0

No i się ciesze bardzo choć ma pojęcie pozdrawiam

0

haha widzę że masz pojęcie o Barcelonie super haha jakim Cudem Mathie tam byś wystawił jak ma kontuzje i nawet nie jest powołany haha. Żal mi że Barca ma takich kibiców jak ty pozdrawiam

0

No dobrze za Mascherno czy Busiego może zawsze zagrać Gumbau czy Samper ale pokaż mi opcje dla Alby kolego ????????????

0

Obstawiam w środę taki skład Ter Stegen-Adriano-Bartra-Vermalen-Alba-Busi-Mascherno -Rakitić-Sandro-Messi-Munir .A ci co piszą że to tylko mecz o pietruszkę to niech się dobrze zastanowią czy warto przegrać i wprowadzić nie miłą atmosferę ? Remis z Valencia a teraz porażka

2

A mnie dziwi twój komentarz bo chyba ktoś tu nie zna przepisów LM pozdrawiam

0

Pełna lista powołanych na Bayer : http://pbs.twimg.com/media/CVn5GZhUYAAwt4K.jpg

1

Siema masz kolego racje Leo musi grać i aż takich totalnych rezerw bym nie wystawiał jak tu chcę 70% ludzi .Ok mecz jest o pietruszkę ale nie do końca po ma robić się nie miał atmosfera po porażce!!! Mój skład na środę Ter Stegen-Alves-Bartra-Vermalen-Adriano-Mascherno-Rakitić bo znowu zalicza spadek formy -Sergi Roberto jeśli jest gotowy 100% - Sandro-Messi-Munir

0

To ty się spinasz kolego a może w pomocy zagra Masip!!! Chyba że chcesz żeby Barca przegrała bo Bayer gra o życie

0

To kim zagrasz niby w pomocy tylko mi nie pisz Iniesty,Rakiticia,Mascherno bo to pierwsza 11 i przypomne Samper i Gumbau to defensywni pomocnicy a wiem Lucho dasz do pomocy

0

No i co że broni, nie może raz zagrać Bravo

3

Mój skład na Bayer : Bravo-Alves-Bartra-Vermalen-Adriano-Samper-Sergi Roberto jeśli będzie gotowy -Rakitić-Sandro-Messi-Munir

0

No Messi zagrał bardzo słabo albo powoli złapie formę i będzie dobrze

1

Panowie nie ma co się przejmować tym remisem bo to zawsze był bardzo trudne teren ,ważne że punkt sobie dopisaliśmy z bardzo ciężkiego terenu .Co mnie może martwić to że Valencia grała bez 5 podstawowych graczy i sprawiła nam problemy ,mam nadzieje że jak Real to pojedziemy w styczniu też będą gryźli trawę . I jeszcze jedno Atletico też ma wyjazd do Valenci a my mamy z górki w następnej rundzie bo Real ,Atletico,Valencie,Seville,Celte mamy na CN.

1

TVP Sport pokaże Klubowe MŚ proszę mnie nie banować

2

Witam panowie dziś zwycięstwo jest obowiązkowe innej opcji nie widzę ,wiem że Valencia to trundny rywal i jeszcze u siebie gra ale dam argumenty dlaczego 3 punkty muszą być !!! 1 Valencia ma plagę kontuzji :Alves, Barragán, Mustafi, Orban, André Gomes, Feghouli i Rodrigo Moreno. Do treningów z zespołem wrócił Negredo, choć nie jest jeszcze w pełni sił. Za kartki pauzują Cancelo i Fuego 2 Są bez formy 3 Zmiana trenera 4 Barca jest w mega gazie wiec nie możemy tego spier.........................pozdrawiam

0

Komentarz usunięty

2

To się mylisz to jest nagłośnienie na cały świat skoro są takie przepisy to muszą i wyrzucić kolego

0

0

No fajnie tylko Leo nie dostanie nawet powołania bo nawet nie trenował z drużyna tylko na siłowni

0

0

Witam każdy co oglądał w niedziele mecz Sevilli z Valencia i widział kartki czerwone dla Valenci wie że był bardzo zasłużone i jeśli Valencia się odwoła i jej anulują to będzie wiadomo że Prezes LFP który jestem kibicem Realu jej anulował będzie to już nie żałosne tylko korupcją bo nam jakoś nie pamiętam żeby kartki anulowali ostatnio .

24

Jutro bym chciał zobaczyć taki skład Masip-Adriano-Bartra-Vermalen-Mathie-Samper-i dalej już nie da się rotować jeśli chodzi o pomoc bo nie ma kim to będzie Iniesta-Rakitić -Sandro-Munir i Messi ,Leo może grać bo 2 miechy nie grał nie łapie gaz

0

Ja nawet nie czytam tych bzdur że Leo czy Neymar mogą odejść .Nawet na Neymara jestem pewny że nie odejdzie pomiędzy MNS jest taka duża chemia i gdzie Neymar będzie miał lepiej żeby co roku walczyć o LM .I jestem świecie przekonany że niedługo pojawi się info Neymar przedłużył kontrakt .

0

W związku z tym, że Neymar znalazł się w trójce finalistów Złotej Piłki, Barcelona musi zapłacić Santosowi 2 mln euro.

0

od 2016 wchodzi nowy konkurs na najlepszego aktora w symulowaniu! Gali jeszcze nie było a już do 2020 Ronaldo wygrał wszystkie konkursy

0

Z tym się zgodzę co o komentarz Wolskiego bo jest najlepszy z wszystkich komentatorów a po nim Laskowski a co do ramówki wole i tak Eleven bo Mirosławski czy Ostrowski nie są tacy tragiczni ,wole ich słuchać niż Labogi to tak jakbym słuchał Żewłakowa albo Iwanskiego czy Jaśine lub Jońce.

1

Witam na początku wyzywałem strasznie że Eleven ma teraz ligę i będzie trzeba dopłacać za co już się płaciło!!! Teraz jestem zadowolony bo Canl+ nie miał takiej gali i jeszcze długa mało tego w przerwie teraz są podsumowanie pierwszej połowy i dużo wywiadów po każdym meczu nic tylko cieszyć się.

0

Nie ma innej opcji 1 Messi 2 Neymar 3 Gol Gol Gol bo to będzie skandal jak najlepszy nurek świata będzie 2 ,Ci co głosowali to chyba zapomnieli jak nurek uderzył piłkarza Cordoby krótka mają pamięć ,mało tego oni są ślepi że Ronaldo nie ma meczu gdzie nurkuje i macha rączkami i strzela gole do pustaka albo z karnych bo inaczej nie pamiętam jego gola

0

Ma ktoś dokładne dane Goli i asyst pierwszej 6 w 2015 czyli Messiego ,Ronaldo,Neymara,Suareza,Lewgo , Aubameyang

0

Dzięki bardzo stary za pomóc mój kolega też bardzo dziękuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?