2

UEFA to niech się weźmie za sędziów w Hiszpanii anie tylko potrafią kary wprowadzać żeby dla siebie mieć kasę jeszcze i mało .Dlaczego nie wprowadzą powtórek video ,wystarczyły by tylko 3 w meczu dla każdej drużyny i to jest kłamstwo że by zwolniło grę ,więcej czasu starci czasu sędzia na kłótnie a takie sprawdzenie by trwało max 10 sekund .

1

Jak mi ktoś napisze że gramy dobrze to je.........b,, śmiechem panowie my gramy z Rayo u siebie mam autostradę a strzelemy z karnych. Jak lucho ma jaja to dla naszego dobra żeby czasami nie zremisować tego meczu to już Pique do zmiany za Bartre a za Sandro -Munir i niech idzie ten styczeń i papa dla Sandro,Munira nie mogę na nich patrzeć .

2

a ja się z Tobą nie zgodzę bo chyba zapomniałeś jak Barca Guradioli dzięki sędzią znalazła się w finale 2009 i taka jest prawda bo chociaż kocha Barce od 1992 roku i nie cierpię Chelsi jak Realu to wtedy Barca nie zasłużyła na finał bo ogólnie grała w LM na farcie taka jest prawda dziecko

0

dokładnie stary puste słowo bo jak czytam komentarze dzieci które wrócił ze szkoły to brak słów .Chyba zapomnieli jak Guradiola się ślizgał w LM gdy wygrywał LM 2009 gdzie tak szczerze Barcy nie powino być finale każdy wie dobrze że chodzi mi o mecz z Chelsi a Barca Lucho przechodził LM jak Walec

0

prędzej niż losowanie było haha a Losowanie było gdzieś 50 minut temu kolego

0

Rywal Barcy Pk to -Villanovense

1

za 31 minut koleszko

0

Witam wie ktoś czy można gdzieś na żywo zobaczyć losowanie PK

0

Witam orientuje się ktoś czy jakiś TVi pokaże losowanie dziś PK ???

0

Dokładnie tak jest mi jak się kończy umowa wysyłam im wypowiedzenie i dzwonią co 3 dni i wtedy ty masz karty w ręku.

0

http://ncplus.pl/strefa-abonenta/aktualnosci/specjalna-oferta-kanalow-eleven-sports wiedziałem że max 10 zł mogą zrobić dla tych co mają pakiet Canl bo inaczej nikt by się nie zgodził .

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

dzięki stary ale ja wiedziałem tego samego dnia kiedy Eleven dali w Nc+ bo mam cały pakiety canl+ i miało być do 15 darmo a potem jakaś kwota .

0

Witam sorki że nie w temacie ale czy może ktoś się orientuje czy jest wstępna za Eleven w NC+ bo dziś mamy 12 a do 15 miało być darmo dla tych co mają cały pakiet Canl+ i nic nie ma w tym temacie pozdrawiam.

0

Człowieku zejdź na ziemie co to są za osiągnięcia

1

Lewy w pierwszej 3 za co niby normalnie kawał roku 3 miejsce należy się Neymarowi tak jak psu buda .

0

Witam mam pytanko sory że nie w temacie ,orientuję się ktoś czy wiadomo ile będą kosztować te dwa kanały Eleven jak ma ktoś cała pakiet Canl+. I dziwi mnie jeszcze jedna rzecz na player.pl była wcześniej wiadomość że do 30 września tylko za dramo a działa cały czas pozdrawiam.

0

Komentarz usunięty

0

Każdy ma swoje zdanie a jak uda się go kupić w styczniu to co wtedy napiszesz??? Że ty się pogrążyłeś kolego pozdrawiam.

0

Co to jest 30 baniek za młodego 23 latka dobrego , brać z miejsca kasa przecież jest za Pedro i sprzedać w zime Munira i Sandro i kupić jeszcze jednego napastnika i jedziemy po obrone LM bo myśle to jest najważniejsze w tym sezonie a Real niech sobie łyka PK a my bierzemy majstra i LM.

0

0

Panowie Real dziś zremisował przez samoluba bo mieli po 80 minucie piłkę meczowo żeby zabić mecz ale Ronaldo nie widział dwóch kolegów bez krycia i za to lubie Ronaldo że nie podaje haha.

0

I co z tego ważne że urwali punkty białym i symulant nic nie strzelił.

2

A ja będę szcześliwy jak Atletico chociaż ten mecz zremisuję i nie łudzę się na wygrna Atletico bo grają słabo a Real gra dziś naprawde dobrze.

3

Chyba kolega zapomniła jak na stronie białych świętowali kontuzje Leo a potem Iniesty .

2

Napisze tak i możecie sobie mnie atakować ale ci co się tak bardzo podniecają Bayernem a nadal nie dotarło do was że Bayern gra w lidzę ogórkowej , mało tego jak Bayern nie może sędzia pomoże.Jak my wrócimy do pełnej formy i bez kontuzji to byśmy rozjechali Bayern jak walec.

0

Czuję że to jest ten sezon gdzie zrobimy mega gula Realowi i obronim LM

0

Żal mi ciebie co ty piszesz , chyba meczu nie widziałeś bo graliśmy dobrze tylko zabrakło szcześćia .A z drużyna jest się na dobre i złe chwile. A ty jesteś z dwóch typu kibiców albo GB albo kolejne sezonowice!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?