No rzeczywści potęga haha chyba kolega nie zna historii : 1989/90: 2. miejsce w Serie A; finał Pucharu Włoch; Puchar Europy; Superpuchar Europy; Puchar Interkontynentalny
1990/91: 2. miejsce w Serie A; Superpuchar Europy; Puchar Interkontynentalny
1991/92: Scudetto.svg Mistrzostwo Włoch
1992/93: Scudetto.svg Mistrzostwo Włoch; Superpuchar Włoch; finał Pucharu Europy
1993/94: Scudetto.svg Mistrzostwo Włoch; Superpuchar Włoch; Puchar Europy; porażka w Superpucharze Europy[18]; porażka w Pucharze Interkontynentalnym[18]
1994/95: 4. miejsce w Serie A; Superpuchar Włoch; finał Pucharu Europy; Superpuchar Europy; porażka w Pucharze Interkontynentalnym
1995/96: Scudetto.svg Mistrzostwo Włoch
1996/97: 11. miejsce w Serie A; porażka w Superpucharze Włoch
1997/98: 10. miejsce w Serie A; finał Pucharu Włoch
1998/99: Scudetto.svg Mistrzostwo Włoch!!!
Panie Capello nie masz prawa porównywać Barcy do Milanu bo Barca wygrała w 2009 roku 6 pucharów w jednym roku kalendarzowym a w 2015 roku 5 pucharów!!! Wiec twoje porównania są nie na miejscu Panie Capello!
No rzeczywiście ten co pisał ten artykuł jest bardzo inteligentny że Real ma łatwy kalendarz! chyba ktoś tu zapomniał że Deportivo to rewelacja sezonu a co do Valenci to ich stadion to twierdza ,nikt tam jeszcze nie wygrał
Munira i Sandro sprzedać i tak nic z nich nie będzie ,nikt nie dostał tyle minut co oni .Bo albo Neymar miał kontuzje albo Messi i nie potrafili nawet sobie stworzyć sytuacji z Chinolami a z 3 ligą na wyjeździe grali jak u mnie 4 liga
Boże ludzie wy wierzycie w te głupoty prasy .Wystarczy pomyśleć spokojnie skąd taki dzień dziennikarz by wiedział że dzwonili do siebie ,nawet jeśli to by była prawda co ma podsłuch założony haha . A tak naprawdę to pół europy chcę kupić Neymara ale jego miejsce jest tu i nigdzie się nie wybiera .Jest tu szczęśliwy i to było jego marzenie grać grać w Barcelonie .
I co z tego nam potrzeba doświadczonego napastnika który będzie pogodzony z ławką i będzie w stanie odwrócić losy spotkania a nie młokosa ze szkółki .Mam już dosyć Bojanów , Jeffrénów, Munirów,Sandrów .Błędem było sprzedać Pedro który był solidnym rezerwowym i bez formy wciągał ich wszystkich nosem
Słuchaj kolego od stycznia mamy przesyt pomocników - Iniesta-Turam-Rakitić-Seri Roberto może grać też Mascherno a w Marcu wróci Rafa a w lato Halović .Wiec pytam grzecznie gdzie chcesz go upchać .Mało tego nam potrzeba napastnika a nie pomocnika
Sprzedać go to samo Munira i będzie kasa napastnika który będzie radził sobie z 3 ligami czy chinolami bo oni dostali tyle szans że masakra i raz im się udało strzelić 3 lidze .To jest Barca a nie 2 liga
Jak czytam nie które komentarze to nie wiem czy się śmiać czy płakać .Boże ludzie właśnie dobrze że trafiliśmy na solidny zespół bo Barca na zespoły z górnej pułki strasznie się spina .Arsenal już pokazał jaki jest wielki jak cudem awansował i dostał piątek od Bayernu .Nie ważne że to Bayern to jest Liga Mistrzów a nie liga podwórkowa
0
Dzięki koleszko pozdrawiam
0
Witam to Alex Vidal i Arda jeszcze nie mogą dostać powołania na jutro ?
0
No tak zwłaszcza po brutalnym faul wczoraj na Benzemie z Real Sociedad ale oliwa zawsze sprawiedliwa i Ronaldo zabawił się w Ramosa haha
0
UWAGA Z OSTATNIEJ CHWILI!!! OFICJALNIE Dienis Czeryszew sędzią meczu Realu!!! Pozdrowienia z podłogi
6
Filmik z treningu
0
No rzeczywści potęga haha chyba kolega nie zna historii : 1989/90: 2. miejsce w Serie A; finał Pucharu Włoch; Puchar Europy; Superpuchar Europy; Puchar Interkontynentalny
1990/91: 2. miejsce w Serie A; Superpuchar Europy; Puchar Interkontynentalny
1991/92: Scudetto.svg Mistrzostwo Włoch
1992/93: Scudetto.svg Mistrzostwo Włoch; Superpuchar Włoch; finał Pucharu Europy
1993/94: Scudetto.svg Mistrzostwo Włoch; Superpuchar Włoch; Puchar Europy; porażka w Superpucharze Europy[18]; porażka w Pucharze Interkontynentalnym[18]
1994/95: 4. miejsce w Serie A; Superpuchar Włoch; finał Pucharu Europy; Superpuchar Europy; porażka w Pucharze Interkontynentalnym
1995/96: Scudetto.svg Mistrzostwo Włoch
1996/97: 11. miejsce w Serie A; porażka w Superpucharze Włoch
1997/98: 10. miejsce w Serie A; finał Pucharu Włoch
1998/99: Scudetto.svg Mistrzostwo Włoch!!!
