Dziś o super motywacje się nie martwie.Bo każdy pamięta jak nas zlał Bayern a potem motywacja była mega a zwłaszcza Leo .Leo ma największa bo nie strzelił Bufonowi jak wtedy Neuerowi .Co że dziś Leo będzie zrobi akcje jak z Getafe .
W cale im się nie dziwie też bym tak robił .Dobrze wiedzą że mamy upośledzony zarząd i czekam do Września na oficjalnie zarząd zwolniony i to będzie najbardziej oficjalna info
A co idzie to z twojej kieszeni albo dokładasz do transferu dla mnie nie kupią nawet za 150 i mogą jeszcze wydać nawet 60 na Laporte.Z mojego ani nikogo konta nie ubywa.Jak czytam te stękanie jakby ktoś tu dokładał do transferu.Mamy mieć pałę to kosztuję po transferze Neymara.Będą nas dobić bo więdzą że mam zarząd zespołem Dauna
Jak będzie oficjalnie Coutinho bo Dembele już jest to i tak nie przebije radości wszystkich Culs Oficjalnie zarząd zwolniony to będzie mega transfer hehe.
Haha dziś o 12:00 miało być oficjalnie i cisza a tu się wszyscy podniecają i daj go do składu a go nie kupiliśmy. Już prezentację Couthinio mieliśmy haha.Narazie gó.........kupili ile tyle w temacie
Boże jak czytam nie których komentarze to żali mi was .Już zrobiliście z Dembélé zawodnika Barcy haha a niech mi ktoś pokaże ile było takich informacji a gdzie OFICJALNA NO SŁUCHAM
Haha nadal się Łudzićie że ten zarząd kupi haha.Zostało 8 dni a oni tylko grają na zwołokę ,kasa zniknie jak Ninja ich wywalą a oni będą mieli to gdzieś bo się nasycą kasa z FIGO 2
Komedia trwa w najlepsze!!! Działacze FC Barcelony zdecydowali, że nie kupią Seriego. Wszystko wydawało się być dopięte i transakcja miała zostać przeprowadzona w trakcie tego tygodnia. Kataloński klub zerwał wstępne porozumienie i nie zakontraktuje Iworyjczyka.
Zarząd Dumy Katalonii osiągnął pełne porozumienie z piłkarzem OGC Nice już w zeszłym tygodniu i sam zainteresowany był bardzo podekscytowany przenosinami do wielkiego klubu. Działacze FC Barcelony kontaktowali się już także z francuskim klubem w celu podjęcia negocjacji. Wydaje się, ze Barcelona naprawdę była gotowa zapłacić za Jeana Michaëla Seriego 40 milionów euro, ale w ostatniej chwili wycofała się z tej transakcji.Lepszy kabaret z naszym zarządem jak za dawnych lat z Dańcem haha.
Bawisz mnie dzieciaku .sprzedać najlepszego zawodnika na świecie jak nie dawno straciliśmy Neymara haha.Kto by chciał by przyjść do Barcy bez Messiego ,Neymara i Suarez też odejdzie .I Kogo kupisz z topowych gwiazd a są tylko w Realu,PSG,CIty,Bayernie i Juventusie i uważasz że ci sprzedadzą haha.
Niektórzy kibice na tej stronie upadli gorzej niż nasz debl.........zarząd .Jak czytam komentarze że sprzedali by Messiego to brak słów .Ciekawe kogo by kupili jak teraz nikt nie chcę sprzedawać za 130 baniek a bez Messiego ciekawe kto by chciał przyjść do Barcelony bić się o Ligę Europejską .
Haha rozbawiłeś mnie do łez to że na świecie rodzą się de.........ale ty jesteś wyjątkowy.Srzedać najlepszego franka na świecie gdzie jeszcze spokojnie pogra na wysokim poziomie 5 lat albo i 6
Witam co do transferów to zapomnijcie z tym zarządem i jeszcze wspomnicie moję słowa że nie kupią nikogo .Bo powiedzą że zrobili transfery czyli Semedo co się o nim dowiedziałem z Youtube i gwiazda ligi Chińskiej haha.A kasa pójdzie pod s tołem a oni będę mieli to w dip.. ..Że ich potem wyrzucą.Bo się na chapią kasy pazernę ś.....
Figo 2 niech się zajmie liczeniem konta a nie się wypowiada na tematu klubu naszego.Nie mogę patrzeć na niego ,żebyśćie się nie zdziwili jak za 2 lata zagra u białych.
15
Boże jak wchodzę na stronę FCB i jest zdjęcie Bartomeu to już mi się humor psuje .A dziś weekend i już mi go popsuł
0
Dziś o super motywacje się nie martwie.Bo każdy pamięta jak nas zlał Bayern a potem motywacja była mega a zwłaszcza Leo .Leo ma największa bo nie strzelił Bufonowi jak wtedy Neuerowi .Co że dziś Leo będzie zrobi akcje jak z Getafe .
1
Bo Neymar to zwykła su....i Judasz
0
Barcelona osiągnęła porozumienie z Liverpool w sprawie podpisania philippe coutinho.
2
Idę się zdzrzemnąć na 3 godziny może wyjdzie za 4 godziny
0
On wyjdzie jeszcze dziś haha
0
Haha już wszyscy na świecie wiedzą że nasz zarząd ma zespół dauna i wcale się nie zdziwię jak pójdzie za 20 baniek haha.
