0

Dzięki koleszko pozdrawiam

0

Witam to Alex Vidal i Arda jeszcze nie mogą dostać powołania na jutro ?

0

No tak zwłaszcza po brutalnym faul wczoraj na Benzemie z Real Sociedad ale oliwa zawsze sprawiedliwa i Ronaldo zabawił się w Ramosa haha

0

UWAGA Z OSTATNIEJ CHWILI!!! OFICJALNIE Dienis Czeryszew sędzią meczu Realu!!! Pozdrowienia z podłogi

6

Filmik z treningu

0

No rzeczywści potęga haha chyba kolega nie zna historii : 1989/90: 2. miejsce w Serie A; finał Pucharu Włoch; Puchar Europy; Superpuchar Europy; Puchar Interkontynentalny
1990/91: 2. miejsce w Serie A; Superpuchar Europy; Puchar Interkontynentalny
1991/92: Scudetto.svg Mistrzostwo Włoch
1992/93: Scudetto.svg Mistrzostwo Włoch; Superpuchar Włoch; finał Pucharu Europy
1993/94: Scudetto.svg Mistrzostwo Włoch; Superpuchar Włoch; Puchar Europy; porażka w Superpucharze Europy[18]; porażka w Pucharze Interkontynentalnym[18]
1994/95: 4. miejsce w Serie A; Superpuchar Włoch; finał Pucharu Europy; Superpuchar Europy; porażka w Pucharze Interkontynentalnym
1995/96: Scudetto.svg Mistrzostwo Włoch
1996/97: 11. miejsce w Serie A; porażka w Superpucharze Włoch
1997/98: 10. miejsce w Serie A; finał Pucharu Włoch
1998/99: Scudetto.svg Mistrzostwo Włoch!!!

0

Panie Capello nie masz prawa porównywać Barcy do Milanu bo Barca wygrała w 2009 roku 6 pucharów w jednym roku kalendarzowym a w 2015 roku 5 pucharów!!! Wiec twoje porównania są nie na miejscu Panie Capello!

0

16:00 FC Barcelona - Atlético de Madrid 30 STYCZNIA OFICJALNIE

0

No rzeczywiście ten co pisał ten artykuł jest bardzo inteligentny że Real ma łatwy kalendarz! chyba ktoś tu zapomniał że Deportivo to rewelacja sezonu a co do Valenci to ich stadion to twierdza ,nikt tam jeszcze nie wygrał

0

Munira i Sandro sprzedać i tak nic z nich nie będzie ,nikt nie dostał tyle minut co oni .Bo albo Neymar miał kontuzje albo Messi i nie potrafili nawet sobie stworzyć sytuacji z Chinolami a z 3 ligą na wyjeździe grali jak u mnie 4 liga

0

Co za de......... pracują w zarządzie że sprzedali a teraz chcą kupić z powrotem! A tak naprawdę nam potrzebny jest jest taki Villa a nie Denis

0

A ja ci proponuję ruszyć mózgiem że Deulofeu jest za słaby nawet na ławkę do Barcy

3

a co brakuję nam kogoś do koszenia trawy! Dobry żart nam nie trzeba samolubów jak dobrze że Lucho go się pozbył

0

Boże ludzie wy wierzycie w te głupoty prasy .Wystarczy pomyśleć spokojnie skąd taki dzień dziennikarz by wiedział że dzwonili do siebie ,nawet jeśli to by była prawda co ma podsłuch założony haha . A tak naprawdę to pół europy chcę kupić Neymara ale jego miejsce jest tu i nigdzie się nie wybiera .Jest tu szczęśliwy i to było jego marzenie grać grać w Barcelonie .

0

Komentarz usunięty

1

Moim marzeniem na nowy rok wypożyczyć na pół roku R 10 dał by rade przy takich gwiazdach

0

I co z tego nam potrzeba doświadczonego napastnika który będzie pogodzony z ławką i będzie w stanie odwrócić losy spotkania a nie młokosa ze szkółki .Mam już dosyć Bojanów , Jeffrénów, Munirów,Sandrów .Błędem było sprzedać Pedro który był solidnym rezerwowym i bez formy wciągał ich wszystkich nosem

0

Słuchaj kolego od stycznia mamy przesyt pomocników - Iniesta-Turam-Rakitić-Seri Roberto może grać też Mascherno a w Marcu wróci Rafa a w lato Halović .Wiec pytam grzecznie gdzie chcesz go upchać .Mało tego nam potrzeba napastnika a nie pomocnika

2

Po co nam kolejny pomocnik ? nam trzeba napastnika a w styczniu sprzedać Munira,Sandro,Douglas a w lato - Adriano,Mathie

0

Nie 431 jak ci coś nie pasuję

0

Jak mu się nie podoba i ma psuć atmosferę to znajdziemy na jego miejsce 20 innych proste

4

Sprzedać go to samo Munira i będzie kasa napastnika który będzie radził sobie z 3 ligami czy chinolami bo oni dostali tyle szans że masakra i raz im się udało strzelić 3 lidze .To jest Barca a nie 2 liga

11

Ja tam bym sprzedał jednego i drugiego

0

4:32 najlepszy sędzia który nie kibicuję Realowi

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Jak czytam nie które komentarze to nie wiem czy się śmiać czy płakać .Boże ludzie właśnie dobrze że trafiliśmy na solidny zespół bo Barca na zespoły z górnej pułki strasznie się spina .Arsenal już pokazał jaki jest wielki jak cudem awansował i dostał piątek od Bayernu .Nie ważne że to Bayern to jest Liga Mistrzów a nie liga podwórkowa

3

0

No może mu osobiście powiem na meczu z Betisem a potem wpije kawę z Messim ,Neymarem,Suarezem i Iniesta .Głupia odpowiedz to masz też durną odpowiedź

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?