0
Panie Capello nie masz prawa porównywać Barcy do Milanu bo Barca wygrała w 2009 roku 6 pucharów w jednym roku kalendarzowym a w 2015 roku 5 pucharów!!! Wiec twoje porównania są nie na miejscu Panie Capello!
0
16:00 FC Barcelona - Atlético de Madrid 30 STYCZNIA OFICJALNIE
0
No rzeczywiście ten co pisał ten artykuł jest bardzo inteligentny że Real ma łatwy kalendarz! chyba ktoś tu zapomniał że Deportivo to rewelacja sezonu a co do Valenci to ich stadion to twierdza ,nikt tam jeszcze nie wygrał
0
Munira i Sandro sprzedać i tak nic z nich nie będzie ,nikt nie dostał tyle minut co oni .Bo albo Neymar miał kontuzje albo Messi i nie potrafili nawet sobie stworzyć sytuacji z Chinolami a z 3 ligą na wyjeździe grali jak u mnie 4 liga
0
Co za de......... pracują w zarządzie że sprzedali a teraz chcą kupić z powrotem! A tak naprawdę nam potrzebny jest jest taki Villa a nie Denis
0
A ja ci proponuję ruszyć mózgiem że Deulofeu jest za słaby nawet na ławkę do Barcy
3
a co brakuję nam kogoś do koszenia trawy! Dobry żart nam nie trzeba samolubów jak dobrze że Lucho go się pozbył
0
Boże ludzie wy wierzycie w te głupoty prasy .Wystarczy pomyśleć spokojnie skąd taki dzień dziennikarz by wiedział że dzwonili do siebie ,nawet jeśli to by była prawda co ma podsłuch założony haha . A tak naprawdę to pół europy chcę kupić Neymara ale jego miejsce jest tu i nigdzie się nie wybiera .Jest tu szczęśliwy i to było jego marzenie grać grać w Barcelonie .
0
Komentarz usunięty
1
Moim marzeniem na nowy rok wypożyczyć na pół roku R 10 dał by rade przy takich gwiazdach
0
I co z tego nam potrzeba doświadczonego napastnika który będzie pogodzony z ławką i będzie w stanie odwrócić losy spotkania a nie młokosa ze szkółki .Mam już dosyć Bojanów , Jeffrénów, Munirów,Sandrów .Błędem było sprzedać Pedro który był solidnym rezerwowym i bez formy wciągał ich wszystkich nosem
0
Słuchaj kolego od stycznia mamy przesyt pomocników - Iniesta-Turam-Rakitić-Seri Roberto może grać też Mascherno a w Marcu wróci Rafa a w lato Halović .Wiec pytam grzecznie gdzie chcesz go upchać .Mało tego nam potrzeba napastnika a nie pomocnika
2
Po co nam kolejny pomocnik ? nam trzeba napastnika a w styczniu sprzedać Munira,Sandro,Douglas a w lato - Adriano,Mathie
0
Nie 431 jak ci coś nie pasuję
0
Jak mu się nie podoba i ma psuć atmosferę to znajdziemy na jego miejsce 20 innych proste
4
Sprzedać go to samo Munira i będzie kasa napastnika który będzie radził sobie z 3 ligami czy chinolami bo oni dostali tyle szans że masakra i raz im się udało strzelić 3 lidze .To jest Barca a nie 2 liga
11
Ja tam bym sprzedał jednego i drugiego
0
4:32 najlepszy sędzia który nie kibicuję Realowi
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Jak czytam nie które komentarze to nie wiem czy się śmiać czy płakać .Boże ludzie właśnie dobrze że trafiliśmy na solidny zespół bo Barca na zespoły z górnej pułki strasznie się spina .Arsenal już pokazał jaki jest wielki jak cudem awansował i dostał piątek od Bayernu .Nie ważne że to Bayern to jest Liga Mistrzów a nie liga podwórkowa
3
0
No może mu osobiście powiem na meczu z Betisem a potem wpije kawę z Messim ,Neymarem,Suarezem i Iniesta .Głupia odpowiedz to masz też durną odpowiedź