo nam jakoś nie pamiętam żeby kartki anulowali ostatnio .
Jutro bym chciał zobaczyć taki skład Masip-Adriano-Bartra-Vermalen-Mathie-Samper-i dalej już nie da się rotować jeśli chodzi o pomoc bo nie ma kim to będzie Iniesta-Rakitić -Sandro-Munir i Messi ,Leo może grać bo 2 miechy nie grał nie łapie gaz
Ja nawet nie czytam tych bzdur że Leo czy Neymar mogą odejść .Nawet na Neymara jestem pewny że nie odejdzie pomiędzy MNS jest taka duża chemia i gdzie Neymar będzie miał lepiej żeby co roku walczyć o LM .I jestem świecie przekonany że niedługo pojawi się info Neymar przedłużył kontrakt .
Z tym się zgodzę co o komentarz Wolskiego bo jest najlepszy z wszystkich komentatorów a po nim Laskowski a co do ramówki wole i tak Eleven bo Mirosławski czy Ostrowski nie są tacy tragiczni ,wole ich słuchać niż Labogi to tak jakbym słuchał Żewłakowa albo Iwanskiego czy Jaśine lub Jońce.
Witam na początku wyzywałem strasznie że Eleven ma teraz ligę i będzie trzeba dopłacać za co już się płaciło!!! Teraz jestem zadowolony bo Canl+ nie miał takiej gali i jeszcze długa mało tego w przerwie teraz są podsumowanie pierwszej połowy i dużo wywiadów po każdym meczu nic tylko cieszyć się.
Nie ma innej opcji 1 Messi 2 Neymar 3 Gol Gol Gol bo to będzie skandal jak najlepszy nurek świata będzie 2 ,Ci co głosowali to chyba zapomnieli jak nurek uderzył piłkarza Cordoby krótka mają pamięć ,mało tego oni są ślepi że Ronaldo nie ma meczu gdzie nurkuje i macha rączkami i strzela gole do pustaka albo z karnych bo inaczej nie pamiętam jego gola
0
No i się ciesze bardzo choć ma pojęcie pozdrawiam
0
haha widzę że masz pojęcie o Barcelonie super haha jakim Cudem Mathie tam byś wystawił jak ma kontuzje i nawet nie jest powołany haha. Żal mi że Barca ma takich kibiców jak ty pozdrawiam
0
No dobrze za Mascherno czy Busiego może zawsze zagrać Gumbau czy Samper ale pokaż mi opcje dla Alby kolego ????????????
0
Obstawiam w środę taki skład Ter Stegen-Adriano-Bartra-Vermalen-Alba-Busi-Mascherno -Rakitić-Sandro-Messi-Munir .A ci co piszą że to tylko mecz o pietruszkę to niech się dobrze zastanowią czy warto przegrać i wprowadzić nie miłą atmosferę ? Remis z Valencia a teraz porażka
2
A mnie dziwi twój komentarz bo chyba ktoś tu nie zna przepisów LM pozdrawiam
0
Pełna lista powołanych na Bayer : http://pbs.twimg.com/media/CVn5GZhUYAAwt4K.jpg
1
Siema masz kolego racje Leo musi grać i aż takich totalnych rezerw bym nie wystawiał jak tu chcę 70% ludzi .Ok mecz jest o pietruszkę ale nie do końca po ma robić się nie miał atmosfera po porażce!!! Mój skład na środę Ter Stegen-Alves-Bartra-Vermalen-Adriano-Mascherno-Rakitić bo znowu zalicza spadek formy -Sergi Roberto jeśli jest gotowy 100% - Sandro-Messi-Munir
0
To ty się spinasz kolego a może w pomocy zagra Masip!!! Chyba że chcesz żeby Barca przegrała bo Bayer gra o życie
0
To kim zagrasz niby w pomocy tylko mi nie pisz Iniesty,Rakiticia,Mascherno bo to pierwsza 11 i przypomne Samper i Gumbau to defensywni pomocnicy a wiem Lucho dasz do pomocy
0
No i co że broni, nie może raz zagrać Bravo
3
Mój skład na Bayer : Bravo-Alves-Bartra-Vermalen-Adriano-Samper-Sergi Roberto jeśli będzie gotowy -Rakitić-Sandro-Messi-Munir
0
No Messi zagrał bardzo słabo albo powoli złapie formę i będzie dobrze
1
Panowie nie ma co się przejmować tym remisem bo to zawsze był bardzo trudne teren ,ważne że punkt sobie dopisaliśmy z bardzo ciężkiego terenu .Co mnie może martwić to że Valencia grała bez 5 podstawowych graczy i sprawiła nam problemy ,mam nadzieje że jak Real to pojedziemy w styczniu też będą gryźli trawę . I jeszcze jedno Atletico też ma wyjazd do Valenci a my mamy z górki w następnej rundzie bo Real ,Atletico,Valencie,Seville,Celte mamy na CN.
