1

Haha wyciągać wnioski za celebracje goli to Ronaldo nie zagra do końca sezonu za swoje pajacowanie po golu i nurkowanie .

0

Jestem fanatykiem Barcy od 1992 roku kocham ten klub moja pasja ale trzeba być obiektywnym Ronaldo wygra złotą piłkę i zasłużył bo każdy wiec co wygrał i gów.......się liczą umiejętności w tym plebiscycie i każdy o tym normalny wie .Nie cierpię Ronaldo ale on wygra ,nawet jak nic nie strzeli do końca roku a nawet jak Messi strzeli jeszcze 50 goli i tak by mu to nic nie dała .

1

Haha te dzieciak mnie rozbawił haha ,już to widzę jak przyznaje się publicznie jak naprawdę było haha.

0

Przyjaciel prześcieradeł polują na nogi Ardy niech się pilnuje

1

To co powiedziałeś Madrycko świn......... Fifa powinna zrobić z Tobą porządek

0

Barca line-up vs Espanyol: Masip, Nili, Marlon, Mathieu, Moises, Gomes, Carbonell, Aleña, Denis, Arda, Alcacer.

1

Pytam grzecznie gdzie jest jakieś info w sprawie kary dla kibiców Valenci najlepiej zakaz wstępu na 2 mecze i jeszcze kara dla Enzo Péreza bo zachował się po meczu gorzej niż dzikie zwierze .

0

Wiadomo że wygra maszyna bo maszyna jest tylko jedna gol gol gol haha

0

oby nie skończył jak Halović

0

Farty tak zwane autobusy przegrali a teraz czas żeby Aduriz uciszył Estadio Santiago Bernabéu też muszą w końcu przegrać.

14

Sevilla jest liderem kolego

1

Chyba zapomniałeś że rewanżu Manchester City nie postawi autobusu i Barca będzie mogła grać z kontry i będzie więcej miejsca na boisku

0

Oj nie przypominaj mi tego kalosza ,brak słów jak sędziował pod City ale Barca się nie dała .

1

Taki skład bym chciał zobaczyć w środę .. Ter Stegen-Roberto -Pique -Umtiti-Alba-Busi-Iniesta -Rafinha-MNS

7

Wczoraj nie miał co bronić a i tak w pierwszej połowie zrobił babola

0

Ja to widzę tak Ter Stegen -Vidal-Pique - Umtiti-Dinge-Busi-Iniesta-Arda-MNS .Mamy już dwie nauczki na CN z Deportivo wiec niech Lucho nie pajacuję .

4

Dokładnie stary widzę że są jeszcze na tej stronie osoby co mają pojęcie i odwagę napisać jak jest naprawdę .

2

No pokazała to już nie raz Celta dwa razy z Bilbo ,Roma dalej mam wymieniać a najbardziej mnie rozbawiłeś z Neurerem

0

Gów.............. o mnie wiesz nie boję się napisać prawdy ,wiem cała drużna dała ciała w pierwszej połowie ale w drugiej walczyli mimo 3:0 ale Ter Stegen pajacował bo myśli że jest Manuel Neuerem a jest o 2 klasy gorszy od niego i jaki bramkarz pajacuje tak gdy drużyna przegrywa a i dal twojej wiadmość nie jestem kibicem sukcesu bo jestem z tym klubem na dobre i złe od 1992 i latam co jakiś czas na mecze kolego .A to że nie boję się napisać prawdy to zaraz mnie tu wszystkie dzieci zjedzą .

0

Przy drugim golu zamiast wyciągnąć się jak struna to położył się jak do opalania na plaże haha

0

To chyba inny mecz oglądałeś bo przy pierwszym golu bardzo wspaniałe wybicie Ter Stegena haha

2

Tak jeszcze mu daj podwyższke i nie popełnił błąd tylko robi błędy i pajacuje przy wyniku gdy przegrywamy .Cała drużyna gryzie trawę w drugiej połowie żeby odrobić a ona pajacuje ,dal mnie jak Lucho ma jaja na ławkę w następnym meczu Ter Stegena bo zapewnie się czuje gdy odszedł Bravo który bo wciągał nosem .

0

Moje zdanie jest takie że następnym meczu Ter Stegen na ławę bo zapewnię się teraz czuję jak odszedł Bravo i pajacuję i to jeszcze jak przegrywamy .Dal mnie Bravo w ciągał go nosem nawet przy błędach które nie raz zrobił .Dlatego to Bravo był pierwszym wyborem .Ter Stegen myśli że jest Manuel Neuer a Manuleowi tylko może buty wiązać .

0

Dokładnie Ter Stegen działa mi na nerwy bo pajacuje nawet jak przegrywamy i myśli że jest Neuerem a może mu tylko buty wiązać .

0

Spokojnie Eduardo Berrizo przyjdziesz na CN dostaniesz siódemkę i z własnej połowy nie wyjdziecie .

0

gdzie takie mocne prochy sprzedają ?

0

Sam jesteś jak rok , jak pół roku pauzował a z tego pół roku mało dostawał szans

0

Zasłużyli chyba na miano być Autobusem 2 bo 1 to Chelsi

0

Witam ja też idę na prezentacje i wejście jest darmowe na bank ,chyba że się coś zmieniło bo byłem na prezentacji Neymara i było darmo pozdrawiam

0

Spokojnie z Celticem zagra na bank wiec będzie dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?