Ok Liga Mistrzów a co uważasz że Barca nie ma większej motywacji na LM i jeszcze jedno wierzysz w to że Barca na CN nic nie strzeli jak Arsenal nie może grać autobusem , tylko muszą się otworzyć i chyba zapomniałeś że Arsenal przyjeźdza na CN bez 5 podstawowych graczy o tym już nie pamiętasz!!!
Trochę szacunku do rywala bo prawie z każdym piszesz że wygramy 5:0 albo 6:0 chyba zapomniałeś jak pisałeś że z Celtą na wyjeździe graliśmy i napisałeś 0:4 dla nas albo jak graliśmy Sevilla i tak dalej bym wymieniał.
Lista powołanych na dziś Ter Stegen, Bravo, Piqué, Rakitic, Alves, Arda, Iniesta, Suárez, Messi, Neymar, Bartra, Munir, Jordi Alba, Sergi Roberto, Aleix Vidal, Vermaelen, Mathieu y Samper .
Busi odpoczywa ale nie kumam czemu w takim meczu Adriano nie dostał powołania!!!
Nie cierpię go jak Mourinho a co kto jest lepszy to na obecną chwilę nie widzę rywala dla Barcy w LM. Wiem zaraz usłyszę komentarze że lekceważę rywali a prawda jest taka jak Barca nie będzie miała kontuzji i będzie forma i będą grali na swoje 100 % to przejdzie po Bayernie jeszcze lepiej jak rok temu .A tak wogóle panie Müller pozdrowienia od Maniz
Nie mogę patrzeć na Nasser Al-Khelaifi tego pan wręcz nie da się lubić ,nie chodzi mi tu jego miliony tylko jest strasznie zarozumiały a co do Neymara to może najwyżej dostać skarpetki Neymara za 50 baniek
Z Getafe bym dał taki skład - Bravo- Vidal-Pique może grać bo i tak nie zagra z Arsenalem -Bartra- Adriano-Sergi Roberto -Arda- Rafa jeśli dostanie źielone światło -Neymar-Munir-Messi .Taki skład bo gramy u siebie i Getafe będzie grał co najmniej bez 3 podstawowych graczy bo złapali z Sevilla swoje 5 żółte w sezonie.Jeśli Rafa nie będzie gotowy to bym dał Inieste bo i tak nie grał teraz .
Jak można CR 7 porównywać do Leo w tym sezonie pan Ronaldo potrafi tylko ogórą strzelać w tym sezonie parę przykładów Bilans Ronaldo przeciwko Atletico ,Sevilli,Villareal,Barca,PSG = 0 Lepszy zespół i Ronaldo nie istnieje taka jest prawda .
Ciesz się Madrycki wychowanku że Madryt rządzi karami bo jakby inne miasto rządziło to byś dostał z 3 mecze zawieszenia.Ok atak był na piłkę ale po co w ostatniej chwili prostowałeś nogę .
Witam i jesteś kolejnym przykładem który pisze bzdury ,jak komuś z trójki nie wyjdzie mecz to zaraz zakładacie zmęczenie .A prawda jest taka że nie da się grać wszystkich meczach zaje......i nawalać gole .Jak w Niedziele Suarez strzeli 2 a Messi nic to też będziesz pisał Leo zmęczony haha.A Messi w tym sezonie nie grał 3 miechy czyli 2 miechy kontuzji + mecze w których nie grał .
Ok ale mogą grać jak już jest bezpieczny wynik albo jak gramy na CN .Dam ci przykład Bayern Monachium który miał 8 punktów przewagi już jest 5 a wcale się nie zdziwię jak w Sobotę Boruussia wygra i zrobią się 2 punkty.Nie rozumie też nie których co nie zwracają uwagi na terminarz Atletico ,które ma za sobą już mecze Barca,Realem,Sevilla,Villareal , i praktycznie gdzie mogą zgubić punkty to wyjazd do Valenci bo tak to same ogóry .A połowa ludzi już teraz by posadziła MNS na ławkę a niby czemu skoro Messi z kontuzja i w tych meczach co był zdrowy nie grał miał odpoczynku 3 miechy a Neymar ponad miecha ,Suarez też.O nie grał w każdym meczu .Ok dać odpoczynek w meczu z Getafe u siebie nawet dwójce ale nie w meczach wyjazdowych .Chyba dużo ludzi zapomniało że Rayo przegrywało Sevilla 2:0 a każdy wie jak się skończyło .