1
TVP Sport pokaże Klubowe MŚ proszę mnie nie banować
2
Witam panowie dziś zwycięstwo jest obowiązkowe innej opcji nie widzę ,wiem że Valencia to trundny rywal i jeszcze u siebie gra ale dam argumenty dlaczego 3 punkty muszą być !!! 1 Valencia ma plagę kontuzji :Alves, Barragán, Mustafi, Orban, André Gomes, Feghouli i Rodrigo Moreno. Do treningów z zespołem wrócił Negredo, choć nie jest jeszcze w pełni sił. Za kartki pauzują Cancelo i Fuego 2 Są bez formy 3 Zmiana trenera 4 Barca jest w mega gazie wiec nie możemy tego spier.........................pozdrawiam
0
Komentarz usunięty
2
To się mylisz to jest nagłośnienie na cały świat skoro są takie przepisy to muszą i wyrzucić kolego
0
0
No fajnie tylko Leo nie dostanie nawet powołania bo nawet nie trenował z drużyna tylko na siłowni
0
0
Witam każdy co oglądał w niedziele mecz Sevilli z Valencia i widział kartki czerwone dla Valenci wie że był bardzo zasłużone i jeśli Valencia się odwoła i jej anulują to będzie wiadomo że Prezes LFP który jestem kibicem Realu jej anulował będzie to już nie żałosne tylko korupcją bo nam jakoś nie pamiętam żeby kartki anulowali ostatnio .
24
Jutro bym chciał zobaczyć taki skład Masip-Adriano-Bartra-Vermalen-Mathie-Samper-i dalej już nie da się rotować jeśli chodzi o pomoc bo nie ma kim to będzie Iniesta-Rakitić -Sandro-Munir i Messi ,Leo może grać bo 2 miechy nie grał nie łapie gaz
0
Ja nawet nie czytam tych bzdur że Leo czy Neymar mogą odejść .Nawet na Neymara jestem pewny że nie odejdzie pomiędzy MNS jest taka duża chemia i gdzie Neymar będzie miał lepiej żeby co roku walczyć o LM .I jestem świecie przekonany że niedługo pojawi się info Neymar przedłużył kontrakt .
0
W związku z tym, że Neymar znalazł się w trójce finalistów Złotej Piłki, Barcelona musi zapłacić Santosowi 2 mln euro.
0
od 2016 wchodzi nowy konkurs na najlepszego aktora w symulowaniu! Gali jeszcze nie było a już do 2020 Ronaldo wygrał wszystkie konkursy
0
Z tym się zgodzę co o komentarz Wolskiego bo jest najlepszy z wszystkich komentatorów a po nim Laskowski a co do ramówki wole i tak Eleven bo Mirosławski czy Ostrowski nie są tacy tragiczni ,wole ich słuchać niż Labogi to tak jakbym słuchał Żewłakowa albo Iwanskiego czy Jaśine lub Jońce.
1
Witam na początku wyzywałem strasznie że Eleven ma teraz ligę i będzie trzeba dopłacać za co już się płaciło!!! Teraz jestem zadowolony bo Canl+ nie miał takiej gali i jeszcze długa mało tego w przerwie teraz są podsumowanie pierwszej połowy i dużo wywiadów po każdym meczu nic tylko cieszyć się.
0
Nie ma innej opcji 1 Messi 2 Neymar 3 Gol Gol Gol bo to będzie skandal jak najlepszy nurek świata będzie 2 ,Ci co głosowali to chyba zapomnieli jak nurek uderzył piłkarza Cordoby krótka mają pamięć ,mało tego oni są ślepi że Ronaldo nie ma meczu gdzie nurkuje i macha rączkami i strzela gole do pustaka albo z karnych bo inaczej nie pamiętam jego gola
0
Ma ktoś dokładne dane Goli i asyst pierwszej 6 w 2015 czyli Messiego ,Ronaldo,Neymara,Suareza,Lewgo , Aubameyang
0
Dzięki bardzo stary za pomóc mój kolega też bardzo dziękuje