0
W cale im się nie dziwie też bym tak robił .Dobrze wiedzą że mamy upośledzony zarząd i czekam do Września na oficjalnie zarząd zwolniony i to będzie najbardziej oficjalna info
1
A co idzie to z twojej kieszeni albo dokładasz do transferu dla mnie nie kupią nawet za 150 i mogą jeszcze wydać nawet 60 na Laporte.Z mojego ani nikogo konta nie ubywa.Jak czytam te stękanie jakby ktoś tu dokładał do transferu.Mamy mieć pałę to kosztuję po transferze Neymara.Będą nas dobić bo więdzą że mam zarząd zespołem Dauna
0
Przestać to brać kolego skoro posadziłbyś najlepszego zawodnika w pierwszej połowie
2
Jak będzie oficjalnie Coutinho bo Dembele już jest to i tak nie przebije radości wszystkich Culs Oficjalnie zarząd zwolniony to będzie mega transfer hehe.
132
Jeszcze Coutinho oficjalnie potem podpis Leo i klazura 1 milard a 1 Września cały zarząd OFICJALNIE ZWOLNIONY
0
Haha dziś o 12:00 miało być oficjalnie i cisza a tu się wszyscy podniecają i daj go do składu a go nie kupiliśmy. Już prezentację Couthinio mieliśmy haha.Narazie gó.........kupili ile tyle w temacie
0
Boże jak czytam nie których komentarze to żali mi was .Już zrobiliście z Dembélé zawodnika Barcy haha a niech mi ktoś pokaże ile było takich informacji a gdzie OFICJALNA NO SŁUCHAM
0
A jest Oficjalnie Iniesta zielonym światłem haha
0
A co mają zakłady do transferu ? Kolejny wymysł parsy ciągną serial jak Mode na Sukces .Pokaż mi info OFICJALNIE to pogadamy
0
Tak jak pisałem nie raz że nie kupią nikogo Bartomeu potwierdził, że barça nie ogłosi dziś podpisania dembélé
2
A za godzinie Dembele zostaje w Borussi
0
Haha ale prasy mają ubaw jak powiedziałem nie będzie żadnego transferu a tu takie info z du...Za godzinę Dembele kwestia 4 dni haha.
0
Haha nadal się Łudzićie że ten zarząd kupi haha.Zostało 8 dni a oni tylko grają na zwołokę ,kasa zniknie jak Ninja ich wywalą a oni będą mieli to gdzieś bo się nasycą kasa z FIGO 2
0
Komedia trwa w najlepsze!!! Działacze FC Barcelony zdecydowali, że nie kupią Seriego. Wszystko wydawało się być dopięte i transakcja miała zostać przeprowadzona w trakcie tego tygodnia. Kataloński klub zerwał wstępne porozumienie i nie zakontraktuje Iworyjczyka.
Zarząd Dumy Katalonii osiągnął pełne porozumienie z piłkarzem OGC Nice już w zeszłym tygodniu i sam zainteresowany był bardzo podekscytowany przenosinami do wielkiego klubu. Działacze FC Barcelony kontaktowali się już także z francuskim klubem w celu podjęcia negocjacji. Wydaje się, ze Barcelona naprawdę była gotowa zapłacić za Jeana Michaëla Seriego 40 milionów euro, ale w ostatniej chwili wycofała się z tej transakcji.Lepszy kabaret z naszym zarządem jak za dawnych lat z Dańcem haha.
0
Jak nie mogę się doczekać Oficjalnie zarząd Barcelony wyrzucony i Bartek idzie do Rosella dzielić z nim cele
0
Bawisz mnie dzieciaku .sprzedać najlepszego zawodnika na świecie jak nie dawno straciliśmy Neymara haha.Kto by chciał by przyjść do Barcy bez Messiego ,Neymara i Suarez też odejdzie .I Kogo kupisz z topowych gwiazd a są tylko w Realu,PSG,CIty,Bayernie i Juventusie i uważasz że ci sprzedadzą haha.
0
Niech od razu idą do ligi chińskiej na zakupy haha
1
Niektórzy kibice na tej stronie upadli gorzej niż nasz debl.........zarząd .Jak czytam komentarze że sprzedali by Messiego to brak słów .Ciekawe kogo by kupili jak teraz nikt nie chcę sprzedawać za 130 baniek a bez Messiego ciekawe kto by chciał przyjść do Barcelony bić się o Ligę Europejską .
0
Tylko de: R10 miał następcę Leo a teraz kogo mamy no słucham
0
Haha rozbawiłeś mnie do łez to że na świecie rodzą się de.........ale ty jesteś wyjątkowy.Srzedać najlepszego franka na świecie gdzie jeszcze spokojnie pogra na wysokim poziomie 5 lat albo i 6
0
Haha dobre zostawić kasę z tym zarządem a potem już ich nie będzie haha
0
Witam co do transferów to zapomnijcie z tym zarządem i jeszcze wspomnicie moję słowa że nie kupią nikogo .Bo powiedzą że zrobili transfery czyli Semedo co się o nim dowiedziałem z Youtube i gwiazda ligi Chińskiej haha.A kasa pójdzie pod s tołem a oni będę mieli to w dip.. ..Że ich potem wyrzucą.Bo się na chapią kasy pazernę ś.....
3
Figo 2 niech się zajmie liczeniem konta a nie się wypowiada na tematu klubu naszego.Nie mogę patrzeć na niego ,żebyśćie się nie zdziwili jak za 2 lata zagra u białych.