2

Moim marzeniem jest Coutinho ,Verratti i nie trzeba nam nic więcej bo Vidal spokojnie ogarnie prawą stronę .U nas pomoc kluje a nie obrona ale to moje zdanie.

0

Zarząd nic nie zmądrzał za 24 letniego dobrego pomocnika 30 baniek to jak promocja Biedronce .A to temu bo rynek transferowy z kwotami jest szalony dają 45 baniek siadamy do stołu ale u nas pracują osły i sprzedadzą go za 15 baniek

0

Haha wierzysz w cuda a ja się nie zdziwie jak nasz wspaniały zarządu poczeka rok i jeszcze zapłaci innemu zespołowi żeby Munir poszedł do nich , bo on mają łeb do interesów haha

0

Tylko to był dwu mecz i media są ślepe co się działo w pierwszym na CN!!! Nie odgwizdane 2 karne na Barcelonie a nie wspomnę czemu pan Michael Ballack grał w rewanżu każdy wie o czym mówię .

0

Siema gdzie dają takie dobre piguły? Neymar ma 25 lat i to ma być następca Messiego i to byś go sprzedał haha .Doradze ci coś zmień lekarza i leki .

5

Jak oni mogą porównywać Barce Pepa ,chyba upadli na głowę o to przykład sezon 2008/2009 Barca wygrywa 6 pucharów wszystkie możliwe do zdobyć z tego tłucze Real w Madrycie 2:6 na Cn 2:0 wygrywa i zdobywa majstra z 9 punktami przewagi .Następnie sezon 2009/2010 Barca wygrywa 4 puchary ,wygrywa w lidze oba Gran Derbi i kończy sezon 7 punktami przewagi -sezon 2010/2011 Barca wygrywa 3 puchary z tego leje białych 5:0 -sezon 2011/2012 Barca wygrywa 4 puchary dziękuje Dobranoc .

0

Oczywiście, że możemy wygrać. Zwyciężyliśmy już z Barçą na Camp Nou no byłem akurat na tym meczu tylko zapomniał że grał przeciwko rezerwie przez ponad 60 minut

0

zgadzam się z Tobą ale to my daliśmy ciała z Malaga dwukrotnie

1

Jeśli Real nie wygra LM to może sobie pomarzyć bo Leo na chwilę obecną go niszczy w tym roku statystykach!!!

0

Zgadzam się z Tobą za 20 mogą dostać skarpetki Messiego a jak się nie podoba to nara.Inne kluby się nie pier....chcesz kogoś to ból a nasz zarząd to czerwony krzyż .

3

Real nie może sędzia pomoże Real nie może to Malaga pomoże!

0

Szkoda że jeszcze piłkarze Barcy nie machali i krzyczeli Messi Messi Messi

0

Napisze tak ból du...........................Hala dzieci

7

Panowie wcale nie trzeba cudu żeby Juve odesłać z kwitkiem ,wystarczy że nasz kosmita będzie miała taka samą formę jak z Bayernem w 2015 a drużyna zagra z taka ambicja jak z PSG .Kosmita ma motywacje bo nie strzelił Bufonowi tak jak wtedy nie mógł patrzeć na Manuel Neuer.A ja wierze bo kocham ten klub nie dadzą rady trudno zawsze będę z tym klubem Vamos

1

Enrique to niech ma pretensje do siebie bo wogólę nie wyciąga wniosków i gdy przegrywamy 2:0 wpuszcza Gomesa który jest tragiczny i każdy to widzi .Tylko nie on do cholery my jesteśmy Barcelona a nie Juventusem żeby wpuszczać Defensywnego pomocnika gdy przegrywam 2:0 Alba jaki jest ale zrobił by dużo więcej niż swięta krowa Gomes

0

a ja bym zagrał tak Ter Stegen -Roberto-Mascherno-Umtiti -Alba-Busi-Denis-Alenia-MNS

1

Dziś chwila prawdy czy liczy się o majstra ,bo jak Materace dziś choć nie zremisują to można zapomnieć o mistrzostwie taka jest prawda bo nie oszukujmy się Real ma zaległy mecz z Celta która będzie grała o pietruszkę .

3

Matko święta znowu te drewno Gomes a Denis na ławce to jest gorzej niż żałosne

0

Lub siwym klaunem

1

Komentarz usunięty

0

Panie kolego to będzie całkiem inny mecz i nie wierze że Barca tak zagrał słabo w LM jak z PSG a jestem tego prawie pewny .Nasi już dostali ostrą nauczkę i podejdą do tego meczu jakby to był finał .

1

Real już zna od wtorku swojego rywala po co kibice hala dzieci to oglądają .Nie wierze w szczęście od 11 lat że losują na tej fazie najsłabszych bo półfinał się nie liczy bo tam już nie zmiłuj się .

0

zapomnij Bayern i Real już mają rezerwacje na Lecicester i Monaco

1

Legia to inna bajka bo to Polski zespół

0

Człowieku nawet jak będzie 7 Polaków to nie zobaczysz bo NC+ wykupiło na wyłączność ja nie mam tego problemu bo od 20 lat nie żałowałem żeby mieć Cyfre + a teraz NC+

3

Do losowania jeszcze 27 godzin a Real i Bayern już znają swoich rywali czyli Monaco i Leicester

0

Prędzej wygram 100000 milinów funtów niż ,choć 1% jest tego prawdy haha. Media są gorzej niż żałosne

0

tak w 1/4 gdy już nie można wylosować ogóra

0

Gówn.........wiesz o mnie na meczach Barcy byłem tyle razy że tylko możesz pomarzyć

8

Z ostatniej chwili losowanie LM dla Real już się odbyło jak od 11 lat losują najsłabszych na papierze, ich rywalem Leicester City nie mogło być inaczej bo losowania od 11 lat są ustawione pod Real .Hala dzieci się cieszą bo królewscy przechodzą faze ogórkową!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?