5

Rozbawiłeś mnie przez ostatnie 8 lat to sędziowie może nam pomogli 16 razy przez 8 sezonów wychodzi po dwa razy na sezon a Białym chyba co 3 kolejkę .Wiec prześledź historie a potem komentuj!!!

3

Oj biedny Ronaldo karnymi miał jeszcze szanse na złotego buta a od przyszłego sezonu będzie mógł go zobaczyć na zdjęciu .

0

Skład na Sobotę Ter Stegen -Semedo -Pique-Vermalen-Alba-Busi-Iniesta-Denis-Suarez-Paco-Messi

7

Mam prawo nie mieć formy ale jest warty 100 baniek przy dzisiejszym rynku .To co twoim zdaniem zawodnik gdzie ma kryzys jest warty 50 haha to przy formie Suareza byśmy dostali może 40

0

Witam ma ktoś linka do meczu ???

2

Super te godziny mamy ostatnio jak w LM a nie jakaś 13:00 czy 16:15

7

Busquets nic nie gra haha to chyba inna ligę oglądasz dzieciaku

2

A ja mam głęboko to każdy wie gdzię ta pomyłkę bo chyba zapomniałeś jak w tamtym sezonie sędzia zabierał nam punkty a Realek dostawał prezenty od sędziów a o Lidzę Mistrzów co wygrał 2 razy pod rząd tam to dostali worek prezentów.Też jestem za powtórkami.Ale możemy sobie pomarzyć bo Tebas to psycho fan Realu i nie dopuści

0

Kolega też tak myślałem ale takie mecze też muszą się przydarzać nie da się grać cudownie przez 38 kolejek + LM .Co do Valenci zobaczymy jak długo wytrzyma z takim tempem jak grają a my z Valencia zagramy inaczej .Ciesz się z 3 punktów

0

Dobrze że już nie mają Kameniego w Bramce bo bym się znowu zdenerwował że z nami ma mecz życia.Ostatnio 2 lata zabierali najwięcej punktów z wszystkich drużyn.Wiec czas im porządnie władować szóstkę takie moje marzenie i hatrick Leo i Penaldo jutro będzie chamił haha

1

Ciąg dalszy Mody na Sukces czyli Coutinho ocinek 2345 .Rzygam już tymi bajkami a tak szczerze po co nam on w zimę jak LM i tak nie zagra .Nam trzeba środkowy obrońca klasowy w zimę i będzie dobrze .

0

Mam nadzieje że 3 meczu z rzędu nie będzie komentował Laboga bo będę oglądał bez głosu . Jak słyszę jego komentarz to jakbym słyszał Jasine lub Jońce . Już nie chodzi o to że to fan Realu ale on usypia .

0

Jak chcę taki Ter Stegen-Semedo-Pique-Umtti-Dinge-Mascherno-Paulihno-Roberto-Denis-Suarez-Messi

0

Jeżeli chodzi okienko zimowe to Coutinho jest warty nie więcej niż 70 baniek bo nie może grać w LM .Ale jak miał bym wybierać to wole Eriksena w zimę i zaklepać Grizmana na lato niż samego Coutinho w zimę

1

Bo sprzedali go do Stali Mielec

0

Popieram twoje zdanie

0

Spokojnie Enrique Cerezo zobaczymy co będziesz gadał jak twoi kibice dostaną tyle samo biletów .Bo u nas też pierwszeństwo ma socios a potem reszta kibiców Barcy .

0

Jak specjalnie za nurkuję i będzie to widać i jeszcze będzie machał rączkami to od razu żółta a potem czerwo ,wyleci pare razy to się nauczy jak nie to zmieni dyscypline na pływanie .

3

Nie wprowadzą bo taki mecz Realu by trwał 110 minut bo Ronaldo nurkuję co 10 minut myli trawę z wodą

1

Haha znowu się zaczyna w Styczniu będzie Coutinho kwestią dni potem godzin a każdy wie jak się skończy.Prawda jest tak że jak nie kupimy to w styczniu to w lecie możemy pomarzyć bo PSG mu otworzy drzwi i ładne zera na koncie.Wiec ten zarząd nasze geniusze powinni się skupić na Eriksenie i Grizmanie.

18

Pierwsze to nie wyrzucą PSG za dawanie kopert bo za transfer Neymara nie powinno być ich LM na 2 lata

2

Wróg Nr 1 José Mourinho Nr 2 Figo Nr 3 Real Nr 4 Penaldo i do listy dołączył fałszywy Neymar

39

W takim razie 2018 w rewanżu też nasi nie powinni wpuszczać hołotę z Madrytu

3

Zobaczymy czy tak będziesz gadał jak za rok lub dwa założy koszulkę Realu bo jestem o tym świecie przekonany.Racujesz się wygraną z Bayernem .Wygrali taka gładko bo Bayern bez formy i zamieszanie jest w całym klubie.Jeszcze Ci się przypomnę kolego że drużyna Arabów i Brazyliczyków szybko że pożegnał z LM

1

Boże wystarczy trochę pomyśleć nie wpuszczać kibiców i grać przy pustych trybunach a za bilety zwrócić i po problemie .

2

żenujący jest twój komentarz w takich spotkaniach zdobywa się 3 punkty i wygrywa ligę .

8

Paulinho znowu mi zmknął jape i to samo 90% ludzi tutaj ,oby cały sezon musiał nabierać wody w usta i mi zamykał jape że go tak nie chciałem .

0

Zgodzę się z Tobą ale nie do końca jeszcze im dorzucą Rafhinie za darmo i dopłatą.Czyli w sumie Gomez+Arda+Rafhinia+kasa.Tak robi interesy Bartek i spółka.

0

Dzięki ale nikt nie odpisuje ????

0

Siema sory że nie w temacie orientuję się ktoś czy jest gdzieś na Youtuba cały mecz z Juve z Hiszpańskim komentarzem lub Angielskim???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?