Witam MNS sobie odpocznie w meczu Getafe a teraz są wyjazdy dwa wiec nie ma co kombinować a co do zmęczenia to chyba wszyscy zapomnieli że Messi odpoczywał 2 miech jak miała kontuzje i też nie grał w paru meczach .To samo Neymar też miał kontuzje wiec ludzie...ogarnijcie się.Przyjdą mecze na CN to będą rotowani .
w czwartek nie ma co kalkulować musi wyjść pierwszy garnitur bo Atletico dziś wygrało a jak patrzyłem na ich terminarz do końca sezonu to najgorszy wyjazd w Niedziele do Valenci bo potem sam ogóry .A przypominam my gramy z Villareal na wyjeździe i wyjazd do Real Sociedad gdzie nie wygraliśmy od 2007 i jeszcze Gran Derbi i może być różnie .
Kolego oglądam każdy mecz Barcy a nawet sparingi i może wczoraj Vidal szału nie robił ale tak to gra poprawnie i jak wrzuca w pole karne to piłki nie lecą w kosmos i nie robi takich błędów jak Dani .
A co takiego wielkiego gra Alves wyjdą mu wspaniałe dwa mecze silnymi a resztę meczy gra jak dziecko w mgle i zalicza do tego dużo strat ,Co do Vidala to może nie gra już teraz wspaniale ale gra poprawnie bo Alves robi czasami taki babole że mamy farta że rywale nie potrafią tego wykorzystać
0
Ok Liga Mistrzów a co uważasz że Barca nie ma większej motywacji na LM i jeszcze jedno wierzysz w to że Barca na CN nic nie strzeli jak Arsenal nie może grać autobusem , tylko muszą się otworzyć i chyba zapomniałeś że Arsenal przyjeźdza na CN bez 5 podstawowych graczy o tym już nie pamiętasz!!!
0
No łyso jak ci wejdzie jeden mecz na 20 haha
0
Bo odpoczywa chyba to jasne że to jest ważny zawodnik sezo...............
0
z ławki tego nie zrobi haha
1
Trochę szacunku do rywala bo prawie z każdym piszesz że wygramy 5:0 albo 6:0 chyba zapomniałeś jak pisałeś że z Celtą na wyjeździe graliśmy i napisałeś 0:4 dla nas albo jak graliśmy Sevilla i tak dalej bym wymieniał.
0
Lista powołanych na dziś Ter Stegen, Bravo, Piqué, Rakitic, Alves, Arda, Iniesta, Suárez, Messi, Neymar, Bartra, Munir, Jordi Alba, Sergi Roberto, Aleix Vidal, Vermaelen, Mathieu y Samper .
Busi odpoczywa ale nie kumam czemu w takim meczu Adriano nie dostał powołania!!!
0
Nie cierpię go jak Mourinho a co kto jest lepszy to na obecną chwilę nie widzę rywala dla Barcy w LM. Wiem zaraz usłyszę komentarze że lekceważę rywali a prawda jest taka jak Barca nie będzie miała kontuzji i będzie forma i będą grali na swoje 100 % to przejdzie po Bayernie jeszcze lepiej jak rok temu .A tak wogóle panie Müller pozdrowienia od Maniz
2
Nie mogę patrzeć na Nasser Al-Khelaifi tego pan wręcz nie da się lubić ,nie chodzi mi tu jego miliony tylko jest strasznie zarozumiały a co do Neymara to może najwyżej dostać skarpetki Neymara za 50 baniek
0
Ja też chcę Dybale ale zapomnij że on teraz przyjdzie do Barcy żeby grzać ławę i grać wtedy kiedy będzie taka potrzeba .
0
Z Getafe bym dał taki skład - Bravo- Vidal-Pique może grać bo i tak nie zagra z Arsenalem -Bartra- Adriano-Sergi Roberto -Arda- Rafa jeśli dostanie źielone światło -Neymar-Munir-Messi .Taki skład bo gramy u siebie i Getafe będzie grał co najmniej bez 3 podstawowych graczy bo złapali z Sevilla swoje 5 żółte w sezonie.Jeśli Rafa nie będzie gotowy to bym dał Inieste bo i tak nie grał teraz .
0
Naucz się czytać kolego
0
Tak w tym sezonie Ronaldo strzelił 15 Atletico 19 Sevilla rozbawiłeś mnie haha
0
Jak można CR 7 porównywać do Leo w tym sezonie pan Ronaldo potrafi tylko ogórą strzelać w tym sezonie parę przykładów Bilans Ronaldo przeciwko Atletico ,Sevilli,Villareal,Barca,PSG = 0 Lepszy zespół i Ronaldo nie istnieje taka jest prawda .
