Jestem fanatykiem Barcy od 1992 roku kocham ten klub moja pasja ale trzeba być obiektywnym Ronaldo wygra złotą piłkę i zasłużył bo każdy wiec co wygrał i gów.......się liczą umiejętności w tym plebiscycie i każdy o tym normalny wie .Nie cierpię Ronaldo ale on wygra ,nawet jak nic nie strzeli do końca roku a nawet jak Messi strzeli jeszcze 50 goli i tak by mu to nic nie dała .
Pytam grzecznie gdzie jest jakieś info w sprawie kary dla kibiców Valenci najlepiej zakaz wstępu na 2 mecze i jeszcze kara dla Enzo Péreza bo zachował się po meczu gorzej niż dzikie zwierze .
Gów.............. o mnie wiesz nie boję się napisać prawdy ,wiem cała drużna dała ciała w pierwszej połowie ale w drugiej walczyli mimo 3:0 ale Ter Stegen pajacował bo myśli że jest Manuel Neuerem a jest o 2 klasy gorszy od niego i jaki bramkarz pajacuje tak gdy drużyna przegrywa a i dal twojej wiadmość nie jestem kibicem sukcesu bo jestem z tym klubem na dobre i złe od 1992 i latam co jakiś czas na mecze kolego .A to że nie boję się napisać prawdy to zaraz mnie tu wszystkie dzieci zjedzą .
Tak jeszcze mu daj podwyższke i nie popełnił błąd tylko robi błędy i pajacuje przy wyniku gdy przegrywamy .Cała drużyna gryzie trawę w drugiej połowie żeby odrobić a ona pajacuje ,dal mnie jak Lucho ma jaja na ławkę w następnym meczu Ter Stegena bo zapewnie się czuje gdy odszedł Bravo który bo wciągał nosem .
Moje zdanie jest takie że następnym meczu Ter Stegen na ławę bo zapewnię się teraz czuję jak odszedł Bravo i pajacuję i to jeszcze jak przegrywamy .Dal mnie Bravo w ciągał go nosem nawet przy błędach które nie raz zrobił .Dlatego to Bravo był pierwszym wyborem .Ter Stegen myśli że jest Manuel Neuer a Manuleowi tylko może buty wiązać .
1
Haha wyciągać wnioski za celebracje goli to Ronaldo nie zagra do końca sezonu za swoje pajacowanie po golu i nurkowanie .
0
Jestem fanatykiem Barcy od 1992 roku kocham ten klub moja pasja ale trzeba być obiektywnym Ronaldo wygra złotą piłkę i zasłużył bo każdy wiec co wygrał i gów.......się liczą umiejętności w tym plebiscycie i każdy o tym normalny wie .Nie cierpię Ronaldo ale on wygra ,nawet jak nic nie strzeli do końca roku a nawet jak Messi strzeli jeszcze 50 goli i tak by mu to nic nie dała .
1
Haha te dzieciak mnie rozbawił haha ,już to widzę jak przyznaje się publicznie jak naprawdę było haha.
0
Przyjaciel prześcieradeł polują na nogi Ardy niech się pilnuje
1
To co powiedziałeś Madrycko świn......... Fifa powinna zrobić z Tobą porządek
0
Barca line-up vs Espanyol: Masip, Nili, Marlon, Mathieu, Moises, Gomes, Carbonell, Aleña, Denis, Arda, Alcacer.
1
Pytam grzecznie gdzie jest jakieś info w sprawie kary dla kibiców Valenci najlepiej zakaz wstępu na 2 mecze i jeszcze kara dla Enzo Péreza bo zachował się po meczu gorzej niż dzikie zwierze .
0
Wiadomo że wygra maszyna bo maszyna jest tylko jedna gol gol gol haha
0
0
Farty tak zwane autobusy przegrali a teraz czas żeby Aduriz uciszył Estadio Santiago Bernabéu też muszą w końcu przegrać.
14
Sevilla jest liderem kolego
1
Chyba zapomniałeś że rewanżu Manchester City nie postawi autobusu i Barca będzie mogła grać z kontry i będzie więcej miejsca na boisku
0
Oj nie przypominaj mi tego kalosza ,brak słów jak sędziował pod City ale Barca się nie dała .
1
Taki skład bym chciał zobaczyć w środę .. Ter Stegen-Roberto -Pique -Umtiti-Alba-Busi-Iniesta -Rafinha-MNS
7
Wczoraj nie miał co bronić a i tak w pierwszej połowie zrobił babola
0
Ja to widzę tak Ter Stegen -Vidal-Pique - Umtiti-Dinge-Busi-Iniesta-Arda-MNS .Mamy już dwie nauczki na CN z Deportivo wiec niech Lucho nie pajacuję .
4
Dokładnie stary widzę że są jeszcze na tej stronie osoby co mają pojęcie i odwagę napisać jak jest naprawdę .
2
No pokazała to już nie raz Celta dwa razy z Bilbo ,Roma dalej mam wymieniać a najbardziej mnie rozbawiłeś z Neurerem
0
Gów.............. o mnie wiesz nie boję się napisać prawdy ,wiem cała drużna dała ciała w pierwszej połowie ale w drugiej walczyli mimo 3:0 ale Ter Stegen pajacował bo myśli że jest Manuel Neuerem a jest o 2 klasy gorszy od niego i jaki bramkarz pajacuje tak gdy drużyna przegrywa a i dal twojej wiadmość nie jestem kibicem sukcesu bo jestem z tym klubem na dobre i złe od 1992 i latam co jakiś czas na mecze kolego .A to że nie boję się napisać prawdy to zaraz mnie tu wszystkie dzieci zjedzą .
0
Przy drugim golu zamiast wyciągnąć się jak struna to położył się jak do opalania na plaże haha
0
To chyba inny mecz oglądałeś bo przy pierwszym golu bardzo wspaniałe wybicie Ter Stegena haha
2
Tak jeszcze mu daj podwyższke i nie popełnił błąd tylko robi błędy i pajacuje przy wyniku gdy przegrywamy .Cała drużyna gryzie trawę w drugiej połowie żeby odrobić a ona pajacuje ,dal mnie jak Lucho ma jaja na ławkę w następnym meczu Ter Stegena bo zapewnie się czuje gdy odszedł Bravo który bo wciągał nosem .
0
Moje zdanie jest takie że następnym meczu Ter Stegen na ławę bo zapewnię się teraz czuję jak odszedł Bravo i pajacuję i to jeszcze jak przegrywamy .Dal mnie Bravo w ciągał go nosem nawet przy błędach które nie raz zrobił .Dlatego to Bravo był pierwszym wyborem .Ter Stegen myśli że jest Manuel Neuer a Manuleowi tylko może buty wiązać .
0
Dokładnie Ter Stegen działa mi na nerwy bo pajacuje nawet jak przegrywamy i myśli że jest Neuerem a może mu tylko buty wiązać .
0
Spokojnie Eduardo Berrizo przyjdziesz na CN dostaniesz siódemkę i z własnej połowy nie wyjdziecie .
0
gdzie takie mocne prochy sprzedają ?
0
Sam jesteś jak rok , jak pół roku pauzował a z tego pół roku mało dostawał szans
0
Zasłużyli chyba na miano być Autobusem 2 bo 1 to Chelsi
0
Witam ja też idę na prezentacje i wejście jest darmowe na bank ,chyba że się coś zmieniło bo byłem na prezentacji Neymara i było darmo pozdrawiam
0
Spokojnie z Celticem zagra na bank wiec będzie dobrze