0
Chyba ktoś tu nie zna przepisów to była próba złamania nogi
1
Barça Line-up: Bravo, Alves, Alba, Mascherano,Piqué,Rakitic, Busquets, Arda,Messi ,Suárez , Munir.
1
Oficjalnie Petr Cech nie zagra w rewanżowym meczu z Barceloną na Camp Nou. Bramkarz Arsenalu będzie poza grą przez 3-4 tygodni
0
Ciesz się Madrycki wychowanku że Madryt rządzi karami bo jakby inne miasto rządziło to byś dostał z 3 mecze zawieszenia.Ok atak był na piłkę ale po co w ostatniej chwili prostowałeś nogę .
0
No to tak samo jak ja od 1992 roku
2
Witam i jesteś kolejnym przykładem który pisze bzdury ,jak komuś z trójki nie wyjdzie mecz to zaraz zakładacie zmęczenie .A prawda jest taka że nie da się grać wszystkich meczach zaje......i nawalać gole .Jak w Niedziele Suarez strzeli 2 a Messi nic to też będziesz pisał Leo zmęczony haha.A Messi w tym sezonie nie grał 3 miechy czyli 2 miechy kontuzji + mecze w których nie grał .
0
A mi 34 w sierpniu i się tym nie chwalę a pojęcie masz zerowe dziękuję DOBRANOC
0
A gdy Messi miał kontuzje to ciągnął drużynę już zapomniałeś ,wiec zastanów się co piszesz dzieciaku!!!
0
Ok ale mogą grać jak już jest bezpieczny wynik albo jak gramy na CN .Dam ci przykład Bayern Monachium który miał 8 punktów przewagi już jest 5 a wcale się nie zdziwię jak w Sobotę Boruussia wygra i zrobią się 2 punkty.Nie rozumie też nie których co nie zwracają uwagi na terminarz Atletico ,które ma za sobą już mecze Barca,Realem,Sevilla,Villareal , i praktycznie gdzie mogą zgubić punkty to wyjazd do Valenci bo tak to same ogóry .A połowa ludzi już teraz by posadziła MNS na ławkę a niby czemu skoro Messi z kontuzja i w tych meczach co był zdrowy nie grał miał odpoczynku 3 miechy a Neymar ponad miecha ,Suarez też.O nie grał w każdym meczu .Ok dać odpoczynek w meczu z Getafe u siebie nawet dwójce ale nie w meczach wyjazdowych .Chyba dużo ludzi zapomniało że Rayo przegrywało Sevilla 2:0 a każdy wie jak się skończyło .
1
No następny który Bartre widzi w składzie tylko że Bartra zostaję w Barcelonie a co do składu chyba szukasz straty punktów tym składem
0
Witam MNS sobie odpocznie w meczu Getafe a teraz są wyjazdy dwa wiec nie ma co kombinować a co do zmęczenia to chyba wszyscy zapomnieli że Messi odpoczywał 2 miech jak miała kontuzje i też nie grał w paru meczach .To samo Neymar też miał kontuzje wiec ludzie...ogarnijcie się.Przyjdą mecze na CN to będą rotowani .
0
To nie licz na Bartrę bo on pewnie będzie spędzał czas ze swoją kobietą bo nie dostał powołania .
0
Nawet jakby leciał Zielona Mila to Barca na 1 miejscu
2
w czwartek nie ma co kalkulować musi wyjść pierwszy garnitur bo Atletico dziś wygrało a jak patrzyłem na ich terminarz do końca sezonu to najgorszy wyjazd w Niedziele do Valenci bo potem sam ogóry .A przypominam my gramy z Villareal na wyjeździe i wyjazd do Real Sociedad gdzie nie wygraliśmy od 2007 i jeszcze Gran Derbi i może być różnie .
0
Kolego oglądam każdy mecz Barcy a nawet sparingi i może wczoraj Vidal szału nie robił ale tak to gra poprawnie i jak wrzuca w pole karne to piłki nie lecą w kosmos i nie robi takich błędów jak Dani .
0
Roxi to fana Realu co miał napisać że boi się pojechać do Madrytu na mecz Realu jak tam -12
0
A co takiego wielkiego gra Alves wyjdą mu wspaniałe dwa mecze silnymi a resztę meczy gra jak dziecko w mgle i zalicza do tego dużo strat ,Co do Vidala to może nie gra już teraz wspaniale ale gra poprawnie bo Alves robi czasami taki babole że mamy farta że rywale nie potrafią tego wykorzystać